PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه اکانت بازی آنلاین Call of Duty 4 به صورت آنلاین

exactserver
April 7th, 2011, 21:23
علاقه مندان به بازی Call of Duty 4 می توانند با پرداخت مبلغ ماهیانه اکانت نا محدود ماهانه و کد رجیستر بازی کال آو دیوتی 4 رو دریافت کنند و انلاین با ده نفر بازی نمایند.
همچنین امکان دریافت سرور کامل با کانالهای از ده تا سی و دو نفر به صورت آنلاین و بازی های مختلف وجود دارد.

CmanDesign
April 7th, 2011, 22:16
بگذارید من یه توضیحی بدم ، من دیروز یکی از دوستانم (qozmyox) رو به جناب دکتر معرفی کردم و ایشون براشون از سایت Lowpings.net سرور خریداری کردند و انصافا هم قیمت خوبی باهاشون حساب کرده بودند و هم مرام گذاشته بوند سر یه موضوعی که من کمال تشکر ازشون دارم ابروی مارو خریدن :d ..
عرضم به حظورتون که سرور های شرکت Lowpings.net بهترین سرور ها در کل جهان هستند و از لحاظ پینگ تایم چون خارج از کشور هستند از 100 به بالا هستند و روی ISP های معمولی حداقل 180 میلی ثانیه پینگ دارند . سرور های به صورت Match Server و پابلیک سرور ارائه میشه که سرور های مسابقات ( match ) رمز دار هستند و سرور های پابلیک به صورت عمومی در سرور لیست مشاهده میشوند ، کسانی که از Lowpings.net سرور خریداری میکنند پنل + دسترسی به FTP برای انجام کانفیگ های شخصی دارند و البته نکته اینجاست که برای بازی کردن داخل سرور ها باید حتما بازیتون Original باشه که فکر میکنم آقای دکتر یه تعدادی " سی‌دی کی اورجینال خریداری کرده " ، خب این گیم سرور ها از لحاظ کیفیت لگ فری و بدون دی‌لِی هستند و دوستانی که دنبال سرور های اورجینال خارج از کشور هستند حتما پیشنهاد میشه .. ایشون هم به شدت تایید میشوند ..

qozmyox
April 7th, 2011, 22:36
کار اقای پارسیایی بسیار عالی هست . شک نکنید که ایشون بهترین گزینه در این موارد هستند

exactserver
April 8th, 2011, 00:23
دوستان لطف دارند و من رو شرمنده می کنن. از دوستان اگر کسی اکانت این سرورها رو خواستیند در خدمت هستم و سریع براشون انجام میدم و نمایندگی این شرکت رو ما دریافت کردیم و با همان قیمت خود سایت و دریافت معادل ریالی سرویس دهی میشه.