PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود قالب جديد مديريت whmcs (فقط براي مديريت فارسي)

Mr.3ven
April 17th, 2011, 19:48
سلام دوستان
توي چندتا پست قبل قرار بود اين قالب رو همراه با فارسي ساز مديريت در ازاي 200MB warez بزارم تو انجمن.
از اونجايي كه نبودم به انجمن سر بزنم تاپيك خوابيد و من هم ديگه دنبالشو نگرفتم.
مثل اينكه فارسي ساز رو انجمن آشيانه داده بيرون ميمونه قالب كه همينجا ميزارمش واسه دانلود.
حالا يه مسلمون پيدا شه 200 ميگ نخواستيم با همون 50 ميگ وارز هم رازي هستم (تبليغش رو هم بعد از راه اندازي سايت ميذارم تو سايتم) به ما بده ( cgi ساپورت كنه - فعلا دامين رسمي ندارم ولي اين خوبه mr3ven.cz.cc)
----------------------------------------
همون طور كه قبلا گفتم قالب با IE سازگار نيست.
اگه مشكلي هم بود همينجا مطرح كنين.

Warez-Host.IR
April 17th, 2011, 19:56
با سلام
به پشتیبانی سایت ما یک تیکت ارسال کنید و نام دامنه و ایمیل خود را ارسال کنید تا یک هاست در اختیارتون قرار بدیم
شرکت نوآوران شبکه بینالود : وارزهاست .::. Services warez-host.ir (http://www.warez-host.ir/)

این تنها به خاطر زحمتی که کشیدید هست
موفق باشید

Milad-H
April 17th, 2011, 20:02
ضمن تشکر از رحمان عزیز (اگه اشتباه نکنم اسمتون رو)
بنده هم میتوان در اختیارت قرار دهم به رایگان

tinavps
April 17th, 2011, 20:19
بیا عزیزم درد و بلات به جونم چی شده 200 مگ خوبه ؟ همین الان خوبه بسازم اکانتش رو فدات شم من فردین بازی هام گل کرده آقاهه وی پی اس خواست بهش دادم این که چیزی نیست

Mr.3ven
April 17th, 2011, 20:31
:113:فداي همه :113:
يه تيكت به پشتيباني وارز هاست فرستادم و 100 ميگ بهم داد ديگه مزاحم بقيه نميشم.
دستش در نكنه (آقاي هوشیار رو ميگما)
:101::101::101::101:(تو اين دور رو زمونه يه دوست خوب نعمتيه):101::101::101::101:

Warez-Host.IR
April 17th, 2011, 20:36
:113:فداي همه :113:
فعلا يه تيكت به پشتيباني وارز هاست فرستادم اگه بده همون 50 ميگ كافيه و ديگه مزاحم بقيه نميشم.
:101::101::101::101:(تو اين دور رو زمونه يه دوست خوب نعمتيه):101::101::101::101:

مشخصات براتون ارسال شد

ضمن تشکر از رحمان عزیز (اگه اشتباه نکنم اسمتون رو)
درسته رحمان ;)

mamali
April 22nd, 2011, 14:53
ضمن خسته نباشید خدمت دوست عزیز

من قالب رو تو قسمت ادمینwhmcs پیاده و اجرا کردم ولی کار نمیکنه

امکانش هست راهنمایی کنید

Mr.3ven
May 1st, 2011, 14:43
ضمن خسته نباشید خدمت دوست عزیز

من قالب رو تو قسمت ادمینwhmcs پیاده و اجرا کردم ولی کار نمیکنه

امکانش هست راهنمایی کنید
سلام
من قبل از اپلود قالب رو روي لوكال تست كردم بعد گذاشتم تو انجمن و مشكلي نداشت(به خوبي اجرا ميشد)
شما اسم پوشه رو به v4 تغيير بده و جايگزين قبليه كن ببين درست ميشه ؟
تنها مشكلي كه قالب داره اينه كه براي IE بهينه نشده(وقتش رو نداشتم) حالا اگه كسي ميتونه اين كار رو كنه يا علي.
دوستان اگه كس ديگه اي هم اين مشكل رو داشت مطرح كنه تا رسيدگي بشه.
موفق باشيد...........

afgwomen
May 1st, 2011, 15:44
دمت گرم داداش
منم مشكلم همينجوريه است
اين كارم كردم و اسم قالب را تغير دادم
اما كار نكرد.
بي زحمت درستش كنيد
با تشكر مایاهاست .::. هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضا (http://neginhost.net)

sibs
May 1st, 2011, 16:35
بهم یک پیغام خصوصی بزن دو گیگ با پهنای نامحدود واست رایگان بدم . همینکه زحمت کشیدی و گذاشتی خودش واسم یه دنیا ارزش داشت . (اگرچه من استفاده نمی کنم از قالب فارسی و فقط صرف تشکر به خاطر این جوانمردیت بود)

mamali
May 1st, 2011, 16:48
ممنون از کمکت

Mr.3ven
May 3rd, 2011, 20:44
دوستاني كه همين مشكل رو دارن
قبلا روي لوكال امتحان ميكردم الان هم whmcs رو روي هاست نصب كردم مشكل از قالب نيست
شما بايد قالب رو به v4 تغيير نام بدين و جايگزين قبليه كنين(بهتر اينه كه قبليه رو حذف بعد اينو آپ كنين)
اونوقت بايد يه بار قالب orginal يا يكي ديگش رو انتخاب كنين بعد برگردونين به قالب v4 اينجوري درست ميشه و مشكلي هم نداره.(به جز همون IE)
موفق باشيد..........

takinhost
May 13th, 2011, 17:32
اقا من بهت 2 گیگ میدم باهام تماس بگیر
09368063108
takinhost_com
امین کثیریان

irmpmn
August 5th, 2011, 03:06
ممنون بابت کاری که کردی و تشکر از دوستانی که اینطور گرم استقبال کردن
اگه من هم وارز داشتم مطمئنا پیشنهاد میدادم