PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در باز نشدن سایت ها

sadeght
April 16th, 2011, 13:09
سلام

بعضی وقتا سایت هایی که روی سرور هستن بالا نیمان ولی از سرور پینگ دارم و هم وارد whm می شوم!

وقتی آپاچی ریست میکنم درست میشه!!!

امروز وقتی قطع شد قبل از ریست کردن همه چیز ها رو چک کردم و مشکلی نداشت!
آپاچی خالی داشت و لود سرور کاملا نرمال بود

بخاتر همین مشکل از همه کار و زندگیم افتادم بایاد بشینم پشت سرور ببینم کی قطع میشه آپاچی ریست کنم لطفا کمک کنید

واقعا خسته شدیم دیگه چکارکنیم؟؟؟؟؟؟

znhost
April 16th, 2011, 13:14
ram رو هم چک کردید؟

persian.developer
April 16th, 2011, 13:15
لاگ ها رو چک کنید

راحت ترین راه استفاده از این برنامه هست:

wget http://www.r-fx.ca/downloads/sim-current.tar.gz

tar -xzvf sim-current.tar.gz

cd sim*

./setup -i

خودش وقتی که سرویسی قطع میشه بطور خودکار ریستارت میکنه

tinavps
April 16th, 2011, 13:35
اولا مشخصات سرور رو بدین ضمنا چی استفاده می کنید ؟ من این مشکلات رو دیدم که کاربران با virtualmin دارند. ببین ممکنه مانیتور می کنی چیزی نبینیم اما لحظاتی یکی از سایت ها بدلیل بهینه نبودن دستورات Sql مشکل ایجاد کنه و یا یکی از سایت ها ورد حمله قرار گرفته حتما باید لاگ بگیری شاید مشکل از سرور نیست یکی از اکانت ها مشکل ایجاد کرده

kargar
April 16th, 2011, 14:08
من با تینا وی پی اس موافقم و جواب آقای پرشین دلپور کاملاً منتقی هست!! ولی میتونی توی هاست ترکر بیگی هر وقت که سرور پایین میره یه اس ام اس بهت بده برای ایران هم مشکلی نداره تا سرورت پایین میره سریع بیارش بالا و یه ویروس کشی کن سرورت رو شاید یه شل هست یه نفر یه شل ریخته بود توی سرور ما اونقدر سرور رو زیر فشار قرار میداد که سیپو رو سوزوند !!

sadeght
April 16th, 2011, 14:15
مموری لیمت افزایش پیدا کرد درست نشد - از شل هم نبود - خوب اگر حمله باشه سرور می خوابه ولی کل سرور که نخوابیده سایت ها بالان می اید فقط

خسته شدم از بس که وب سرور (اپاچی) رو ریست کردم

tinavps
April 16th, 2011, 14:20
نفهمیدم بالا میاد اما دیر ؟
یا کلا چند دقیقه بالان اما دیگه لود نمی شند؟
مشکل از دیتابیس نباشه یعنی آپاچی درسته اما یکی از سرویس ها درست کار نمی کنه ؟

ضمنا بجز cpanel چی ریختی تو سرور ؟
یکی از دوستام مشکل داشت هم سی پنل ریخته بود هم وبمین هم vnc و مشکل داشت که آپاچی می خوابید
می تونی از cpanel از easyapache استفاده کنی من استفاده می کنم راضی ام

sadeght
April 16th, 2011, 14:23
خوب من این طور توضیح می دهم

سرور بالا هست سایت ها باز نمیشه ای پی پینگ می ده وارد پنل سی پنل می تونی بشی لود سرور هم نرمال هست

داخل سی پنل هیچ چیزی تغییر نکرده چون تنظیماتی که ده روز پیش بوده الان هم همین هست