PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی برای خرید سرور

lvlehrad
April 17th, 2011, 03:20
سلام

دوستان اول از همه بگم که لطفا آفر ندید تاپیک نظرسنجی هست ...

من 3 تا آفر نظرم رو جلب کرده خواستم مشورت بگیرم که یه وقت اشتباه نکنم و بهترین گزینه رو انتخاب کنم ...

1.
یکی از دوستان من یه سرور داره از گیگا که برای فروشی وی pi ... استفاده میکنه به من یه آفر داد که 100 گیگ از هاردشو به صورت هاست دانلود میده بهم و 1.5 گیگ از رم رو در اختیار من میزاره هزینش هم ماهی 40 تومن !
به نظر افر خوبیه
2. یکی از دوستان این سایت Dedicated Servers, vSERVERs – SERVER4YOU (http://www.server4you.com) رو معرفی کرد
2 ترابایت هارد و 8 گیگ رم رو میده 60 دلار که خیلی خوبه نسبت به افر اول ولی به نظرم خیلی ارزونه ! دوستان این سایت رو تایید میکنند ؟
3.
اول از همه میخواستم از پرشین وی پی اس بگیرم از نظر کیفیت و پشتیبانی خیلی خوبه ولی وقتی اون 2 تا افر بالا رو دیدم به شک افتادم که کدوم رو انتخاب کنم ...
پرشین وی پی اس 30 گیگ فضا رو با رم 512 میده 35 تومن البته با تخفیف :d ارزونتر میشـه

نظر خودم روی پرشین وی پی اس هست شما هم یه راهنمایی بکنید لطفا
:53:

robot
April 17th, 2011, 03:39
پرشین وی پی اس برای شما بهترین انتخابه :113:

kingoftehran
April 17th, 2011, 05:14
از شرکت ایرانی خرید کنید بهتره یعنی همون پرشین وی پی اس که دوستمون گفتند

arazit
April 17th, 2011, 08:51
هیچ وقت قول ارزانی رو نخورید ولی هیچ وقت هم گران نخرید
دقیقا تحقیق کنید در مورد دیتاسنتر هاشون

kargar
April 17th, 2011, 09:17
پرشین وی پی اس خوب هست من ازش وی پی اس دارم قطعی نداره فقط حیف که تورنت آزاد نیس

lvlehrad
April 17th, 2011, 09:19
پرشین وی پی اس خوب هست من ازش وی پی اس دارم قطعی نداره فقط حیف که تورنت آزاد نیس
وارزه دیگه ؟

mohsen1
April 17th, 2011, 09:46
از گزینه های گفته شده ، پرشین وی پی اس معتبر تره.
اگه آمریکا و کانادا وارز باشن ، سرویس ایشون هم وارز محسوب میشه!!!

tinavps
April 17th, 2011, 09:55
در درخواست سرور مجازی تاپیک بزنید قیمت بگیرید.
در ضمن در مورد port و Raid بودن هارد و سرعت سی پی یو هم سوالک نید نه کلی گویی مثلا هارد 50 و پهنای باند 500 .

salmani
April 17th, 2011, 09:55
از گزینه های گفته شده ، پرشین وی پی اس معتبر تره.

من هم تایید می کنم.

lvlehrad
April 17th, 2011, 10:13
اگه آمریکا و کانادا وارز باشن ، سرویس ایشون هم وارز محسوب میشه!!!
خوب سوال پرسیدم بگید هست یا نیست دیگه اما و اگرتون برای چیه :) من از کجا بدونم فقط از این دو کشور سرور دارن

salmani
April 17th, 2011, 10:15
خوب سوال پرسیدم بگید هست یا نیست دیگه اما و اگرتون برای چیه :) من از کجا بدونم فقط از این دو کشور سرور دارن

به نظرم آمریکا فول وارز نیست ولی تا شکایتی نشه کاری ندارند

kargar
April 17th, 2011, 10:22
خب من از یه نفر هلند گرفتم سرعت عالی هست تورنت آزاد هم هست میکروتیک هم برام نصب کرد خوب هست

lvlehrad
April 17th, 2011, 11:06
خب من از یه نفر هلند گرفتم سرعت عالی هست تورنت آزاد هم هست میکروتیک هم برام نصب کرد خوب هست
چه ربطی به تاپیک داشت ؟:d