PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت با موضوع برنامه نویسی

znhost
April 10th, 2011, 15:41
سلام دوستان
میخواستم شرکت ثبت کنم. مسئولیت محدود.
اسماش رو فرستادم. اساس نامه هم مشکلی نداره. خودشون آماده دادن. الان مونده پر کردن تقاضا نامه و شرکت نامه که خفن قاط زدم. کسی میتونه تو این ضمینه راهنمایی کنه؟
ثبت اسناد هر شهر فرق داره ، اینجا با آدم خوب کنار میان . مخصوصا تو این ضمینه ها. یکم هم گفتن توی پر کردن و اصلاه اینا کمک میکنن. ولی خوداییش نمیدونم از کجا باید شروع کنم.
کسی باشه استارتش ر برام بزنه ممنون میشم.

Warez-Host.IR
April 10th, 2011, 15:49
با سلام

دقیقاً در چه مرحله کار مشکل دارید ؟؟

znhost
April 10th, 2011, 17:40
الان دقیقا 4 برگه دارم.
2 برگ تقاضا نامه
2برگ شرکت نامه
اونجا هم به من گفتن با مداد بنویسم که نه قلم خورد بشه و هم اگه جایی مشکل داشتم اصلاح کنن:">
توی برگه های شرکت نامه اینا هست:
1-نام شرکت و نوع آن(نام رو هنوز به ما ندادن و معلوم نیست کدوم از اون 4 تاست و نوع رو هم باید بزنم برنامه نویسی وب؟)
2-موضوع شرکت(اینجا فکر کنم از همه مهمتر باشه که به ادم مجوز هر کاری رو بدن. اینجا رو اگه نمونه چیزی دارید بدید.)
3-مرکز اصلی و نشانی کامل آن(خوب هنوز ثبت نشده من کجا رو بنویسم:دی)
4-اسامی شرکا و موسسین با دکر مشخصات کامل شناسنامه و آدرس مسکونی انان(اگه الگوی خاصی داره بگید. شرکا منم و خواهرم(مسئولیت محدود 2 نفر میخواد))
5-مبدا تشکیل شرکت و مدت آن(این که کلا نمیدونم چی بنویسم. تو اساس نامه نوشته از تاریخ ثبت به مدت نا محدود)
6-سرمایه شرکت اعم از نقدی و غیر نقدی(اینجا گفتن حداقل 100 تومن باید باشه. حالا بنویسم 1000،000 ریال؟)
7-میزان سهم الشرکا هر یک از شرکا(8-| توروخدا جمله رو داشته باش)[اینجام که مهم نیست. جیب من و خواهرم نداریم:دی بزنیم 50 50؟]
8-اسامی کلیه اعضا هئت مدیره با ذکر سمت انان و دارندگان حق امضا(اینجام مثل بند 4 هستش؟)
9-موقع رسیدگی بحساب سالانه..................(جای خالی را پر کنید)
- ترتیب تقسیم سود و زیان شرکت(8-| اینم بگید)
10-انحلال شرکت مطابق ماده .............................قانون تجارت خواهد بود(فکر کنم باید 114 باید باشه ، تو اساس نامه این و نوشته بود)
11-آدرس فعلی شعب در شهرستان ها و در صورت تعیین مدیر نام مدیران شعب(حرفی ندارم)
12-بازرس شرکت(خودم:">)
13-تاریخ تنظیم و امضا شرکت نامه(به تاریخ روز میرنم اینم)
یه ملاحظات هم داره (اونم که معمولا اونجا پر میکنن. البته اگه مثل ثبت احوال باشه)

اون یکی هم شبیه همینه(تقاضا نامه)

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

یعنی هیشکی منو دوست نداره؟ بابا هر کی یکیشو کمک کنه حله:51:

Warez-Host.IR
April 10th, 2011, 18:08
با سلام

متاسفانه این چند روزه به دلیل تحویل سرویس ها سر ما زیاده شلوغ هست , برای همین دیر پاسخ دادم
اگر فرم ها را به صورت pdf یا فایل ورد 2003 دارید بدید تا براتون پر کنم و بعد از طریق پیغام خصوصی ارسال کنم

موفق باشید

znhost
April 10th, 2011, 18:12
با سلام

متاسفانه این چند روزه به دلیل تحویل سرویس ها سر ما زیاده شلوغ هست , برای همین دیر پاسخ دادم
اگر فرم ها را به صورت pdf یا فایل ورد 2003 دارید بدید تا براتون پر کنم و بعد از طریق پیغام خصوصی ارسال کنم

موفق باشید

آقا ممنون واقا. براتون توی word مینیویسم ارسال میکنم.
واقعا ممنون:x

Warez-Host.IR
April 10th, 2011, 18:22
آقا ممنون واقا. براتون توی word مینیویسم ارسال میکنم.
واقعا ممنون:x
سلام

خواهش میکنم
مشکلی نیست تمام شد , پیغام خصوصی کنید تا براتون تکمیل کنم

موفق باشید

znhost
April 10th, 2011, 22:42
این نمونه سوالات : دی

Warez-Host.IR
April 11th, 2011, 09:29
سلام

هیچ فایل ضمیمه ای موجود نیست