PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پرداخت paypal

tinavps
April 14th, 2011, 17:14
سلام
سفارشات آنلاین پیپل را چند تومان انجام می دهید. این موارد را ذکر کنید:
چقدر طول می کشد از لحظه انتقال از کارت بنده به شما
هزینه ترنزکشن و هر دلار ویا جداول و مثال هایی که هزینه کل رو نشون بدهد.
ایمیل یا شماره تلفن برای گرفتن قیمت لحظه ای
و اینکه میزان اعتماد به شما- شرکت دارید و یا بصورت شخصی انجام می دهید.

exactserver
April 24th, 2011, 01:42
سلام، شرکت هستیم در کشور ارمستان هستیم با حساب بانکی متصل به پی پل پرداخت ها انجام میشه.
کسانیکه وجه و لینک خرید خود را در قبل از ساعت یک هر روز ارسال نمایند همان روز از ساعت شش عصر به بعد کارشون انجام میشه و بقیه به روز بعد موکول می گردند. روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل هست بانکها ولی ما بازیم اگر کسی از قبل پرداختی رو انجام داده باشه براش انجام میشه.
تا الان برای خیلی ها پرداخت انجام دادم و وریفای هم کردم براشون و همه خریدها با موفقیت بوده.
منبع برای کسانیکه با ما دائم کار می کنند هم برای به دست آوردن نرخ روز کلیه ارزها معرفی میشه و نیازی نیست هر روز به ما زنگ بزنن و می توانند خودشون نرخ رو محاسبه و مبلغ رو واریز کنند و لینک خرید و مشخصات واریز را برای ما ایمیل کنند تا کارشون انجام بشه.
پشتیبانی از طریق اسکایپ، یاهو مسنجر و سرویس های پشتیبانی موجود در سایت شرکت در خدمت شما می باشند.

saeed25
April 24th, 2011, 01:56
سلام
با دروود

سفارشات آنلاین پیپل را چند تومان انجام می دهید. این موارد را ذکر کنید:
چقدر طول می کشد از لحظه انتقال از کارت بنده به شما

معمولا تا 1 ساعت

هزینه ترنزکشن و هر دلار ویا جداول و مثال هایی که هزینه کل رو نشون بدهد.
به ازای هر پرداخت،2 هزار تومان تراکنش

ایمیل یا شماره تلفن برای گرفتن قیمت لحظه ای

نشانی ایمیل(رایانامه)را می توانید در پایین ببینید
و اینکه میزان اعتماد به شما- شرکت دارید و یا بصورت شخصی انجام می دهید.
این مورد را شما باید در یابید و نه آنکه من از خودم تعریف کنم.

ShahroKH
April 24th, 2011, 08:27
با نمایش مشخصات: saeidj - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/4150/) تماس بگیر خوب قیمت میده دیشب برای منو پرداخت کرد

sibs
April 24th, 2011, 09:39
همون آقای فرید پارسائی (exact server) تائید می شن که هم کارمزد ندارند و هم ارزون حساب می کنند .

واسه ما که بسیار قابل اعتماده .

exactserver
April 24th, 2011, 11:27
دوستان لطف دارند بنده در خدمتم و حتی از شرکتهایی هم که با ایران مشکل داشتند هم خرید کردیم بدون هیچ مشکلی.