PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب سایت کار - جویای کار - بیکار - دارای وضع مالی خوب = شریک کاری برای چندین سایت درامدزا

ussepehr
April 6th, 2011, 01:38
به افراد زیر نیازمندم برای طراحی وب در صورت داشتن شرایط و تمایل به همکاری با بنده تماس بگیرید:
09121596033
یا بصورت آنلاین 24 ساعته در چت یاهو بخاطر پشتیبانی انلاین هستم:
ussepehr@yahoo.com

تخصص مورد نیاز :
1= طراح وب سایت که آشنا با امور گرافیک سایت و فلش و ... باشد.
2= برنامه نویس php
3= برنامه نویس .net asp
4= آپ کننده سایت و آشنا با دیتا بیس و تنظیمات آن و نصب انواع سایتها.

شرایط همکاری :
1= افرادی که یکی از شرایط فنی بالا را داشته باشند
2= بیکار باشه و حتما پولدار باشه و در ابتدا و ... تقاضای پول نکنه. نه افراد بیکاری که برای کسب درامد همکاری میکنند.

موضوع همکاری :

ایجاد و راه اندازی و بهره بری مالی از چندین سایت درامدزای سنگین

شرایط مالی:
کلیه درامد های حاصله از این سایتها بر 4 تقسیم میشود و هم کدام 1/4 سهم حاصل از درامد ماهیانه سایتها را بر خواهیم داشت.

عاشقانه و بی صبرانه منتظرتم برای همکاری

13641364
April 10th, 2011, 12:49
شما دیگه کی هستی .
یعنی هر کس بگه هزینه ی این کاری که انجام دادم رو بده بیکاره؟
فکر کردین مردم بیکارن

آدرس : طراحی وب سایت (http://www.simasystem.ir)

sibs
April 10th, 2011, 13:57
خب اونا قراره علم و حرفه و پولشون رو بیارن وسط پس اونوقت شما این وسط چیکار می کنین ؟؟ میشینید پاتون رو میندازین رو پاتون و دستور میدین ؟؟

maroofi
April 10th, 2011, 14:51
گویا خودشون وظیفه نظارت بر کار این چند نفر رو دارند.
ولی به هرحال مسائل مالی باید شفاف باشه . که البته اگر اعتماد باشه موضوع حل میشه که در 99% موارد نمیشه. :)
مثلا خیلیها مبلغی که قراره از اینده نصیبشون بشه همون اول کار به واسطه یک چک دریافت میکنند و بعد از پایان کار و سوددهی سایت و دریافت مبلغ کافی ، چک مورد نظر رو به سرپرست تیم پس میدهند.
در غیر این صورت چک رو به اجرا میزارند و ضررشون رو جبران میکنند.
کسی که این همه کار بلد باشه نمیتونه همه وقت و سرمایه اش رو برای کاری بزاره که معلوم نیست جواب میده یا نه.
ایشون هم به چیزی اشاره نکردند فقط گفتند سایت سنگین. که من متوجه منظورشون نشدم .

بابا شاه
April 10th, 2011, 14:59
یا بصورت آنلاین 24 ساعته در چت یاهو بخاطر پشتیبانی انلاین هستم:
گفته 24 ساعته آنلاین هستیم من 10 دقیقه هست برای تست پی ام دادم ولی هنوز پی ام جواب ندادن
از همین اول کار !!!!