PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور در هنگام ثبت دامنه

CANOR
April 10th, 2011, 15:41
سلام

متاسفانه از دیروز یک مشکل جدی در whmcs ما ایجاد شده
مشکل از این قرار هست که هنگام ثبت دامنه، ارور زیر رو میده:

registrar error
an unknown fault occured - please contact support

اینطور که در جستجو ها مشاهده کردم، به نظر میرسه خیلی های دیگه با این مشکل مواجه هستند
مشکل 100% از ریسلرکلاب هستش
یکی از توسعه دهندگان این سیستم در انجمن whmcs گفته بود که ما به هیچ سوالی در این باره پاسخ نمیدیم و این مشکل با آپگرید به آخرین نسخه ی استیبل رفع میشه، ولی متاسفانه بعد از آپگرید همچنان با مشکل مواجه هستیم، 2 تا تیکت هم برای پشتیبانی whmcs ارسال کردیم ولی هیچ پاسخی دریافت نکردیم

میخوام بدونم آیا دوستان دیگه هم با این مشکل مواجه شدند؟ و اگر شدند آیا راه حلی دارند یا خیر

znhost
April 10th, 2011, 15:55
حدس میزنم یا شارژ شما تموم شده یا شارژ ریسلرتون

boorsekala
April 10th, 2011, 16:00
احتمالا از روی آیپی یا دامین ایگنور شدید
مطمئن هستید که لایستس قانونی دارید؟

CANOR
April 10th, 2011, 16:50
دوستان هیچ ارتباطی به این مواردی که ذکر کردید نداره
همونطور که عرض کردم ریسلرکلاب یک سری ایجاد کرده که باعث بروز این مشکل شده
LogicBoxes API Changes Advisory - WHMCS Forums (http://forum.whmcs.com/showthread.php?t=36498)

متاسفانه WHMCS هیچ پاسخی در این زمینه نمیده

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

این هم یک لینک دیگه
WHMCS Forums (http://forum.whmcs.com/showthread.php?t=36504)

خیلیهای دیگه با این مشکل مواجه هستند

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

دوستان مشکل حل شد
برای کسانی که ممکنه مشکل مشابه داشته باشند
حتما باید به نسخه 4.4.2 آپگرید کنند، علی رغم گفته خود whmcs که در نسخه های سری 4 این مشکل رفع شده ولی در نسخه های قبل از این 4.4.2 (حتی 4.4.1) هنوز این مشکل وجود داره، جالبه این نسخه تا دیشب که ما آپگرید کردیم هنوز به عنوان نسخه ی استیبل ارائه نشده بود ولی امروز که رفتم توی پنل whmcs استیبل شده بود
همچنین از بخش api در پنل ریسلرکلاب باید ip اصلی سرور رو وارد کنید

Qomes-Host.ir
April 17th, 2011, 10:53
سلام
من هم این مشکل رو دارم البته با دایرکتی نسخه whmcs هم 4.4.2 هست !
4.4.2 هم در تاریخ (13/01/2011) یعنی حدود 3 ماه پیش منتشر شده اسیبلش.

CANOR
April 17th, 2011, 11:11
سلام
من هم این مشکل رو دارم البته با دایرکتی نسخه whmcs هم 4.4.2 هست !
4.4.2 هم در تاریخ (13/01/2011) یعنی حدود 3 ماه پیش منتشر شده اسیبلش.

سلام دوست عزیز
طبق چیزی که یکی از توسعه دهنده های WHMCS گفته، ماژول دایرکتی حدودا دوساله که آپدیت نمیشه و با تغییرات جدیدی که در API ریسلرکلاب بوجود اومده، عملا دایرکتی از رده خارج شد
WHMCS Forums (http://forum.whmcs.com/showpost.php?p=183137&postcount=18)

دایرکتی و ریسلرکلاب در حقیقت یکی هستند، تنها کاری که شما باید بکنید اینه که هرجا اثری از دایرکتی هست، به ریسلرکلاب تغییر بدید. لینک زیر میتونه کمکتون کنه
WHMCS Forums (http://forum.whmcs.com/showpost.php?p=183150&postcount=26)

و اما نسخه 4.4.2 در تاریخ 13.1.2011 منتشر شده، ولی این به این معنی نیست که در اون تاریخ استیبل شده باشه
این تاریخ نشون میده که اولین نسخه ی 4.4.2 (نسخه ی آزمایشی) در این تاریخ منتشر شده

tinavps
April 17th, 2011, 11:12
یکی از کاربران من هم مشکل داره به نتیجه رسیدید ماروبیخبر نزارید

Qomes-Host.ir
April 17th, 2011, 11:15
ممنون
لینکها رو مطالعه کرده بودم ظاهرا باید تغییراتی ایجاد بشه دستی

سلام دوست عزیز

و اما نسخه 4.4.2 در تاریخ 13.1.2011 منتشر شده، ولی این به این معنی نیست که در اون تاریخ استیبل شده باشه
این تاریخ نشون میده که اولین نسخه ی 4.4.2 (نسخه ی آزمایشی) در این تاریخ منتشر شده

اما این تاریخی عرض کردم تاریخ انتشار استیبلش بود تاریخ نسخه آزمایشیش هم موجود بود.

به هر حال ممنون

bandit
April 29th, 2011, 03:27
دوستان هیچ ارتباطی به این مواردی که ذکر کردید نداره
همونطور که عرض کردم ریسلرکلاب یک سری ایجاد کرده که باعث بروز این مشکل شده
LogicBoxes API Changes Advisory - WHMCS Forums (http://forum.whmcs.com/showthread.php?t=36498)

متاسفانه WHMCS هیچ پاسخی در این زمینه نمیده

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

این هم یک لینک دیگه
WHMCS Forums (http://forum.whmcs.com/showthread.php?t=36504)

خیلیهای دیگه با این مشکل مواجه هستند

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

دوستان مشکل حل شد
برای کسانی که ممکنه مشکل مشابه داشته باشند
حتما باید به نسخه 4.4.2 آپگرید کنند، علی رغم گفته خود whmcs که در نسخه های سری 4 این مشکل رفع شده ولی در نسخه های قبل از این 4.4.2 (حتی 4.4.1) هنوز این مشکل وجود داره، جالبه این نسخه تا دیشب که ما آپگرید کردیم هنوز به عنوان نسخه ی استیبل ارائه نشده بود ولی امروز که رفتم توی پنل whmcs استیبل شده بود
همچنین از بخش api در پنل ریسلرکلاب باید ip اصلی سرور رو وارد کنید
یعنی با بروز رسانی مشکل شما حل شد ؟
ما رو هم راهنمایی می فرمایید ؟
من از نسخه نال شده روی سرور وارز استفاده می کنم
اگر من هم بروز رسانی کنم درست می شه ؟

CANOR
April 29th, 2011, 11:13
اینطورکه خود whmcs گفته و ما هم امتحان کردیم باید حل بشه
ربطی به نسخه ی نال شده یا غیر نال شده نداره
یه سری تغییرات توی api ریسلرکلاب ایجاد شده که فقط توی نسخه ی جدید whmcs پشتیبانی میشه
حتما بروزرسانی کنید، انشالله که درست میشه

irantcom
April 29th, 2011, 12:34
سلام

متاسفانه از دیروز یک مشکل جدی در whmcs ما ایجاد شده
مشکل از این قرار هست که هنگام ثبت دامنه، ارور زیر رو میده:

اینطور که در جستجو ها مشاهده کردم، به نظر میرسه خیلی های دیگه با این مشکل مواجه هستند
مشکل 100% از ریسلرکلاب هستش
یکی از توسعه دهندگان این سیستم در انجمن whmcs گفته بود که ما به هیچ سوالی در این باره پاسخ نمیدیم و این مشکل با آپگرید به آخرین نسخه ی استیبل رفع میشه، ولی متاسفانه بعد از آپگرید همچنان با مشکل مواجه هستیم، 2 تا تیکت هم برای پشتیبانی whmcs ارسال کردیم ولی هیچ پاسخی دریافت نکردیم

میخوام بدونم آیا دوستان دیگه هم با این مشکل مواجه شدند؟ و اگر شدند آیا راه حلی دارند یا خیر

منم 4.4.2 قانونی دارم با نمایندگی ثبت رسیلر کلاب با حوصله اونم دیروز ست کردم مشکلی نداشت کاربر به راحتی دامینش رو ثبت کرد
رسیلر کلاب عالی هستش همه موارد رو دقت کردید؟

CANOR
April 29th, 2011, 14:04
دوست عزیز لطفا تمام پستهای تاپیک رو بخونید
مشکل من همون روز با آپگرید به آخرین ورژن رفع شد
ولی از پاسختون ممنونم

sales data
April 29th, 2011, 14:46
اگر امکان داره لینک Whmcs را که مشکل ذکر کرده برام بزارید
ممنون

CANOR
April 29th, 2011, 15:13
اگر امکان داره لینک Whmcs را که مشکل ذکر کرده برام بزارید