PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره whm

Bia2k2
July 20th, 2009, 22:00
من یه هاست با امکانات زیر با پنل WHM دارم می خواستم بیبینم که این اکانت واسه کار نمایندگی خوبه یا نه ؟
:58:QuadCore Intel Xeon CPUs, 4 GB ECC RAM (memory), fast SCSI drives and are connected on 100 mb/s lines.:58:

ترافیک و فضاش هم نا محدوده

تظرتون مهمه ؟

میشه باهاش 100 تا اکانت 100 گیگابایتی ساخت

جواب میده ؟

Mozafary
July 21st, 2009, 04:29
ترافیک و فضاش هم نا محدوده

تظرتون مهمه ؟

میشه باهاش 100 تا اکانت 100 گیگابایتی ساخت

جواب میده ؟

بنظر خودت چی؟

kianonline
August 5th, 2009, 13:26
دوست من ، همه چیز به ترافیک سایت ها و عوامل دیگر بستگی داره... مثلا با یک اکانت با پهنای باند چند صد هزاری می تواند همه 4 گیگ رم شما به خوبی مصرف کنه و به اکانت دوم حتی نرسد.که اون موقع اون اکانت یک اکانت معمولی حساب نمیشه ! و باید خودش بره سرور بگیره... و اکانتی هم هستش که بازدید مناسب و از میزان مناسب رم و منابع استفاده می کنه که می تونید صدها اکانت به این صورت بسازید و خدمات بدهید. پس با این توضیحات میشه فهمید که همه چیز به سایتهایی که روی آن می سازید بستگی دارد. که در نتیجه فضا ملاک نیست ، بلکه چیزهایی که گفته شد هم مهم است ! و جواب کلی شما: جواب ، هم بله است و هم خیر ! امیدوارم با توضیحات کلی که دادم ، متوجه شده باشید و راهنمایی کافی شده باشید.

موفق باشید دوست من

Kambiz
August 5th, 2009, 18:44
دوست من ، همه چیز به ترافیک سایت ها و عوامل دیگر بستگی داره... مثلا با یک اکانت با پهنای باند چند صد هزاری می تواند همه 4 گیگ رم شما به خوبی مصرف کنه و به اکانت دوم حتی نرسد.که اون موقع اون اکانت یک اکانت معمولی حساب نمیشه ! و باید خودش بره سرور بگیره... و اکانتی هم هستش که بازدید مناسب و از میزان مناسب رم و منابع استفاده می کنه که می تونید صدها اکانت به این صورت بسازید و خدمات بدهید. پس با این توضیحات میشه فهمید که همه چیز به سایتهایی که روی آن می سازید بستگی دارد. که در نتیجه فضا ملاک نیست ، بلکه چیزهایی که گفته شد هم مهم است ! و جواب کلی شما: جواب ، هم بله است و هم خیر ! امیدوارم با توضیحات کلی که دادم ، متوجه شده باشید و راهنمایی کافی شده باشید.

موفق باشید دوست من

تایید می شه
شما هیچ وقت نمیتونین مقدار مصرف تمام مشتری هایی که هنوز وجود نداره رو تخمین بزنین و هر نظری در این زمینه داده بشه اعتباری نداره :76: