PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیدن ترافیک مصرف شده سرور و ترافیک مصرف شده کاربران

kingserver
April 11th, 2011, 22:41
سلام من یک سرور دارم الان میخوام ببینم چقدر ترافیک مصرف داشتم و کاربرام چقدر مصرف کردن کم ترینشون کی بوده و بیشترینشون چقدر بوده

Load Averages: 1.87 1.42 0.84

این لود اویراج اگه درسته گفته باشم از کجا بفهمم رو چند باشه خوبه رو چند باشه مثلن داره سرورم فشار میاد یا داره دی داس میشه یه راهنمایی هم بکنین خیلی ممنون میشم

Hostpolis
April 11th, 2011, 23:03
اگر کنترل پانل شما WHM هست خیلی ساده بالا سمت چپ تایپ کنید Bandwidth

بهتون سریعا گزینه View bandwidth usage رو نمایش میده

kingserver
April 11th, 2011, 23:05
با تشکر از شما بله whm خست کنترل پنل من برای لورد اویریج چی از کجا فهمم رو چه شماره ای باشه خوبه یا نه ؟؟؟

Hostpolis
April 11th, 2011, 23:13
Load Average میانگین هست در 3 بازه زمانی.

این قابلیت در حقیقت بیانگر فرمان های top و uptime در سرور های لینوکسی هست. این اعداد قابل تکیه نیستند چرا که هدف شما دونستن علت بالا بودن میانگین هست نه خود میانگین.

astro.alireza
April 11th, 2011, 23:14
لود یهنی تعداد درخواست هایی که برای پردازش توی صف قرار دارند. برای سی پی یو با یک هسته لود یک تقریبا به معنای یوزیج ۱۰۰٪ هست. اگر اشتباه می کنم دوستان تصحیح بفرمایند

Hostpolis
April 11th, 2011, 23:19
لود یهنی تعداد درخواست هایی که برای پردازش توی صف قرار دارند. برای سی پی یو با یک هسته لود یک تقریبا به معنای یوزیج ۱۰۰٪ هست. اگر اشتباه می کنم دوستان تصحیح بفرمایند

کاملا درست هست التبه تعداد درخواست ها برای پردازش در یک صف در واحد دوره زمانی پردازنده که همون Cycle هست.
لود زیر 1 یعنی پردازنده بیشتر زمان دوره رو به بی کاری مشغول هست.
لود یک یعنی پردازنده از ظرفیت دوره استفاده کامل میکنه
لود بیشتر از یک یعنی اگر به اندازه تعداد لود پردازنده دیگر داشتیم زمان دوره شان رو مشغول میشدند بصورت کامل.

kingserver
April 11th, 2011, 23:38
اقا خیلی ممنون از همکاران گرامی لطف کردن توضیحات کاملی دادن ممنون