PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی وب سایت (همکاری)

lvlehrad
April 6th, 2011, 22:10
سلام

من دنبال یه طراح میگردم که براش مشتری پیدا کنم و بهم درصدی سود بده ! اکثر مشتری ها تو نت فعالیت نمیکنند و سایت رو واسه کلاسش یا یه همچین چیزی میخوان ... ( مثلا باشگاه بدنسازی یا دکتر ... )

اکثرا یه نمونه میدیم که شبیه فلان سایت میخوام ...

لطفا دوستان عزیز حداقل و حداکثر قیمت رو به همراه نمونه کار ذکر بفرمایند .

(فرقی نداره قالب وردپرس باشه یا جوملا)

HematYar
April 6th, 2011, 22:27
همیشه در خدمتیم :d

CmanDesign
April 6th, 2011, 22:30
به قول ایشون در خدمتیم ، فارسی سازی قالب وردپرس ، تبدیل قالب برای انجمن vBulletin و انجام دستکاری های جزئی روی قالب های وردپرس برای اضافه کردن امکانات اضافه ..
آی‌دی یاهو هم که در منتها الیه دست راست مشخصات کاربری موجوده ( :d )

lvlehrad
April 6th, 2011, 22:33
همیشه در خدمتیم :d
اتفاقا خیلی خوشحال میشم با شما همکاری کنم ولی ظاهرا افتخار نمیدید(چند بار پی ام دادم جواب ندادید:d) یه رنج قیمت بدید لطفا

از رفیقتون رنج قیمت گرفتم گفت بالای 200 :| (مجتبی درویشی)

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

به قول ایشون در خدمتیم ، فارسی سازی قالب وردپرس ، تبدیل قالب برای انجمن vBulletin و انجام دستکاری های جزئی روی قالب های وردپرس برای اضافه کردن امکانات اضافه ..
آی‌دی یاهو هم که در منتها الیه دست راست مشخصات کاربری موجوده ( :d )
فارسی سازی اینا نمیخوام طراحی قالب وردپرس یا جوملا ! رنج قیمت و نمونه کار فراموش نشه :دی

HematYar
April 6th, 2011, 22:42
اتفاقا خیلی خوشحال میشم با شما همکاری کنم ولی ظاهرا افتخار نمیدید(چند بار پی ام دادم جواب ندادید:d) یه رنج قیمت بدید لطفا

از رفیقتون رنج قیمت گرفتم گفت بالای 200 :| (مجتبی درویشی)[COLOR=Silver]

e ? :D

بیا مسنجر خودم درستش میکنم :D

joomla
April 9th, 2011, 14:16
سلام من هم در خدمتم هر قیمت سایت 50 درصدش برای خودتون
سه سال طراحی حرفه ای با جوملا انواع قالبها و مسلط به اکثر افزونه های جوملا