PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم سی پنل فضاها

Fazaha
July 22nd, 2009, 23:01
با سلام خدمت همه همکاران و مشترکان فضاها ،
متاسفانه تحریم های شرکت cPanel اینبار گریبان گیر شرکت فضاها شد و 2 عدد از سرور های لینوکس هاست ما که در دیتاسنتر FortressITX قرار دارند مشمول این تحریم شدند .
پس از پیگیری های گروه شرکت های پیدایش (فضاها) و تماس با دیتاسنتر مذبور ، شرکت FortressITX ، و دوست خوبمان آقای Josh Ewin (مدیر فروش FortressITX ) همکاری بسیار خوبی با ما داشتند و قرار بر این شد که دو سرور دیگر با همان مشخصات به ما داده و کنترل پنل پلسک بر روی آن ها نصب کرده و سایت ها را منتقل کنند .
این کار بین 1 الی 2 روز به طول خواهد انجامید ، لذا از همدلی و همکاری و صبر و شکیبایی شما سروران کمال تشکر را داریم .

فرزاد شکوهی
مدیر عامل فضاها

NovinServer
July 22nd, 2009, 23:12
موفق و پیروز باشید ! در ضمن پلسک از نظر من ورژن جدیدش خیلی توپ شده ! آنتی ویروس ردیف هم روش داره مانند : drweb , kasper , nod32

من روی سرور ویندوزم نصب کردم خیلی حال کردم !
امیدوارم مشکلتون حل شود .

Fazaha
July 23rd, 2009, 00:18
آقا دمت گرم! خیلی ممنون
آره Kasper داره من فقط مشکلم با firewall هست :(

NovinServer
July 23rd, 2009, 02:02
آقا دمت گرم! خیلی ممنون
آره kasper داره من فقط مشکلم با firewall هست :(

مشکلتون با فایروال چی هست ؟ :)

alieskan
July 23rd, 2009, 03:33
با سلام خدمت همه همکاران و مشترکان فضاها ،
متاسفانه تحریم های شرکت cPanel اینبار گریبان گیر شرکت فضاها شد و 2 عدد از سرور های لینوکس هاست ما که در دیتاسنتر FortressITX قرار دارند مشمول این تحریم شدند .
پس از پیگیری های گروه شرکت های پیدایش (فضاها) و تماس با دیتاسنتر مذبور ، شرکت FortressITX ، و دوست خوبمان آقای Josh Ewin (مدیر فروش FortressITX ) همکاری بسیار خوبی با ما داشتند و قرار بر این شد که دو سرور دیگر با همان مشخصات به ما داده و کنترل پنل پلسک بر روی آن ها نصب کرده و سایت ها را منتقل کنند .
این کار بین 1 الی 2 روز به طول خواهد انجامید ، لذا از همدلی و همکاری و صبر و شکیبایی شما سروران کمال تشکر را داریم .

فرزاد شکوهی
مدیر عامل فضاها

جناب مهندس بیگلری به دلیل اینکه اکانتشون بلاک هست از من خواستن که این پست رو بدم.

کامران بیگلری : "فرزاد همینه دیگه احوالی از دوستای قدیمی نمی کنی ! سی پنل می آد تحریمت می کنه !
تو که بلدی دوباره بکش رو سی پنل چون پلسک خیلی جالب نیست.

به طور کلی فقط فضاها :x

یه حالی هم از بچه های قدیمی بپرسی بد نیستا !
منو که بلاک کردن این جا نمی زارن آدم با دوستان قدیمی باشه ولی بازم راهی هست.
خیلی ناراحت شدم از سی پنل ولی پسش بگیر پسر !"

Nikihost
July 23rd, 2009, 05:40
فرزاد جان منم ناراحت شدم که تحریم شده پنلت:-s.ان شاالله که به زودی مشکلت حل میشه;;)

ShahServer
July 23rd, 2009, 08:17
من هم واقعا متاسفم از بابت تحریم.
میشه توضیح بدی چی شد تحریم شدی. تا اگه ممکنه ما از زیرش جا خالی بدیم

WebRang
July 23rd, 2009, 08:42
غم آخرت باشه فرزاد جان ! :d
بنظرم اصلا" نا امید نشو ...:x
یه لایسنس دیگه بگیر... :-c

Fazaha
July 25th, 2009, 03:15
من هم واقعا متاسفم از بابت تحریم.
میشه توضیح بدی چی شد تحریم شدی. تا اگه ممکنه ما از زیرش جا خالی بدیم
بعضی دوستان چشم ندارن پیش رفت بقیه رو ببینن ، رفتن به سی پنل گزارش دادن!
البته مشخص است کاره کی بوده !