PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویزا کارت بانک پارسیان

kavir
April 10th, 2011, 15:18
سلام
کسی از دوستان ویزا کارت بانک پارسیان رو گرفته
هر کی داره در موردش توضیح بده

s.w.a.t
April 10th, 2011, 15:22
باسلام
ویزا و مستر و ... کارت ایران رو تحریم کردن(حتی اگر بانک پارسیان هم به شما بده از ارمنستان یا آذربیجان) امکان بلاک شدنش هست و از دست رفتن پول شما! دقیقا مثل پی پال!! سری که درد نمیکنه چرا دستمال میبندید؟
موفق باشید

kavir
April 10th, 2011, 15:28
به هر حال حتما یه چیزی هست که بانک پارسیان داره این کار رو می کنه
كارت ارزي ويزا (http://www.pec.ir/Forms/Products/VisaCard.aspx)

rn4j1m1
April 10th, 2011, 15:32
من هم اول فروردین بنر هاش رو توی بانک دیدم بودم

znhost
April 10th, 2011, 15:36
هرکی جرات کرد رفت و خرید بیاد اینجا بگه چطوریه و چنده و ....

s.w.a.t
April 10th, 2011, 15:40
به هر حال حتما یه چیزی هست که بانک پارسیان داره این کار رو می کنه
كارت ارزي ويزا (http://www.pec.ir/Forms/Products/VisaCard.aspx)
دوست عزیز من هم نگفتم نگیرید یا خوب نیست. گفتم ویزا و مستر ایران رو تحریم کردنی یعنی چی؟؟! یعنی هیچ سرویسی به ایران نمیدن!! بعد شما میخوایی از کارتهاشون استفاده کنید تازه اونم توسط بانکی که داخل ایران بهتون میده!! یکم فکر کنید ببیند به ریسکش می ارزه؟؟! این کارتها از کشورهایی مثل ارمنستان آذربایجان و کشورهای همسایه ایران تهیه میشن و اگر ویزا و مستر متوجه بشن علاوه برخورد با بانکی که کارتها رو صادر کرده حساب شما رو هم مسدود میکنند و پول شما رو هم به نقع آمریکا(یا بانک صادر کننده) به خزانه داری(یا بانک صادر کننده) منتقل میکنند!!
موفق باشید

WinDesign
April 10th, 2011, 16:06
تو یکی از تاپیک ها خوندم که باید 2 میلیون تومان بدی و بعد بهت کارت بدن. در ضمن این 2 میلیون هم به حسابت اضافه نمیشه.... (دقیق یادم نیست 2 بود یا 1.2 . سرچ کنید، دوستان دربارش زیاد حرف زدن)

1eng.ir
April 10th, 2011, 16:19
تو یکی از تاپیک ها خوندم که باید 2 میلیون تومان بدی و بعد بهت کارت بدن. در ضمن این 2 میلیون هم به حسابت اضافه نمیشه.... (دقیق یادم نیست 2 بود یا 1.2 . سرچ کنید، دوستان دربارش زیاد حرف زدن)
اشتباه خوندی!

از بانکی به نام "صادر بانک" تاجیکستان ارائه میدن.
** به پست #6 دقت کنید **

سلام عیلکم و رحمت الله
April 10th, 2011, 21:00
متاسفانه مشکل آدرس داره
سایت ها قبول نمی کنند

znhost
April 10th, 2011, 21:48
پس ولش من یک دوست دارم تو بنگلادش
میگه رایگانه اونجا:دی
راست میگه یا میبنده؟

HamedNet
April 10th, 2011, 22:02
نحوه دريافت كارت

كليه متقاضيان مي توانند با مراجعه به شعب بانك پارسيان و نمايندگي هاي شركت تجارت الكترونيك پارسيان و انجام مراحل زير، متقاضي كارت ارزي ويزا باشند:

تكميل فرم قرارداد و تقاضاي كارت

ارائه تصوير گذرنامه

مسدود نمودن سپرده ريالي و ارزي به منظور وثيقه تضمين اعتبار كارت هاي اعتباري

s.w.a.t
April 10th, 2011, 22:15
پس ولش من یک دوست دارم تو بنگلادش
میگه رایگانه اونجا:دی
راست میگه یا میبنده؟
دوست عزیز در تمام دنیا این کارتها رایگان میباشند و شما یک ریال بابت آنها پول نمیدهید. فقط برای استفاده از مستر کارت سالانه یا ماهانه یک درصدی میدهید و انیم بستگی به شرایط اون بانک داره مثلا بعضی بانکها تا 16 ماه رایگان هست استفاده ازش بعد از اون سالانه یا ماهانه طبق تراکنشهایی که انجام دادید شما رو شارژ میکنند.

موفق باشید

irlogo
April 10th, 2011, 23:51
اگر از سایتی که خرید می کنید با ایران مشکلی ندارد می توانید از این کارت ها استفاده کنید
چند سال پیش از طریق یکی از شعب ارزی بانک ملت چنین کارتی تهیه کرده بودم
وقتی زمان کارت تموم شد بانک دیگه تمدید نکرد و گفت اون بانک انگلیسی ایران رو تحریم کرده
اما تا زمان اتمام قرار داد هیچ مشکلی وجود ندارد و من از سایت هایی که با ایران مشکلی نداشتند خرید می کردم

ali_fattahi
September 4th, 2011, 15:28
من امروز از بانک پارسیان سوال کردم
گفتند ار بانک مجارستان با اسم و ادرس خودمان صادر میکنند و هیچ مشکلی از بابت تحریم نداره .