PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در آپلود فایل ها در سرور

sam_pontiac
July 19th, 2009, 23:48
با سلام به همه دوستان گرامی
قبل از هرچیزی بگم ، شاید راه حل این مشکل کمی تخصصی باشه ، و بی زحمت زیر دیپلم :53::-p چون هنوز داریم شاگردی میکنیم.
اما مشکل:
این مشکل برای یکی از دوستان بوجود اومده که خودش چون داره باهاش سروکله میزنه ، من اومدم اینجا مطرح کنم ، گفتم شاید از شما اساتید گرامی به جایی برسم.
مشکل اینه که هر فایلی الان آپلود کنه ، یک ساعت بعد فایل به طور کلی از هاست پاک میشه.
مشکل همینه که الان هر چیزی ، هر چیزی آپلود کنه ، یک ساعت بعد به طور کلی فایل پاک میشه انگار که اصلا چیزی آپلود نشده و سایت هم بازدیدش بالاست و تو دانلود کاربرای سایت مشکل پیدا کردند.
اگر دوستان راه حلی دارند که بشه کاریش کرد که الان دسترسی نداریم به مدیر سرور و ... ممنون شما میشم راهنمایی کنید.
منتظر هستم.

:53::53:

Mozafary
July 20th, 2009, 02:56
antivirus?

alieskan
July 20th, 2009, 04:14
با سلام به همه دوستان گرامی
قبل از هرچیزی بگم ، شاید راه حل این مشکل کمی تخصصی باشه ، و بی زحمت زیر دیپلم :53::-p چون هنوز داریم شاگردی میکنیم.
اما مشکل:
این مشکل برای یکی از دوستان بوجود اومده که خودش چون داره باهاش سروکله میزنه ، من اومدم اینجا مطرح کنم ، گفتم شاید از شما اساتید گرامی به جایی برسم.
مشکل اینه که هر فایلی الان آپلود کنه ، یک ساعت بعد فایل به طور کلی از هاست پاک میشه.
مشکل همینه که الان هر چیزی ، هر چیزی آپلود کنه ، یک ساعت بعد به طور کلی فایل پاک میشه انگار که اصلا چیزی آپلود نشده و سایت هم بازدیدش بالاست و تو دانلود کاربرای سایت مشکل پیدا کردند.
اگر دوستان راه حلی دارند که بشه کاریش کرد که الان دسترسی نداریم به مدیر سرور و ... ممنون شما میشم راهنمایی کنید.
منتظر هستم.

:53::53:

طبق تجربه فکر می کنم و تقریبا مطمئن هستم که File Protect ها روشن هست و قایلت Hidden می شه !
ولی در حقیقت وجود داره دوباره آپاچی کامپایل کن.

final
July 20th, 2009, 13:45
دوستان مشکل اینجاست که وقتی فایلی آپلود میشه بعد یک یا چند ساعت پاک میشه.وقتی پاک میشه اگر دوباره آپلود کنیم دیگه پاک نمیشه!!دوستان اگر تجربه دارند و میدونن کمک کنند

final
July 21st, 2009, 02:08
کسی نبود؟

aoscentral
July 21st, 2009, 12:41
کسی نبود؟

یک فایل آپلود کن و لینکشو بدید به بنده ! و لطف کنید اصلا به فایل دست نزنید و موقعی که دیدن روی هاست نیست اینجا replay کنید