PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مانیتور کردن میکروتک با prtg

s.w.a.t
April 4th, 2011, 23:14
سلام خسته نباشید
یه میکروتک داریم که میخواییم پهنای باندش رو با prtg مانیتور کنیم.
روی میکروتک snmp رو نصب کردم ولی هرکاری میکنم prtg نمیشناسه.
کسی میتونه راهنمایی بکنه؟
ممنون

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

نبود کسی؟؟!

1eng.ir
April 4th, 2011, 23:58
Address: 0.0.0.0
Read Access: Yes

s.w.a.t
April 5th, 2011, 00:30
محمد جان
هست ولی نمیشناسه.
اگه میتونی یه دقیقه بیا یاهو یه کارمهم دیگه هم باهات دارم
Error Message:"No response (check: firewalls, routing, snmp settings of device, IPs, SNMP version, community, passwords etc) (SNMP error # -2003)"

1eng.ir
April 5th, 2011, 04:40
محمد جان
هست ولی نمیشناسه.
اگه میتونی یه دقیقه بیا یاهو یه کارمهم دیگه هم باهات دارم
Error Message:"No response (check: firewalls, routing, snmp settings of device, IPs, SNMP version, community, passwords etc) (SNMP error # -2003)"
Sensor رو حذف کن و دوباره Add کن ;)

mn_smill
December 21st, 2011, 10:45
سلام
دقیقا مشکل منم همینه..Sensor حذف کردم دوباره add کردم نشد.لطفا کمکم کنید............خیلی ضروریه:(

HOSSEIN1242000
December 21st, 2011, 11:12
با سلام خدمت همه دوستان

به این روش توی عکس گذاشتم هست برای امنیت بیشتر ایپی سرور PRTGحتما توی سنسور ادد کنید و به صورت پیش فرض اسم رو بزاریدpublicباشه

سرفراز سربلندباشید

mn_smill
December 21st, 2011, 11:36
ممنونم مشکل حل شد:)

serverstar.ir
July 23rd, 2012, 10:55
سلام برای راه اندازی PRTG و مانیتور Vmware باید SNMP رو روی تک تک وی پی اس ها راه اندازی کنیم؟؟

MFOROOGHII
October 21st, 2012, 13:39
نه prtgمیتونه از روی vmwareتموم vpsها رو مانیتور کنه.نیازی به مانیتور از روی vpsها نیست.
دوستان کسی میدونه MIBهای میکروتیک رو از کجا میشه گیر آورد؟برای مانیتورQUEUEهای میکروتیک میخوام.

MagicVps.Com
October 21st, 2012, 15:12
سلام برای راه اندازی prtg و مانیتور vmware باید snmp رو روی تک تک وی پی اس ها راه اندازی کنیم؟؟

بله باید هر ویپیاسکه مدنظرتون هست روش فعال بشه snmp

نه prtgمیتونه از روی vmwareتموم vpsها رو مانیتور کنه.نیازی به مانیتور از روی vpsها نیست.
دوستان کسی میدونه mibهای میکروتیک رو از کجا میشه گیر آورد؟برای مانیتورqueueهای میکروتیک میخوام.

لطفا اطلاعات علط به ملت ندین

وقتی snmp اکتیونباشه چطوری میخواد اون ویپیاس مرد نظر مانتیور کنه حرفهای عجبو غریب میزنید شما

MFOROOGHII
October 22nd, 2012, 11:59
بله باید هر ویپیاسکه مدنظرتون هست روش فعال بشه snmp

لطفا اطلاعات علط به ملت ندین

وقتی snmp اکتیونباشه چطوری میخواد اون ویپیاس مرد نظر مانتیور کنه حرفهای عجبو غریب میزنید شما

لطفا یکم تحقیق کنید و زود موضع گیری نکنید

”PRTG delivers a real time monitoring without gap for the bandwidths and availability of the network the virtual systems are run ,”

VMware-Sensors – now integrated

In the current version PRTG Network Monitor was expanded for two special VMware-sensors: ‘VMware Server Host’ and ‘VMware Virtual Machine’. Thus PRTG not only enables the monitoring of virtualized applications rather than servers but also the monitoring of the proper VMware-server. Additionally the system now comes with an integrated automated discovery of VMware-servers and with a preconfigured monitoring scenario.

prtg اطلاعات مربوط به کارت شبکه سرور مجازی رو مستقیم از سرور مجازی ساز میگیره.اگه بخوایید اونجوری برید رو vps طرف snmpرو فعال کنید که نمیشه.اگه طرف snmpرو خاموش کنه شما چیکار میکنید؟

اینم خود سایت Monitoring Virtual Environments With PRTG (http://www.paessler.com/press/pressreleases/monitoring_virtual_environments_with_prtg)

1eng.ir
October 22nd, 2012, 12:21
تو ورژنهای جدید PRTG این قابلیت اضافه شده که میتونید کل شبکه های یه سرور VMWare رو مانیتور کنید. و نیازی به اد کردن تک تک ماشینهای مجازی (SNMP) نیست.

MFOROOGHII
October 22nd, 2012, 12:54
البته خیلی هم جدید نیست!پستی که من گذاشتم مربوط به ورژن PRTG Network Monitor 7.0.9 بود که ورژن نهایی 7 یعنی Version 7.3.5.5801/5802 در تاریخ July 22nd 2010 یعنی جمعه، 1390/04/31 ریلیز شده.پس احتمالا ورژن 7.0.9 مربوط به سال89 میشه.یعنی خیلی وقت پیش این امکان تو سیستم گنجونده شده.

لازم به ذکر است آخرین ورژن این برنامه Version 12.4.4.3098 (Oct 16th, 2012) مربوط به هفته پیش است. :-)

serverstar.ir
December 19th, 2012, 21:00
سلام کسی آموزش نصب خوب و کامل برای prtg نداره لطف کنه ...