PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی اسکریپت

ccm
April 16th, 2011, 14:00
با سلام خدمت تمامی دوستان
دوستان می خواستم یه راهنماییم کنید
من حدود دو هفته ای میشه در حالا گشتن یه اسکریپت خوب واسیه مدیریت هاستینگ و دامین و پشتیانی هستم.
می دونم که همتون می گین برو دنبال (دبلیو اچ ام سی اس) یا آدونیس یا جوملا و یا... . اما گه می شه یه لحظه صبر کنید و به ادامه نوشته هام توجه کنید.
دوستان من یه اسکریپت مدیریت هاستینگ و پشتیبانی می خواهم که :
1- در صفحه اول سایت بشه مطالبی نوشتن و خلاصه صفحه ای برای خبر ها و توضیحات سایت داشته باشه (که تا به امروز هیچ سیستم ایجوری پیدا نکردم)
2- صفحه ای دارای تعرفه داشته باشد و با کلیک بروی سفارش هزینه را حساب کرده ، تخفیف و کپن را نیز همچنین و بعد به مشتری رسید خرید داده
3- دارای کنترل پنل برای اعضا باشد که در آن این موارد موجود باشد (پشتیبانی یا همان پیغام ها ، سرویس ها ، مانده حساب ، مشخصات ، پرداخت آنلاین با زرین پال)
4- امکان اتباط با دبلیو اچ ام داشته باشد و بتوان برای آن پکیچ نیز تعریف کرد
5- ثبت آنی دامنه در صورت داشتن مانده حساب کافی مشتریان
6-ایجاد نقشه سایت بصورت خودکار و با فرمت ایکس ام ال
حالا اگه اسکریپ یا سیستمی با این مشخصات می شناسید بفرمایید
فقط در مرحله اول اگه رایگان می شناید بهتره و گنه پولی(خیلی گرون نباشه یا اگه زیاده قسطی بدین مثل آقای محسن )
با سپاس

kargar
April 16th, 2011, 14:13
خب خودتون گفتید که ادونیس زیرن پال وصل میشه نویسندش هم قسطی میده هر چیزی رو هم که بخواید براتون اضافه میکنه!! دیگه سیستمی بهتر از این نیست من با مدیریتش کار نکردم ولی whmc هم این امکانات رو داره

ccm
April 16th, 2011, 14:18
با سلام
لطفا یه راه ارتباطی ( شماره یا سایت) از آقای محسن داوری بهم بدین
با تشکر

GOD
April 16th, 2011, 14:23
www.mohsendavari.ir/

tinavps
April 16th, 2011, 14:42
جوابش آسون هست یک جوملا نصب کن برای ظاهر سایت یک دامنه پارک کن برای whmcs مثلا سرویس یا order
ضمنا جهت سکیوریتی دوست عزیز جهت لاگین به whm مستقیم بهش کانکت شو بصورت دستی امنیت رو پایین نیار