PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يه سوال در مورد دامين

azita
April 17th, 2011, 00:18
سلام دوستان من مي خوام فول آرشيو تو سايت قرار بدم

از ديد شما به چه صورت كار كنم؟

از ديد شما دامين مجاني باشه چطوره؟

azita
April 17th, 2011, 20:51
دوستان كسي اطلاع نداره؟

Birserver
April 17th, 2011, 21:10
در مورد فول آرشیو اطلاعی ندارم ولی وقتی می شه با هفت هزار دامین با پنل شخصی داشت چرا باید دامین رایگان ثبت کرد؟!

azita
April 17th, 2011, 22:32
بذارين من يه مثال بزنم

من الان مي خوام فول آرشيو و گالري عكس تو سايت خودم بذارم

مثال music.com/123.jpg

حالا اگه تو همين دامين همه رو بذارو و عكس و فول آرشيو آپلود كنم سايت كه ف ل ت ر بشه

تو دامين جديد اينار رو ندارم

چون همه اينجا اپلود شده

مي خوام وقتي كه رفت تو سايت جديد اينام بيان به ظرطي كه لينك ها سالم باشن همين

azita
April 18th, 2011, 13:45
دوستان كسي اطلاع نداره؟

maroofi
April 18th, 2011, 17:16
سئوالت مبتدیه.
شما میتونی یک دامین داشته باشی ( چه رایگان چه پولی) و این دامین رو به هاستت لینک کنی.
خیلیها برای دانلود سریال جدید مهران مدیری این کار رو کردند. یعنی ضمن اینکه دامین اصلی رو داری یک دامین فرعی هم روی همون دامین اصلی داری.
بطور مثال سایت شما اینه : گوگل دات کام .....حالا میتونی یک دامین به نام پی سی دانلود دات کام ثبت کنی و روی این دامین اصلی لینکش کنی. و موقع ادرس دهی هم به جای نوشتن ادرس اصللی سایت از ادرس فرعی یعنی پی سی دانلود استفاده کنی.

ضمنا روی هاست اشتراکی نیمتونی این همه فایل برای دانلود بزاری باید از سرور مجازی استفاده کنی. این هم گفتم که بدونی. :)

domainer
April 19th, 2011, 18:54
سلام، یک دامین فرعی داشته باش برای فایلها که اکثرا هم چون عمر این دامینها به 1 ماه نمیکشه از .in استفاده میکنند که فیل شد زیاد متضرر نشید