PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمايي كامل در مورد راه اندازي سايت موزيك

Mohamad26
April 14th, 2011, 22:47
سلام
خسته نباشيد
از دوستان خواهش دارم هر نكته اي ميدونن بگن بهم خداييش دعاتون ميكنم.

من ميخوام سايت موزيك بزنم ولي خب مشكلات زيادي دارم. من مشكلاتمم ميگم شما توي جوابتون هم جواب منو بدين هم نظر خودتون. خداييش خودتونو بزارين جاي من و هركاري ميتونين پياده كنين كه بهتر بشه بهم بگين.

اول اينكه حدود 90 درصد سايتهاي موزيكي كه من ديدم نيوك هستن چون هم راحت مديريت ميشه، هم امنيتش خوبه، هم انجمن خوبي داره و ... ولي خب نسبت به قدرت و سئوي وردپرس هيچي نيست. يعني واقعا حرفي براي گفتن نداره.
به جاش وردپرس كار باهاش كلا سخته، انجمن درست حسابي كه هيچ، ولي ظاهرش حرفه ايه.

مشكل اولم با اين اوضاع شما ميگين از كدوم استفاده كنم ؟؟؟
من تا حد امكان ميخوام كم خرج كنم براي همين براي شروع كارم ميخوام از قالب رايگان استفاده كنم. ممنون ميشم قالب خوب دارين بهم بدين.
اگرم كسي توي طراحي ها با پول كم باهام ميسازه پيام خصوصي بده.

مشكل بعدي توي انتخاب تعداد دامين مشكل دارم. خب سايتهاي موزيك رو روي هوا ميزنن ( هيل..ت.ر ) و دوستانم ياد گرفتن سريع يه سايت پا بگيره شماره هاي بعدي دامينش رو به نام خودشون ميزنن تا از طرف باج بگيرن يا از اعتبارش استفاده كنن. واسه اينه كه نميدونم براي شروع چندتا دامين بگيرم ؟؟؟ نظري دارن واسه اين مشكلات دامين ؟؟؟

مورد بعدي نميدونم هاست چي ميخواد و سرورم ميخواد يا نه و ايناشو هم نميدونم.
يكي ميگه هاست بي نهايت بگير. يكي ميگه سرور بي نهايت بگير و در كنارش چيز پي انم بده كه پول خودشو در بياره و سرعت دانلوداتم بالا بره. من كه سر در نميارم.

خلاصه اينا رو من ميدونستم مشكل دارم. ممنون ميشم كمكم كنيد.
با تشكر
يا علي

kargar
April 14th, 2011, 22:59
نیوک لرن رو امتحان بکن خوب هست انجمن خوبی هم داره سئو خوبی هم داره کار باهاش آسون هست تمامی چیز ها رو داره اگر هاست نداری میخوای یه بزنی بگو برات بیارم بالا بیبین من میگم دومین رو کسی دیگه زیاد ثبت نمیکنه تا 5تا جلوتر داشته باش سایتت باید به روز باشه باید هزینه کنی تا آمار پیدا کنی

نیک لرن رو پیشنهاد میکنم ولی نسخه نیوک 8.2 هم خوب هست یک امتحان از هر دوش بکن

در ضمن سایتت رو اسمش آسون باشه تا به یاد ماندنی باشه

ToooPDL
April 14th, 2011, 23:22
سلام
من قبلا سایت موزیک داشتم (از مهرماه روش کار کردیم تا دیماه) که الان دیگه بهش نمیرسم. سرم شلوغه.
3ماهه حدود 340تا کاربر جذب شد.
نیوک 8.2 هست.

اگه خواستی میتونم دیتابیسش رو بهت بدم. خواستی پ.خ بزن :)

tinavps
April 15th, 2011, 00:34
وی بولتین قوی هست امکانات عالی و پکیج سئو هم داره مشکلش حالت فروم بودن داره بستگی به طراح تم داره البته قسمت ادمین براتون کمی گنگ هست

جوملا عالیه وردپرس تو جیب بقلی جوملا هست توزمینه سئو و sef و غیره خفنه تم پذیری عالی داره و خودت تم بساز
هر نوع ماژول کناری بخوای آماده هست مثل آب و هوا گالری ساعت و پربازدیدترین و ماژول های تازه ترین اخبار و غیره
جهت هاستینگ باید یک هاست قوی باشه فقط فضا مهم نیست در دراز مدت رم سرور زیاد اشغال میشه
پهنای باید به شدت بالا نیازه حداقل 200 گیگ در ماه
در آینده نزدیک باید سایتت رو از هاستینگ به سرورمجازی انتقال بدی با حداقل ماهانه 15 هزار تومان جهت سرور مجازی
هرموقع ***** شد دامنه جدید می خری طی 1 تا 24 ساعت کل سایتت رو انتقال می دی به دامنه جدید
دامنه حدودا سالانه 12 هزار تومان
هاستینگ برای سال اول که سایتت معروف نیست حدودا سالانه 30 هزار تومان
اگر معروف شد سالانه 60 هزار تومان

اگر پربازدید شد سرور مجازی سالانه 120 هزار تومان
ولی بدون به فکر کسب درامد ازش نباش چند سال باید خرجش کنی تا اون خرج تورو بده ممکنه وسطاش بی خیال شی

طراحی تم جوملا با هر قیمتی انجام میشه
اگر می خوای پیشرفت کنی از فکر هزینه نکردن بیا بیرون
ولی طراحی تم ها از 40 هزار شروع میشه به بالا

بجای سایت موزیک سایت خبری بزن بهتره سرورش از سایت دانلود می تونه ضعیف تر باشه

Mohamad26
April 15th, 2011, 03:13
وی بولتین قوی هست امکانات عالی و پکیج سئو هم داره مشکلش حالت فروم بودن داره بستگی به طراح تم داره البته قسمت ادمین براتون کمی گنگ هست

جوملا عالیه وردپرس تو جیب بقلی جوملا هست توزمینه سئو و sef و غیره خفنه تم پذیری عالی داره و خودت تم بساز
هر نوع ماژول کناری بخوای آماده هست مثل آب و هوا گالری ساعت و پربازدیدترین و ماژول های تازه ترین اخبار و غیره
جهت هاستینگ باید یک هاست قوی باشه فقط فضا مهم نیست در دراز مدت رم سرور زیاد اشغال میشه
پهنای باید به شدت بالا نیازه حداقل 200 گیگ در ماه
در آینده نزدیک باید سایتت رو از هاستینگ به سرورمجازی انتقال بدی با حداقل ماهانه 15 هزار تومان جهت سرور مجازی
هرموقع ***** شد دامنه جدید می خری طی 1 تا 24 ساعت کل سایتت رو انتقال می دی به دامنه جدید
دامنه حدودا سالانه 12 هزار تومان
هاستینگ برای سال اول که سایتت معروف نیست حدودا سالانه 30 هزار تومان
اگر معروف شد سالانه 60 هزار تومان

اگر پربازدید شد سرور مجازی سالانه 120 هزار تومان
ولی بدون به فکر کسب درامد ازش نباش چند سال باید خرجش کنی تا اون خرج تورو بده ممکنه وسطاش بی خیال شی

طراحی تم جوملا با هر قیمتی انجام میشه
اگر می خوای پیشرفت کنی از فکر هزینه نکردن بیا بیرون
ولی طراحی تم ها از 40 هزار شروع میشه به بالا

بجای سایت موزیک سایت خبری بزن بهتره سرورش از سایت دانلود می تونه ضعیف تر باشه

سلام
اولا از تمام دوستاني كه تا اينجا راهنمايي كردن ممنونم

در مورد جومولا تا حالا نشنيده بودم و نديدم، ولي نشنيدم سايت موزيكي با جومولا باشه. اگه هست لينك برام بفرستين تا ببينم.

دامين سالانه 12000 تومن ؟؟؟ شما انقدر ميدين ؟؟؟ دات كام يا دات آي آر ؟؟؟

در مورد كمبود در آمدشم خب الان تقريبا هيچ سايتي درآمد نداره ( تازه شروع كنيم )
درآمد توي ايده ي جديده نه توي تكرار كاراي بقيه. ما كه نميتونيم ايده هامونو عمل كنيم مجبوريم ايده ي افرادي كه الان موفق ترن و در حد ماست رو عملي كنيم. از نظر من سايت موزيك بيافته روي غلطك 10-20 برابر سايت خبري درآمد داره. واسه همين شروع ميخوام بكنم. البته اين نظر منه.

پشتكار زيادي ميخواد و موافقم كه وسط كار 80 درصد كنار ميكشن ولي خب نميدونم ديگه

tinavps
April 15th, 2011, 09:37
جوملا حرفه ای است اجازه می ده طراح تم های دلخواه رو بسازه و به برنامه نویسش اجازه میده هر کاری بکنه
از سایت های شرکتی گرفته تا سازمانی میشه با جوملا ارائه کرد.
یک سایت نشون میدی که ازش خوش اومده باشه ؟
اگر من خودم طراحیش کنم 200 تومن میشه یک تم حرفه ای با امکانات مختلف اما چون شما گفتی با هزینه کم می خواهید باید دنبال یک تم بگردی فری باشه دانلودش کنی
دامین هارو گفتم محدوده قیمت اون هسا یعنی بعضی ها دات کام رو 10:800 می زنند بعضی 11500 تا 12 تومن قیمت هست
دامین آی آر هم 4500 هم سالانه میانگین قیمت هست برو بالا تا 9 تومن هرکس یک قیمت زده
من تو کار دامنه نیستم اصلا سود نداره من تو کار طراحی ام اما سرور و هاستینگ هم داریم
مثلا سایت ::::: PELAK 68 ::::: WwW.PELAK68.ir 68 COMPANY PAGE (http://pelak68.ir/) رو از هاستینگ منه طراحی و راه اندازی خودشون کردن فقط من براشون نصب کردم
نیوک هست.
جوملا رو ببینی دیوونش میشی. شما اینجا بنویس چقدر هزینه سالانه دوست داری بهش بدی من بگم چی نصب کنی و چیکار کنی بهتره

mohsen_eteraz
April 15th, 2011, 11:02
با سلام

اول این که خوب فکرهاتو بکن من الان حدود ۲ ساله سایت موزیک دارم و حدود ۱.۵ میلیون خرجش کردم از تبلیغات بگیر تا هاست و وی‌پی‌اس و کلی‌ چیزی دیگه که تو این ۲ سال شاید ۵۰۰ تا ۸۰۰ تومن از پولم برگشت و 3-2 بار اطلاعات سایتم پاک شد به دلیل تحقیق نکردن در مورد هاستینگ و یا ارشاد و ما دوباره شروع کردیم .

خوب اگه تصمیمتو گرفتی‌ بهتره این کارهارو بکنی‌ اول از همه یه مبلغی رو کنار بذار واسه روز مبادا این کار پستی بلندی زیاد داره مخصوصا تو ایران و هر لحظه ممکن مشکلی‌ برای سایتت پیش بیاد یا برای هاستت که نیاز به پول داشته باشی‌ و ....

بهتره برای شروع یه هاست میزبانی معمولی‌ بگیری از این سالیانه‌ها البته نسبتا قوی و از یه جای مطمئن قابل این که هاست رو بگیری با مدیرش صحبت کن که در مورد سایت موزیک و این که پشتیبانیت می‌کنه کامل یا نه و یه هاست دانلود ۱۰ گیگ واسه اطلاعاتت که این هاست نسبتا باید قوی باشه فعلا ۱۰ گیگ بگیر تا چند ماه نیازی نداری کم اومد افزایشش میدی واسه این دو مورد خوب قبلش تحقیق کن تا مثل ما به مشکل نخوری عزیز که هر ۱۵ روز هاستتو عوض کنی‌ ....

برای CMS هم باید بگم به نظر من همون نیوک ۸.۲ همون طور که دوستمون گفتن بهترین گزینست البته نیوک ۸.۳ هم خوبه اما هنوز به نظر من زوده یه کم کار داره شما نوک ۸.۲ نصب کن قالب واسه موزیک هم زیاد داره free تا دلت بخواد .

دامین هم کسی‌ نمیاد دامین یه سایت جدیدو ثبت کنه شما ۲ تا بگیر بسته تا Alexa برسه ۵۰۰ - ایران اون موقع برو مثل بقیه سایت‌ها تا ۲۰ تا جلو تر بخر .

و در کل اگه می‌خوای سایتت زود رشد کنه و کاربر جم کنه همیشه به روز نگاه داری سیاتت رو ، بهتره بده ۱ ماه کار کردن بری تو ۲ تا سایت بزرگ تبلیغات کنی‌ این خیلی‌ مهمه ، و مهم تر از همه تالار گفتمان سایتت سعی‌ کن یه تالار خوب و صمیمی‌ درست کنی‌ تا کاربرا جذب بشن و موندگار بشن.

برای درامد هم بهتره اول با فروشگاهای % کار کنی درامدش واسه یه سایته تازه کار خیلی خوبه تا به جایی برسی و Ads بگیری .

kargar
April 15th, 2011, 11:25
موافقم من میگم نیوک لرن رو هم انتخاب بیبین من یه چند تا سایت رو میزارم نوک و نیوک لرن

دانلود جدیدترین اهنگ ها و فیلم ها (http://www.musicall8.com)

این سایت مال دوست خوبم هومن عزیز هست و سایت هایی مثل موزیک باران که 8.2 هست هر گونه کمکی خواستی در خدمتم

Mohamad26
April 15th, 2011, 21:52
ممنونم از دوستاني كه راهنماييم ميكنن
خب تا اينجا نتيجه اين شده كه با نيوك شروع به كار كنم.
قالب قشنگ كسي سراغ داره ؟؟؟
دوست من شما كه هاستينگ هاي مختلف رو امتحان كردي ممنون ميشم يه خوبشو از نظر خودت بهم معرفي كني كه باهاش كار ميكني.
ممنون ميشم سايتت و هاستينگ رو توي پيام خصوصي بهم معرفي كني و ممنون ميشم دوستان و مديران ديگه هم نظر بدن.
با تشكر
يا علي

tinavps
April 15th, 2011, 22:27
میگم پلاک 68 رو من هاست کردم اگر خواستی شمارو هم هاست کنم من همیشه آنلاینم تو هیچ جا ساپورت مثل من نمی یابی
هاستینگ از من
اگر جوملا نصب می کردی کمکت می کردم

kargar
April 15th, 2011, 23:01
مدیران ایشون دارن تبلغی میکنن !!!!!!!

ایشون هاست نخواستن راهنمایی خواستن!!!

tinavps
April 15th, 2011, 23:06
کدوم تبلیغ من راهنمایی کردم من که نه قیمت دادم نه چیزی ایشون تا 10 هفته هم کمک بخوان من تا اونجا که از دستم بر میاد کمکشون می کنم
وگرنه خودم از هاستینگ سایت های دانلود و موزیک متنفرم تو بقیه پست هام هم زدم که برای هاستینگ ها این کار ارزش نداره
با سپاس

اگر آن موقع که ما ازین مشکل ها داشتیم یک همچین انجمن خوبی بود الان من کانادا بودم
قدر این انجمن خوب رو بدونید

kargar
April 15th, 2011, 23:10
خب ممنون هستیم از راهنمایی شما به کاربر های دیگه ولی کاربران جدید نمیتونن تو بخش فروش شرکت کنن این کمک شما هم میتوانستید چند نفر دیگه رو معرفی کنید این بحث رو نباید ادامه داد ببخشید

دوست عزیز شما هم بهتون گفتم که اگر میخواید سایت راه اندازی کنید به من بیگید من همیشه همراه شما هستم ولی این رو همب گم من هاست ندارم!!!

tinavps
April 15th, 2011, 23:15
ختم جلسه رو اعلام می کنم نیوک تایید شد ضمنا جهت در خواست هاست در تالار خودش یک تاپیک بگذارید تحت عنوان مثلا (هاستینگ خوب برای سایت موزیک من) بعد علما دوستان بهتون قیمت می دهند
سپس بروید به تالار گرافیک و تم و درخواست طراحی بدین اونجا هم قیمت بهتون داده میشه

Mohamad26
April 16th, 2011, 01:35
ممنونم از راهنمايي دوستان.
چرا ختم جلسه اعلام شد ؟ :d
هنوز مونده كه.
خب يكي اينكه بعضي ميگن نيوك 8.2 و بعضي 8.3 كه خب ميگن ورژن جديده سئوي بالاتري داره. بازم دوستان نظر قطعي رو بگن با دليل.
خوشحال ميشم يكي از مديرانم يه جواب به ما بده.
خواهشن بحث نكنيد توي اين تايپينگ كه مديرا بيان ببندنش و من به هيچ جا نرسم. خواهشن همونطوري كه تا حالا كمكم كردين ادامه بدين.

به نظرتون از صفر شروع كنم بهتره يا اينكه يكي از دوستان ديتا بيس سايت موزيك ميفروشه ازش بگيرم و بريزم توي سايتم و اونو ادامه بدم ؟

قالب كسي نميخواد معرفي كنه بهم. يه قالب قشنگ ميخوام كه توپ باشه.

exactserver
April 16th, 2011, 09:47
سلام، نمیدانم بحث بسته شد یا نه ولی با اجازه مدیران بنده هم مایلم در تمامی موارد کمکتون کنم از تامین هاست و تامین سی ام اس و قالب و غیره و حتی مشائل دیگه. مشاوره کامل و رایگان.

kargar
April 16th, 2011, 09:57
خب نیوک 8.3 یکم روی سئوش کار شده ! ولی تا الان 4 تا اصلاحیه براش اومده و هکران هر روز دارن باگ هاش رو پیدا میکنن و یک باگ که پیدا شد تا مدیران نیوک بیان برطرف کنن میتونم بگم تمامی سایت های نیوک هک شدن مثل نیوک 8.2 ولی نیوک 8.2 دیگه بتاگی نداره یک سیستم خوب هست بدون باگ سئو میخوای؟ وردپرس نیوک لرن همه از نیوک لرن همه از نیوک 8.2 استفاده میکنن چون به خاطر تالارگفتمانش یک چیز خیلی خوب هست عضو میگیره پیغام خصوصی بعد از عضویت و این رو هم بگم نیوک تمامی قالب هاش مثل هم هست ولی نیوک 8.3 نه یکم متفاوت هست خودت باید انتخاب کنی سئو رو من وردپرس میگم ولی شما که میخوای نیوک 8.3 و اگر از اهمیت امنیت کمک میخوای نیوک 8.2 رو من بهت پیشنهاد میکنم

tinavps
April 16th, 2011, 10:04
منظورتون چی هست که دیتابیس بخرید
ممکن است پست های اون سایت به کار شما نیاد ضمن اینکه می تونید هر پست از سایت دیگر رو کپی کنید به سایت خودتون
من جوملا رو بهت توصیه می کنم

kargar
April 16th, 2011, 10:50
خب دیتابیس رو اگر بخرید میتونید سایت خودتون رو با همون سایت قبلی یکی کنید و بگید امتیاز سایت خریداری شده!!!

و یکم سایتتون بیشتر معتبر میشه و یکم از زحمت هات کم میشه همه از صفر شروع کردن!111

Mohamad26
April 16th, 2011, 17:56
خب
بازم از تمامي دوستان ممنونم كه دارن منو راهنمايي ميكنن. چند مورد رو بگم.

در مورد نیوک لرن خيلي دارن معرفيش ميكنن ولي من اصلا تا حالا نديدمش و نميدونم چطوريه. ميشه يه سايت با اين سيستم بهم معرفي كنيد. اگر سايت موزيك باشه بهتر. براي اينكه تبليغات محسوب نشه ممنون ميشم پيام خصوصيش كنين تا ببينم اصلا اين نيوك لرن چطوريه.

خب اگه امنيت 8.3 مشكل داره من ميتونم الان 8.2 نصب كنم و بعد كه 8.3 كامل شد نيوك سايتم رو ورژنش رو آپديت كنم ؟؟؟ پستها خراب نميشه ؟؟؟
مشكلي براي سايت پيش نمياد ؟؟؟

در مورد وردپرس كه دوستمون گفتن بله. منم قصد اولم اين بود كه با وردپرس شروع كنم ولي خب چندتا مشكل داره. تالار گفتمان. مديريتش سخته. قالباي قشنگشم فري نيست به هيچوجه. با اين اوضاع بازم وردپرس رو معرفي ميكنيد ؟

كسايي كه ميتونن كمكم كنن ممنون ميشم آي دي ياهوشون رو برام بزارن توي پيام خصوصي.
مشكل من اينه كه پشتم به شما گرمه و تنهام. يعني كسي نيست كه دلم بهش خوش باشه كه كاري رو بلده و ميتونه كمكم كنه جز شما.

بازم از همتون ممنونم

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

در مورد ديتا بيس هم همونطور كه گفتم سايتش موزيك بوده.
به گفته خودش از بهمن سال گذشته ديگه آپديت نشده.
بازديد نداره. يعني من 2-3 دفعه اي كه وادرش شدم 2-3 نفر داخل سايت بودن.

kargar
April 16th, 2011, 18:54
خب نیوک لرن رو که بهتون دادم سایت موزیکال

دانلود جدیدترین اهنگ ها و فیلم ها (http://www.musicall8.com)

این نیوک لرن هست این هم سایت خود نیوک لرن هست
نیوک لرن (http://www.nukelearn.com/index.html)

سایت های برترش رو میزاره برو خودت یه نگاه بکن بیبین چطوری هست

Mohamad26
April 16th, 2011, 23:40
آقا من نيوك لرن رو هم ديدم
چه فرقي با نيوك داره.
انگاري شبيه ؟
فرق خاصي داره ؟
به نظرتون اين بهتره يا نيوك ؟

ivik
April 17th, 2011, 00:12
هسته اصلی این‌ها یکی‌ هست هر کدوم رو که راحت تر بودید استفاده کنید اما نوک ۸.۲ قالب زیاد داره برای موزیک .

SOI
April 17th, 2011, 00:43
پول نمیخوای خرج کنی بی خیال سایت موزیک شو دوست عزیز چون در غیر این صورت به غیر از وقت تلف کردن هیچ فایده ای نداره ، حداقل هزینه ماهیانه برای یک سایت موزیک حرفه ای 100 هزار تومان در ماه میشه i-)

Mohamad26
April 17th, 2011, 01:30
پول نمیخوای خرج کنی بی خیال سایت موزیک شو دوست عزیز چون در غیر این صورت به غیر از وقت تلف کردن هیچ فایده ای نداره ، حداقل هزینه ماهیانه برای یک سایت موزیک حرفه ای 100 هزار تومان در ماه میشه i-)

خب داداشي ميدونم خرج بايد كرد.
ولي الان اگه ميخواستم بگم ميخوام مثلا 400 تومن پول بدم كسي راهنمايي نميكرد.
همه ميومدن در مورد كار خودشون حرف ميزدن.
نميخوام خرج كنم كه ميدونم خرجم نيازه
ولي من فعلا هزينه هاي واجب رو ميگم
هاست
دامين
غير اينا چي ميواد فعلا ؟؟؟؟
هيچي
درسته ؟
ميدونم تبليغات و اينا نيازه ولي خب من خرج كار رو ميخوام بدونم .

در مورد حرف دوست ديگمون درسته هسته همشون يكيه. ميخواستم مزاياي نيوك و نيوك لرن روبدونم.
نيوك لرن مزايايي نسبت به نيوك داره ؟

ivik
April 17th, 2011, 01:46
خب داداشي ميدونم خرج بايد كرد.
ولي الان اگه ميخواستم بگم ميخوام مثلا 400 تومن پول بدم كسي راهنمايي نميكرد.
همه ميومدن در مورد كار خودشون حرف ميزدن.
نميخوام خرج كنم كه ميدونم خرجم نيازه
ولي من فعلا هزينه هاي واجب رو ميگم
هاست
دامين
غير اينا چي ميواد فعلا ؟؟؟؟
هيچي
درسته ؟
ميدونم تبليغات و اينا نيازه ولي خب من خرج كار رو ميخوام بدونم .

در مورد حرف دوست ديگمون درسته هسته همشون يكيه. ميخواستم مزاياي نيوك و نيوك لرن روبدونم.
نيوك لرن مزايايي نسبت به نيوك داره ؟
با نیوک لرن زیاد کار نکردم و نمیتونم بگم مزايا رو اما نیوک رو پیشنهاد میدم به دلیل تجربه کار باهاش .
_______
خرج داره به غیر هاست و دامین
قالب درسته حسابی‌ می‌خواد که seo سایت رو به FÄk نده / سبک باشه / با تمام مرور گرها سازگار باشه چون خیلی‌‌ها با explorer web گردی می‌کنن ... .
چند تا ادمین استخدام کنی‌ که برات پست بدن که سریع بیاد بالا سایت و .... .

Mohamad26
April 17th, 2011, 03:26
مرسي دوست من

آره خودمم فكر سئو و قالب بودم.
تصميم بر اين شد كه با نيوك شروع بشه.
حالا مونده قالب و سئو.

كسي داره ؟
كسي اطلاعات داره ؟
كسي ميتونه توي اين ضمينه ها كمكم كنه ؟
با تشكر
يا علي

---------- Post added at 03:26 AM ---------- Previous post was at 03:10 AM ----------

يه مورد ديگه
من چطوري ميتونم انواع مختلف قالب نيوك رو ببينم ؟
مثلا قالب دانلود ميكنم نرم افزاري هست كه بتونه قالب رو بهم نشون بده ؟
يا بايد حتما جايي نيوك رو نصب كرده باشم و اونجا چك كنم ؟

ToooPDL
April 17th, 2011, 09:37
يه مورد ديگه
من چطوري ميتونم انواع مختلف قالب نيوك رو ببينم ؟
مثلا قالب دانلود ميكنم نرم افزاري هست كه بتونه قالب رو بهم نشون بده ؟
يا بايد حتما جايي نيوك رو نصب كرده باشم و اونجا چك كنم ؟
باید نیوک رو رو لوکال نصب کنی
نرم افزار easy php دانلود کن. آموزشهاش هم هست تو نت.

tinavps
April 17th, 2011, 10:17
برای نصب php در رایانه خودت
1-ابتدا xamp رو دانلود کن
2-بعد از نصب آن apache و php5 و mysql در رایانه شما نصب میشود. سپس آن را اجرا کن و مطمئن باش روبروی php و mysql تیک زده که running نوار سبز رنگ اگر نزده بود run یا start رو بزن یک دکمه کنار هر کدام
3-حالا برو تو شاخه اصلی c:/xamp/htdoc/
اینجا به ازای هر سایت یک فولدر بساز مثلا mysite حالا فایل های نصب رو اینجا بریز و در زمان اجرا بزن
در مرور گر
http://localhost/mysite/index.php
توجه حتما باید iis نصب نباشه و xamp نصب شه اگر iis نصب بود فقط php رو نصب کن و mysql رو دستی نصب کن
تمام تم هارو نصب کن و از ادمین یکی یکی فعالشون کن

اگر کمی حرفه ای تر بودی می توانی یک کومبو باکس بالا سایت بزاری که تمام تم های نصب شده رو فهرست کنه و کاربر خودش انتخاب کنه تم رو. در بعضی تم ها این امکان وجود دارد.
بدرود