PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکانت نمایندگی دامنه ریسلرکلاب 99 دلار شد

khudeman
April 11th, 2011, 19:20
بشتابید که ریسلر کلاب 100 دلار از اکانت نمایندگی فروش دامنه کم کرد. دیگه هی ناله نکنین که اولش زیاد میگیرن.
Domain Name Promotions (http://www.resellerclub.com/promos#dollar99)

1eng.ir
April 11th, 2011, 20:19
+ Paypal Fee :دی
تو Base Slab دامین Com. تقریباً 10.3$ در میاد. x هر دلاری 1200 که میشه 12360 تومان! با واحد جدید پولی ایران هم میشه 12.36 دینار :دی

znhost
April 11th, 2011, 20:21
Hello,
Starting your online business is now easier than ever before!
By depositing only $99, you can be a part of the most profitable Reseller Program in the Industry today.
Why Sign Up with ResellerClub:
You can now sign up for a ResellerClub Account with a usable deposit of $99. Being a reseller with us gives you:

High Profit Margins: World Class Products & Services at prices that give you the best profit margins in the industry

Ready-Made Interfaces: An Intuitive Control Panel and Ready-Made Selling Interfaces that automate nearly every aspect of your work

24x7 Support: Some of the most competent Support personnel in the industry today, at your beck and call – 24 x7

Unlike our competitors, we don’t charge you an activation fee. Every dollar put in to your ResellerClub account can be used to purchase Products and Services.
Provider Activation Amount Usable ResellerClub $99 Yes eNom $195 No OpenSRS $95 No WildWest $99/year No Need More Reasons? To run a successful online business, you need state-of-the-art tools that help you make it easier every step of the way. That’s what you get with ResellerClub.
If you’d like a look at the top 10 reasons to join ResellerClub, click here (http://mailersportal.com/lion/link.php?M=46402&N=23&L=58&F=H).
(http://mailersportal.com/lion/link.php?M=46402&N=23&L=42&F=H)Chat with us to activate @ $99 Best Regards, Shridhar Luthria
Director, Marketing and Business Development
http://znhost.com:2095/3rdparty/roundcube/program/blocked.gif
ResellerClub.com (http://mailersportal.com/lion/link.php?M=46402&N=23&L=3&F=H)

Blog.ResellerClub.com (http://mailersportal.com/lion/link.php?M=46402&N=23&L=4&F=H)

akbari
April 11th, 2011, 20:27
خوب بیاید من با 100 دلار بهتون هر دامنه کام را 9100 بدم چرا مستقیم بخرید که 12.36 حساب بشه :d

1eng.ir
April 11th, 2011, 21:10
خوب بیاید من با 100 دلار بهتون هر دامنه کام را 9100 بدم چرا مستقیم بخرید که 12.36 حساب بشه :d
مستقیم 2 تا خوبی داره ;)
1. هیچ کس به دامنه ها دسترسی نداره
2. اسلاب که بره بالاتر قیمتا هم میاد پایینتر

tmfar
April 11th, 2011, 23:33
توی based که قیمت دومین 9.99 دلار هست Domain Reseller (http://www.resellerclub.com/products/domain-registration)

یعنی میشه 11988 تومان

khudeman
April 12th, 2011, 03:47
الان مسئله خوبی و بدی و قیمتهای ثبت دامنه نیست. اینها که هزار بار صحبت شده در بارش . خبر اینه که پیش پرداخت ریسلرکلاب نصف شده . مناسب اونهایی که دائم از پیش پرداخت بالای اون ناله میکردن و میرفتن دنبال ساب نمایندگی که هزار مصیبت پشتش بود

exactserver
April 12th, 2011, 08:08
قیمت هر دلار رو بین 1120 الی 1180 می توانیم برای شما حساب نمائیم و پنل رسلرکلوب شما رو شارژ نمائیم.
کارمزد هم ندارد.

arazit
April 12th, 2011, 09:15
داشتن نمایندگی مستقیم به چیزهای دیگری از جمله داشتن حساب پی پال یا ... نیاز داره
ریسلر داشته باشی دلار سالم نداشته باشی مشکل ایجاد میشه
دلار هم سالم باشه میشه 1250 اینا یعنی هر دومین در میاد 12480 اینا

irlogo
April 12th, 2011, 09:49
باز هم ارزش داره که دامنه در پنل خود آدم باشه

maroofi
April 12th, 2011, 09:52
باز هم ارزش داره که دامنه در پنل خود آدم باشه
احسنت ! گل گفتی.

exactserver
April 12th, 2011, 10:28
خوب شما دوست داری دلار پی پل رو بالا بخری دلیل نمیشه که گران در بیاد اگر دلار ارزان و مطمئن پی پل خواستی بیا در خدمتم. الان هم برای خیلی ها از name.com, directi و خیلی جاهای دیگه سرویس گرفتم و حتی وریفای هم بخواهد می توانم انجام بدم.

tar.gz
April 12th, 2011, 13:10
دوستان من لایبرتی موجود دارم. کسی هست که با وب مانی exchange کنیم؟ و یه سوال هم اینکه برای پرداخت 99$ چقدر باید تو wmz داشته باشیم (چقدر کسر میشه؟)

arazit
April 12th, 2011, 15:44
خوب شما دوست داری دلار پی پل رو بالا بخری دلیل نمیشه که گران در بیاد اگر دلار ارزان و مطمئن پی پل خواستی بیا در خدمتم. الان هم برای خیلی ها از name.com, directi و خیلی جاهای دیگه سرویس گرفتم و حتی وریفای هم بخواهد می توانم انجام بدم.

بحث اعتماده
قصد جسارت ندارم ولی پست های شما هنوز 91 تاست
چجوری اعتماد کنم؟

exactserver
April 12th, 2011, 17:50
کاملا حق باشماست پست های من 91 تاست ولی همین تعداد پست در مدت کمی ایجاد شده.
شرکت ثبت شده در کشور ارمنستان هستیم و از دوستانی که تعدادشون هم کم نیست می توانید کیفیت کار رو ما رو بپرسید.
اگر هم بگرید در تاپیک های مربوط به پی پل می بینید که دوستانی ما رو تایید کردند و راضی بوده اند.
کاملا هم به شما حق میدم الان اوضاع تو ایران طوری شده که باید شک کرد و گفت همه دروغ میگن مگه خلافش ثابت بشه.
اگر از کار ما مطمئن شدید بنده در خدمت شما هستم.

Warez-Host.IR
April 12th, 2011, 17:58
بحث اعتماده
قصد جسارت ندارم ولی پست های شما هنوز 91 تاست
چجوری اعتماد کنم؟
با سلام
اعتماد به افراد و اشخاص حقیق و حقوقی بر اساس تعداد پست در اینجا نیست
ملاک را باید چیزهای دیگه بزاریم
خیلی ها هستم که با داشتن پستهای بیشتر مشکلات فراوانی برای کاربران و مشتریان خودشون ایجاد کردند
این 100 پست تنها به کاربر اجازه میده , در بخش فروش تاپیک ایجاد کنه و گرنه هیچ ارزش دیگه ای نداره

موفق باشید

amirHoseein
April 12th, 2011, 18:08
جناب exactserver (http://www.webhostingtalk.ir/member/9021/) تایید شده هستند تا اینجا که باهاشون کار کردیم

exactserver
April 12th, 2011, 18:26
کاملا با اکانت وارز هاست موافقم تعداد پست نمی تواند اعتماد به یک فرد را تضمین نماید ولی سیستم های پرداختی که روی سایت ما وجود داره و افراد زیادی که به ما اعتماد کردند و براشون پرداخت کردیم فکر می کنم بهترین وسیله برای اعتماد باشه حتی بعضی از دوستان از طریق دروازه پرداخت زرین پال پرداخت رو انجام دادند و گفتند اینطوری راحت تر هستیم ما هم پذیرفتیم. البته 2.5% کارمزد این دروازه را هم تقبل کردند.
اگر آدرس شرکت را که در سایت www.exactserver.com (http://www.exactserver.com) در بخش تماس با ما ذکر شده وارد کنید در مپ گوگل حتی کروکی محل ما رو پیدا خواهید کرد و ما این محل را با نام Exact server به گوگل تقاضای ثبت دادیم و فکر می کنم تصویب هم شد چون ایمیلی در این رابطه هم دریافت شد.
باز دوستان نظری دارند بفرمایند.

domainer
April 13th, 2011, 01:48
چند وقت پیش یک طرح گذاشته بود که با پرداختی اسلب 1 قیمت اسلب نهایی پات حساب میشد :دی
ولی دیر متوجه شدیم اگر دوباره تکرار کنند بسیار عالی هست چون همین پنل خالی هم که همه اختیاراتش با خودت باشه کلی ارزش داره/.

tmfar
April 14th, 2011, 17:30
الان این 99 دلار رو کسی که پرداخت می کنه برامون می تونه دسترسی به پنل ما داشته باشه ؟

و اینکه با این 99 دلار میشه به همین اندازه دامنه ثبت کرد ؟ منظورم اینه که شارژ میشه یا نه فقط هزینه نمایندگی هست و برای ثبت دامنه باید جداگانه شارژ کرد ؟

چطوریه وضعیت پرداخت ما یه فاکتور میدیم ؟ یا یه لینک میدیم و شما برامون پرداخت میکنید ؟

exactserver
April 14th, 2011, 18:00
سلام، پنل کاملا مال شماست و. فقط شما به اون دسترسی دارید و این هزینه هم فقط هزینه دریافت نمایندگی می باشد و بعدا باید برای ثبت دامنه پنل را شارژ نمائید.

mrtteam
April 14th, 2011, 21:13
سلام

دوست عزیز فکر کنم با این هزینه بتوانند دامنه ثبت کنند یعنی احتیاجی نباشه باز برای ثبت شارژ کنند !!!!

و یک سوال حالا تکلیف ما که 200 دلار دادیم پارسال اسلب ما فرقی میکنه یا با اون 99 دلاری یکی هستیم ؟؟؟

kargar
April 14th, 2011, 22:05
خب قطعاً فرقی نداره ولی شاید یکم فرق بزارن !! خب شما میتونستید صبر کنید تا ارزون بشه !!! اگر گرون شده بود میومدی بگی که خوب شد من خریدم نه خدایی میومدی بگی

exactserver
April 14th, 2011, 23:39
سلام، من پنل نمایندگی رسلرکلوب رو رایگان دریافت کردم و روی اسلوب دو هستیم ولی این هزینه صرفا جهت دریافت نمایندگی هست و برای ثبت دامنه باید شارژ کنید.
شما هم که دویست دلار گرفتید با اینی که 99$ میگیره هیچ فرقی ندارید این یک افر هست که امکان داره دائم بشه و یا موقت باشه.

CmanDesign
April 15th, 2011, 18:53
ریسلر کلاب کلا تیریپ جالبی داره ، من پارسال همینطوری ثبت نام کردم ببینم چجوریه ، بعد منصرف شدم کلا .. ، بعد هر ماه زنگ میزدند میگفتند چرا ثبت نام کردی نمیخری .. از هند زنگ میزدند ، قبلا هم چندین بار 99 دلار کردند .. اما گویا با 200 دلاریش هیچ فرقی نداره ..

jfactor
April 15th, 2011, 20:28
چند وقت پیش یک طرح گذاشته بود که با پرداختی اسلب 1 قیمت اسلب نهایی پات حساب میشد :دی
ولی دیر متوجه شدیم اگر دوباره تکرار کنند بسیار عالی هست چون همین پنل خالی هم که همه اختیاراتش با خودت باشه کلی ارزش داره/.

این موضوع رو از پشتیبانی ریسلر کلاب جویا شدم. گفتن ما نه در گذشته و نه در حال همچین کاری نکردیم و هیچ وقت امکانی برای رفتن از اسلب 1 به 3 نبوده!!!!!!

CmanDesign
April 15th, 2011, 20:40
اصلا غیر ممکن هست یه همچین آفری بزارن .. صدای همه در میاد =))

exactserver
April 15th, 2011, 20:49
سلام، میبینید که گذاشته ولی داشتم با خودم فکر می کردم که اگر واقعا کار رسلر کلوب خوب بود و پشتیبانی مثل توکاوز کاندا داشت نمی امد این کار رو بکنه الان چندین ساله توکاوز کانادا رسلریش 95$ هست و همینم باقی مونده و وقعا هم چند ساله دارم باهاش کار می کنم پشتیبانیش حرف نداره وقتی ایمیل میزنی چند دقیقه بعد جواب میدن و همیشه آنلاین هستند. من توکاوز رو به رسلرکلوب ترجیح میدم و با وجودی که نمایندگی رسلر کلوب اونم سلوب دو رو دارم ولی استفاده نمی کنم.

jfactor
April 15th, 2011, 20:58
سلام، میبینید که گذاشته ولی داشتم با خودم فکر می کردم که اگر واقعا کار رسلر کلوب خوب بود و پشتیبانی مثل توکاوز کاندا داشت نمی امد این کار رو بکنه الان چندین ساله توکاوز کانادا رسلریش 95$ هست و همینم باقی مونده و وقعا هم چند ساله دارم باهاش کار می کنم پشتیبانیش حرف نداره وقتی ایمیل میزنی چند دقیقه بعد جواب میدن و همیشه آنلاین هستند. من توکاوز رو به رسلرکلوب ترجیح میدم و با وجودی که نمایندگی رسلر کلوب اونم سلوب دو رو دارم ولی استفاده نمی کنم.
دوستمون منظورش موضوع زیر بود و نه 99 دلار شدن اسلب پایه:

hamidreza_s
April 24th, 2011, 19:56
آقا قیمت شارژ دلار برای ریسلرکلاب چند؟

exactserver
April 24th, 2011, 23:50
این رو فکر کنم یه تاپیک جداگانه بزنی بهتر باشه. هستند کسانیکه با استفاده از پی پل براتون پرداخت می کنند از حمله خود بنده.

saeidj
April 25th, 2011, 00:33
مستقیم 2 تا خوبی داره ;)
1. هیچ کس به دامنه ها دسترسی نداره
2. اسلاب که بره بالاتر قیمتا هم میاد پایینتر

این ور هم در نظر داشته باش که اسلب بالا رفتن خیلی هم ساده نیست