PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیمه حوادث شخصی فقط با سالیانه 3000 تومان

usefee
April 8th, 2011, 18:43
سلام و درود
یکی از دوستان بنده که به تازگی خرج یک خونواده پر جمعیت به صورت ناخواسته به گردنش افتاده ، برای اینکه بتونه از عهده مخارج زندگی بر بیاد رفته و برای نمایندگی بیمه پاسارگاد درخواست داده . شکر خدا همه شرایط رو داره و فقط برای اینکه بتونه کار رو شروع کنه باید اول کار و قبل از نمایندگی حدود پنج میلیون تومان کار ببره . من برای اینکه به این دوستمون کمک کنم تعرفه یک نوع از بیمه اش رو اینجا قرار میدم . بیمه حوادث انفرادی یک نوع بیمه بسیار ارزان و البته بسیار مناسب هست که من حدود چند سالی هست خودم دارم ازش استفاده میکنم . بسته به نوع شغل طبقات مختلفی داره اما شما میتونین با حداقل سه هزار تومان خودتون رو برای یک سال بیمه کنید . لیست طبقه ها و قیمت و . . . در زیر اومده . دوستان اگه تمایل دارن به این بنده خدا کمک کنیم میتونن طبقه خودشون رو انتخاب کنن و بعد از واریز مبالغ و ارسال مدارک ، بیمه نامه خودشون رو توی آدرس پستیشون تحویل بگیرن (البته هزینه پستی به عهده خود شماست) .

این یک کار خیره و اگه از لحاظ مالی دارای مشکل نیستید بهتره برای دوستان و آشنایان و هر کسی که سراغ دارید ازین بیمه ارزون استفاده کنید . شاید بتونیم با کمک همدیگه به این بنده خدا هم کمک کنیم . دوستان هر کسی نیاز داشت لطفا تعداد بیمه نامه و طبقه شعلی رو داخل همین تاپیک قرار بده تا من خودم از طریق پیام خصوصی باهاش تماس بگیرم . اگرم سوالی بود بپرسید تا ازش بپرسم و جوابش رو داخل تاپیک قرار بدم . در صورت تمایل میتونین این تاپیک رو برای سایر دوستانتون هم ارسال کنید . ممنون از همه

طبقه یک : این طبقه شامل اشخاصی می گردد که در فعالیت های روزمره خود با حداقل خطر متصوره روبرو می باشد . از قبیل کارکنان اداری و دفتری و افرادی که صرفا در دفتر کار خود به عرضه خدمات می پردازند .

طبقه دو : این طبقه شامل اشخاصی می گردد که در فعالیتهای روزمره خود در مقایسه با اشخاص موضوع طبقه یک با خطرات نسبی بیشتری روبرو هستند و معمولا علاوه بر استفاده از نیروی فکری با دستشان کار می کنند ، لیکن کار آنها با ماشین آلات صنعتی نخواهد بود . از قبیل دندانپزشکان ، مهندسین ناظر ، بازاریابها ، دوزندگان و انبارداران

طبقه سه : این طبقه شامل اشخاصی می گردد که متخصص یا نیمه متخصص می باشند و اکثر آنها معمولا با ماشین و ادوات صنعتی کار می کنن . از قبیل کشاورزان ، رانندگان و کارکنان ساختمانی

طبقه چهار : این طبقه شامل اشخاصی می گردد که با ماشین و ادوات صنعتی پرخطر کا می کنند و یا نوع کار آنها پرخطر می باشد . کارگران غیر ماهر صنعتی که به کارهای مختلف گمارده شده و با خطرات متعدد روبرو هستند نیز در این طبقه قرار دارند . از قبیل پرس کار فلز ، دکل بند ، مامورین آتش نشانی ، رفتگر و بارانداز

طبقه پنج : این طبقه شامل اشخاصی می گردد که در فعالیت روزمره خود با بیشترین خطر روبرو هستند . از قبیل خلبانان آزمایشی و کارگران معادن زیرزمینی

تعرفه طبقه اول :
نوع - خطرات تحت پوشش بیمه ای - حداکثر سرمایه مورد تعهد (ریال) - مبلغ حق بیمه
اجباری - فوت ناشی از حادث مشمول بیمه - بیست و پنج میلیون
اجباری - نقص عضو ، از کار افتادگی کلی و جزئی ناشی از حوادث مشمول بیمه طبق جدول نقص عضو - بیست و پنج میلیون - به همراه مورد بالا مجموعا سه هزار تومان
اختیاری - هزینه پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه - یک میلیون و دویست و پنجاه هزار - هزار تومان
اختیاری - غرامت روزانه بستری شدن در بیمارستان ناشی از حوادث مشمول بیمه - سی هزار - هزار و ششصد و پنجاه تومان

حداقل هزینه : سه هزار تومان - حداکثر هزینه : پنج هزار و ششصد و پنجاه تومان
.
.
.
.
.
تعرفه طبقه پنجم :
نوع - خطرات تحت پوشش بیمه ای - حداکثر سرمایه مورد تعهد (ریال) - مبلغ حق بیمه
اجباری - فوت ناشی از حادث مشمول بیمه - بیست و پنج میلیون
اجباری - نقص عضو ، از کار افتادگی کلی و جزئی ناشی از حوادث مشمول بیمه طبق جدول نقص عضو - بیست و پنج میلیون - به همراه مورد بالا مجموعا سی هزار و هفتصد و پنجاه تومان
اختیاری - هزینه پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه - یک میلیون و دویست و پنجاه هزار - هزار و سیصد و هفتاد و پنج تومان
اختیاری - غرامت روزانه بستری شدن در بیمارستان ناشی از حوادث مشمول بیمه - سی هزار - دو هزار و صد تومان

حداقل هزینه : سه هزار و هفتصد و پنجاه تومان - حداکثر هزینه : هفت هزار و دویست و بیست و پنج تومان

حوادث مشمول بیمه حوادث انفرادی :
مسمومیت غذایی و یا مسمومیت های شیمیایی - خفگی و یا غرق شدن - برق گرفتگی - صدمات ناشی از تاثیر اسید و یا هرگونه ماده خورنده دیگر - پیچیدگی و یا پاره شدن عضلات و یا رگ ها - ابتلا به کزاز ، هاری و سیاه زخم - زمین لرزه - آتشفشان - جنگ

sibs
April 8th, 2011, 21:05
این بازنشست هم میکنه مثلا بعد 30 سال حقوق بگیریم ؟

usefee
April 8th, 2011, 21:26
این بازنشست هم میکنه مثلا بعد 30 سال حقوق بگیریم ؟

نه
اون چیزی که مد نظر شماست تقریبا چیزی شبیه بیمه عمر و تامین آتیه هست که مثلا ماهی 20 تا 300 هزار تومان میدین و بعد 30 سال بازنشست میشین و . . .