PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپدیت و پاک کردن apache

p2m
April 4th, 2011, 12:39
سلام
دوستان من سایتو گشتم ولی یه اموزش و یا جواب مناسب در رابطه با پاک کردن و اپدیت اپاچی پیدا نکردم ممنون میشم اگه اپدیت و پاک کردن اپاچی از طریق ssh رو توضیح بدید

tofanweb
June 2nd, 2011, 09:51
اوه اوه کسی جواب نداده هنوز به این یعنی اینقدر سخته؟

021teh
June 2nd, 2011, 09:53
از قسمت ایزی اپاچی اپدیت کن

tofanweb
June 3rd, 2011, 14:52
خب رفتم اما 8 تا مرحله داره به هرکی گفتم چیه گفت نمتونم کمک کنم ممکنه سرورت کلا بالا نیاد دیگه

خب من از کجا میتونمی روی اتوماتیک تنیمش کنم ؟

یا از کجا بفهمم کدوم ها رو انتخاب کنم ؟ :d

Sindad
June 3rd, 2011, 15:30
اگر می خواهید از easyapache استفاده کنید توضیحات زیر شاید به دردتان بخورد:
مرحله 1: مرحله اول پروفایل هایی که ساخته شده است را به شما نشان می دهد. پیشنهاد می گردد پروفایل Previously Saved Config را انتخاب کنید تا تنظیماتی که در سری قبل اعمال کرده بودید اجرا کند. سپس بر روی start customize کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.
مرحله 2: در مرحله دوم، ورژن apache را می توانید انتخاب کنید که بر روی apache 2.2 قرار دهید.
مرحله 3: در این مرحله ورژن php را انتخاب می کنید که نیاز است php5 تیک خورده باشد.
مرحله 4: در این مرحله ورژن php انتخاب می گردد (ورژن ریزتر) که به نظر من از ورژن های 5.2.x اخرین ورژن را انتخاب نمایید. چون ورژن های 5.3 اوایل با جوملا مشکل داشتند که در ورژن های بعدی حل گردید و چند وقت پیش که من آخرین ورژن آن که فکر می کنم 5.3.6 بود را تست کردم با Vb مشکل داشت.
مرحله 5: در این مرحله برخی از آپشن هایی که نیاز دارید تا نصب گردد نشان داده می شود. موارد زیر بهتر است تیک بخورد:

ioncube
mod_security
Zend optizimer

بر روی Exhaustive Options List کلیک کنید تا به مرحله 6 بروید
مرحله 6: موارد زیر نیز در این مرحله تیک بخورد خوبه:

GD
Curl
Curlssl
TTF
MbString

احتمالا به صورت دیفالت مقادیر دیگری مانند mysql و ... تیک خورده است که به آنها کاری نداشته باشید و بگذارید تیک داشته باشند.
بر روی save and build کلیک کنید.

موفق و پیروز باشید

alborzdata
July 1st, 2011, 05:33
سلام دوستان

من بعد از آپدیت آپاچی سایتم به مشکل برخورد و این ارور رو داد
در حال حاضر مشکلي در ارتباط با تنظيمات بانک اطلاعاتي وجود دارد
به نظر شما مشکل از چیه