PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی از سافت لایر (SoftLayer)

rtl1209
April 4th, 2011, 20:14
سلام خدمت همکاران عزیز

دوستان ، بنده مشتری قدیمی و یجورایی نماینده سافت لایر هستم که اگه خواستید می تونم براتون سرور اختصاصی آفر زیر رو در صورت تقاضای شما ازشون براتون بگیرم

این آفر ویژه است که می تونم براتون بگیرم فقط در صورت در خواست شما با ایمیل زیر تماس بگیرید جهت دریافت
شماره حساب و اطلاعات بیشتر در مورد سرور

Intel Quad Core Xeon 3220 - 4 x 2.40GHz

2x 500GB HDD
8GB RAM
1 GigE (1000Mbit) dedicated port
60TB monthly transfer
8 static IP addresses, additional IPs available (IPv4 and IPv6)
99.9% network uptime guarantee
24/7 phone/e-mail support
250 هزار تومان / ماهانه

3 و 4 تا آفر دیگه هم هست اگر خواستید در همین پست درخواست بدید یا با ایمیل زیر درخواست بفرستید
براتون ارسال می کنم بهتون هم بگم که مدیریت سرور هم قبول می کنیم و ویندوز سرور 2008 و 2003 لایسنس شده و اورجینال واقعی از طرف ماکروسافت رو هم بهتون به صورت رایگان می دهیم برای درست کردن وی پی اس هایی که می فروشید با این سرور

تا الان بنده 17 تا از این نوع آفر سرور که بالا ذکر شده رو فروختم و الان همه هر ماه دارم براشون تمدید می کنم
سرورشون رو به خاطر همین آفر بالا رو قرار دادم

از مدیران محترم هم خواهش می کنم این پست رو نبندند (بنده قصد تبلیغ ندارم و برای سود این کار رو نکردم
فقط قصدم از زدن این پست این است که می خواهم بخرید از این سرور ها و کیفیت فوق العاده رو ببینید و وی پی اس هایی با سرعت عالی پورت 1 گیگابیت و کیفیت عالی ارائه بدید

منتظر جوابتون هستم

Email : kingdom.darkness1983@gmail.com

znhost
April 4th, 2011, 20:23
8-| به نظرتون کسی به شما اعتماد میکنه. با یک پست امدی آفر 250 تومنی دادی:x

CmanDesign
April 4th, 2011, 20:34
لایسنس DirectAdmin روی سرور نمیدن ؟ تا اونجا که من میدونم سافت لایر اینترنال یه تعدادی لایسنس میده ها ..

rtl1209
April 4th, 2011, 20:46
عزیز بنده شماره حساب و کارت و موبایلمو به کسی که خریداره می دم
پس دلیل نمیشه که بخوام کلاه برداری کنم می تونم کسی رو که ازم سرور اختصاصی خریدن رو بهتون معرفی کنم که اعتبارمو سوال کنید

یعنی در هر صورت بهتون اطمینان می دهم
اون آفر هم بهتون گفتم که به خاطر اینکه بیشتر اینو ازم خریدن به خاطر همین اون آفر رو زدم و گر نه بقیه آفر هارو اگر بخواهید می زنم

Email : kingdom.darkness1983@gmail.com

با تشکر و احترام

---------- Post added at 07:46 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

لایسنس DirectAdmin روی سرور نمیدن ؟ تا اونجا که من میدونم سافت لایر اینترنال یه تعدادی لایسنس میده ها ..

سافت لایر لایسنس Direct Admin اینترنال اطلاع ندارم ولی اگر بخواهید می تونم تیکت بدم بهشون ازشون سوال کنم
ولی لایسنس Cpanel رو چرا برای مشتری هام گرفتم اینترنال داره برای سرور اختصاصی همچنین

Doublex
April 4th, 2011, 20:50
تاپیک فروش به هر نوع و رقم تا زمان رسیدن به پست 100 اون هم در بخش آموزشی ممنوع است ..مدیران لطفا پاک کنن تاپیک رو ...

Warez-Host.IR
April 4th, 2011, 21:00
عزیز بنده شماره حساب و کارت و موبایلمو به کسی که خریداره می دم
پس دلیل نمیشه که بخوام کلاه برداری کنم می تونم کسی رو که ازم سرور اختصاصی خریدن رو بهتون معرفی کنم که اعتبارمو سوال کنید

با سلام
دوست عزیز باید حق بدید که اینطوری مقداری سخت هست خرید
ما از همکار خودمون خرید کردید که شناخت کافی نسبت بهشون داشتیم به مشکل برخورد کردیم برای همین دوستان اینگونه مطرح میکنن

موفق باشید

rtl1209
April 4th, 2011, 21:05
بله درسته حرف شما متین هست

ولی خوب من گفتم که اونایی که مایل بودن و خواستن می تونم براشون بگیرم
وی پی اس تست هم بهشون می دهم برای اینکه کیفیت سرور اختصاصی رو تست کنن و همچنین سرعتشو

ممنون

itjavani
April 4th, 2011, 21:05
بزار جوهر يوزرت خشك بشه بعد تاپيك فروش بزن!

بعد ببخشيد نماينده يا يوزر سابق سافت لاير نبايد سايت داشته باشه؟؟؟

rtl1209
April 4th, 2011, 21:14
آقای itjavani
(ببینید بنده سایت نزدم چون سرور مجازی و هاستی چیزی نمی فروشم و خودم سرور اختصاصی می فروشم به کسایی که سرور مجازی و هاست می فروشند در کل (هاستینگ

من به خاطر اینکه ایران تحریم است و نمی تونه با آمریکا تجارت کنه این تاپیک رو زدم
خودم به وسیله ی عموم که خارج از ایران است و مقیم در اروپا است تونستم با سافت لایر تجارت کنم

با این وجود من نمایندشون شدم

حالا اگر دوست داشتید می تونید بگیرید

سوالی در مورد این سرور داشتید بپرسید