PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یافتن مشتری - مهمترین هنر یک هاستینگ خوب

AbiriAmir
April 9th, 2011, 18:27
سلام دوستان
من که تا الان نمایندگی هاست داشتم (ولی متاسفانه بیشتر از 10 سایت روش هاست نکردم [-() الان تصمیم به خرید سرور دارم
ولی خوب مشکل اصلی من اینه که روی یک سرور که میتونم 300 - 400 تا سایت رو هاست کنم چجوری اینقدر مشتری پیدا کنم؟
درسته که هر کاری اولش باید از جیب بزاریم ولی واقعا الان تصورش برام سخته که چجوری در عرض حداکثر یک سال بتونم این تعداد مشتری جذب کنم
لطفا دوستان عزیز راهنمایی کنن
باز هم ممنونم

ضمنا جای بهتری برای این سوال پیدا نکردم

saeed25
April 9th, 2011, 18:59
دروود
شما می توانید آگهی چاپ کنید تا کمی مشتری بگیرید!و یا به تارنما های پر بازدید آگهی بدهید.

AbiriAmir
April 9th, 2011, 19:00
ممنونم ولی به نظرتون جواب میده؟؟؟
یعنی تو یک سال میتونم اینقدر مشتری داشته باشم؟

saeed25
April 9th, 2011, 19:02
دروود بر شما
من آمرای نمی توانم بدهم،اما برای نمونه می گویم یکی از همکاران ما هر از گاهی در شهر آگهی می دهند و طرح های گیرایی را ارئه می کنند و تا کنون مشترین زیادی هم داشته اند.
شما هم می توانید از این شویه بهره جویید.
آوردن بهای پایین در آگهی یکی از راهکارها می باشد

بابا شاه
April 9th, 2011, 19:06
همه چیز بستگی به کیفیت کارتون داره
شما اگر کیفیت خیلی خیلی بالایی ارائه بدید شاید سالی تا 800 یا بیشتر هم هاست بفروشید

Iman.r
April 9th, 2011, 19:47
اولش تبلیغات لازمه ولی بعدش اگه کیفیت خوب باشه مشتری, مشتری میاره و کمتر به تبلیغات نیاز پیدا می کنید

itjavani
April 9th, 2011, 20:00
از من به شما نصیحت وقتتون رو صرفا فقط صرف گرفتن مشتری نکنید...به دنبال مشتری خوب باشید...
هدف تعداد مشتریان نباشه! قیمت هاتونو جهت کسب بیشتر مشتری زیاد پایین نیارید که تهش دچار مشکل میشید...
قیمت مناسب ، کیفیت مناسب !
همونطور که دوستمون گفتند کیفیت،مشتری میاره!یه نمونش هم خودم ، هیچ جای وب تبلیغات نکردم ولی همش مشتریام بودن که واسم یوزر میاوردن... شاید معروف نباشی ولی ته تهش 500تا یوزر میگیری که روی اسمت قسم میخورن و واقعا قبولت دارند و خودشون واست مشتری میارن!
تبلیغات،داشتن ساپورت خوب با روابط عمومی بالا ، کیفیت عالی میتونه رموز موفقیت شما باشه!

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

شما اگر یوزرهاتون اینقدر کم هست به نظر من روی نمایندگی بمونید یا وی پی اس قوی بگیرید سپس که اضافه شد روی سروراختصاصی برید... اینجوری در هزینه ها صرفه جویی میشه و بعد 2-3 ماه بدلیل کمبود بودجه مالی سرویستو لغو نمیکنی!

arazit
April 9th, 2011, 21:43
من هم تبلیغات نکردم
کیفیت مشتری میاره
این حرفو کاملا تایید می کنم

dashreza
April 9th, 2011, 22:34
سلام.
تعداد مشتری های شما به عنوان یه کارآفرین (به طور کلی) به :
طرز فکر (قانون جاذبه!! راز!)
طرز برخورد،
نوع نگرش،
شخصیت شما،
میزان سلامت روحی و جسمانی شما،
شبکه ارتباطاتی و اجتماعی شما و افرادی که شما را می شناسند،
کیفیت کار و...
بستگی داره.
خواستن توانستن است. اگر واقعا و قلبا چیزی رو بخواهید و با نگرش مثبت و دست و دلبازی (معنوی) دنبالش برید حتما بهش میرسید.

HOSSEIN1242000
April 9th, 2011, 22:35
با سلام
من هم با نظر همکاران موافقم کیفیت خوب سرویس باعث میشه مشتری بیاره 100%

AbiriAmir
April 10th, 2011, 15:27
اوکی
از همگی ممنونم
فقط یک سوال هم بپرسم
به نظرتون کانفیگ اولیه سرور رو طبق آموزش هایی که توی همین سایت یا سایت های دیگه هست انجام بدم یا بسپارمش به افراد یا شرکت های حرفه ای که این کار رو میکنن؟
ممنون

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

ضمنا قانون جاذبه رو گفتین که بدجوری قبول دارم!!!

boorsekala
April 10th, 2011, 15:57
اگر مشتری های مهمی دارید به شرکت های معتبر بسپارید تا حداقل مسئولیت کانفیگ هاشو بعهده بگیره

AbiriAmir
April 10th, 2011, 16:02
مشتری مهمی که ندارم ولی به هر حال اطلاعات و امنیت کار مشتری برام مهمه
نا سلامتی میخوام با کیفیت عالی خدمات بدم!

1hesam
April 10th, 2011, 16:18
اگر واقعا میخواهید کار کنید بدید به یک شخص حرفه ای برای منیج که سابقه خوبی داشته باشه
منیج کاری نیست که بری 2 تا کتاب بخونی یاد بگیری یا کسی بهت یاد بده بیشتر یک چیز میشه گفت تجربی هست و کسی که داخله این کار قدیمی تر هست میتونه خیلی بهتر انجام بده
معمولا دیتاسنتر ها سرور فول منیج میدن که خیلی خوب هست ممکنه قیمت یکم بالا باشه ولی واقعا کار میکنن روی سرور و سرور مثل ساعت کار میکنه

boorsekala
April 10th, 2011, 16:45
پاسخ به اینکه چطوری شروع کنیم به هاستینگ

1-ابتدا مشتری هاست بگیرید و از همکاران هاست کنید و ببینید چندتا می تونی بگیری
2-یک پلن کوچولو بگیر مثلا سالانه 100 هزار تومان حداقل 10 15 سایت توش میشه هاست کرد
اون سه تا که از همکار گرفتی رو هم بیار توش
3-ارتقا سرویس هر موقع کم اوردی به رسلرهای قوی تر با امکانات بیشتر
ضمنا ربطی نداره شما شروع کنی یکهو سرور اجاره کنی
در هاستینگ پاسخگویی به مشتری از مقدار فضایی که بهش می دی حیاطی تره
اگر خواستی بدونی از کجا شروع کنی یک ایمیل بده کامل بگم
اولا سعی کن خودت بگردی پیدا کنی

3-متاسفانه اگر می خوای سود کنی از سرورهای خارجی بخر
4-ببین سرور بهت ساپورت 24 ساعته واقعی میده ؟
5-زبان امگلیسی ات در چه حده
6-حوصلشو نداری کسایی هستند مثل من سود همکاری می دن یعنی فقط مشتری بیار سودشو ببر
همه چی از ما

7-به کسایی که سایت دانلود و موزیک دارن هاست نده نمی ارزه
8-اصلا از مشتری بپرس سایت رو برا چی می خواد.
9-تعهد نامه رعایت قوانین ایران و کپی رایت خارج مثل عدم نصب برنامه های کپی رایت ازش بگیر
10-اخلاق خوب و ساپورت باعث میشه مشتری بره به مشتری دیگه بگه بیاد از شما بخره لازم نیست رو بازاریابی کار کنی رو ارتقای خودت کار کن . بهش فکر کن !!!
11-در تمام سایت های رایگان تبلیغاتی آگهی بده. منم یکیشم بورس کالا
12- به طور رندوم به یک مشتری طی قرعه کشی فضا رایگان بده
13-مواظب باش مشتری اور کوت نشه یعنی فضاش رو به اتمام شه
...

tinavps
April 12th, 2011, 14:49
اگر تازه شروع کرده اید سال اول را با یک وبمستر حرفه ای با پشتیبانی 24 ساعت واقعی تجربه کنید
بعدا که راه افتادید با یک سرور unmanaged شروع کنید
site5.com یکی از بهترین پشتیبانی های واقعی
خیلی ها میشناسنش