PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای در مورد whcm

shamimi
April 15th, 2011, 12:22
دوستان من چند وقتی است حدود 8 ماهی است آدونیس و خریدم اصلا راضی نیست چون امکاناتش واقعا ناقص کاش زودتر راهنمایی میخواستم پشتیبانی ضعیفی هم داره
انگار whcm خیلی بهتره
حالا مشکل اینه آیا به زرین پال و بانک های دیگه وصل می شه یا خیر ؟
از نظر رنک بندی تو مدیریت هاستینگ چطوری تاییدش می کنید یا نه ؟
از نظر لایسنس چه جوریه ؟

HyperServer
April 15th, 2011, 12:40
اگر سوالتون در مورد whmcs هست....بله .. به زرین پال و سایر در گاه ها با ماژول وصل میشه....
در مورد رنک بندی هم که بین معروف ها هستش دیگه....
با ورژن 4.5 که به زودی منتشر میشه...امکانات بهتری داره....
لایسنس هم ماهیانه داره هم lifetime......
WHMCS[CompleteSolution] - (http://www.whmcs.ir)

EXXXIR
April 15th, 2011, 13:34
دوستان من چند وقتی است حدود 8 ماهی است آدونیس و خریدم اصلا راضی نیست چون امکاناتش واقعا ناقص کاش زودتر راهنمایی میخواستم پشتیبانی ضعیفی هم داره
انگار whcm خیلی بهتره
از نظر لایسنس چه جوریه ؟

بهترین برنامه مدیریت هاستینگ همین برنامه هست فکر نکنم کسی نظری غیراین داشته باشه.
ماژول برای اتصال به همه بانک ها توسط افراد مختلف منتشر شده، زرین پالم که ماژولش مجانی می تونید بگیرید و نصب کنید.

لایس هم ماهانه داره حدود 15 هزار تومان و بدون کپی رایت 19 هزار تومان
مادام العمرم داره

shamimi
April 15th, 2011, 14:05
انگار whcm خیلی بهتره
از نظر لایسنس چه جوریه ؟
من نگاه کردم ولی نفهمیدم میشه توضیح بدید ماهی چند ؟

atilnic
April 15th, 2011, 14:51
سلام
بهترینه
و ماهی 15 تومان هت و بهترین هست
و آدونیس و .. همه از این کپی برداشته شده

CmanDesign
April 15th, 2011, 18:44
بهتر از WHMCS نداریم .. البته یه HostBill هم جدیدا اومده ولی هنوز جا نیافتاده به نوعی .
WHMCS از همه لحاظ راحته ، از لحاظ امنیت ، امکانات ، پشتیبانی ، قیمت ، قالب .. همه چیش راحته . من این هاست‌بیل رو برای یکی از بچه های همینجا قالب تبدیل کردم ، دقیقا صاف شدم . یه سری قالب داشت که مثلا اگر Ctrl + A و دیلیت میکردی سیو میکردی هیچ کجای قالب تغییر ایجاد نمیشد و کد هاش دقیقا شبیه یه جای قالب بود .. انگار سر کاریه :d ، اما WHMCS نه خیلی راحت دو تا فایله ادیت میکنی میشه ماه ..