PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : parsq.ir فروشگاه انلاین کارت شارژ افتتاح شد.

Ali-718
April 5th, 2011, 16:04
سلام
فروشگاه اینترنتی پارس کیو _ parsq.ir از امروز رسما راه اندازی شد

مزایا :

پرداخت انلاین و بدون دردسر
نمایش انی کد بعد از پرداخت و نیز ارسال یک پیامک حاوی کد شارژ
کمترین قیمت ممکن در نظر گرفته شده
.................................................. .......

یک نظر هم در مورد دامین بدید لطفا
مزایای دامین از نظر خودم :

اشنایی همه ایرانی ها با کلمه پارس
قرار داشتن حرف q در اول کیبورد و کمک به سرعت تایپ و همچنن باعث به یاد ماندن کلمه میشه .
چون حرف اول pars با q قرینه است ( p-q ) باعث ظاهر نسبتا جذاب ترکیب parsq شده .

البته چندین دامنه دیگه ه ثبت شده و به زودی روی این دامنه پارک میشود .
با تشکر

فروش کارت شارژ ایرانسل، همراه اول و تالیا (http://parsq.ir)

Milad-H
April 5th, 2011, 16:30
با سلام از چه اسکریپتی استفاده کردین؟
لطفا فروشنده رو هم معرفی کنید
ممنون

a1000a
April 5th, 2011, 17:27
فروشگاه اينترنتي اي - شارژمطمئن هستید مال خودتون هست؟
این که ماله سایت ای شارژ هست

Ali-718
April 5th, 2011, 17:33
مطمئن هستید مال خودتون هست؟
این که ماله سایت ای شارژ هست

اون سایت و چند سایت دیگه هم از این سیستم استفاده میکنن ! که توسط یک شرکت مشخص فروش میره که ما هم از اون شرکت خریدیم !

پ ن : دوستان خواهشا فقط نظرتون رو بگید

سلام عیلکم و رحمت الله
April 5th, 2011, 17:44
والا نظر که نمی شه داد

اسکریپ که رو سایت نصبه که عمومی هست و نظری نمی شه داد
الان 200 تا سایت این روش نصبه

در مورد دومین هم با این تفاسیر شما شارژ کیو بود باز یک ربطی داشت و این نمی دونم
ولی از این صحبت ها که بگذریم ، سایت شارژ مهمترین مسئلش پیج رنک و صفحه اول و سطر اول گوگل بودنش هست چون 70 80 درصد فروش از اونه ، انشالله که می تونید روش کار کنید و آینده خوبی داشته باشه

Ali-718
April 5th, 2011, 17:53
والا نظر که نمی شه داد

اسکریپ که رو سایت نصبه که عمومی هست و نظری نمی شه داد
الان 200 تا سایت این روش نصبه

در مورد دومین هم با این تفاسیر شما شارژ کیو بود باز یک ربطی داشت و این نمی دونم
ولی از این صحبت ها که بگذریم ، سایت شارژ مهمترین مسئلش پیج رنک و صفحه اول و سطر اول گوگل بودنش هست چون 70 80 درصد فروش از اونه ، انشالله که می تونید روش کار کنید و آینده خوبی داشته باشه

در مورد کلمه پارس خیلی ها این حرف رو زدند
ولی خب ما بیشتر رو بازدید مستقیم دارم کار میکنیم
کلمه شارژ به دلیل اینکه چند جور نوشته میشه ( فینگلیش و انگلیسی ) مشکل ساز میشد برامون استفاده ازش

اما
ما چندین دامین دیگه ثبت کردیم به جر این که اون دیگه بی ربط نیستن به موضوع سایت هر چند کلمه پارس یک کلمه عمومی هست و برای هر چیزی میشه ازش بهره گرفت

EXXXIR
April 5th, 2011, 18:25
من چون خودم مدتی پی گیری این فروشگاه ساز بودم به نظر شما صرفه اقتصادی داره با این حالتی که شرکت اصلی تقریبا شریک شما هست (شبیه قرارداد ترکمنچای)؟ به نظرم اگر خودتون اسکریپت شارژ خریداری کنید و کاراشو انجام بدید بهتر سود میده.

امیدوارم موفق باشید :)

saeed25
April 5th, 2011, 18:31
دروود

من می پندارم با وجود شرکت هایی همچون شما،بودن امکان خرید از سایت بانک ها،و نیز نداشتن امتیاز برتری نسبت به دیگر برند ها،شاید کاری بیهوده بوده باشد.

Ali-718
April 5th, 2011, 18:53
من چون خودم مدتی پی گیری این فروشگاه ساز بودم به نظر شما صرفه اقتصادی داره با این حالتی که شرکت اصلی تقریبا شریک شما هست (شبیه قرارداد ترکمنچای)؟ به نظرم اگر خودتون اسکریپت شارژ خریداری کنید و کاراشو انجام بدید بهتر سود میده.

امیدوارم موفق باشید :)

ممنون از نظرتون
حدود یک هفته همه جوانب و هدف کار و ... مورد بررسی قرار داده شد و با افرادی که تجربه دارن مشورت هایی انجام شده !
حالت عادی اگه بدون برنامه ریزی خاص بهش فکر بشه شاید سود نداشته باشه
اما ما برنامه ریزی هایی داریم .

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

دروود

من می پندارم با وجود شرکت هایی همچون شما،بودن امکان خرید از سایت بانک ها،و نیز نداشتن امتیاز برتری نسبت به دیگر برند ها،شاید کاری بیهوده بوده باشد.

به خوشنودی پروردگار
دوست گرامی ، شما میفرماید چون رقیبان سرسختی داریم ، دشوار است به ما بهره بردن از این کار؟
نیز ما برنامه هایی داریم برای پیشرفت

پ ن : فارسی جالبی هست ! اما کلمه هایی مثل شرکت ، بانک ، سایت ، نسبت ، برند ، ریشه بیهوده ، از زبان بیگانه گان گرفته شده بهتره همه کلمات رو کهن بنویسید در این چنین جملاتی

saeed25
April 5th, 2011, 18:58
دروود بر شما
چون من دیدم برتری چشمگیری نداشتید عرض کردم.
پ.ن: در مورد پارسی گویی بسیار گفته شده،اما آیا من اگر بخواهم برابر پارسی سایت:تارنما،برند(هنوز به پراسی اش دست نیافته ام:دی)و ... به کار ببرم،چند نفر متوجه سخن گفتنم خواهند شد؟!

Ali-718
April 5th, 2011, 19:05
دروود بر شما
چون من دیدم برتری چشمگیری نداشتید عرض کردم.
پ.ن: در مورد پارسی گویی بسیار گفته شده،اما آیا من اگر بخواهم برابر پارسی سایت:تارنما،برند(هنوز به پراسی اش دست نیافته ام:دی)و ... به کار ببرم،چند نفر متوجه سخن گفتنم خواهند شد؟!

درسته شاید ، البته در زمان کهن نوع جمله بندی ها هم تفاوت داشته ،

maroofi
April 5th, 2011, 20:33
وقتی که ایندکس شدید برید و سیستم رو عوض کنید و یک اسکریپت شخصی بخرید که هزینه ها مستقیم به جیب خودتون برگرده.
موفق باشید

Ali-718
April 6th, 2011, 13:48
up....

be099
April 6th, 2011, 13:54
021-88031007 شماره خودته ؟

mohebali
April 16th, 2011, 12:15
علی رفته کربلا.
نیست بیاد اینجا پست بده.
شرمنده من برای بالا آمدن تاپیک این پست رو میدم از علی تشکر می کنم

tinavps
April 16th, 2011, 14:34
موضوع رو کشوندید کجا
در مورد نام دامنه عزیزم انقدر که ازش تعریف کردی من احساس نکردم زیاد یادمون بمونه
ولی تبریک می گم