PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وايمكس فقط 5000 تومان

1Mizban
April 7th, 2011, 22:47
ان شااله كه تكراي نيست ...

وایمکس ایرانسل این بار با طرحی ویژه به استقبال شما عزیزان تبریزی، شیرازی و مشهدی آمده است. بر اساس این طرح، شما متقاضیان استفاده از وایمکس ایرانسل می‌توانید با پرداخت تنها ۴۰۰.۰۰۰ ريال، یک دستگاه مودم داخلی خریداری نموده و با انتخاب طرح تعرفه ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه، با هزینه استثنائی اشتراک ماهانه تنها ۵۰.۰۰۰ ريال (با احتساب 3% مالیات بر ارزش افزوده)، از خدمات وایمکس بهره‌مند شوید.

منبع :
وایمکس ام تي ان ايرانسل - پیشنهاد استثنائی برای هموطنان تبریزی، شیرازی و مشهدی (http://wimax.irancell.ir/Layer2/?id=257)

۱۳۸۹/۱۲/۲۳

Milad-H
April 8th, 2011, 00:00
ان شااله كه تكراي نيست ...

منبع :
وایمکس ام تي ان ايرانسل - پیشنهاد استثنائی برای هموطنان تبریزی، شیرازی و مشهدی (http://wimax.irancell.ir/Layer2/?id=257)

۱۳۸۹/۱۲/۲۳
کسی تجربه خوبی از وایمکس داره؟

User vmware
April 8th, 2011, 00:03
کسی تجربه خوبی از وایمکس داره؟

من خوزستان هستم و 512 دارم خوب هم کار میده بدون هیچ مشکلی سرعت دانلود هم 50 کیلو هست

m2sh
April 8th, 2011, 00:53
بله منم تهران هستم وایمکس ایرانسل 256 نامحدود دارم سرعت دانلود 32 هست که باید باشه اما اپلود 12 هست و خیلی کمه ولی در کل بد نیست البته وایمکس بستگی به منطقه داره باید از کسی که نزدیک محل زندگی شما وایمکس داره بپرسید که چجوریه و بعد اقدام به خرید کنید
موفق باشید

amircatalan
April 8th, 2011, 01:09
بله منم تهران هستم وایمکس ایرانسل 256 نامحدود دارم سرعت دانلود 32 هست که باید باشه اما اپلود 12 هست و خیلی کمه ولی در کل بد نیست البته وایمکس بستگی به منطقه داره باید از کسی که نزدیک محل زندگی شما وایمکس داره بپرسید که چجوریه و بعد اقدام به خرید کنید
موفق باشید
ایرانسل سرویس نامحدود نداره دوست عزیز

it-net
April 8th, 2011, 02:14
بچه های ما دارن تویه منطقه ما 512 بیشتر از 30 تا نمیده و به نظرم اون هزینه برای ایرانسل خیلی بده و Adsl باصرفه تر و سرعت بالاتر هست.

Milad-H
April 8th, 2011, 08:46
به نظر من اگر اینترنت همراه احتیاج ندارین ADSL بسیار بهتر هستش
اصفهان ADSL 128 با 3Gb دانلود ماهیانه 10300 هزار تومان سرعت دانلود بین 50 تا 70

m2sh
April 8th, 2011, 08:50

والا من که نامحدود گرفتم ماله اون موقع بود که 6 ماهه با مودم رایگان میداد حدود 4 ماه پیش بود

rsl
April 8th, 2011, 09:09
الکی مردم رو دروغ گو نکنید .
2265