PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیسانس سی پنل

pishtazweb
October 7th, 2008, 13:18
سلام
دوستان
من دنبال لیسانس ارزون سی پنل هستم
دوستام اگه سراغ دارند با قیمت معرفی کنند؟

DedicatedBOX
October 7th, 2008, 13:37
برای وی پی اس می خواید یا اختصاصی؟
ویپی اس میتونم 11 تومن بدم

pishtazweb
October 7th, 2008, 13:41
برای dedicate میخوام!!!

Golden
October 7th, 2008, 19:01
من میتونم ماهانه 40 هزار تومان به شما بدم.

Nikan
January 9th, 2009, 18:44
سلام

اگر شما از لایسنس cPanel بر روی سرورهای ما در دیتا سنتر Caro استفاده کنید ( یعنی لایسنس داخلی Caro ) قیمت 25 دلار هستش ولی اگر بر روی سرور هایی در خارج از آن استفاده کنید فکر کنم قیمت 39 - 40 دلار باشد

با تشکر

Nikan
January 9th, 2009, 18:44
سلام

اگر شما از لایسنس cPanel بر روی سرورهای ما در دیتا سنتر Caro استفاده کنید ( یعنی لایسنس داخلی Caro ) قیمت 25 دلار هستش ولی اگر بر روی سرور هایی در خارج از آن استفاده کنید فکر کنم قیمت 39 - 40 دلار باشد

با تشکر

LordVPS
February 7th, 2009, 00:51
خوب احتمال اکسپایر شدن چقدره ؟
با تتوجه به اینکه ایران رو قبول نداره !

Vahid
February 7th, 2009, 08:17
اون دیگه دست کسی نیست تضمین کنه
ممکنه فردا که خرید ببنده

Nikan
February 7th, 2009, 08:40
سلام

بله متاسفانه این موضوع دست ما و یا دیتا سنتر نیست و ممکن است خود cPanel این کار را انجام دهد.

با تشکر

Vahid
February 7th, 2009, 08:49
ولی میشه یه کاری کرد که احتمال بستنش کم بشه

Nikan
February 7th, 2009, 11:49
سلام

ادمین عزیز اگر هم من و هم سایر دوستان را راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم

با تشکر

servers24
February 8th, 2009, 11:43
سلام
دوستان
من دنبال لیسانس ارزون سی پنل هستم
دوستام اگه سراغ دارند با قیمت معرفی کنند؟

برای لایسنس های External قیمت ها به این شرح است :
برای VPS : ماهانه $10 تا $15
برای Dedicated : ماهانه $38

در صورتی که از دیتاسنتر تهیه کنید قیمت ها ارزون تر میشه.
همچنین در صورتی که مشکل تحریم داشتید می تونید از سرورهای اختصاصی یا مجازی ما استفاده کنید که در صورت نیاز گارانتی عدم تحریم بهتون داده میشه و در غیر این صورت هزینه پرداختی شما بازگشت داده میشه!
لیست قیمت های سرور اختصاصی ( دارای Full Management - مدیریت سرور رایگان) : http://www.servers24.ir/page.php?al=dedicated
لیست قیمت های سرور مجازی لینوکس ( دارای Full Management - مدیریت سرور رایگان ) : http://www.servers24.ir/page.php?al=linuxvps

Nikan
February 8th, 2009, 12:09
سلام

برای لایسنس های External قیمت ها به این شرح است :
برای VPS : ماهانه $10 تا $15
برای Dedicated : ماهانه $38

در صورتی که از دیتاسنتر تهیه کنید قیمت ها ارزون تر میشه.
همچنین در صورتی که مشکل تحریم داشتید می تونید از سرورهای اختصاصی یا مجازی ما استفاده کنید که در صورت نیاز گارانتی عدم تحریم بهتون داده میشه و در غیر این صورت هزینه پرداختی شما بازگشت داده میشه!
لیست قیمت های سرور اختصاصی ( دارای Full Management - مدیریت سرور رایگان) : http://www.servers24.ir/page.php?al=dedicated
لیست قیمت های سرور مجازی لینوکس ( دارای Full Management - مدیریت سرور رایگان ) : http://www.servers24.ir/page.php?al=linuxvps

یعنی شما گارانتی می کنید تحت هیچ شرایطی لایسنس cPanel توسط خود cPanel لغو نخواهد شد ؟

با تشکر

servers24
February 8th, 2009, 12:28
سلام

یعنی شما گارانتی می کنید تحت هیچ شرایطی لایسنس cPanel توسط خود cPanel لغو نخواهد شد ؟

با تشکر

سلام

با توجه به اینکه سرورهای اختصاصی کاملاً توسط خود ما Managed میشن، تنظیماتی در سرور انجام میشه که باعث میشه احتمال ابطال لایسنس توسط cPanel بسیار کاهش پیدا کنه.

servers24
February 8th, 2009, 12:45
سلام

یعنی شما گارانتی می کنید تحت هیچ شرایطی لایسنس cpanel توسط خود cpanel لغو نخواهد شد ؟

با تشکر

این نکته رو هم اضافه کنم که تا به امروز مورد ابطال لایسنس نداشتیم مگر به دلیل اشتباه مشتری!
اشتباهات شامل مواردی میشه که تنظیمات انجام شده بر روی سرور رو به هم میزنه و باعث ابطال لایسنس میشه.
بنابراین در صورتی که طبق دستورالعمل رفتار کنید 100% تضمین می کنیم که مجوز شما باطل نخواهد شد!

Nikan
February 8th, 2009, 12:49
سلام

سلام

با توجه به اینکه سرورهای اختصاصی کاملاً توسط خود ما Managed میشن، تنظیماتی در سرور انجام میشه که باعث میشه احتمال ابطال لایسنس توسط cPanel بسیار کاهش پیدا کنه.

ممنونم از جواب شما ولی فکر می کنم بین کاهش پیدا کردن احتمال ابطال و اینکه گارانتی بشود تحت هیچ عنوان ابطال نمی شود تفاوت زیادی وجود دارد.

ببخشید من اینقدر شفاف سوال پرسیدم چون واقعیت این است که ما بعد از داشتن سی و چند تا سرور اختصاصی با لایسنس cPanel نمی توانیم این موضوع را گارانتی کنیم که تحت هیچ عنوان ابطال نمی شود چون واقعیت این است که ابطال شدن یا نشدن دست من یا شما یا مدیر سرور و یا ... نیست این خود cPanel است که این کار را انجام می دهد.

البته من قبول دارم که این موضوع با انجام تنظیمات خاص در سرور احتمال اتفاق افتادن آن کاهش می یابد ولی ....

با تشکر

servers24
February 8th, 2009, 14:23
سلام

ممنونم از جواب شما ولی فکر می کنم بین کاهش پیدا کردن احتمال ابطال و اینکه گارانتی بشود تحت هیچ عنوان ابطال نمی شود تفاوت زیادی وجود دارد.

ببخشید من اینقدر شفاف سوال پرسیدم چون واقعیت این است که ما بعد از داشتن سی و چند تا سرور اختصاصی با لایسنس cPanel نمی توانیم این موضوع را گارانتی کنیم که تحت هیچ عنوان ابطال نمی شود چون واقعیت این است که ابطال شدن یا نشدن دست من یا شما یا مدیر سرور و یا ... نیست این خود cPanel است که این کار را انجام می دهد.

البته من قبول دارم که این موضوع با انجام تنظیمات خاص در سرور احتمال اتفاق افتادن آن کاهش می یابد ولی ....

با تشکر

دوست عزیز

شرکت cPanel برای ابطال لایسنس ها سیستم خاصی دارد که از چندین فاکتور برای تصمیم گیری در این جهت استفاده می کند. در صورتی که شما این فاکتور ها را مد نظر داشته باشید به هیچ عنوان لایسنس شما ابطال نمی گردد حتی در صورتی که از شما شکایت گردد!
در حقیقت کاری که ما می کنیم ترفند هایی است که در نهایت منجر به اثبات این مسئله می شود که این سرور توسط ایرانیان مدیریت یا کنترل نمی شود!
در عین حال با توجه به اینکه کلیه IP های ما به نام خودمان است، عموماً cPanel قبل از تحریم با ما تماس می گیرد و در مورد صاحب سرور یا IP فرد سفارش دهنده سرور از ما پرسش به عمل می آورد که چندین مورد در ماه قبل برای ما پیش آمده است. در چنین حالتی هم ما مسلماً اطلاعات مشتری ایرانی را به وی نمی دهیم تا لایسنسش رو باطل کنه!

در چنین شرایطی است که ما می توانیم گارانتی 100% در مورد عدم تحریم برای لایسنس هایمان بکنیم که این مهم با توجه به موارد بالا به دست آمده است.

Nikan
February 8th, 2009, 23:42
سلام

دوست عزیز

شرکت cPanel برای ابطال لایسنس ها سیستم خاصی دارد که از چندین فاکتور برای تصمیم گیری در این جهت استفاده می کند. در صورتی که شما این فاکتور ها را مد نظر داشته باشید به هیچ عنوان لایسنس شما ابطال نمی گردد حتی در صورتی که از شما شکایت گردد!
در حقیقت کاری که ما می کنیم ترفند هایی است که در نهایت منجر به اثبات این مسئله می شود که این سرور توسط ایرانیان مدیریت یا کنترل نمی شود!
در عین حال با توجه به اینکه کلیه IP های ما به نام خودمان است، عموماً cPanel قبل از تحریم با ما تماس می گیرد و در مورد صاحب سرور یا IP فرد سفارش دهنده سرور از ما پرسش به عمل می آورد که چندین مورد در ماه قبل برای ما پیش آمده است. در چنین حالتی هم ما مسلماً اطلاعات مشتری ایرانی را به وی نمی دهیم تا لایسنسش رو باطل کنه!

در چنین شرایطی است که ما می توانیم گارانتی 100% در مورد عدم تحریم برای لایسنس هایمان بکنیم که این مهم با توجه به موارد بالا به دست آمده است.

ممنونم از جواب شما. ولی واقعا چند سوال جدید در مورد پاسخ های شما دارم.

1 ) آن طور که من در جریان هستم cPanel لایسنس را بر اساس IP سرور اجاره می دهد ولی مطابق قوانین cPanel کسی که لایسنس را اجاره می کند موظف به پاسخگویی در مورد مسائل مربوط به قوانین cPanel است نه فردی که اطلاعات او در IP ذکر شده است.

در صورتی شما لایسنس های cPanel را خودتان به طور مستقیم از cPanel تهیه می کنید و یا نماینده cPanel هستید این موضوع که قبل از باطل شدن با شما تماس گرفته می شود درست است ( من پیشنهاد می کنم برای اینکه برای دوستان موضوع شفاف شود یا لینک نمایندگی خودتان را بفرمایید و یا اینکه آدرس آی پی یکی از سرورها را بفرمایید تا دوستان در http://verify.cpanel.net/ بررسی کنند )

شرکت و یا فردی که اطلاعات او در IP آمده است صرفا در مواردی که شکایتی از آن سرور بابت ارسال اسپم و یا حمله به سرور دیگر از طریق آن سرور و یا عدم رعایت قوانین Copyright بر روی سرور و یا یکی از هاست ها و یا ... بایستی پاسخگو باشد . ولی آن طور که من از چند تا از دوستان که سال گذشته در دیتا سنتر Iweb دچار مشکل باطل شدن cPanel شدند شنیدم اصلا شکایتی از طرف Abuse دیتا سنتر برای آنها نبوده است و بدون هیچگونه اطلاعی لایسنس آنها باطل شد و راهی برای اینکه مذاکره کردن نداشتند.

2 ) چیزی که من از دوستانم شنیدم قانونی که بر اساس آن cPanel لایسنس را باطل می کند شامل فروش نرم افزار و یا استفاده از نرم افزار حتی از طریق افراد واسط به کاربران ایرانی است و بر همین اساس اینکه شما اعلام کنید مشتری شما که سرور را از شما گرفته ایرانی نیست هم تاثیری نخواهد داشت . چون احتمالا در آن حالت از شما خواهند خواست که لیست هاستهایی که در آن سرور هستند را اعلام کنید و شما طبیعتا نمی توانید اعلام کنید هاستی که دامنه آن ir. است ایرانی نیست ...
از طرف دیگر چند نفر از دوستان من که در Iweb دچار این مشکل شدند در زمان سفارش سرور اطلاعات شهروند کانادا را اعلام نموده بودند. و با همان اطلاعات هم پیگیر رفع اشکال بودند که به نتیجه نرسیدند.

با در نظر تمام موارد بالا من فکر نمی کنم این موضوع گارانتی 100% امکان پذیر باشد برای همین من همیشه خودم صادقانه به مشتری این مشکلات را مطرح می کنم.

با تشکر

Nikan
February 8th, 2009, 23:46
شرمنده من زیاد تایپ کردم و دوستان را خسته کردم.
فقط یک نکته جا مانده . من در طی 4 - 5 ماه اخیر در مورد باطل لایسنس cPanel چیزی نشنیدم گویا cPanel کمتر گیر می دهد. آ

با تشکر

servers24
February 8th, 2009, 23:52
سلام

ممنونم از جواب شما. ولی واقعا چند سوال جدید در مورد پاسخ های شما دارم.

1 ) آن طور که من در جریان هستم cPanel لایسنس را بر اساس IP سرور اجاره می دهد ولی مطابق قوانین cPanel کسی که لایسنس را اجاره می کند موظف به پاسخگویی در مورد مسائل مربوط به قوانین cPanel است نه فردی که اطلاعات او در IP ذکر شده است.

در صورتی شما لایسنس های cPanel را خودتان به طور مستقیم از cPanel تهیه می کنید و یا نماینده cPanel هستید این موضوع که قبل از باطل شدن با شما تماس گرفته می شود درست است ( من پیشنهاد می کنم برای اینکه برای دوستان موضوع شفاف شود یا لینک نمایندگی خودتان را بفرمایید و یا اینکه آدرس آی پی یکی از سرورها را بفرمایید تا دوستان در http://verify.cpanel.net/ بررسی کنند )

شرکت و یا فردی که اطلاعات او در IP آمده است صرفا در مواردی که شکایتی از آن سرور بابت ارسال اسپم و یا حمله به سرور دیگر از طریق آن سرور و یا عدم رعایت قوانین Copyright بر روی سرور و یا یکی از هاست ها و یا ... بایستی پاسخگو باشد . ولی آن طور که من از چند تا از دوستان که سال گذشته در دیتا سنتر Iweb دچار مشکل باطل شدن cPanel شدند شنیدم اصلا شکایتی از طرف Abuse دیتا سنتر برای آنها نبوده است و بدون هیچگونه اطلاعی لایسنس آنها باطل شد و راهی برای اینکه مذاکره کردن نداشتند.

2 ) چیزی که من از دوستانم شنیدم قانونی که بر اساس آن cPanel لایسنس را باطل می کند شامل فروش نرم افزار و یا استفاده از نرم افزار حتی از طریق افراد واسط به کاربران ایرانی است و بر همین اساس اینکه شما اعلام کنید مشتری شما که سرور را از شما گرفته ایرانی نیست هم تاثیری نخواهد داشت . چون احتمالا در آن حالت از شما خواهند خواست که لیست هاستهایی که در آن سرور هستند را اعلام کنید و شما طبیعتا نمی توانید اعلام کنید هاستی که دامنه آن ir. است ایرانی نیست ...
از طرف دیگر چند نفر از دوستان من که در Iweb دچار این مشکل شدند در زمان سفارش سرور اطلاعات شهروند کانادا را اعلام نموده بودند. و با همان اطلاعات هم پیگیر رفع اشکال بودند که به نتیجه نرسیدند.

با در نظر تمام موارد بالا من فکر نمی کنم این موضوع گارانتی 100% امکان پذیر باشد برای همین من همیشه خودم صادقانه به مشتری این مشکلات را مطرح می کنم.

با تشکر

صحبت های شما کاملاً صحیح است ولی همیشه راه هایی برای فرار از این قوانین وجود دارد که فکر نمی کنم نیازی باشد من آنها را در این فوروم توضیح دهم!
در ضمن ما ریسلر cPanel نیستیم، در عین حال تماس هایی از این شرکت در رابطه با تعدادی از
سرورهایی که IP آنها در Range ما بوده است گرفته شده که همگی بدون مشکل از ابطال رهایی پیدا کرده اند.
نکته مهم در مورد این سرویس ما این است که با توجه به تجربیات گذشته این امکان را داریم که گارانتی 100% عدم تحریم به مشتری داده و در صورت تحریم آن نیز مبلغ پرداختی توسط مشتری را به وی عودت دهیم. تاکنون نیز چنین مشکلی برای مشتری پیش نیامده است ( به غیر از مورد اشتباه مشتری ) و نیازی به عودت مبلغ پرداختی نبوده ( خوشبختانه! )

Vahid
February 9th, 2009, 08:18
قیمت لایسنس cpanel به کجا رسیده
ادامه مطلب رو میخواید ادامه بدید تو تاپیک جدید لطفا ...
ممنون

Nikan
February 9th, 2009, 22:14
سلام

ادمین عزیز شرمنده از موضوع بحث در این تاپیک خارج شدم . البته من فکر می کنم من و servers24 در این زمینه با هم اختلاف نظر داریم . برای همین هم سعی می کنم این موضوع را در تاپیک جدید ادامه دهیم.

ولی در مورد قیمت لایسنس cPanel به این دوست پیشنهاد می کنم که حتما در مورد سرورهای ویژه ما بررسی کنند چون در آنها لایسنس cPanel به عنوان بخشی از سرور و بدون محاسبه مبلغ اضافی در نظر گرفته می شود یعنی ایشان لازم نیست هزینه مازاد برای لایسنس cPanel پرداخت کنند.

با تشکر

WGB
February 9th, 2009, 23:27
از دوستان اگه کسی خواست بنده لیسانس سی پنل رو براش 14000 تومان اکتیو می کنم. ولی در تعداد بیشتذ از 5 تا

Nikan
February 11th, 2009, 00:40
از دوستان اگه کسی خواست بنده لیسانس سی پنل رو براش 14000 تومان اکتیو می کنم. ولی در تعداد بیشتذ از 5 تا

لایسنس cPanel برای Dedicated Server و یا VPS ؟؟

با تشکر

WGB
February 11th, 2009, 08:48
لایسنس cpanel برای dedicated server و یا vps ؟؟

با تشکر

برای وی پی اس
http://www.instantcpanellicense.com/

Nikan
February 11th, 2009, 13:20
سلام

بله این شرکت گویا زیر مجموعه Hostdime هست. و نماینده cPanel است

با تشکر

WGB
February 12th, 2009, 09:54
سلام

بله این شرکت گویا زیر مجموعه hostdime هست. و نماینده cpanel است

با تشکر

بله همینطور است که شما می فرمایید. به نظر من معتبر ترین نماینده سی پنل باشه.

Nikan
February 12th, 2009, 11:47
سلام

البته معترترین نیست ولی جزو لیست 20 نماینده برتر در cPanel است

alimosavi
March 10th, 2009, 17:24
چرا شما مسئولین سرور یک اکانت VPN برای کاربران نمی گیرید که مشکل کمتر باشه و یا حتی با مشتری ها در ابن مورد صحبت کنید که خودشون vpn تهیه کنند.
اونوقت به نظر شما این مشکل هرگز پیش میاد که در پی حلش باشد ؟

Sajad
March 11th, 2009, 10:14
چرا شما مسئولین سرور یک اکانت vpn برای کاربران نمی گیرید که مشکل کمتر باشه و یا حتی با مشتری ها در ابن مورد صحبت کنید که خودشون vpn تهیه کنند.
اونوقت به نظر شما این مشکل هرگز پیش میاد که در پی حلش باشد ؟

منظورتون در مورد تحریم سی پنله؟
اینکه به آی پی لوگین شده گیر نمیدن که بخوایم با آیپی دیگه بریم!

alimosavi
March 11th, 2009, 14:55
منظورتون در مورد تحریم سی پنله؟
اینکه به آی پی لوگین شده گیر نمیدن که بخوایم با آیپی دیگه بریم!

آره .منظورم همون بود.
مطمئنید بعضی ها می گن به ip گیر می دن.

اگر ایجوری بشه یعنی تنها سرورهای داخل ایران تحریم می شن ؟

Nikan
March 11th, 2009, 19:02
عزیزم اصلابه آی پی سرور در ایران لایسنس نمی دهد .....

Sajad
March 11th, 2009, 19:12
منظورم این بود که وقتی با آیپی ایران به کنترل پنلمون لوگین میشیم ربطی به تحریم نداره.
مثلا دامنه ir
نام هاست به نام ir fa pars farsi persian iran از این حرفا باشه
بیشتر اینجور چیزا باعث تحریم میشه

Nikan
March 12th, 2009, 00:21
اینکه دقیقا بر چه اساسی سی پنل لایسنس را تحریم می کند برا من به طور کامل نمی دانم . ولی اولین موضوع همون Hostname است که اگر آی آر باشد بلافاصله تحریم می شود گویا

alimosavi
March 12th, 2009, 01:00
والا ما که خیلی ها رو دیدیم با دامین ir دارند Cpanel :ار می کنند.

توی شرکت های ایرانی که تحریم شدند می شه یک سرچی کرد دید آیا نام هاستشون ir بوده یا نه . برای اطلاع بقیه خوب هست.

بالاخره باید یک الگوریتمی داشته باشه. هیچکس ازشون تا حالا سوال نکرده ؟ یا حدث نمی زنه ؟

Sajad
March 12th, 2009, 01:35

توی شرکت های ایرانی که تحریم شدند می شه یک سرچی کرد دید آیا نام هاستشون ir بوده یا نه . برای اطلاع بقیه خوب هست.

بالاخره باید یک الگوریتمی داشته باشه. هیچکس ازشون تا حالا سوال نکرده ؟ یا حدث نمی زنه ؟

خوب زیادن اونایی که ir تو هاستهاشون دارن.اما شاید دیده نشدن هنوز!!!!

Sajad
March 12th, 2009, 01:37
یه نکته دیگه اینکه اگه یه ایرونی با دامنه ir بره از یه هاستینگ خارجی که cPanel اونارو تحریم نمیکنه خرید کنه . باید نتیجه بگیریم که اون سرور خارجی هم باید تحریم بشه. اما به نظر شما آیا اینطوره؟

alimosavi
March 12th, 2009, 02:26
یه نکته دیگه اینکه اگه یه ایرونی با دامنه ir بره از یه هاستینگ خارجی که cPanel اونارو تحریم نمیکنه خرید کنه . باید نتیجه بگیریم که اون سرور خارجی هم باید تحریم بشه. اما به نظر شما آیا اینطوره؟

مطمئننا تینطور نیست . برای همین می گم عجیبه. این ها رو چه حسابی می فهمند سرور مال یک ایرانی هست . بدون لوگین از Ip ایرانی . بدوم هویز ایرانی دامنه بدوم بودن نام ایران بر روی سرور . بدوم اتصال Ip اصلی سرور به یک سایت با مشخصات ایرانی و حتی اینکه مثلا دوستی که از طرف اون خرید انجام گرفته هم یک شخص حقیقی و هم حقوقی هست .

نمی شه شکایت کرد ازشون ؟

من اینا رو می پرسم چون بتازگی سرور گرفتم . اگر وضع به این شوروایی هست که از همین اول کار Lxadmin رو نصب کنم .

Sajad
March 12th, 2009, 10:41
از نظر کارایی و خوشگلی و باب بودن اینا میخوای برو cPanel
اما اگه امنیت و آسایش و بدون دلهرگی میخوای برو دنبال پنلهای دیگه که یکیش همونLXA هستش. من که قراره کارمو با LXA شروع کنم.

Nikan
March 12th, 2009, 14:25
سلام

دوست عزیز من عرض کردم تنظیم Hostname با دامنه ir. چیزی که من از دوستانی که لایسنس سی پنل آنها دچار اشکال شده بود پرسیدم گویا اولین موضوع همین است.

در ارتباط با اینکه کسی آیا این موضوع را از خود سی پنل سوال نکرده هم باید عرض کنم چون هیچ شرکت ایرانی ریسلر سی پنل نیست این امکان وجود ندارد چون سی پنل فقط گویا به کسی که لایسنس را ازشون گرفته جواب می دهد

با تشکر

Nikan
March 12th, 2009, 14:28
سلام

از نظر کارایی و خوشگلی و باب بودن اینا میخوای برو cpanel
اما اگه امنیت و آسایش و بدون دلهرگی میخوای برو دنبال پنلهای دیگه که یکیش همونlxa هستش. من که قراره کارمو با lxa شروع کنم.

والا من فکر نمی کنم اصلا بشود این دو کنترل پنل را با هم مقایسه کرد .

با تشکر

Vahid
March 12th, 2009, 15:17
والا من فکر نمی کنم اصلا بشود این دو کنترل پنل را با هم مقایسه کرد .

با تشکر
بله دست میگید قیمت ها اصلا به هم نمیخوره
درده سری که سرور با 1000 تا سایت رو ببندند با مکافات بخوای ببری این ور اون ور .....

Sajad
March 12th, 2009, 18:42
لیسانس 6 ماهه برای vps چند میدین؟

Vahid
March 12th, 2009, 19:04
بهتر هست ماهیانه بگیرید

Sajad
March 12th, 2009, 20:55
بهتر هست ماهیانه بگیرید

بخاطر تحریم اینا یا چیز دیگه؟

Vahid
March 12th, 2009, 21:06
تحریم ...

Sajad
March 12th, 2009, 21:39
تحریم ...

والا به من گفتن اگه لیسانست تحریم بشه آیپی اون لیسانس رو عوض میکنیم و دوباره میتونی کار کنی!!!!

Vahid
March 12th, 2009, 23:14
مکافات داره
شما چه یک ماه بگیری چه 6 ماه تخفیفی نمیدند
بهتره 1 ماه بگیری

teiran
March 13th, 2009, 11:37
سلام
من هم دارم 18 تومن

Sajad
March 13th, 2009, 12:12
من هم خریدم 15 تومان!

Sajad
March 13th, 2009, 14:20
برای وی پی اس می خواید یا اختصاصی؟
ویپی اس میتونم 11 تومن بدم

آقا چه مدت میشه اکتیو کنین.؟؟؟؟

MelatHOST
March 14th, 2009, 00:05
با سلام
نظر من اين است كه يكي از عوامل تحريم كلمه persian iran iranian persia pars و اين چنين اسم ها ميباشد
و پرشين سرويسز هم به همين صورت تحريم شد

kovelm
June 7th, 2009, 03:12
سلام

با احترام به همه عزيزان
"دوست خود من امروز به دليل اينكه hotname اولش ir گگذاشته بود بعد از 3 سال تحريم شد و روز پيش چيز ديگه اي بود تعقيير داد تحريم شد"
از همه ملت هاستينگ ميخوام ir نزاريد تو هاسن نيم

kovelm
June 7th, 2009, 03:12
سلام

با احترام به همه عزيزان
"دوست خود من امروز به دليل اينكه hotname اولش ir گگذاشته بود بعد از 3 سال تحريم شد و روز پيش چيز ديگه اي بود تعقيير داد تحريم شد"

Vahid
June 7th, 2009, 04:31
غیر ممکن هست
اگه توی Hostname لایسنس .ir باشه میبندن

Nikihost
June 7th, 2009, 04:47
سلام

با احترام به همه عزيزان
من دومین .info گذاشته بودم . روی سروری که هیچ یوزری نبود و هر موقعه میخواستم لایگن کنم به wh, با وی پی ان لاگ میکردم.2 تا لایسنس داشتم هر دو را با هم deactive کرد

Sajad
June 7th, 2009, 05:50
من دومین .info گذاشته بودم . روی سروری که هیچ یوزری نبود و هر موقعه میخواستم لایگن کنم به wh, با وی پی ان لاگ میکردم.2 تا لایسنس داشتم هر دو را با هم deactive کرد

whois دامین ایرانی نبوده ؟ تو صفحه اصلی سرور پرچم ایران نکشیدین :d ؟

Vahid
June 7th, 2009, 06:43
نه به اون که میشگه 2 سال با هاست نیم .ir نه به این که میگه .info این وضعیت !!
گاف خاصی ندید نمیبند

mehdi24
June 8th, 2009, 05:23
یه سوال
هاست ایران سرورهاش همش آورده توی ایران پس آپی ایران هست، هاست نیم هم که دیگه از این ضایه تر نمیشه که کلمه ایران توش باشه
پس چطور الان از cPanel استفاده میکنه؟

Sajad
June 8th, 2009, 07:39
یه سوال
هاست ایران سرورهاش همش آورده توی ایران پس آپی ایران هست، هاست نیم هم که دیگه از این ضایه تر نمیشه که کلمه ایران توش باشه
پس چطور الان از cPanel استفاده میکنه؟

هاست ایران یک سرور ایرانی داره که dns server هست و سرورهای دیگه در خارج از ایران...

Vahid
June 8th, 2009, 08:54
cpanel اصلا به ایپی ایران Licens نمیده
اونا hostname هاشون greensat هست نه hostiran