PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی وی پی اس

lastday
April 5th, 2011, 11:40
سلام بچه ها. من قصد دارم یه VPS راه اندازی کنم واسه اکانتینگ. اول اینکه تعداد یوزر هام حداکثر 100 تا هستن. به نظر شما چه سروری به کارم میاد. رم؟ هارد؟ پهنای باند؟

بعد اینکه اگه سرور رو بدون کانفیگ بخرم جایی هست که خودم بتونم کانفیگش کن؟ آموزشی چیزی سراغ دارین؟

بعد از کانفیگ باید چیکار کنم؟ یه برنامه ی اکانتینگ نصب کنم؟ به نظرتون IBSNG یا Nttac یا sib

میکروتیک این وسط سیستم عامله یا خودش برنامه اکانتینگ هستش؟

خیلی ممنون میشم به سوالام جواب بدین

mamali5
April 5th, 2011, 11:57
با سلام
1 سرور مجازی با رم 256 مگابایت و هارد 10 گیگابایت برای کار شما کافیه
پیشنهاد میشه NTTac چون روی ویندوز نصب میشه و میتونین از ریموت ویندوز استفاده های دیگه هم برای کارهای شخصی خودتون بکنین
سوال دیگه ای بود بفرمایید در خدمتیم

lastday
April 5th, 2011, 11:59
با سلام
1 سرور مجازی با رم 256 مگابایت و هارد 10 گیگابایت برای کار شما کافیه
پیشنهاد میشه NTTac چون روی ویندوز نصب میشه و میتونین از ریموت ویندوز استفاده های دیگه هم برای کارهای شخصی خودتون بکنین
سوال دیگه ای بود بفرمایید در خدمتیم

ایدیتون رو لطف میکنید با یاهو سوالامو بپرسم؟

mamali5
April 5th, 2011, 12:04
ضمنن برای سوال آخر هم میکروتیک یک سیستم عامل هست

lastday
April 5th, 2011, 12:04
بچه ها کسی نیس منو راهنمایی کنه؟

kargar
April 5th, 2011, 12:07
خب معلومه اول که اگر دیتاسنتر برات کافینگ کنه خیلی بهتر هست میکروتیک یه سیستم عامل هست که هر چیزی بخوای توش هست !!!

اگر نمیخوای زیاد هزینه کنی میکروتیک خوب هست چون رم 64 براش بس هست وی ibsng خودش رم 1 میخواد!! پهنای باند هم 1 ترابایت برات بسه 100تا اکانت هم اگر بفروشی خیلی هست

znhost
April 5th, 2011, 12:11
بیا یاهو:x
ID: PRIMROSE.IRAN

saeed25
April 5th, 2011, 12:43
دروود
بهترین گزینه استفاده از یک سرور میکروتیک + یک ibs برای مدیریت کاربرانتان می باشد.

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

دروود
بهترین گزینه استفاده از یک سرور میکروتیک + یک ibs برای مدیریت کاربرانتان می باشد.