PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی افزایش رنک و رتبه

alirezaer
April 10th, 2011, 23:41
سلام:
دوستان کسی با سایت bestrank.ir کار کرده؟
آیا بازدیدهاش واقعی و درست هست؟
اگر با سایت هایی با این سبک کار کردید و خوب جواب دادند و موثر بودند لطفا معرفی کنید،منظورم سایت هایی هست که مبلغی دریافت می کنند و در ازای این مبلغ IP واقعی و بازدید کننده به سایت هدایت می کنند.

ToooPDL
April 11th, 2011, 03:22
درود
تا جایی که من اطلاع دارم، این سایتها رنک الکسا رو افزایش میدن. در عوض بعد چند وقت گوگل شما رو میزاره توی لیست سیاه.

nilhost
April 11th, 2011, 06:44
تا جایی که من اطلاع دارم، این سایتها رنک الکسا رو افزایش میدن. در عوض بعد چند وقت گوگل شما رو میزاره توی لیست سیاه

البته خود این سایت ها راه کار های برای جلو گیری از مشکل ارائه داده اند!

http://r6.p30rank.ir/amoozesh.php

alirezaer
April 11th, 2011, 09:39
شما با این سایت ها کار کردید؟
موثر هستند؟

boorsekala
April 11th, 2011, 09:56
بهتره شما کلمات کلیدی و جمله بندی رو اصلاح کنی نه اینکه این جاها ثبت نام کنی اونها یک آی فریم باز می کنند هر ویزیتور روزی مثلا 1000 سایت می بینه یا سایت شما در سایت دیگر فریم باز می شه
فرض کن رتبه رنک الکسا شما 2 رقمی هم باشه ولی کسی واقعا نیاد توش به چکارت میاد کلی باید سرورت رو قوی کنی تا جواب بده
رنک گوگل باید بالا باشه و تو سایت های مختلف لینک دهی بشه بهت
در کل رنکینگ نیست افزایش ترافیک سایت هست

nilhost
April 12th, 2011, 03:25
شما با این سایت ها کار کردید؟
موثر هستند؟ درود
من به طور حرفه ای استفاده نکردم اما یکم استفاده کردم
همان طور که دوستمان boorsekala (http://www.webhostingtalk.ir/browse.php?u=Oi8vd3d3LndlYmhvc3Rpbmd0YWxrLmlyL21lb WJlci8yMDEwNi8%3D&b=5) گفتند شاید باعث بشود رنکینگ در الکسا بهبود پیدا کنه اما در گوگل فکر نکنم و هیچ مزیتی برای شما شاید در بلند مدت نداشته باشه بهتر به جایی این که به این سایت ها پول بدهید امکانات بهتر یا تبلیغات بهتری کنید
موفق باشید
gl

tinavps
April 16th, 2011, 17:58
بهترین روش تبلیغ در گوگل است

kargar
April 16th, 2011, 18:52
چه سایتی هست؟؟ موضوع سایت شما ؟؟ از نظر من تبلیغ در گوگل به درد هر سایتی نمیخوره!! موضوع سایتتون رو بیگید و در ضمن من با پی سی رنگ کار کردم الکسای رو میبره بالا به شدت ولی باید یه سایتی رو باز کنی تا بهت امتیاز بده یا امتیاز بخری!! از نظر من این راه کار راه خوبی نیست و این رو هم بگم الکسا میفهمه و الکسای شما رو میاره پایین ایشون این سایت رو زدن برای در آمد خوب هم ازش در امد کسب کردن

B2C
April 16th, 2011, 19:12
چه سایتی هست؟؟ موضوع سایت شما ؟؟ از نظر من تبلیغ در گوگل به درد هر سایتی نمیخوره!! موضوع سایتتون رو بیگید و در ضمن من با پی سی رنگ کار کردم الکسای رو میبره بالا به شدت ولی باید یه سایتی رو باز کنی تا بهت امتیاز بده یا امتیاز بخری!! از نظر من این راه کار راه خوبی نیست و این رو هم بگم الکسا میفهمه و الکسای شما رو میاره پایین ایشون این سایت رو زدن برای در آمد خوب هم ازش در امد کسب کردن

تبلیغ گوگلی به درد چه سایت هایی نمیخوره؟

kargar
April 16th, 2011, 20:21
موزیک هر روز فی میشن سی یا س شما یه بار تبلیغ موزیک بزن توی گوگل بیبن هر روز ***** میشی یا نه

tinavps
April 16th, 2011, 22:50
جهت تبلیغ در جاهای مختلف با یک شرکت بهینه سازی سایت قرارداد ببندید یعنی یکبار برای همیشه
ثبت در این سایتها رو من همیشه رد کردم فقط ترافیک سایت رو بالا می بره انگار بازدید کننده شما روزی 200000 هست اما از فامیل هاتون هم بپرسی سایت .... می دونی مال کیه میگه چی ها کدوم سایت
لذا اولا seo رو رعایت کن دما sef رو سوما load speed بهینه باشه چهارما جاوا css بهینه کن

از جنبه ی مالی : فرض کن شما روزانه 200 هزار بازدید توسط ثبت در سایت های افزایش ترافیک بدست اوردید لذا تقریبا به یک سرور مجازی احتیاج داری حد اقل 40 هزار تومان ماهانه تا سایتت بدون مشکل کار کنه. ولی گفتم که کسی نمیشناسه شمارو چون مگس پشه اومده تو سایتت آمار رفته اونجا

حالا بیا یک هاست معمولی بگیر رو موارد که گفتم کار کن بازدید کننده شما طی یک نمودار صعودی بالا میره ضمنا کم کم آفرهایی برای تبلیغ به شما میاد
زمانی هم که به سرور احتیاج پیدا می کنی هزینش رو از تبلیغات بدست آوردی

لازم نیست ترافیک سایتت رو بالا ببری تو سورس برنامت آمار رو ضربدر 100 کنی شرافت داره
نتیجه اخلاقی : اشتباه گفته هرکی گفته رنک تون رو بالا می بریم بگویند ترافیک سایتتو را بیهوده بالا می بریم
آیا دوست داری صاحب کارواش باشی که ماهانه دو ملیون پول آب می دی ولی عملا ماهانه 20 ماشین رو خدمات دادی ؟