PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان لطفا كمك كنيد ؛ نوع فرمت موزيك آنلاين اين سايت

azita
April 16th, 2011, 05:23
سلام به همه دوستان عزيز

دوستان من مي خوام براي سايت خودم موزيك آنلاين داشته باشم..

سایت رسمی پویا بیاتی (http://www.bayati2music.ir/index.php)

به اين سايت نگاه كنيد ؛ موزيك آنلاين داره و من مي خوام موزيك آنلاين سايت من هم فرمتش به همين شك

باشه ؛ ممنون مي شم راهنمايي بفرماين..

مرسي

اينم عكس كه بهتر مطلب رو رسونده باشم..

http://www.pars-pic.com/files/80qzuofgxdi1icmjdoln.jpg

hamid.jafary
April 16th, 2011, 06:09
profilepitstop.com/mp3_players

tinavps
April 16th, 2011, 10:29
از فلش استفاده شده دو حالت داره
یا فایل mp3 رو داخل خود Swf با نرم افزار فلش امبد کردن یا لودینگ داره لینک میشه به یک فایل mp3 جای دیگه
اما هر mp3 که مثل هم نیست شما می توانید با نرم افزار های خود مثلا من با soundforge نوع فرمت mp3 رو تنظیم کنید روی مودم طرف مثلا چون آنلاین هست باید با مودم 56 کیلوبایتی هم کار کنه پس فرمت mp3 رو بزار روی 56 kb per second یا 128
frame rate or bit rate این موارد و ضمن اینکه اگر مونو باشه شاید سایزش بیاد پایین تر
خلاصه مطلب: در روش فلش یک فایل لودر داریم از نوع swf که می تواند لینک شود به یک mp3 از هر سایتی که فشرده شده است

azita
April 16th, 2011, 11:31
ممنون ؛ الان بايد چي كار كنم من..؟ كد خاصي رو بايد تو تنظيمات نيوك بريزم..؟ چي كار كنم

كه اين فلش توي سايت من نمايش داده بشه..؟

tinavps
April 16th, 2011, 12:52
تنظیمات که نه
اولا باید با فلش اشنایی داشته باشی مگر اینکه سورس فلش طوری باشه که راحت بتونی ازش تو سایت خودت استفاده کنی
معمولا طوری می نویسند که نتونی ببری تو وبلاگ خودت استفاده کنی ازش

من در مورد فایل هاش توضیح دادم اما در مورد فلش یک توضیح مفصل داره
ضمنا یک نگاه به سورس اون سایت می کنم ببینم شاید از شانست بتونی راحت ازش استفاده کنی احتمال 5%

در انتها فرض می منیم که اون فایل swf که تو سایت هست شبیه واکمن قابل استفاده شد حالا باید چیکار کرد ؟
1-ابتتدا یک فایل .swf که همون واکمن هست باید در هاست خودت آپلود کنی مثلا در روت بنام player.swf
2-فرض می کنیم که فایل های mp3 در هاست خودت هست /mp3/1.mp3
3-حالا باید در تم یک چند خط html بنویسی تگ object and embed که وظیفش اجرای swf هست
4-در تگ اچ تی ام ال تنظیم کنی که کدوم آهنگ رو بخونه

الان چک می کنم ببینم که میشه ازش استفاده کرد ؟
اگر نشد شاد کمی هزینه داشته باشه یدونشو براتون درست کنم

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

id yahoo man ashkanphp pb bede