PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سیستم وبلاگ دهی

afshinh
April 17th, 2011, 18:29
سلام دوستان

قصد دارم سیستم وبلاگ دهی راه اندازی کنم البته می خوام از خودم بنویسمش

به نظرتون هزینه هاست چقدر میشه

می خوام با php بنویسمش

itjavani
April 17th, 2011, 18:41
سلام دوستان

می خوام با php بنویسمش

البته چون قراره کار تازه بیاد بالا شاید هاستینگی بتونه شما رو هاست کنه ولی به محض اینکه کارتون بگیره مسلما باید روی سرورمجازی و اختصاصی برید...

دیگه هزینه ها هم یه سری به سایت همکاران بزنید میاد دستتون!

Birserver
April 17th, 2011, 19:21
کاملا بستگی به سیستمی داره که می نویسید. میزان فضا و پهنا بستگی به گرافیک و میزان فضایی که به کاربر اختصاص می دید داره.
میزان استفاده از cpu هم به هسته سیستمتون بستگی داره.

می تونید در ابتدا با فضای اشتراکی شروع کنید ولی بعدا همون طور که دوست عزیزم هم گفت باید سرور بگیرید.

afshinh
April 19th, 2011, 19:39
ممنون از پاسخ شما عزیزان

می خوام حسابی روش کار کنم حتی اگه 1 سال 2 سال شد از نظر شل و امنیت حسابی مورد بررسی قرار می گره قصد دارم به یه گروه هک این کار رو بسپرم

بله حق با شماست با هاست اشتراکی نمیشه و مسلما تا چند ماه اول هزینه رو باید از جیب بدم

نا گفته نماند روش تبلیغاتی من کاملا فرق داره و روزانه بیش از 10000 بازدید رو پیشبینی می کنم چون سایت قبلیم همینجوری بود از همون روش تبلیغاتی استفاده می کنم

ولی بازم میترسم سایت نتونه جای خودش بین مردم باز کنه و شکست بخورم:-s

zesht
April 19th, 2011, 19:55
ولی بازم میترسم سایت نتونه جای خودش بین مردم باز کنه و شکست بخورم

با سلام
من نميتونم در زمينه كه شما سوال پرسيديد كمكتون كنم ولي تو صحبتاتون يك جمله ديدم كه شايد بتونم در اين رابطه كمك كنم
ببينيد اگه مي خواين با اين فكر كه شايد شكست بخورم كارو شروع كنيد من ميگم اگه شروع نكنيد بهتره چون مطمئن باشيد كه شكست مي خوريد !
من به شما پيشنهاد مي كنم كه اصلا فكر شكست نكيند و از همين الا خودتون صاحب اون سيستم وبلاگ دهي بدونيد كه در نظر داريد

موفق باشيد

saeidj
April 19th, 2011, 21:28
قطعا راه سختی رو در پیش دارید چون سیستم های بلاگ دهی این روزها بسیار زیاد هستند و به نظر من وقتتون رو جای دیگر صرف کنید روی یه ایده ی جدید.. هرچقدر هم که از نظر امنیت روش کار باشه بازم امکان هک شدنش هست و اینکه فکر نمی کنم شرکت های حرفه ای قبول کنند این نوع سایت ها رو روی هاست اشتراکیشون بالا بیارید چون فشار به سرور زیاد میاره

abolfazlgoodarzi
June 5th, 2011, 12:58
سلام دوستان

می خوام با php بنویسمش
مگه شعره که از خودت بنویسی!!؟ نوشتن سیستم که یکی دو روز و یه هفته کار نمی بره!:-<
اگر از نظر هاست و کلا هزینه مشکل نداری به نظر من وردپرس نصب کن و اون پولی که می خوای بدی به گروه امنیت صرف سرورت کن.
ناگفته نماند که وردپرس مالتی یوزر نیاز به منابع زیادی داره و من گروه داخلی ندیدم که بتونند تحمل کنند و تقریبا خیلی ها شکست خوردند.
در هر صورت موفق باشی.