PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خـــریـــــد یـــا ارســـــال وجـــــه به حســـــاب پـــی پــــــال

amiry
April 7th, 2011, 03:21
سلام
دوستان کسی می تونه از یه سایت هاستینگ خرید کنه برامون یا به حساب پیپالم پول واریز کنه لطفا قیمت یادتون نره (واسه هر دلار چقدر می گیره) ممنون :-s

sajiran
April 7th, 2011, 07:36
چند دلار هست؟

IranianServer
April 7th, 2011, 10:26
با دلتاگستر تماس بگیرید.
زیر 50 دلار ، هر دلار 1200 + 2000 کامزد.
Portal sales (http://www.portal.deltagostar.net/cart.php?gid=13)

exactserver
April 7th, 2011, 10:37
هر دلار رو بین 1150 تا 1180 انجام میدم. کارمزد نداره و از طریق حساب مسترکارت ارمنستان انجام میشه و حتی وریفای هم می توانیم انجام دهیم.

amirizadi
April 7th, 2011, 10:42
هر دلار 1200

300 کارمزد

reza115
April 7th, 2011, 11:12
هر دلار رو بین 1150 تا 1180 انجام میدم. کارمزد نداره و از طریق حساب مسترکارت ارمنستان انجام میشه و حتی وریفای هم می توانیم انجام دهیم.
100 درصد تایید میشن

کارشون حرف نداره

exactserver
April 7th, 2011, 11:37
دوستان لطف دارن
من چون مقیم ارمنستان هستم و شرکت هاستینگ در این کشور هستیم و قرارداد کولوکیشن داریم با دیتاسنتر کانادایی و با شرکتهای کانادایی و آمریکایی کار می کنیم و بعضا نماینده رسمی هستیم برای همین مشکلی نه از نظر پی داریم و کاملا حساب فریفای شده و مدارک هم برای از لیمیت خارج شدن داریم.
سایر دوستان هم که حساباشن لیمیت شده مقصر نیستند و قصد کلاه برداری هم ندارن ولی چون مدارک برای خارج شدن از لیمیت ندارن به مشکل بر خورد کردند.
بعضی از دوستان که با من تماس میگیرند میگن پول من رو خوردن خواستم عنوان کنم هدف این نبوده حالا بنده خدا چند سال هم بوده کار میکرده ولی الان از اول سال 2011 برخورد ها و کنترل ها شدیدتر شده ما هم ترکش داشتیم فقط و صرفا داشتن شرکت در ارمنستان و کانادا و ارتباط با شرکتهای آمریکایی نجاتمان داد یک ماه درگیر بودیم النم اگر بانک ملت اینجا شعبه نداشت مجبور به قطع همکاری با ایران و تحریم اون میشدیم. حتی برای رفع مشکل مجبور شدیم دامنه ای را رجیستر کنیم برای مشتری های ایرانی که برن اونجا و از اول سال 2011 مشتریان ایرانی رو در سایت کام نمی توانیم قبول کنیم.