PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قسمت سیم کارت در لپ تاب

sodahost
April 12th, 2011, 01:00
سلام
دوستان کسی اطلاعاتی در مورد جای سیم کارت در زیر باطری بعضی از لپ تاپ ها رو داره ؟
البته من خودم اتفاقی امروز کاتالوگ لپ تاپ خودم رو می خوندم دیدم جای سیم کارت داره !!
وقتی زیر باطری رو دیدم جای سیم کارت بود
ولی وقتی سیم کارت رو گذاشتم اتفاقی رخ نداد ( add new hardware )
-------------
کسی اطلاعات دقیق داره ؟
سیستم من
Dell Studio Corei7 1558

astro.alireza
April 12th, 2011, 02:44
بله، این جای سیم کارت مخصوص چند اپراتور آمریکاست و تو ایران جواب نمیده.

maroofi
April 12th, 2011, 09:48
شما هم یه چیزی گفتی عزیز .
این قسمت مخصوص قرار دادن سیم کارت داخل لپ تاپ هستش و لپ تاپ رو به یک موبایل تبدیل میکنه که برای استفاده از اینرتنت gprs یا edge هستش . در واقع شما با قرار دادن سیم کارت از شر خرید مودمهای ویژه این کار راحت میشی.
ربطی به ایران و ... نداره
سیم کارت رو نخونده چون که فعال نیست یادمه برای دوتا از دوستام این اتافاق افتاده بود یکیشون زیمنس دشات و تا سمی کار ترو گذاشت خوندش و مشکلی هم پیش نیومد و اون یکی delll داشت و متاسفانه نمیخوندش
ولی بارفتن به سایت سازنده یک درایوری گویا نصب کرد و مشکل حل شد.
به سیم کارت و کشور محل اقامت ربطی نداره چون که ایران در زمینه مخابرات هنوز تحریم نشده و خشوبختانه تمامی سرویسهای جهاینی در روینگ ایران فعالیت میکننند. پس این حرف کذب هستش .
شما مدل لپ تاپتو بنویس ببینیم میشه کرای کرد یا نه . من شاید بتونم کمکت کنم. ولی اول مدلش رو باید بدونم.

ali2k
April 12th, 2011, 15:16
درایورش را باید نصب کنید ، گذاشتن سیم کارت هم new hardware حساب نمیشه :) ممکنه همین الان نصب باشه کافیه تو مودم های ویندوز ببینی میشناسش یا نه :) اگر بشناسه راحت با یه کانکشن میتونی به gprs یا edge وصل بشی

domainer
April 13th, 2011, 01:58
این قسمت مخصوص قرار دادن سیم کارت داخل لپ تاپ هستش و لپ تاپ رو به یک موبایل تبدیل میکنه که برای استفاده از اینرتنت gprs یا edge هستش . در واقع شما با قرار دادن سیم کارت از شر خرید مودمهای ویژه این کار راحت میشی.
سیم کارت رو نخونده چون که فعال نیست یادمه برای دوتا از دوستام این اتافاق افتاده بود یکیشون زیمنس دشات و تا سمی کار ترو گذاشت خوندش و مشکلی هم پیش نیومد و اون یکی delll داشت و متاسفانه نمیخوندش
به سیم کارت و کشور محل اقامت ربطی نداره چون که ایران در زمینه مخابرات هنوز تحریم نشده و خشوبختانه تمامی سرویسهای جهاینی در روینگ ایران فعالیت میکننند. پس این حرف کذب هستش .
شما مدل لپ تاپتو بنویس ببینیم میشه کرای کرد یا نه . من شاید بتونم کمکت کنم. ولی اول مدلش رو باید بدونم.
سلام دوست عزیز!
برای دل شما تست کرده اید؟

astro.alireza
April 13th, 2011, 02:23
اگه شما تونستید این کار رو بکنید ممنون می شم به ما یاد بدید. مدل لپتاپ من vostro 1500 هست

maroofi
April 13th, 2011, 03:37
سلام دوست عزیز!
برای دل شما تست کرده اید؟
نه

اگه شما تونستید این کار رو بکنید ممنون می شم به ما یاد بدید. مدل لپتاپ من vostro 1500 هست
والا روایته که باید برید توی ستاپ لپتاپ وارد این بخش میشد که یه جورایی همون بایاس pc هم محسوب میشه
لپتاپ رو روشن کنید
کلید F2
و توی لیست سخت افزاری Mobility Device
رو باید فعال کنید
در ضمن ینم بگم قبل از هرکاری سم کارتتون بوسیله موبایل با زدن کدهای مخصوص فعال کردن اینترنت ، GPRS فعال داشته باشه.
ضمنا مسئله دیگر هم جای هست که شما از این سیستم ساتفاده میکنید. اگ کنار پنجره باشه بهتره
هرچقدر نزدیک به انتنهای BTS باشه بهتره.

Dell vostro 1400 sim card? (http://forum.notebookreview.com/dell/168198-dell-vostro-1400-sim-card.html)

mr.bahram
April 13th, 2011, 09:40
این محل قرار گیری دقیقا کجا هست بچه ها ؟

astro.alireza
April 13th, 2011, 09:46
این محل قرار گیری دقیقا کجا هست بچه ها ؟
باطری لپ تاپ رو دربیاری یه شیار هست که سیم کارت توش فرو می ره

Techno Pars
April 13th, 2011, 10:16

تا چند سال پیش که اینطوری بود و سیم کارت های بعضی از اپراتورهای خارجی پشتیبانی می شدند.اینکه الان درایوری ریلیز شده یا نه را خبر ندارم.
من یک Vostro 1400 دارم و یک 1525 Inspiron که سیم کارت های ایران روی اونها جواب نداد.
این قضیه که سیم کارت بعضی اپراتورها پشتیبانی بشه هیچ ربطی به تحریم نداره.مگه Apple مردم آمریکا را تحریم کرده که گوشی هاش را روی برخی از پرووایدرها لاک می کنه؟

maroofi
April 13th, 2011, 12:15
تا چند سال پیش که اینطوری بود و سیم کارت های بعضی از اپراتورهای خارجی پشتیبانی می شدند.اینکه الان درایوری ریلیز شده یا نه را خبر ندارم.
من یک Vostro 1400 دارم و یک 1525 Inspiron که سیم کارت های ایران روی اونها جواب نداد.
این قضیه که سیم کارت بعضی اپراتورها پشتیبانی بشه هیچ ربطی به تحریم نداره.مگه Apple مردم آمریکا را تحریم کرده که گوشی هاش را روی برخی از پرووایدرها لاک می کنه؟
Dell vostro 1400 sim card? (http://forum.notebookreview.com/dell/168198-dell-vostro-1400-sim-card.html)

http://www.dasres.com/content/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87_%D9%85%DB%8C_%D8%AA %D9%88%D8%A7%D9%86_%D9%84%D9%BE_%D8%AA%D8%A7%D9%BE %28vostro_1500%29_%D8%B1%D8%A7_%D8%A8%D9%87_%D9%88 %D8%B3%DB%8C%D9%84%D9%87_%D8%B3%DB%8C%D9%85_%DA%A9 %D8%A7%D8%B1%D8%AA_%D8%A8%D9%87_%D8%A7%DB%8C

Techno Pars
April 13th, 2011, 12:57

دسترس :: چگونه می توان لپ تاپ(vostro 1500) را به وسیله سیم کارت به ای (http://www.dasres.com/content/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87_%D9%85%DB%8C_%D8%AA %D9%88%D8%A7%D9%86_%D9%84%D9%BE_%D8%AA%D8%A7%D9%BE %28vostro_1500%29_%D8%B1%D8%A7_%D8%A8%D9%87_%D9%88 %D8%B3%DB%8C%D9%84%D9%87_%D8%B3%DB%8C%D9%85_%DA%A9 %D8%A7%D8%B1%D8%AA_%D8%A8%D9%87_%D8%A7%DB%8C)

من اطلاعات اشتباهی ندادم.
همونطور که اونجا نوشته بدون WWAN ماژول اون Slot در حقیقت بی استفاده است.
برخی از مدل های دل خودشون این قطعه را دارند و برای برخی هم باید خریداری بشه.مثلا دیدم نوشته برخی از مدل های Latitude و Studio این قطعه را دارند.
حالا خود این WWAN Card هم می تونه Locked و Unlocked باشه.مثلا یه سری از اپراتورها این قطعه را به مشتریان می دهند که فقط از خدمات خود اونها استفاده کنند.

Rezash
April 13th, 2011, 14:58
http://www.webhostingtalk.ir/f53/12121/

hesambarani
December 27th, 2014, 20:52
سلام مدل لپ تاپ من لنووe530است چطورمیتونم سیم کارتشو فعال کنم؟