PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش اکانت paypal

reza115
April 19th, 2011, 08:28
سلام

یه اکانت paypal verfy َشده دارم که سابقه دریافت و سند رو داره

قیمت اکانت 35 تومان

قیمت وی پی اس 10 تومان

جمعا :45 تومان

هرکی خواست با آی دی من تماس بگیره :
reza_ajori

reza115
April 19th, 2011, 23:36
up

Techno Pars
April 20th, 2011, 10:43
سلام.
حساب بانکی در یکی از بانک های صادرات یا ملی برای فروش ندارید؟

sibs
April 20th, 2011, 10:47
از بس دوستان از این الطاف پی پال به اعضاش گفتن که دیگه چشممون ترسیده .

در صورت لیمیت کردن شما خودتون مدارک ارائه میدین تا بازش کنن ؟ در صورت گیر دادن مسئولیت با شماست ؟؟

reza115
April 20th, 2011, 11:42
از بس دوستان از این الطاف پی پال به اعضاش گفتن که دیگه چشممون ترسیده .

در صورت لیمیت کردن شما خودتون مدارک ارائه میدین تا بازش کنن ؟ در صورت گیر دادن مسئولیت با شماست ؟؟
خیر

exactserver
April 20th, 2011, 14:08
نکته جالبی در صورت گیر دادن و مشکل دار شدن مسئولیت با کسی نیست!!!!!!!
در صورت لیمیت شدن و پولهایی که از ملت گرفتیم تا براشون پرداخت انجام بدیم مسئولیتش با هیچ کس نیست !!!!!!
ببخشید پس این وسط کی مقصره کی مسئول اعتماد دیگران به ماست؟ کی باید مسئول این مشکلات باشه؟
یکم فکر کنیم و سرویس خوب و کامل در اختیار دیگران بگذاریم و یا بگیریم.
به کسی بر نخوره منظورم فرد خاصی نبود ها کلی گفتم. بدون هیچ نظری نسبت به کس یا تشکیلاتی

alisc
April 20th, 2011, 14:25
یک سوال هم من بپرسم :

این vps برای چیه ؟ " نکنه برای تغییر ip هست !!!! "

s.w.a.t
April 20th, 2011, 14:28
در صورت لیمیت شدن و پولهایی که از ملت گرفتیم تا براشون پرداخت انجام بدیم مسئولیتش با هیچ کس نیست !!!!!!
ببخشید پس این وسط کی مقصره کی مسئول اعتماد دیگران به ماست؟ کی باید مسئول این مشکلات باشه؟
به کسی بر نخوره منظورم فرد خاصی نبود ها کلی گفتم. بدون هیچ نظری نسبت به کس یا تشکیلاتی

باسلام
دوست عزیز صبحت شما فکر نمیکنم مربوط به این تایپیک بشود. چون ایشون میخوان اکانتشون رو بفروشن نه اینکه دلار بفروشن. وقتی جنسی فروش میره دیگه مسئولیت از اون به بعدش به عهده خریدار جدید هست!!
پی پال هم چه بخواییم چه نخواییم به ایران و ایرانی جماعت مشکل داره!! به هرحال هراکانتی که توسط شخص ایرانی باز بشه و باهاش کار کنه یه روزی لیمیت میشه!! چون تا ابد نمیشه که از دست قانونشون فرار کرد!!
موفق باشید

reza115
April 20th, 2011, 17:03
حرف شما درسته ولی بنده اکانت رو بطور سالم واگذار می کنم و از این به بعد مسئولیت با خریدار هست !

یک سوال هم من بپرسم :

این vps برای چیه ؟ " نکنه برای تغییر ip هست !!!! "
با این vps اکانت افتتاح و verify شده !

با همین vps تراکنش ها انجام شدن