PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توقف فروش هاستنیگ میهن نیک ( توسعه سامان ) !

HematYar
April 7th, 2011, 00:25
با سلام خدمت کلیه اعضای گرامی میهن نیک

در ابتدا باید سال جدید را خدمت همه تبریک عرض کنیم و امیدوارم که این سال برای همه سرشار از پیروزی و موفقیت باشد. میهن نیک نیز در سال جدید تصمیم به تغییرات عظیم گرفته است و تصمیم دارد به یکی از بزرگترین ثبت کننده های دامنه در منطقه تبدیل شود و از این پس فعالیت خود را بصورت تخصصی در زمینه دامنه انجام دهد. در این راستا به زودی نسخه جدید میهن نیک که برای این منظور در حال طراحی می باشد، در سایت نصب خواهد شد. نسخه جدید یک سیستم چند زبانه است که دارای قابلیت های جدیدی می باشد.

از این رو فروش هاست از تاریخ 17 /1 / 1390 در میهن نیک متوقف می شود. البته سرویس دهی به مشتریان و نمایندگان فعلی تا انتهای مدت قرارداد آنها ادامه خواهد داشت.

شاد و پیروز باشید
میهن نیک

.

amirHoseein
April 7th, 2011, 00:56
خوب کاری کردن ، ما هم سیستم هاستینگ رو متوقف کردیم و فقط رو بحث سرور اختصاصی و کانفیگ فعالیت می کنیم

it-net
April 7th, 2011, 01:29
جالب بود

foranyone
April 22nd, 2011, 16:47
این کارشون برا من گنگ بود ! آخه چرا باید تو اوج یه هویی خدماتشون رو متوقف می کردن اونا که مشتری زیاد داشتن :-؟؟

B2C
April 22nd, 2011, 17:01
این میتونه نوعی استراتژی تجاری باشه.

it-net
April 22nd, 2011, 17:01
به نظر من چون الان بازار هاستینگ طوری شده که مشتری انتظار داره عیبهای سایتشون هم رفع کنی و اگر نکنی میگن سرور مورد داره و تبلیغات منفی و .... وبرای اینکه اعتبارشون رو به گند نکشن این کاربرای ساده و ناشی این تصمیم رو گرفتن (اما فکر نمی کنم مشتریان دولتی و شرکتی رو از دست بدن)

jfactor
April 22nd, 2011, 17:05
با نظر آی تی نت کاملا موافقم. و این رو هم بگم با این قاطعیت که دارن مطمئنا موفقیت خیلی زیادی ازشون توی کار جدیدشون خواهیم دید.

DeltaGostar
April 22nd, 2011, 17:07
این کارشون برا من گنگ بود ! آخه چرا باید تو اوج یه هویی خدماتشون رو متوقف می کردن اونا که مشتری زیاد داشتن :-؟؟

توی دنیا یه چیزی هست به نام سیاست . که بعضی وقتا به این صورت اعمال میشود زیاد چیز گنگی نیست . دستور و پشنهاد میلیادری براشون میاد . آیا در خاورمیانه کار کنن یا در مشهد یا در ایران ؟ پس سیاست خوب چیزی است

pouyasazan
April 22nd, 2011, 17:21
با سلام خدمت همکاران گرامی
همانطور که مستحضرید میهن نیک(MihanNIC.com) به دلیل تخصصی کردن خدمات خود در زمینه دامنه و سرویس های وابسته، سرویس هاستینگ عمومی خود را متوقف نموده است. در این رابطه قصد داریم کل موارد با هاستینگ عمومی خود را که به شرح زیر می باشد، از طریق مزایده به یکی از همکاران محترم واگذار نماییم.
توضیح مختصری از وضعیت فعلی هاستینگ عمومی در میهن نیک:
- تعداد مشتری 2157 - تعداد ریسلری هاستینگ ( پرداخت ماهیانه): 46 - تعداد سرور 6 سرور در ایران و یک سرور در آی وب کانادا همگی لینوکس Centos به همراه کنترل پانل Plesk
امتیاز معرفی مشتریان فعلی و جدید: میهن نیک هم اکنون در هر ماه حدود 100 هاست جدید و حدود 55 هاست تمدیدی دارد. با توجه به قطع شدن فروش هاستینگ در میهن نیک و تقاضای مکرر مشتریان برای معرفی یک شرکت جایگزین، میهن نیک شرکتی را که در مزایده برنده شود به عنوان سرویس دهنده پیشنهادی خود برای مشتریان جدید و به مشتریان فعلی جهت تمدید سال های بعد معرفی می نماید.
این مزایده تا تاریخ 29 فروردین 1390 خواهد بود و در روز 30 فرودین برنده مزایده اعلام خواهد شد. مواردی که میهن نیک قصد دارد در این مزایده به فروش بگذارید شامل: مشتریان فعلی + امتیاز معرفی مشتری + کلیه تجهیزات سخت افزاری دیتاسنتر ایران (بخش هاستینگ عمومی) می باشد.
تجهیزات سخت افزاری موجود در دیتاسنتر ایران ( وابسته به بخش سرویس هاستینگ عمومی ):
IP KVM : Aten CN8000
KVM : Planet 24 port
Remote reboot switch : Aten 16 port
Rack : 2* Datasheen 42 unit
UPS: 3KV Saba + Cabin Battery + 4 * Battery 100 A
6 Server : normal case + dual core OR Quad core processor
DNS Server + 4PSA DNS manager software (license for 10,000 Record) : 2 paired server ( DNS1 located in Canada and DNS2 located in IRAN datacenter)

متنی که به صورت ایمیل در تاریخ 16/4/2011 یرای شرکت های هاست از سمت میهن نیک ارسال شده است.

B2C
April 22nd, 2011, 17:32
توی دنیا یه چیزی هست به نام سیاست . که بعضی وقتا به این صورت اعمال میشود زیاد چیز گنگی نیست . دستور و پشنهاد میلیادری براشون میاد . آیا در خاورمیانه کار کنن یا در مشهد یا در ایران ؟ پس سیاست خوب چیزی است

شاید تصمیم دارن با مایکروسافت ادغام بشن؟

داش علی
April 23rd, 2011, 03:05
عجب... خیلی حیف شد. پارسال برای یه آقای دکتری ازشون سرویس گرفتیم. کلی هم راضی بود.
با این وضعیت ، پس خبرگزاری فارس کجا بره؟ #-o

parsanic.net
April 23rd, 2011, 10:07
این سیاست کاری هست

میهن نیک دیگه خرده فروشی را گذاشت کنار و داره میزنه تو کار دامنه

منتظر دامین جدید ملی باشد :دی

pouyasazan
April 23rd, 2011, 11:24
میهن نیک یکی از بزرگان هاست و دامنه در ایران می باشد. میهن نیک یک دیتاسنتر شایسته ایرانی است. در زمینه هاست با قدرت عمل نموده و توانسته اعتماد افراد زیادی را نسبت به سرویس های خود جلب نماید. اینکه سیاست میهن نیک در پایان دادن به سرویس هاست چه بوده است, چیزی است که من و شما شاید آن را درک نکنیم. شاید نگاهی برتر به بازار بوده و شاید سیاستی برای ارائه سرویس های قدرتمند ثبت و تمدید دامنه بوده است. در زیر متن منتشر شده در سایت میهن نیک آمده است:

هاستینگ میهن نیک ۱۳۹۰/۲/۱
با سلام خدمت اعضای محترم میهن نیک

همانطور که مستحضرید از چند روز پیش فروش هاست در میهن نیک متوقف شده است. از بدو این موضوع تا کنون ما ایمیل، تماس، تیکت و پیام های زیادی از سمت کاربران عزیز و وفادار میهن نیک مبنی بر بازگشایی مجدد سرویس هاستینگ دریافت نموده اید.

برخی از این پیام ها چنان سرشار از محبت و لطف شما عزیزان بود که خستگی این 6 سال کار شبانه روزی در دیتاسنتر ایران را از تن تیم فنی و پشتیبانی میهن نیک کنار زد. خدا را شاکریم از اینکه کاربران ما از خدمات ارائه شده، رضایت دارند و به خود افتخار می کنیم که توانسته ایم سرویس دهنده شایسته و مورد اعتماد هموطنان عزیز باشیم.
در اینجا لازم دیدیم ضمن تشکر از این همه لطف شما عزیزان به چند سوال مطرح شده پاسخ دهیم:

+ چرا میهن نیک از ابتدا وارد بحث راه اندازی دیتاسنتر در ایران شد؟
با توجه به کمبود هایی که در سرویس هاستینگ ایرانی در آن سال ها مشاهده می شد، میهن نیک بر خود وظیفه می دید که در یک حرکت مستقل، یک دیتاسنتر شایسته در ایران راه اندازی نمایید و با این تفکر بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا یک دیتاسنتر کوچک، اما مدرن با ظرفیت میزبانی 10 هزار وب سایت راه اندازی شد. دیتاسنتر میهن نیک بدون هیچ کمک دولتی و تنها بر پایه سرمایه گذاری شرکت توسعه سامان راه اندازی شد.

+ چرا میهن نیک قصد خروج از بازار هاستینگ عمومی ایران را دارد ؟
خوشبختانه بعد از این سال ها، تعداد سرویس دهندگان هاستینگ در ایران زیاد شده است و به این جهت میهن نیک قصد دارد مسیر حرکت خود را به سمتی که هنوز کاستی هایی در آن قسمت در ایران و منطقه خاورمیانه وجود دارد، تغییر دهد.

+ آیا سرویس هاستینگ مشتریان و نمایندگان فعلی میهن نیک ادامه می یابد ؟
بله، سرویس هاستینگ طبق قرارداد با مشتریان عزیز بدون هیچ مشکل و وقفه تا انتهای مدت قرارداد توسط میهن نیک و با همکاری Partner جدید ارائه می گردد.
از انتهای دوره قرارداد مشتریان و نمایندگان عزیز می تواند فعالیت خود را مجددا بر روی همین بستر موجود ادامه دهند و نیازی به انتقال سایت ها به سایر جاها نمی باشد. البته در سال آینده کل سرویس دهی توسط Partner انجام می شود که این مجموعه نیز یکی از بهترین سرویس دهندگان هاست در ایران می باشند.

+ میهن نیک چه برنامه ای برای آینده دارد ؟
میهن نیک سعی دارد با گسترش خدمات و سرمایه گذاری به یک مجموعه کاملا تخصصی در زمینه Domain و خدمات وابسته تبدیل گردد و این خلاء بزرگ در ایران و حتی در منطقه خاورمیانه را پوشش دهد. در این راستا به زودی نسخه جدیدی از میهن نیک که هم اکنون در حال طراحی و برنامه نویسی است به روی سایت نصب خواهد شد. امید است با همراهی شما عزیزان به این مهم فائق آییم.

در انتها از همه دوستان، همکاران و اعضای عزیز میهن نیک که همیشه یار و یاور ما بودند تشکر می کنیم و امیدواریم همه پیروز و سربلند باشند و در آینده نیز همانند گذشته همراه و همکار میهن نیک باشند. البته از این پس به عنوان سرویس دهنده تخصصی Domain

ارادتمند
روابط عمومی میهن نیک

tinavps
April 23rd, 2011, 11:59
احتمالا قیمت های فضایی رو درنظر گرفتن

قبلا قیمت سرور گرفته بودم گفتن 350 در ماه
ولی کارشون تو دامنه حرف نداره و سریع هست ضمنا بنده به دلیل دقت عمل و اطمینان معدود دامنه هارو از میهن نیک و کل دامنه هام حدود 20 تا 30 تا از پویاسازان گرفتم. جالب بود برام پویا سازان رو هم ملاقات کردیم تو این سایت.

تو این مزایده باید شرکت نکرد تا کاربران بین شرکت های مختلف شیر شن چرا ؟
معلوم نیست که شرکتی که در مزایده کل کاربران رو در دست بگیره چه خدماتی انجام خواهد داد.
ضمنا هزینه نگداری این قدر مشتری بالا تر از هزینه نگهداری 5 تا 10 تا مشتری هست

اما در دامنه n تا دامنه هزینه نگهداری نداره
شرکت های بزرگ ایران تا یک حدی میرسن میزنن تو خاکی

iranserver
May 11th, 2011, 22:32
همانطور که دیگر دوستان در ارسالهای قبلی اعلام نمودند ، همکاران ما در مجموعه میهن نیک ارائه سرویس هاست را متوقف نموده اند و با توجه به همشهری بودن و سهولت در انتقال سرورها ، در حال مذاکره با این مجموعه محترم هستیم و پس از کسب توافقات نهایی ، ایران‌سرور پشتیبانی از تمام مشتریان هاست میهن نیک را برعهده خواهد گرفت. با توجه به نگرش موجود در دو مجموعه به جهت ارائه سرویسی با کیفیت، مشتریان بدون هیچ تغییری و مانند سابق سرویسهای خود را دریافت خواهند نمود.

iranserver.com
May 11th, 2011, 22:39
همانطور که دیگر دوستان در ارسالهای قبلی اعلام نمودند ، همکاران ما در مجموعه میهن نیک ارائه سرویس هاست را متوقف نموده اند و با توجه به همشهری بودن و سهولت در انتقال سرورها ، در حال مذاکره با این مجموعه محترم هستیم و پس از کسب توافقات نهایی ، ایران‌سرور پشتیبانی از تمام مشتریان هاست میهن نیک را برعهده خواهد گرفت. با توجه به نگرش موجود در دو مجموعه به جهت ارائه سرویسی با کیفیت، مشتریان بدون هیچ تغییری و مانند سابق سرویسهای خود را دریافت خواهند نمود.

tinavps
May 11th, 2011, 22:51
خدا بهشون صبر بده
زنده باد همکار گرامی خودمان پویاسازان.

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

ارقام این مزایده در کجا اعلام شده است ؟

faranetwork
May 11th, 2011, 23:03
میهن نیک چون مال سپاه هست به اینجا رسیده ......

secure_host
May 12th, 2011, 00:04
بنده به تمام مشتریان میهن نیک تبریک میگم که اگر میزبان آینده شان ایران سرور باشد.
زیرا با شناختی که من از پرسنل زحمت کش و متخصص ایران سرور دارم مطمئنا تفاوتی قابل ملاحظه و چشم گیر را در مشتری مداری و تیم فنی این شرکت مشاهده خواهند نمود.

B E H N A M
May 13th, 2011, 09:49
به نظر من که اگه ایران سرور میهن نیک رو بخره عالی میشه ، بسیار با حوصله و خوب پاسخگو هستند. شخصا از زمانی که مدیریت سرور سایت daneshju.ir رو به تیم فنی ایران سرور سپردم ۹۹ درصد از مشکلات غیرقابل حل رو برطرف کردن. (البته با دریافت هزینه! )‌ فقط یک تیم پشتیبانی قدرتمند میتونه اینهمه مشتری رو بصورت همزمان هندل کنه !

abasi
May 31st, 2011, 08:56
این ایران سرور که نه از نظر فنی در حد میهن نیک هست نه از نظر علمی .
اطلاعاتشون خیلی پایین هستش و جوابگویی خوبی ندارن.
از میهن نیک بعید بود خدمات هاستش رو به این شرکت پایین واگذار کنه.
کی بشه دوباره یه شرکت در حد و اندازه های میهن نیک به وجود بیاد خدا می دونه؟:63::63::63:

secure_host
May 31st, 2011, 11:04
این ایران سرور که نه از نظر فنی در حد میهن نیک هست نه از نظر علمی .
اطلاعاتشون خیلی پایین هستش و جوابگویی خوبی ندارن.
از میهن نیک بعید بود خدمات هاستش رو به این شرکت پایین واگذار کنه.
کی بشه دوباره یه شرکت در حد و اندازه های میهن نیک به وجود بیاد خدا می دونه؟:63::63::63:
والا بنده هم سرور های ایران سرور را از لحاظ امنیتی بررسی کردم و هم سرور های میهن نیک رو.
ولی طی بررسی های که داشتم نظری مخالف نظر شما دارم.سرو های امن تر و پایدار تری را در ایران سرور دیدم.که این نشان دهنده دانش علمی و عملی تیم فنی ایران سرور است .

---------- Post added at 11:04 AM ---------- Previous post was at 10:43 AM ----------

در مورد ایران سرور و میهن نیک در webhosting.info نیز بررسی کردم و ایران سرور ۲پله بالاتر از میهن نیک قرار دارد ! به امید روزی که افرادی با تجربه و سابقه کاری بیشتر از یک پست، در این انجمن در مورد شرکت های بزرگ اظهار نظر کنند!!!

abasi
May 31st, 2011, 11:15
والا بنده هم سرور های ایران سرور را از لحاظ امنیتی بررسی کردم و هم سرور های میهن نیک رو.
ولی طی بررسی های که داشتم نظری مخالف نظر شما دارم.سرو های امن تر و پایدار تری را در ایران سرور دیدم.که این نشان دهنده دانش علمی و عملی تیم فنی ایران سرور است .

به نظر کسی می تونه در این خصوص حرفی بزنه که هم مشتری میهن نیک بوده باشه و هم مشتری ایران سرور (بالاجبار) نه فقط مشتری ایران سرور؛ البته قصد توهین به کسی رو ندارم فقط رک گفتم امیدوارم کسی ناراحت نشه.
کاربرانی میهن نیک که خدمات و پشتیبانی اونها رو تجربه کردن به نظرم با خدمات و پشتیبانی ایران سرور مشکل داشته باشن

---------- Post added at 11:15 AM ---------- Previous post was at 11:08 AM ----------

[/COLOR]در مورد ایران سرور و میهن نیک در webhosting.info نیز بررسی کردم و ایران سرور ۲پله بالاتر از میهن نیک قرار دارد ! به امید روزی که افرادی با تجربه و سابقه کاری بیشتر از یک پست، در این انجمن در مورد شرکت های بزرگ اظهار نظر کنند!!![/QUOTE]

1- در سایت webhosting.info از نظر تعداد مشتری طبقه بندی شده که اولا این ملاکی برای بهتر یا بدتر بودن نبوده و ثانبا از زمانی که میهن نیک ارائه هاست رو متوقف کرد پایین تر از ایران سرور قرار گرفت اگر شما دوست عزیز در سال 89 چک می کردید مکان این دو شرکت برعکس بود.
2-دوست عزیز انتقاد از عملکرد یک مجموعه راهی برای برطرف کردن عیوب و آینده ای بهتر هست ؛ ما بایستی تحمل خودمون را در برابر انتقادات بالا ببریم و در کل از قدیم گفتن حرف حق تلخ است.
به امید افزایش تحملات و طرفداری نکردن کورکورانه

domainer
May 31st, 2011, 13:04
1- در سایت webhosting.info از نظر تعداد مشتری طبقه بندی شده که اولا این ملاکی برای بهتر یا بدتر بودن نبوده و ثانبا از زمانی که میهن نیک ارائه هاست رو متوقف کرد پایین تر از ایران سرور قرار گرفت اگر شما دوست عزیز در سال 89 چک می کردید مکان این دو شرکت برعکس بود.

تا جایی که یادمان هست در سالهای اخیر ایران سرور بالاتر بوده که بنظرم درصدی از اعتبارشون را از دامینهای جناب هاشمی کسب کردند.
میهن نیک ولی همه محصولاتشون در ایران اولین و تک بوده از وبسرویس سایت بگیر تا سیستم payware حتی سیستم کاریابیشون...

VPS
May 31st, 2011, 13:10
بنده از سال 84 تا 88 مشتری میهن نیک بودم (با مجموع خرید 1.200.000 تومان)و از سال 88 تا این لحظه مشتری ایران سرور که مستنداتش هم موجوده پیوست کردم...

میهن نیک:
سرویس های خوب - پشتیبانی خوب که اگه اینطور نبود باهاشون کار نمی کردم
اما کیفیت سرویس هاشون در بخش ثبت دامنه به مراتب بهتر از سرویس های هاستینگشون بود

ایران سرور:
سرویس های بسیار خوب (بسیار خوب بدلیل تنوع در سرویس ها - هزینه های مناسب تر نسبت به خدمات) - پشتیبانی بسیار خوب (بسیار خوب نه بدلیل سرعت پاسخگویی بلکه بدلیل کیفیت پاسخ ها! به هر حال جوابی با مضمون "تیکت شما دریافت شد در حال بررسی مشکل هستیم" حتی اگه یک دقیقه بعد از ارسال تیکت دریافت بشه به معنی پشتیبانی خوب نیست!) و مسئولیت پذیری بالا!

مقایسه هر دو سرویس دهنده:
- ایران سرور نسبت به میهن نیک رابطه خوب و متقابلی با مشتری داره و سعی می کنه همیشه درکنارش باشه (با ارسال خبرنامه - ارائه تخفیف های ویژه - ارائه خدمات افزوده و گاها رایگان - نصب و پیکربندی رایگان سیستم های مورد نیاز- تماس های تلفنی و پرسیدن نظر مشتری در مورد تغییرات و کیفیت سرویس ها و .... )

- ایران سرور نسبت به میهن نیک سرویس های بسیار متنوعی داره - من در این 4 سال هیچ سرویس جدید از میهن نیک ندیدم در حالی که طی این دو سال بیش از 10 سرویس جدید در ایران سرور دیدم (شاپ هاستینگ - هاست دانلود - هاست وردپرس - هاست دات نت نیوک - سرور نیمه اختصاصی در ایران - خدمات پرداخت پی پال - خدمات پشتیبانی از سرور - هاست رایگان - سرور اختصاصی در ایران امریکا کانادا و آلمان! - سرویس های متنوع سرور مجازی و ....)

- ایران سرور نسبت به میهن نیک در اکثر سرویس ها قیمت متعادل تری داره (مقایسه کنید!)

- ایران سرور نسبت به میهن نیک سرویس های پایداری داره (حدود سه سال پیش میهن نیک با سوختن هاردش 50% اطلاعات کاربران و به باد داد و بکاپ اون 50% باقیمانده رو هم 1 ماه بعد ریستور کرد! اما ایران سرور پارسال هاردش سوخت و در کمتر از 48 ساعت جدیدترین بکاپ مشتری رو ریستور کرد)

- ایران سرور در خدماتش صداقت داره و شفاف عمل می کنه... به عنوان مثال وقتی یه سرور می خوان عوض کنن گزارشات لحظه به لحظه در پنل مشتری ارائه می کنن!

- ایران سرور به نظر من علاوه بر پشتیبانی آنلاین پشتیبانی تلفنی خیلی خوبی هم داره
فکر می کنم از 8 صبح تا 8 شب و حتی روزهای تعطیل و هم پشتیبانی فنی دارن

واقعا ایران سرور از هر لحاظ چند لول بالاتر از مهین نیکه و حرفه ای بودن در تمام ابعاد ایران سرور ملموسه!

با این حال من هنوز متوجه نشدم که چرا برخی از کاربرانی که دیروز عضو شدن و حتی یک پست مفید و غیر مفید هم نداشتن و از خدمات ایران سرور استفاده هم نکردن به همین راحتی و اینقدر حق بجانب نظر میدن!!!

اینم مستنداتی که گفتم:
25432544

secure_host
May 31st, 2011, 13:16
به نظر کسی می تونه در این خصوص حرفی بزنه که هم مشتری میهن نیک بوده باشه و هم مشتری ایران سرور (بالاجبار) نه فقط مشتری ایران سرور؛ البته قصد توهین به کسی رو ندارم فقط رک گفتم امیدوارم کسی ناراحت نشه.
کاربرانی میهن نیک که خدمات و پشتیبانی اونها رو تجربه کردن به نظرم با خدمات و پشتیبانی ایران سرور مشکل داشته باشن

---------- Post added at 11:15 AM ---------- Previous post was at 11:08 AM ----------

[/COLOR]در مورد ایران سرور و میهن نیک در webhosting.info نیز بررسی کردم و ایران سرور ۲پله بالاتر از میهن نیک قرار دارد ! به امید روزی که افرادی با تجربه و سابقه کاری بیشتر از یک پست، در این انجمن در مورد شرکت های بزرگ اظهار نظر کنند!!!

2-دوست عزیز انتقاد از عملکرد یک مجموعه راهی برای برطرف کردن عیوب و آینده ای بهتر هست ؛ ما بایستی تحمل خودمون را در برابر انتقادات بالا ببریم و در کل از قدیم گفتن حرف حق تلخ است.
به امید افزایش تحملات و طرفداری نکردن کورکورانه

همان طوری که فرموده اید طرفداری کورکورانه خوب نیست . انتقاد کورکورانه نیز خوب نیست.اگر به نظر شما صحه بذاریم که webhosting.info ملاکی بر بهتر بودن ویا نبودن یک سرویس دهنده است.و بخواهیم آمار webhosting.info را در سال گذشته بررسی کنیم باز هم ایران سرور بالاتر از میهن نیک .
می تونید آمارشو در لینک های زیر بررسی نمایید.
آمار برترین هاستینگ‌های ایران درآبان ۸۹ :
آمار برترین هاستینگ‌های ایران درآبان ۸۹ (http://fahomag.com/index.php/the-news/35-iranian-webhosting-news/405-2010-11-23-09-43-16)
آمار برترین هاستینگ‌های ایران درآذر ۸۹ :
آمار برترین هاستینگ‌های ایران درآذر ۸۹ (http://fahomag.com/index.php/the-news/35-iranian-webhosting-news/411-2010-12-19-14-10-59)
آمار برترین هاستینگ‌های ایران درشهریور ۸۹ :
آمار برترین هاستینگ‌های ایران درشهریور ۸۹ (http://fahomag.com/index.php/the-news/35-iranian-webhosting-news/378-2010-09-02-12-38-37)
آمار برترین هاستینگ‌های ایران درمهر۸۹ :
آمار برترین هاستینگ‌های ایران درمهر۸۹ (http://fahomag.com/index.php/the-news/35-iranian-webhosting-news/383-top-hosting)

باز هم نیاز هست که مستندات ارائه بدم ؟

با تشکر

abasi
May 31st, 2011, 14:32
باسلام مجدد
1- نمی دونم چرا دوستان در ایران سرور بر روی اطلاعات webhosting.info اکتفا می کنند؟؟!! جهت یادآوری : ایران سرور در یک دوره شرکت ملت هاست رو خریداری کرد تا در همین سایت مورد اشاره جا باز کند و این جزئی از سیاست های شرکت ایران سرور هست که با خرید شرکت های دیگه بتونه جایگاه خودش رو در webhosting.info حفظ کنه در حالی که میهن نیک تا به حال (از سال 1381 که با اون آشنا شدم) چنین رویه ای رو در پیش نگرفته و به قول دوستمون domainer "اولین و تک بوده " است.
2-من هم یوزر میهن نیک بودم و در حال حاضر به دلیل انتقال هاستینگ میهن نیک به ایران سرور ، یوزر اون هستم؛اولا در مدتی که با میهن نیک کار می کردم و البته می کنم پشتیبانی اونها هم به صورت تیکت و هم تلفنی و هم چت آنلاین همیشه جوابگو بودن و جوابی با مضمون "تیکت شما دریافت شد در حال بررسی مشکل هستیم" که یکی از دوستان گفتن تا به حال در میهن نیک به من داده نشده بود ولی در این مدتی که با ایران سرور کار می کنم چند باری این عنوان رو دریافت کردم و بعد از گذشت 20 الی 30 دقیقه تیکت بعدی که مسئله رو بررسی کرده بودن ارسال می شد.
3- در خصوص مشکل پیش آمده در میهن نیک قبلا مسئولان میهن نیک در سایتها جواب دادن به عنوان نمونه :سرور Mihannic پريد و تمام سايتهاي رويه آن ؟ بالاخره سايتها بايد چيكار كنن ؟ - MajidOnline Forums (http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=56157&highlight=%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1+%D9%85%DB%8C%D9 %87%D9%86)
و دقیقا حرفشون درسته که در توافقنامه بک آپ گیری بر عهده کاربران قرار داده شده ولی اکثرا نخونده تائید می کنن و بعد از ایجاد مشکل شرکت مربوطه رو مقصر می دونن مثل مشکل ایران هاست 2-3 ماه پیش برای سرور های ویندوزیش پیش اومد
4- قیمتهای میهن نیک مورد موافقت کاربران بود حتی هنگامی که بحث واگذاری هاستینگ در سایت مطرح شد اکثر کاربران (ازجمله خودم) تیکت زدیم که این کار رو صورت ندین اگر لازمه قیمتها رو افزایش بدین
5- سرعت لود سایتها بر روی هاستهای میهن نیک واقعا عالی بود و وجود کاربرانی همچون آستان قدس ، پروما و... که در سایت میهن نیک میشه دید گواهی بر این مدعاست در حالی که شاخص ترین مشتری ایران سرور که در سایتشون هست رایانه دات کام که مال خود مجموعه شون هستش.
6- اگر ساعات پشتیبانی ایران سرور 8 الی 20 هست ، پشتیبانی میهن نیک 8 الی 22 می باشد.
7- کلیه برنامه های میهن نیک به ابتکار خودشون طراحی شده در حالی که ایران سرور از وردپرس برای سایتش استفاده کرده و برای بخش پشتیبانی هم WHMCS که همگی مجانی هست و حتی ارور موجود در صفحه http://status.iranserver.com/ را هنوز بعد از گذشت 2-3 هفته برطرف نکردن (احتمالا راه حل رو نمی دونن بهتره که تیم وردپرش کمکشون کنه)2545 و جالی اینه که از وقتی سرورها مشکل داشته باشن یا نداشته باشن همیشه در این صفحه عبارت "در حال حاضر تمام سرورها در حال سرویس دهی میباشند." نمایش داده میشه.
8- برخی از دوستان حواسشون نیست که میگن "چرا برخی از کاربرانی که ... از خدمات ایران سرور استفاده هم نکردن" .لازمه یادآوری کنم هاستینگ میهن نیک از مورخه 30/2/90 به ایران سرور واگذار شده در نتیجه کاربران میهن نیک حدود 10 روزی هست از خدمات ایران سرور درحال استفاده هستند.
9- لازمه یادآوری مجددا کنم که تعداد کاربران ملاک بهتر بودن نیست اگر این ملاک بهتر بودن هستش شرکتهایی خصوصی که در حال حاضر در ایران خدمات سیم کارت می دن بهترین در ایران هستن !! در حالی که همگی قبول دارن در اکثریت نقاط ایران همراه اول بهترین بوده
10- تازه فهمیدم کسی حق انتقاد داره که تعداد پستهاش بیشتر باشه پس ما رفتیم تو پست زدن:103:

B E H N A M
May 31st, 2011, 15:18
خیلی جالبه که با 10 روز استفاده از خدمات ایران سرور این همه تجربه به دست آوردین !
من نمیدونم خدمات میهن نیک چطوری بوده اما تو این مدت که از ایران سرور خدمات میگیرم هیچ مشکلی با پشتیبانیش نداشتم ، پیشنهادمم به دوستانی که از میهن نیک به ایران سرور منتقل شدن اینه که کمی صبور باشن ، انتقال این تعداد کاربر از یک سیستم به سیستم دیگه فکر نکنم کار آسونی باشه .

راستی این صفحه http://status.iranserver.com/ هیچ ربطی به وردپرس نداره ها :دی اگه پلاگینی چیزی جدیدا وردپرس واسه این کار داده بگین ما هم بدونیم :دی
یه چیز دیگه :
whmcs هم رایگان نیست :دی البته اگه وجدان داشته باشی و نال شده استفاده نکنی .

abasi
May 31st, 2011, 15:40
ای بابا گفتم چقدر با وجدان زیاد شده مثلا یکی از سایتهای طراحی شده توسط گرین وب (بخش طراحی سایت ایران سرور) به آدرس مجله اینترنتی زن روز (http://www.zanrooz.com/) که تابلو از وردپرس استفاده شده ، کپی رایت وردپرس نیست و حذف شده!!!!!

VPS
June 6th, 2011, 13:20
باسلام مجدد
1- نمی دونم چرا دوستان در ایران سرور بر روی اطلاعات webhosting.info اکتفا می کنند؟؟!! جهت یادآوری : ایران سرور در یک دوره شرکت ملت هاست رو خریداری کرد تا در همین سایت مورد اشاره جا باز کند و این جزئی از سیاست های شرکت ایران سرور هست که با خرید شرکت های دیگه بتونه جایگاه خودش رو در webhosting.info حفظ کنه در حالی که میهن نیک تا به حال (از سال 1381 که با اون آشنا شدم) چنین رویه ای رو در پیش نگرفته و به قول دوستمون domainer "اولین و تک بوده " است.
2-من هم یوزر میهن نیک بودم و در حال حاضر به دلیل انتقال هاستینگ میهن نیک به ایران سرور ، یوزر اون هستم؛اولا در مدتی که با میهن نیک کار می کردم و البته می کنم پشتیبانی اونها هم به صورت تیکت و هم تلفنی و هم چت آنلاین همیشه جوابگو بودن و جوابی با مضمون "تیکت شما دریافت شد در حال بررسی مشکل هستیم" که یکی از دوستان گفتن تا به حال در میهن نیک به من داده نشده بود ولی در این مدتی که با ایران سرور کار می کنم چند باری این عنوان رو دریافت کردم و بعد از گذشت 20 الی 30 دقیقه تیکت بعدی که مسئله رو بررسی کرده بودن ارسال می شد.
3- در خصوص مشکل پیش آمده در میهن نیک قبلا مسئولان میهن نیک در سایتها جواب دادن به عنوان نمونه :سرور Mihannic پريد و تمام سايتهاي رويه آن ؟ بالاخره سايتها بايد چيكار كنن ؟ - MajidOnline Forums (http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=56157&highlight=%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1+%D9%85%DB%8C%D9 %87%D9%86)
و دقیقا حرفشون درسته که در توافقنامه بک آپ گیری بر عهده کاربران قرار داده شده ولی اکثرا نخونده تائید می کنن و بعد از ایجاد مشکل شرکت مربوطه رو مقصر می دونن مثل مشکل ایران هاست 2-3 ماه پیش برای سرور های ویندوزیش پیش اومد
4- قیمتهای میهن نیک مورد موافقت کاربران بود حتی هنگامی که بحث واگذاری هاستینگ در سایت مطرح شد اکثر کاربران (ازجمله خودم) تیکت زدیم که این کار رو صورت ندین اگر لازمه قیمتها رو افزایش بدین
5- سرعت لود سایتها بر روی هاستهای میهن نیک واقعا عالی بود و وجود کاربرانی همچون آستان قدس ، پروما و... که در سایت میهن نیک میشه دید گواهی بر این مدعاست در حالی که شاخص ترین مشتری ایران سرور که در سایتشون هست رایانه دات کام که مال خود مجموعه شون هستش.
6- اگر ساعات پشتیبانی ایران سرور 8 الی 20 هست ، پشتیبانی میهن نیک 8 الی 22 می باشد.
7- کلیه برنامه های میهن نیک به ابتکار خودشون طراحی شده در حالی که ایران سرور از وردپرس برای سایتش استفاده کرده و برای بخش پشتیبانی هم WHMCS که همگی مجانی هست و حتی ارور موجود در صفحه http://status.iranserver.com/ را هنوز بعد از گذشت 2-3 هفته برطرف نکردن (احتمالا راه حل رو نمی دونن بهتره که تیم وردپرش کمکشون کنه)2545 و جالی اینه که از وقتی سرورها مشکل داشته باشن یا نداشته باشن همیشه در این صفحه عبارت "در حال حاضر تمام سرورها در حال سرویس دهی میباشند." نمایش داده میشه.
8- برخی از دوستان حواسشون نیست که میگن "چرا برخی از کاربرانی که ... از خدمات ایران سرور استفاده هم نکردن" .لازمه یادآوری کنم هاستینگ میهن نیک از مورخه 30/2/90 به ایران سرور واگذار شده در نتیجه کاربران میهن نیک حدود 10 روزی هست از خدمات ایران سرور درحال استفاده هستند.
9- لازمه یادآوری مجددا کنم که تعداد کاربران ملاک بهتر بودن نیست اگر این ملاک بهتر بودن هستش شرکتهایی خصوصی که در حال حاضر در ایران خدمات سیم کارت می دن بهترین در ایران هستن !! در حالی که همگی قبول دارن در اکثریت نقاط ایران همراه اول بهترین بوده
10- تازه فهمیدم کسی حق انتقاد داره که تعداد پستهاش بیشتر باشه پس ما رفتیم تو پست زدن:103:

1- چه مشکلی داره؟ the planet هم softlayer رو خرید .... به روال مرسومه! میهن نیک اولین هم نبوده زمانی که enovin یا aryanic بودن میهن نیک کجا بود که ما خبر نداشتیم؟ همین ایران سرور سابقه 10 ساله داره در حالی که میهن نیک سال 83 یا 84 شروع کرد!

2- تجربه بنده در استفاده از خدمات هر دوی این شرکت ها حداقل دو سال بوده و هیچوقت به خودم اجازه ندادم با تجربه 10 روزه نظر بدم... از طرفی شما اصلا دقت نداری که کلا انتقال پروسه زمانبری هست و طول میکشه کمی تا شرایط استیبل بشه!

3- بهش میگن توجیه... این قانون تو اکثر هاستینگ های خارجی هم هست اما بازهم بکاپ روزانه گرفته میشه برای حفظ اعتبار... مثل این می مونه که یه جا زلزله بیاد بعد دولت بگه من نسبت به افرادی که بیمه حوادث نبودن مسئولیتی ندارم و چشمشون کور خونه مقاوم می ساختین که اینجوری نشه!!! حرفا می زنید شما هاا!!

4- که اینطور!

5- شما احتمالا خصومتی با این مجموعه داری یا پسرخاله میهن نیکی! اگه بینایی در حد 10 درصد هم داشتید لیست مشتریان ایران سرور رو میدید!
برخی از مشتریان | ایران سرور، ارائه دهنده خدمات هاست و ثبت دامنه (http://iranserver.com/our-company/our-customers/)

- بزرگترین فروشگاه سخت افزار ایران » رایانه دات کام

2- سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خراسان

3- سازمان نظام صنفی رایانه ای گیلان

4- شرکت سپاد خراسان

5- شرکت توزیع نیروی برق مشهد

6- مجتمع تجاری الماس شرق

7- دانشگاه پیام نور مشهد

8- سازمان آموزش و پرورش استان مازندران

9- سازمان مناطق آزاد اروند

10- اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی

11- بیناد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی

12- جهاد دانشگاهی مشهد

13- اتحادیه کامپیوتر مشهد

14- اتحادیه تعاون روستایی استان خراسان

15- مجتمع نیروگاههای فراگامان

16- بانک مسکن آذربایجان شرقی

17- پتروشیمی شهید هاشمی نژاد

6- انشالله همونطوره می فرمائید!

7- من موندم قضیه ابتکار در طراحی و این مباحث متفرقه چه ارتباطی می تونه با هاستینگ داشته باشه؟!! یعنی اگه کسی که سایتش با وردپرس یا هر سیستم دیگه ای باشه یعنی سرویس هاش خوب نیست!!! من موندم این شرکت با این همه اعتبار و به قول شما ابتکار چرا در نهایت مجبور به واگذاری شد... وقتی مجموعه ای واگذار میشه معنیش کاملا مشخصه البته با منطقی که در شما دیده میشه شاید هم مشخص نباشه!

8- 10 روز برای قضاوت اصلا کافی نیست!

9- عجب! شما دارید کم کم انقلابی در ملاک های پیشرفت و توسعه اقتصادی ایجاد می کنید... ممنون میشم تعریف جدید بهتر بودن و بگید تا ما هم از این گمراهی نجات پیدا کنیم!

10- منتقد یه سری شرایط اولیه و کاملا روشن داره که متاسفانه هیچکدومش در شما نمایان نیست دوست عزیز

در نهایت احساس می کنم من باید صحبتی با مهندس انجیدنی داشته باشم برای افزایش حقوق شما... تو این دوره زمونه کارمند به این وفاداری واقعا نایابه =D>

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

ای بابا گفتم چقدر با وجدان زیاد شده مثلا یکی از سایتهای طراحی شده توسط گرین وب (بخش طراحی سایت ایران سرور) به آدرس مجله اینترنتی زن روز (http://www.zanrooz.com/) که تابلو از وردپرس استفاده شده ، کپی رایت وردپرس نیست و حذف شده!!!!!

=d> شما خیلی باهوش هستید
پیشنهاد می کنم از بحث اصلی خارج نشید!
طراحی سایت ربطی به ایران سرور و کلا به هاستینگ و کیفیت ها نداره... ریلکس باشید و منطقی بحث کنید

IFACO.Net
June 6th, 2011, 14:29
میهن نیک و ایران سرور هر دو شرکت معتبری هستند و اینکه چرا میهن نیک خدمات هاستینگ و مشتریانش رو به ایران سرور واگذار کرده ، برمیگرده به سیاست کاری خودشون، و نیازی به دعواهای زرگری نیست هر کسی خواست میتونه با ایران سرور بمونه و از خدماتش استفاده کنه و یا نخواست میتونه به جایی که فکر میکنه براش بهتره نقل مکان کنه، ولی اینکه بیاد یک شرکت معتبری رو بدون دلیل فنی و منطقی در یک انجمن عمومی سرزنش کنه واقعا جای تاسف داره ...

abasi
June 6th, 2011, 20:19
باسلام
دوست عزیز و بزرگوار و بینا "VPS (http://www.webhostingtalk.ir/member/765/)"
در صفحه ای که آدرس آن را داده بودید و برخی مشتریان ایران سرور قرار داشت توجه و چشمان بینایتان را بدین نکته جلب می نمایم:
تا آنجایی که من می دونم مشتری یک شرکت بایستی به نحوی از خدمات آن شرکت استفاده کرده باشد مثلا مشتری ایران سرور یا دامنه خود را آنجا ثبت کرده و یا هاست خود را از آنها گرفته باشد و طراحی سایت خود را بدانها سپرده باشد اما :
مشتری شماره 7 صفحه مشتریان ایران سرور "دانشگاه پیام نور مشهد" اگر وارد می بودید و از آن whois می گرفتید (مثل سایت whois.sc) متوجه می شدید این مشتری! دامنه خود را در میهن نیک ثبت کرده بوده و جزء مشتریان میهن نیکی است که به ایران سرور منتقل شده است (مستدلات PnUm.ac.ir - Error (http://whois.domaintools.com/pnum.ac.ir)) و اگر به سایتش سری بزنید (جهت اطلاع دانشگاه پیام نور مشهد - مرکز آموزشی استان خراسان رضوی (http://www.pnum.ac.ir)) با چشمان زیبایتان می بینید که طراحی آن توسط طراحی وب سایت توسط پورتال فراتک صورت گرفته است.
ویا مشتری شماره 8 "سازمان آموزش و پرورش استان مازندران" اگر مراحل بالا را طی نمائید نه هاست ، نه دامنه و نه سایت توسط ایران سرور صورت نگرفته (مستدلات MeDu.ir - پورتال وزارت آموزش و پرورش (http://whois.domaintools.com/medu.ir)و) یا من با چشمان ناقص خود نمی توانم رابطه را ببینم چون چشم بصیرت دوستان ایران سرور رو ندارم.
ای کاش ما چشمانی بینا می داشتیم
ای کاش فهمی بیشتر می داشتیم
ای کاش منطقی مستدل تر
و ای کاش .....
این مشتی بود نمونه خروار و قضاوت رو به دیگران (البته نه دوستان عزیز ایران سرور) واگذار می کنم
باتشکر از همگی

AbiriAmir
June 6th, 2011, 22:26
دوست عزیز بند کردی به این چیزا که چی؟
یعنی میگین این همه مشتری طبق آمار webhosting.info همه مشتریان الکی هستند؟ یا سایتشون بازدیدی نداره؟
خوب که چی؟
والا ما که ازشون سرویس داریم خیلی هم راضی هستیم شما گویا مشکل دیگه ای دارین...

ضمنا سایت آموزش \رورش که لینک مستنداتش رو دادین ns اختصاصی داره از کجا میگید مشتری ایران سرور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

VPS
June 7th, 2011, 11:13
باسلام
دوست عزیز و بزرگوار و بینا "VPS (http://www.webhostingtalk.ir/member/765/)"
در صفحه ای که آدرس آن را داده بودید و برخی مشتریان ایران سرور قرار داشت توجه و چشمان بینایتان را بدین نکته جلب می نمایم:
تا آنجایی که من می دونم مشتری یک شرکت بایستی به نحوی از خدمات آن شرکت استفاده کرده باشد مثلا مشتری ایران سرور یا دامنه خود را آنجا ثبت کرده و یا هاست خود را از آنها گرفته باشد و طراحی سایت خود را بدانها سپرده باشد اما :
مشتری شماره 7 صفحه مشتریان ایران سرور "دانشگاه پیام نور مشهد" اگر وارد می بودید و از آن whois می گرفتید (مثل سایت whois.sc) متوجه می شدید این مشتری! دامنه خود را در میهن نیک ثبت کرده بوده و جزء مشتریان میهن نیکی است که به ایران سرور منتقل شده است (مستدلات PnUm.ac.ir - Error (http://whois.domaintools.com/pnum.ac.ir)) و اگر به سایتش سری بزنید (جهت اطلاع دانشگاه پیام نور مشهد - مرکز آموزشی استان خراسان رضوی (http://www.pnum.ac.ir)) با چشمان زیبایتان می بینید که طراحی آن توسط طراحی وب سایت توسط پورتال فراتک صورت گرفته است.
ویا مشتری شماره 8 "سازمان آموزش و پرورش استان مازندران" اگر مراحل بالا را طی نمائید نه هاست ، نه دامنه و نه سایت توسط ایران سرور صورت نگرفته (مستدلات MeDu.ir - پورتال وزارت آموزش و پرورش (http://whois.domaintools.com/medu.ir)و) یا من با چشمان ناقص خود نمی توانم رابطه را ببینم چون چشم بصیرت دوستان ایران سرور رو ندارم.
ای کاش ما چشمانی بینا می داشتیم
ای کاش منطقی مستدل تر
و ای کاش .....
این مشتی بود نمونه خروار و قضاوت رو به دیگران (البته نه دوستان عزیز ایران سرور) واگذار می کنم
باتشکر از همگی

دوست احتمالا روشن دل و آرزو بر دل!

آیا می دانید که ایران سرور خدمات سرور اختصاصی ارائه می کند ؟ هم در داخل و هم در خارج؟
آیا می دانید که اکثر نهاد و سازمان های دولتی سرور اختصاصی دارند نه هاست اشتراکی؟!
آیا می دانید سرور اختصاصی چیست؟!
آیا می دانید سرور چیست؟!
آیا می دانید اختصاصی یعنی چی؟!
آیا می دانید وقتی اختصاصی است مشخصاتی از ایران سرور در آن نیست؟!
آیا می دانید که این سازمان ها علاوه بر سایت که شما آن را می بینید سیستم های درون سازمانی دارند که مبتنی بر وب است و نیاز به سرور دارد؟!
آیا می دانید که ایران سرور علاوه بر خدمات هاستینگ خدمات دیگری مانند مدیریت سرور و این قبیل نیز انجام می دهد؟!

آیا شما کلا می دانید؟!!!

abasi
June 7th, 2011, 11:45
دوست عزیز ، مهربان و با فهم و کمال "VPS"
اگر شما می دانستید که کلیه سازمانها ، وزارت خانه و نهادهای دولتی اصلی (همانند وزارت آموزش و پروش ) دارای بخشی با عنوان خدمات کامپیوتری(ویا اسمی مشابه این) که موظف به راه اندازی سرور و پشتیبانی سروری هستند(گویا شما کلا از بخش دولتی اطلاعی ندارین ولی نمی دونم چگونه در این مورد اظهارنظر می کنید!) و در صورتی عدم توانایی بایستی از بخشهای دولتی (و نه از شرکتهای خصوصی) کمک بگیرند.
برای فهم بیشتر شما دوست عزیز عرض می کنم:
اگر از دامنه MeDu.ir - پورتال وزارت آموزش و پرورش (http://whois.domaintools.com/medu.ir)و) در کامپیوتر خود ping بگیرید (البته اگر یاد دارید!) IP که به شما داده می شود از این قرار است : 87.107.45.200 و اگر این IP را در سایتهایی مانند whois.sc چک کنید (87.107.45.200 IP Address WHOIS | DomainTools.com (http://whois.domaintools.com/87.107.45.200)) خواهید دید این IP ، برای Soroush Rasaneh است و اگر در گوگل (آدرس برای شما : www.google.com (http://www.google.com)) اسم Soroush Rasaneh را سرچ کنید (برای فراگیری نحوه سرچ در گوگل آموزشها زیاد است) به آدرس Soroush Resaneh Institute (http://www.sinet.ir/) می رسید که متعلق به صدا و سیما می باشد؛ طبق دستورالعمل دولت باید وزارتخانه ها در صورت عدم توانایی در ایجاد و یا نگهداری سرور و ... ، سفارشات را به این شرکت ارائه دهند.

ای کاش منطقی مستدل تر
و ای کاش .....
امیدوارم حال فهمیده باشید.(البته نرود میخ آهنین بر سنگ)

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

دوست احتمالا روشن دل و آرزو بر دل!

آیا می دانید وقتی اختصاصی است مشخصاتی از ایران سرور در آن نیست؟!
آیا می دانید که این سازمان ها علاوه بر سایت که شما آن را می بینید سیستم های درون سازمانی دارند که مبتنی بر وب است و نیاز به سرور دارد؟!
آیا می دانید که ایران سرور علاوه بر خدمات هاستینگ خدمات دیگری مانند مدیریت سرور و این قبیل نیز انجام می دهد؟!

آیا شما کلا می دانید؟!!!

شایدم دفتر ریاست جمهوری هم جزء مشتریان ایران سرور هست:113: و البته با چشم دل هم نتونستم این مورد رو ببینم:39:

VPS
June 7th, 2011, 12:45
دوست عزیز آب سرد بدم خدمتتون؟!
شما چرا اینقدر عصابی هستید؟! ریلکس باشید داریم باهم بحث می کنیم :71:

من خودم به شخصه تجربه کار در همین واحد های فنی آوری اطلاعات یکی از نهادهای دولتی رو دارم!
و می تونم بهت اطمینان خاطر بدم که در ادارات و شرکت ها از این خبرا نیست! تو وزارت خونه قضیه فرق داره! و من هم ندیدم جایی گفته باشن وزارت خونه ای مشتریشونه!

بعدشم شما چرا اینقدر هیستریک برخورد می کنی؟ پست من و کامل بخون... شاید سرویس های داخلیشون از خدمات ایران سرور استفاده می کنه... شاید یکی از نهادهای وابستشون خدمات میگیره...شاید اصلا هاستینگ ندارن مثلا از خدمات مدیریت سرورشون استفاده می کنن! و هزار تا از این شاید های دیگه... به هر حال شما نمی تونی تنها به این دلیل که آیپی سایتشون در فلا دیتاسنتره بگی اینا مشتری ایران سرور نیستن و دارن دروغ میگن! مگه میهن نیک گفته فلان جا و فلان جا مشتری منه کسی گفته نه نیست؟!

هر کسی نحوه دفاع شما و پاسخ هاتون بخونه به راحتی می تونه تشخیص بده که چقدر مغرضانه داری با کوبیدن ایران سرور مهین نیک و مطرح می کنی مثلا!

ضمنا دلت و هم زیاد به این دستورالعمل ها و غیره هم خوش نکن... انگار تو این مملکت زندگی نمی کنی تو... چند تا سایت دولتی معرفی کنم که ایران نیستن؟!! چندتا؟!!!
واقع گرا باش!

در باب اون جمله آخر که ذوق زده شدی باید به استحضارت برسونم که دفتر ریاست جمهوری (o:-)) و نمی دونم اما بیت رهبری و می دونم که مشتریشونه تو هم بدونی بد نیست :77:

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

در نهایت کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو زده به خواب...خیر!

بحث من شما به نتیجه ای نمیرسه بنابراین ادامه ندیم بهتره...

شما حرفای راستتو زدی من دروغامو گفتم!

قضاوت با اذهان عمومی!

:103:

abasi
June 7th, 2011, 15:56
دوست خوب ، گرانقدر و فهیم و بهتر از جان
من ناراحتی ندارم چون طبیعی خیلی ها اطلاعات کمی دارن و فکر می کنن عالم و فیلسوف شدن (اونهم یک شبه) ، ولی تاسف می خورم که وضعیت برخی افراد به این شکل هستش. واقعا جای تاسف داره.
همونطور که همه می تونن ببینن من تو هر پاسخی که دادم حرف ها مو با مدرک نشون دادم نه با شاید و اگر .
اینطور که شما گفتین "من خودم به شخصه تجربه کار در همین واحد های فنی آوری اطلاعات یکی از نهادهای دولتی رو دارم!" وا اسفا.
و به قول شما قضاوت رو می سپاریم به کاربرانی که پست ها رو با هم قیاس می کنن و موضوع را در می یابند.
چون مرد سخن نگفته باشد ، عیب و هنرش نهفته باشد؛ منهم به شما پیشنهاد می کنم بهتره ادامه ندین.
امیدوارم که همه از خواب بیدار بشیم
ممنون

a.farhadi
June 8th, 2011, 11:07
سلام

فکر کنم لازمه من یکمی شفاف سازی کنم و به این بحث ها خاتمه بدم.
من از موسسین میهن نیک بودم و الان هم عضو هیئت مدیره شرکت هستم.

اولا در مورد علت اصلی واگذاری میهن نیک باید بگم که علت اصلی این بود که یکی دو سالی بود که دیگه تمرکز شرکت روی کار هاستینگ نبود و دیگه مثل سابق روی این بخش سرمایه گذاری نمیکرد و این باعث شده بود که میهن نیک روند رو به رشدی نداشته باشه و حتی این موضوع بعضا توی کیفیت خدمات هم تاثیر گذاشته بود.

چون شرکت قصد نداشت دیگه توی این بخش سرمایه گذاری کنه و از اونجایی که رضایت مشتری و کیفیت خدمات برای ما مهم بود تصمیم گرفتیم قبلا از اینکه این روند باعث افول و افت کیفیت خدمات بشه قسمت هاستینگ رو به یک شرکت دیگه واگذار کنیم.

اما در مورد شرکت ایران سرور هم باید بگم که من خودم این شرکت رو از لحاظ فنی تایید میکنم و مطمئنا اگر بهتر از میهن نیک نباشه بدتر نیست. ما حتی پیشنهاد قیمت چند برابر قیمتی که ایران سرور داده بود هم داشتیم ولی از اونجایی که کیفیت خدمات و رضایت مشتری برامون مهم بود ایران سرور رو انتخاب کردیم. و من براشون آرزوی موفقیت می‌کنم.

جمله آخرم هم این که تخریب یک شرکت به خاطر طرفداری از یک شرکت دیگه اصلا کار خوبی نیست.

iranserver.com
June 21st, 2011, 18:37
بنده یکی از همکاران شما در بخش پشتیبانی ایران سرور هستم.
به دستور مدیریت من تمام ارسالهایی که در این تاپیک وجود داشت رو بدقت مرور کردم، خیلی از این بابت خوشحال هستم که توانستیم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

جناب آقا یا خانم abasi با تشکر از زمانی که شما برای بررسی و تحلیل بخشهای مختلف ایران سرور و سایتهای مجموعه‌ی ما گذاشتید، همکاران بخش پیگیری مشتریان منتقل شده به ایران سرور، با تک تک نمایندگان و مشتریان کلان میهن نیک تماس داشته اند، ولی تا این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر نارضایتی در رابطه با انتقال وجود نداشته و در صورت نیاز به راهنمایی نیز بسرعت بررسی شده است. همچنین ما همه روزه در حال تماس با مشتریان بصورت رندم هستیم تا بتوانیم با راهنمایی های خود مشکلات احتمالی تمام کاربران را برطرف نماییم و آنها را از خدمات جدید و اخبار شرکت آگاه سازیم. شما نیز در صورتی که با مشکل خاصی مواجه هستید میتوانید با ما بصورت مستقیم در تماس باشید(05117673600)، همچنین توجه نمایید که اعلام مستقیم مشکلات به ما باعث تسریع در رفع و پیگیری آنها میشود.

همانطور که مطلع هستید، گرین وب یک مجموعه ایرانی‌-کانادایی است و ایران سرور تنها یکی از شاخه‌های این شرکت میباشد. ایران سرور قصد دارد، تبدیل به یک سرویس دهنده‌ی خدمات میزبانی بصورت بین المللی در خاورمیانه گردد. همچنین ما علی رقم داشتن امکانات دفتری در تهران با توجه به وجود بارگاه ملکوتی حضرت رضا و امکانات موجود شهر مقدس مشهد از جمله وجود برق پایدار از چند پست مختلف کشور، هزینه های پایین سیستم اداری، بالا بودن تعداد نیرو متخصص و متعهد آی تی، استقبال و همکاری نزدیک ارگانهای ذیربط ، در راستای پروژه‌ی ملی کریدور فناوری اطلاعات شرق کشور، پس از کارشناسی های انجام شده شهر مشهد را بعنوان پایگاه مرکزی خود برگزیدیم. ایران سرور در حال برنامه ریزی برای گسترش حوزه فعالیت خود با چشم انداز ارایه خدمات هاستینگ در قالب دیتاسنتری با سطح کیفی بین المللی و نمونه در کشور میباشد و در حال آموزش پرسنل جدید خود ، از دانش آموختگان دانشگاه های مشهد بوده و بزودی اخبار جدیدی از دیگر شرکتهای هاستینگ واگذار شده‌ به ایران سرور منتشر خواهد شد و عزیزانی هم که تمایل به فعالیت در این حوزه را دارند و یا مدیریت مجموعه های کوچک هاستینگ را بعهده دارند میتوانند بصورت نمایندگی با درآمدی فراتر از یک مجموعه کوچک هاستینگ با ما همکاری نمایند ضمن اینکه کلیه حق و حقوق قانونی این عزیزان نیز حفظ خواهد شد.
تشکر از تمام کاربرانی که در این تاپیک پست ارسال کردند.