PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه جای خوب برای نگهداری backup

alborzgostar
July 20th, 2009, 14:24
سلام به دوستان من قبلا برای ftpbackup پست دادم اما به جواب خوبی نرسیدم حالا توضیح میدم کمکم کنید

سرور هاستینگ من رو سرور امریکا xlhost هست یه سرور دیگه هم دارم هلند این 2 تا سرور برام خیلی

مهم هستند الان backup گرفته میشه اما رو همون سرور هارد دومش من می خواهم یه جایی باشه

غیر از این 2 تا دیتا سنتر که یه backup هفته ای هم اونجا داشته باشم حالا من موندم کدوم کشور سرور

بگیرم واسه backup های 2 اصلا یه سرور اختصاصی جدا بگیرم؟ این 2 تا سرور شاید 250 گیگ فایل داشته

باشند ! یه جایی که با سرعت خوب بشه انتقال داد با ایرانی مشکل نداشته باشه و.......... اگه جایی

سراغ دارید یا پیشنهادی منتظرم

1Mizban
July 20th, 2009, 14:35
خواستم گیگا رو معرفی کنم
ولی با این حجم اطلاعات فکر کنم یه هفته طول بکشه تا بک آپ را منتقل کنه
سرعت دریافت و انتقال گیگا کمه

alborzgostar
July 20th, 2009, 14:44
خواستم گیگا رو معرفی کنم
ولی با این حجم اطلاعات فکر کنم یه هفته طول بکشه تا بک آپ را منتقل کنه
سرعت دریافت و انتقال گیگا کمه

اره دیگه پهنای باند هم هست که مصرف میشه . البته میشه تو همون دیتا سنتر backup اکی کرد

که این کار رو دارم انجام میدم . اما گفتم یه دیتا سنتر دیگه هم واسه این که شب راحت لالا کنم(:| اونجا هم

backup داشته باشم

alieskan
July 20th, 2009, 16:12
گروه شرکت های میزبان پایتخت می تواند این سرویس را به شما ارائه کند.

در پی درخواست شما ما می توانیم روی دیتاسنتر کارو این سرویس را با Connection های 100Mbit به صورت dedicated connection این سرویس را به شما بدهیم تا به راحتی بک آپ های خودتان را منتقل کنید.

هزینه این سرورها از ماهیانه 85000 تومان شروع می شود.

alborzgostar
July 20th, 2009, 16:22
ممنون دوست عزیز اما من عادت دارم مستقیم کار کنم

گروه شرکت های میزبان پایتخت می تواند این سرویس را به شما ارائه کند.

در پی درخواست شما ما می توانیم روی دیتاسنتر کارو این سرویس را با connection های 100mbit به صورت dedicated connection این سرویس را به شما بدهیم تا به راحتی بک آپ های خودتان را منتقل کنید.

هزینه این سرورها از ماهیانه 85000 تومان شروع می شود.

mehdi24
July 20th, 2009, 19:39
http://www.adrive.com واسه اینکار خوب نیست ؟

alborzgostar
July 20th, 2009, 20:46
http://www.adrive.com واسه اینکار خوب نیست ؟

سلام خوبه اما به نظر معتبر نمیاد:-b کسی پیشنهاد دیگه نداره؟

pishtazweb
July 20th, 2009, 20:59
لطفا پیغام خود را چک کنید

iranwebshop
December 23rd, 2010, 02:17
من به تازگی از hetzner.de سرور گرفتم و میخوام در دیتا سنتر دیگه ای بک آپ داشته باشم همکاران پیشنهادای دارن ؟

TukaNet
December 23rd, 2010, 02:25
در تاپیک قبلی هم پیشنهاد دادم

شما کدوم دیتاسنتر سرور دارید ؟