PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Eukhost یا Resselerzoom ؟

parsbin
July 21st, 2009, 06:46
سلام
حدودا هشتاد تا سایت روی یک سرور دارم میخوام منتقل کنم به یک رسلر.
اگر بخوام از یک سرویس دهنده خارجی رسلر لینوکس بگیرم کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
1- این که مطمئن باشه یعنی فردا نبنده بره یا یک روز که شارژ ماهیانه دیر شد همه چی رو به فنا بده!
2- این که پشتیبانیش خوب باشه ترجیحا با چت که جفتشون هم دارن.
3- امنیت و اینا بالا باشه و همچنین اگر فردا یک یوزری خطا کرد الکی الکی کل سایتها رو نبندن وسختگیری زیادی نداشته باشن!

البته قیمتای Resselerzoom نصف Eukhost هستش ولی اگر کیفیت Eukhost خیلی بالاتر باشه میصرفه از اون بگیرم.
همینا دیگه :">

کدوم بهتره؟

Arashdn
July 21st, 2009, 11:51
واسه 80 تا سایت بهتره یه وی پی اس بگیرید از هر نظر بهتر از ریسلره

Mozafary
July 21st, 2009, 14:23
resellerzoom این موارد که گفتی رو داره.
فقط منظورت از امنیت رو متوجه نشدن،هاست اشتراکی هست و امنیت هم مثه همه جا

IFACO.Net
July 21st, 2009, 14:24
سلام
ای یوکاهاست از هرلحاظ مطمئن و بهتره : کیفیت ، ساپورت 24 ساعته واقعی ، چت آنلاین و ...

www.eukhost.com (http://www.eukhost.ir)

parsbin
July 21st, 2009, 16:39
واسه 80 تا سایت بهتره یه وی پی اس بگیرید از هر نظر بهتر از ریسلره

کل این هشتاد تا سایت پنج شیش گیگ بیشتر حجم نگرفتن با حدود پنجاه گیگ پهنای باند ماهانه.در ثانی حوصله کانفیگ کردن و دویدن دنبال لایسنس سی پنل و این چیزا هم نیست! کالیبرمون بالا رفته http://webhostingtalk.ir/images/icons/icon10.gif

resellerzoom این موارد که گفتی رو داره.
فقط منظورت از امنیت رو متوجه نشدن،هاست اشتراکی هست و امنیت هم مثه همه جا
بیشتر منظورم امنیت روانیم بود! بعضی ها مثل بلوهاست برای هاست هاش بازی در میارن.یهو بدون هیچ دلیل قانع کننده ای میبینی میزنن همه چیز رو خراب میکنن یا از این قبیل کارا.مثلا برای خطای یک یوزر زیاد سخت گیری و کارای پیش بینی نشده انجام ندن.

سلام
ای یوکاهاست از هرلحاظ مطمئن و بهتره : کیفیت ، ساپورت 24 ساعته واقعی ، چت آنلاین و ...
در این شکی ندارم.ولی نسبت به این که قیمتش حدودا دو و نیم برابر اون یکی هست ارزش داره هزینه بیشتر؟

www.eukhost.com (http://www.eukhost.ir)

Dehqani
July 21st, 2009, 21:00
دوست عزیز توجه داشته باشید برخی از هاستینگ ها ممکن است از 1 وی پی اس به به مشتریان چند پنل نمایندگی داده باشند پس ...
از طرفی اگر قصد داشته باشید رسیلر بگیرید حتما از جایی بگیرید که به شما SubReseller بدهد
یا مثلا به جای VPS از VDS
پیروز باشی عزیز

parsbin
July 22nd, 2009, 05:13
به نظرم نباید کیفیت رو فدای قیمت کنم.
بهترین پشتیبانی قطعا مال Eukhost هستش.اگر چه قیمتهاش بالاتره.
خرید هم از همین باید باشه! :)

Mozafary
July 22nd, 2009, 11:50
میشه مدت زمانی که با euk و RZ کار کردید رو بگید؟
is24جان شما هم اگه اعلام کنید ممنون میشم.

من از ۲۰۰۷دارم کار میکنم با RZ

به نظرم نباید کیفیت رو فدای قیمت کنم.
بهترین پشتیبانی قطعا مال Eukhost هستش.اگر چه قیمتهاش بالاتره.
خرید هم از همین باید باشه! :)

IFACO.Net
July 22nd, 2009, 14:32
ما نزدیک به یکسال هست که از ای یوکاهاست سرور داریم ، قیمت هاشون یه مقدار بالا هست ولی از هر جهت ازشون راضی هستیم :x

parsbin
July 22nd, 2009, 21:44
میشه مدت زمانی که با euk و rz کار کردید رو بگید؟
is24جان شما هم اگه اعلام کنید ممنون میشم.

من از ۲۰۰۷دارم کار میکنم با rz

یکی از دوستان یک ددیکیت گرفته بود.
خودم شاهد بودم پشتیبانیشون چه کارای باور نکردنی ای انجام میداد براش!
از نصب هر ماژول امنیتی دلخواه گرفته تا نصب وردپرس!
چشام 4 تا شده بود خلاصه!

parsbin
July 24th, 2009, 03:38
جایی هست کع معتبر باشه ساب رسلر هم بده؟

parsbin
August 11th, 2009, 14:45
آقا از ResellerZoom اصلا خرید نکنین.
من شش هفت روز پیش واریز کردم براشون.
قبلش حداقل 3-4 بار پرسیدم ازشون که با ایرانی ها مشکلی ندارین گفتن نه.
پشتیبانی که اصلا صفر.تیم فروش هیچ وقت نیست اصلا!تو خواب زمستونی
اون یکی ها هم بهد چهار روز گفتن ما به ایرانی ها فعلا سرویس نمیدیم!!
گفتم پس پول رو برگردونین گفتن پولی واریز نشده اصلا! جواب ایمیل های بعدی رو هم اصلا نمیدن دیگه.
نمیدونم 30 دلار آخه ارزش این کارا رو داره؟!!

Mozafary
August 13th, 2009, 09:03
سلام
مشخصات ایران بدید باهاتون کار نمیکنند.
از چه طریقی سوال پردسیدین در مورد کار با ایرانی ها؟(بخش پشتیبانی درجریان نیستند و اشتباه پاسخ میدن-این مورد رو یکبار دیگه هم دیدم)
پشتیبانی خوب هست!شما که اصلا سرویس نگرفتی!چطور در مورد پشتیبانی اظهار نظر میکنی؟
فروش در ساعات اداری هست!
در مورد پول هم شما،شماره TID مربوط به واریز paypal رو داری دیگه!پس کسی نمی تونه حاشا کنه!اخرش اینه که money back میکنید :)
من از ایمیلهای شما خبرندارم ولی تیکتها رو کاملا مرتب و سریع جواب میدن :) (تجربه حدود ۱۵۰تیکت در دوسال)

آقا از ResellerZoom اصلا خرید نکنین.
من شش هفت روز پیش واریز کردم براشون.
قبلش حداقل 3-4 بار پرسیدم ازشون که با ایرانی ها مشکلی ندارین گفتن نه.
پشتیبانی که اصلا صفر.تیم فروش هیچ وقت نیست اصلا!تو خواب زمستونی
اون یکی ها هم بهد چهار روز گفتن ما به ایرانی ها فعلا سرویس نمیدیم!!
گفتم پس پول رو برگردونین گفتن پولی واریز نشده اصلا! جواب ایمیل های بعدی رو هم اصلا نمیدن دیگه.
نمیدونم 30 دلار آخه ارزش این کارا رو داره؟!!

parsbin
August 13th, 2009, 12:19
البته این طور که شما حمایت کردین فکر میکنم سهامی چیزی دارین اونجا!
من یک هفته اس دارم با پشتیبانی سر و کله میزنم.
یا بخش فروش آنلاین نیست.اگر آنلاین باشه هر کدوم یک چیزی میگن.
یکی میگه با ایرانی ها مشکل نداریم.اصلا کی بهتر از ایرانی ها؟!! یکی میگه باید از من میپرسیدی! یکی میگه تو این چند روز سرویس نمیدیم.
اون یکی میگه شما اصلا سفارش ندادی.اون یکی میگه دادی.اون یکی میگه کپی پاسپورتت رو دادی؟!این پاس میده به اون اون پاس میده به این.
خلاصه عین میدون جنگه اونجا!
نمیدونم پس پشتیبانی ضعیف چه مشخصات دیگه ای میتونه داشته باشه؟
در ضمن این که در ساعات اداری فقط بخش فروش کار میکنه و شنبه و یکشنبه کلا نباشن برای تجارت هاستینگ تناسبی داره یا نه؟!
با Eukhost مقایسه کنین

IFACO.Net
August 13th, 2009, 14:12
دوست عزیز

از جهت کیفیت و ساپورت 24 ساعته و عدم تحریم، هیچ دیتاسنتری در دنیا به ای یو کا هاست نمیرسه !

فقط قیمت هاش نسبتا بالا هست که نسبت به ساپورت 24 ساعته اش طبیعیه.

Mozafary
August 14th, 2009, 08:46
۱-اینکه شما تجربه شخصی خودترو انتقال میدی که دیگران هم بدونن خیلی خوبه.
۲-اینکه شما یا هرکس دیگه از هرجا خرید کنه سود و زیانش مال خودش هست به من چیزی نه از سود و نه از زیان میرسه.
در مقابل تجربه‌ی بد شما من هم تجربه‌ی خوبی داشتم که منتقل کردم.
۳-وقتی که میشه کارها رو از سیستم تیکت پیگیری کرد تا نه کسی بتونه حاشا کنه و نه نیاز باشه برای همه چندین با توضیح بدی،چرا اینکار رو نمیکنی!
وقتی شما تیکت خرید داشته باشی و تمام پاسخهای بخش فروش و .. در اون باشه هیج کس نمیتونه شمارو بپیجونه
دوست گرامی اگر شما با روند و روال صحیح کارهای خرید اینترنتی و از نحوه‌ی ارتباط برقرار کردن با شرکتهای هاستینگ اطلاعات و تجربه‌ی زیادی نداری و راه رو اشتباه میری که باعث میشه به دردسر بیوفتی،دلیل بر بی کیفیت بودن شرکت مورد نظر نیست.
این روال رو که شما پیاده کردی احتمالا با Theplanet هم که بزرگترین دیتاسنتر دنیا هست پیاده کنی همین نتیجه رو میگیری :)
در اغلب شرکتها و حتی دیتاسنترها بخش فروش ساعات اداری کار میکنه.این یک مورد کاملا عادی هست!
فقط برخی از شرکتهای بزرگ هستن که بخش فروش ۲۴ساعته دارن.

باید بگم یکسالی هم میشه که HZ جزئی از جگوار شده و سرویسهاش هم بهتر از قبل شده!

در مورد euk هم تجربه ندارم :) اما کلا از کار با انگلیسی ها تجربه خوبی بیاد نمیارم ;)

البته این طور که شما حمایت کردین فکر میکنم سهامی چیزی دارین اونجا!
من یک هفته اس دارم با پشتیبانی سر و کله میزنم.
یا بخش فروش آنلاین نیست.اگر آنلاین باشه هر کدوم یک چیزی میگن.
یکی میگه با ایرانی ها مشکل نداریم.اصلا کی بهتر از ایرانی ها؟!! یکی میگه باید از من میپرسیدی! یکی میگه تو این چند روز سرویس نمیدیم.
اون یکی میگه شما اصلا سفارش ندادی.اون یکی میگه دادی.اون یکی میگه کپی پاسپورتت رو دادی؟!این پاس میده به اون اون پاس میده به این.
خلاصه عین میدون جنگه اونجا!
نمیدونم پس پشتیبانی ضعیف چه مشخصات دیگه ای میتونه داشته باشه؟
در ضمن این که در ساعات اداری فقط بخش فروش کار میکنه و شنبه و یکشنبه کلا نباشن برای تجارت هاستینگ تناسبی داره یا نه؟!
با Eukhost مقایسه کنین

parsbin
August 14th, 2009, 14:56
بله این که باید از تیکت ارتباط برقرار کنم درسته.
اگر از اول این کار رو میکردم این طوری نمیشد.
مشکل بزرگت تر من این بود که خرید رو کس دیگه ای انجام میداد و خودم نبودم که اطلاعات در دسترسم باشه.
البته هماهنگ نبودن در سیستم پشتیبانی سرویس دهنده هم نقش زیادی داشت.
در کل ممنونم از شما

parsbin
August 21st, 2009, 10:19
Eukhost
در صفحه ای که پلن های (http://www.eukhost.com/reseller-hosting.php) رسلرهاشون رو نوشتن این نکته رو ذکر کردن

Reseller Overselling - We do NOT allow overselling on any of our reseller hosting plans, however, you can consider our VPS Hosting or Semi-Dedicated hosting plans as they offer the flexibility to oversell. However, please keep in mind the relevant resource restrictions and limitations when you are considering overselling.

معنیش اینه که مثلا پلن ده گیگ تنها میشه ده گیگ فروخت حتی اگر مشتری ها مثلا دو گیگ بیشتر مصرف نکرده باشند از ده گیگشون رو؟!

Mozafary
August 21st, 2009, 10:41
بله معنیش همینه

Eukhost
در صفحه ای که پلن های (http://www.eukhost.com/reseller-hosting.php) رسلرهاشون رو نوشتن این نکته رو ذکر کردن

Reseller Overselling - We do NOT allow overselling on any of our reseller hosting plans, however, you can consider our VPS Hosting or Semi-Dedicated hosting plans as they offer the flexibility to oversell. However, please keep in mind the relevant resource restrictions and limitations when you are considering overselling.

معنیش اینه که مثلا پلن ده گیگ تنها میشه ده گیگ فروخت حتی اگر مشتری ها مثلا دو گیگ بیشتر مصرف نکرده باشند از ده گیگشون رو؟!

goldstar
August 21st, 2009, 14:01
اتفاقا کار درستی میکنه
من چند روز پیش کارهای سرور یکی از دوستانم که در eukhost سرور داشت رو انجام میدادم فقط میتونم بگم در پشتیبانی و برخورد با مشتری فوق العاده هستند!
آی پی سرور یک مشکل کوچیک داشت اما پشتیبانی 10 دقیقه کامل وقت گذاشت و همه تستها و آزمایشها رو روش انجام داد!