PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست وی پی اس برای .... / اکانتینگ

crackestan
April 3rd, 2011, 16:09
با سلام خدمت تمامیه دوستان گرامی
من و 10 نفر از دوستانم نیاز به یه وی پی اس داریم که کارمون رو راه بندازه . من نمیخوام خلاف قوانین این سایت عمل کنم بخاطر همین از توضیحات اضافه پرهیز میکنم .
کلا 10 نفر بیشتر نیستیم . میخوایم که خیال خودمون رو راحت کنیم . تنظیمات و کانفینگ هم بلد نیستیم .
یه وی پی اس با تنظیمات کامل میخوایم . اگر یه آموزش کوچیک درباره چگونه ساختن یوزر هم بدید که دیگه عالی میشه .
آخه خسته شدیم بخدا ، هر جا که میریم سرعتشون افتضاحه .
فقط خوب توجه کنید :
تمامیه دوستانم + خودم اینترنت 2 مگا بیتی داریم . یعنی سرعت دانلودمون در حد تیم ملیه اسپانیاست !!!
خواهشا افرادی که به سیستم و خدمات خودشون اطمینان 100% دارن ، قیمت ها و مشخصات رو بدن .
سیستم عاملش اصلا مهم نیست ( البته فقط بلدم با 2003 و 2008 کارکنم . تا الان میکروتیک کار نکردم و بلد نیستم ( ولی اگر یادم بدین ، زود یاد میگیرم )
هیچ کاری با وی پی اس نداریم ولی این رو بگم که هر 10 نفرمون همزمان آنلاین هستیم و داریم مثل گودزیلا دانلود میکنیم .
ترافیک ماهیانه خوبی داشته باشه ( حداقل 300 گیگ در ماه )
پهنای باند : سرعتش عالی باشه . ( تو رو خدا توجه کنید ، عالی میخوام . الان سرعت دانلودمون بدون این تشکیلات 256 کیلوبایت در ثانیه است )
رم : 256
هارد : 10 گیگ ( هیچ استفاده ای ازش نمیکنیم )
کشور : فرانسه ، اسپانیا ، سوئد ، هلند ، سویس ، پرتغال ، بلژیک .
با infosniper.net و دیگر Whois ها ، آی پی رو تست میکنم .
در ضمن ، سرور اصلی هر چی خالی و کم ترافیک تر باشه ، عالی تر میشه .
خواهشا پیشنهادات خودتون رو + قیمت اعلام فرمایید .
مهلت تست هم کسی میده ؟؟

NiceIran.net
April 3rd, 2011, 16:18
با سلام.
از آْلمان و امريكا ميتونيم در خدمتتون باشيم.
ميكروتيك با 400 گيگ ترافيك ماهانه 15 هزار تومان.
در صورت تمايل ميتوانيم اكانت تست بديم خدمتتون.
موفق باشيد

saeed25
April 3rd, 2011, 16:23
با دروود
از سویس/آمریکا با بهای ماهانه 20 هزار تومان،سرور های میکروتیک با رم 128-و پهنای باند ماهانه 400 گیگ در خدمتیم.

Iman.r
April 3rd, 2011, 18:52
ram: 256
hard: 10GB
bw: 200GB
cpu: core i7 920
port: 1GBps
IP: 1
price for month: 12toman

ram: 512
hard: 25GB
bw: 350GB
price for month: 20toman

crackestan
April 4th, 2011, 00:35
با سلام.
از آْلمان و امريكا ميتونيم در خدمتتون باشيم.
ميكروتيك با 400 گيگ ترافيك ماهانه 15 هزار تومان.
در صورت تمايل ميتوانيم اكانت تست بديم خدمتتون.
موفق باشيد
والا به نظرم الان خیلی آمریکا و آلمان رو دور هستن . بخاطر همین ، زودی سرور ها دان و یا ***** میشن و از کیفیتشون کاسته میشه . ولی اگر براتون مقدوره یک اکانت تست به بنده بدید تا سرور رو امتحان کنم . قیمت هم عالیه .

با دروود
از سویس/آمریکا با بهای ماهانه 20 هزار تومان،سرور های میکروتیک با رم 128-و پهنای باند ماهانه 400 گیگ در خدمتیم.
دوست گرامی ، به نظر شما که تخصص دارید ، رم 128 برای این کار مناسبه ؟؟ کانفینگ کامل هم انجام میدید ؟
اگر براتون مقدوره یک اکانت از سرور سوئد برای تست به بنده بدید .

ram: 256
hard: 10GB
bw: 200GB
price for month: 12toman

ram: 512
hard: 25GB
bw: 350GB
price for month: 20toman
دوست گرامی
مکان دقیق سرور شما کجاست ؟؟ قیمت سیستم اولی که دادید عالیه ولی اگر امکان داره ، پهنای باندش رو بیشتر کنید و ماالتفاوتش رو بگیرید .

Iman.r
April 4th, 2011, 00:42
آلمان (leaseweb germany)
همه ی منابع قابل ارتقا هستند

alborzhost
April 4th, 2011, 00:45
با سلام

از کانادا در خدمتم

هارد : 15 گیگ
پورت : 1گیگ
پهنای باند : 300 گیگ

ماهانه 15000 تومان

crackestan
April 4th, 2011, 00:52
آلمان (leaseweb germany)
همه ی منابع قابل ارتقا هستند
اکانت تست میتونید بدید ؟؟؟

با سلام

از کانادا در خدمتم

هارد : 15 گیگ
پورت : 1گیگ
پهنای باند : 300 گیگ

ماهانه 15000 تومان
قیمت عالیه . کانفینگ کامل انجام میدید ؟؟؟ میتونید اکانت تست بدید ؟

saeed25
April 4th, 2011, 00:55
والا به نظرم الان خیلی آمریکا و آلمان رو دور هستن . بخاطر همین ، زودی سرور ها دان و یا ***** میشن و از کیفیتشون کاسته میشه . ولی اگر براتون مقدوره یک اکانت تست به بنده بدید تا سرور رو امتحان کنم . قیمت هم عالیه .

دوست گرامی ، به نظر شما که تخصص دارید ، رم 128 برای این کار مناسبه ؟؟ کانفینگ کامل هم انجام میدید ؟
اگر براتون مقدوره یک اکانت از سرور سوئد برای تست به بنده بدید .

دوست گرامی
مکان دقیق سرور شما کجاست ؟؟ قیمت سیستم اولی که دادید عالیه ولی اگر امکان داره ، پهنای باندش رو بیشتر کنید و ماالتفاوتش رو بگیرید .

دروود
در مورد مکان سرور،بیشترین سرور های مورد استفاده از آمریکا می باشند به سبب دارا بودن توان بیشتری در شبکه های این کشور،پس شما به سبب دور بودن مکانی،آنچنان کاستی در سرعت حس نمی کنید.
در مورد اشتراک آزمایشی ما چنین چیزی نداریم(شوربختانه)و رم مورد نیاز هم بیشتر بستگی به سیستم عامل و میزان کاربران شما دارد که برای آغاز کار،این میزان مناسب می باشد.

alborzhost
April 4th, 2011, 00:56
بله کانفیگ رو به صورت کامل و رایگان انجام میدیم

crackestan
April 4th, 2011, 01:02
دروود
در مورد مکان سرور،بیشترین سرور های مورد استفاده از آمریکا می باشند به سبب دارا بودن توان بیشتری در شبکه های این کشور،پس شما به سبب دور بودن مکانی،آنچنان کاستی در سرعت حس نمی کنید.
در مورد اشتراک آزمایشی ما چنین چیزی نداریم(شوربختانه)و رم مورد نیاز هم بیشتر بستگی به سیستم عامل و میزان کاربران شما دارد که برای آغاز کار،این میزان مناسب می باشد.
دوست عزیز
متاسفانه من منظورم رو بد رسوندم . منظورم این بود که " الان سرور های آلمان و آمریکا خیلی رو بورس هستن " و از کیفیت بسیاری از خدمات دهنده ها کاسته شده .
شما سرور سوئدی که ارائه میکنید ، با توجه به مشخصاتی که فرمودید و با توجه به نوع فعالیت و تعداد افراد آنلاین ، تضمین میکنید ؟؟؟
کانفینگ کامل انجام میدید ؟؟؟

saeed25
April 4th, 2011, 01:05
دروود
چه تضمینی باید انجام شود؟!
پیکربندی هم رایگان انجام خواهد شد.

alborzhost
April 4th, 2011, 01:08
دوست عزیز
متاسفانه من منظورم رو بد رسوندم . منظورم این بود که " الان سرور های آلمان و آمریکا خیلی رو بورس هستن " و از کیفیت بسیاری از خدمات دهنده ها کاسته شده .
شما سرور سوئدی که ارائه میکنید ، با توجه به مشخصاتی که فرمودید و با توجه به نوع فعالیت و تعداد افراد آنلاین ، تضمین میکنید ؟؟؟
پورت سرورهای سویس چندان تعریفی نداره
اصلا همکارا فکر نکنن میخوام مشتری جمع کنم ولی پورت سرورهای امریکا و کانادا از سویس بهتره

crackestan
April 4th, 2011, 01:16
بله کانفیگ رو به صورت کامل و رایگان انجام میدیم
اکانت رایگان میتونید بدید ؟؟؟

دروود
چه تضمینی باید انجام شود؟!
پیکربندی هم رایگان انجام خواهد شد.
والا اگر شما بفرمایید " بله ، تضمین میکنم " بنده حرف شما رو با توجه به اینکه توی این کار تخصص دارید و از همه مهمتر رضایت مشتری براتون مهمه ، قبول میکنم .

اصلا همکارا فکر نکنن میخوام مشتری جمع کنم ولی پورت سرورهای امریکا و کانادا از سویس بهتره
دوست گرامی
بنده خیلی سرور های آمریکا رو قبول دارم چون ابر سیستم های خیلی خیلی قوی دارن . ولی متاسفانه الان خیلی ها با سرور های آمریکا کار میکنن و کیفیت بسیاری از سرویس دهنده ها پایین اومده . معمولا سرور هاشون رو دان و یا پیلتر میکنن .
کشورهایی مثل سوئد ، سوئیس و ... کمتر مورد توجه قرار گرفتن و مطمئننا کیفیت بهتر و قابل قبول تری دارن .
من حرف شما رو قبول دارم .

itjavani
April 4th, 2011, 01:18

هرچقدر پول بدي آش ميخوري!ولي مجبور نيستي كه پورت سرورت چندان جالب نيست كلي يوزر روش بندازي، به اندازه توان سرور بايد وي پي اس ساخت... به عنوان اولين كسي كه حداقل در سال 89 از سوئيس يك دفعه وي پي اس داد در ايران ميگم فوق العاده راضي هستم تاحالا هيچ كدوم از وي پي اس هاش كنسلي نداشته و مشتري ها راضي هستند...البته منكر كيفيت كانادا و آمريكا نميشم ولي دليل نميشه كه كيفيتي نامناسب از يك جاي نامناسب ديديد كل سرويس ها رو زير سوال ببريد...

saeed25
April 4th, 2011, 01:21
اکانت رایگان میتونید بدید ؟؟؟

والا اگر شما بفرمایید " بله ، تضمین میکنم " بنده حرف شما رو با توجه به اینکه توی این کار تخصص دارید و از همه مهمتر رضایت مشتری براتون مهمه ، قبول میکنم .

دوست گرامی
بنده خیلی سرور های آمریکا رو قبول دارم چون ابر سیستم های خیلی خیلی قوی دارن . ولی متاسفانه الان خیلی ها با سرور های آمریکا کار میکنن و کیفیت بسیاری از سرویس دهنده ها پایین اومده . معمولا سرور هاشون رو دان و یا پیلتر میکنن .
کشورهایی مثل سوئد ، سوئیس و ... کمتر مورد توجه قرار گرفتن و مطمئننا کیفیت بهتر و قابل قبول تری دارن .
من حرف شما رو قبول دارم .
دروود بر شما
شما منظور مرا درست متوجه نشدید.
در مورد چه چیزی باید تضمین داد؟

crackestan
April 4th, 2011, 01:27
هرچقدر پول بدي آش ميخوري!ولي مجبور نيستي كه پورت سرورت چندان جالب نيست كلي يوزر روش بندازي، به اندازه توان سرور بايد وي پي اس ساخت... به عنوان اولين كسي كه حداقل در سال 89 از سوئيس يك دفعه وي پي اس داد در ايران ميگم فوق العاده راضي هستم تاحالا هيچ كدوم از وي پي اس هاش كنسلي نداشته و مشتري ها راضي هستند...البته منكر كيفيت كانادا و آمريكا نميشم ولي دليل نميشه كه كيفيتي نامناسب از يك جاي نامناسب ديديد كل سرويس ها رو زير سوال ببريد...
حرف شما رو 100% قبول دارم . شما درست میفرمایید . ولی از قدیم گفتن " مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید هم میترسه " . شما از سویس سرویس میدید ؟؟؟
میشه با توجه به پست اول این تاپیک ، یه قیمتی به من بدید ؟؟؟

دروود بر شما
شما منظور مرا درست متوجه نشدید.
در مورد چه چیزی باید تضمین داد؟
توی پست اول نوع کار وی پی اس رو کامل توضیح دادم . با توجه به نوع کاری که من میخوام بکنم ، شما تضمین سرورهای خودتون رو میکنید ؟؟؟ ( که مشکلی پیش نیاد ، از لحاظ سرعت و کیفیت عرض میکنم . )

itjavani
April 4th, 2011, 01:28
با سلام خدمت تمامیه دوستان گرامی
من و 10 نفر از دوستانم نیاز به یه وی پی اس داریم که کارمون رو راه بندازه . من نمیخوام خلاف قوانین این سایت عمل کنم بخاطر همین از توضیحات اضافه پرهیز میکنم .
کلا 10 نفر بیشتر نیستیم . میخوایم که خیال خودمون رو راحت کنیم . تنظیمات و کانفینگ هم بلد نیستیم .
یه وی پی اس با تنظیمات کامل میخوایم . اگر یه آموزش کوچیک درباره چگونه ساختن یوزر هم بدید که دیگه عالی میشه .
آخه خسته شدیم بخدا ، هر جا که میریم سرعتشون افتضاحه .
فقط خوب توجه کنید :
تمامیه دوستانم + خودم اینترنت 2 مگا بیتی داریم . یعنی سرعت دانلودمون در حد تیم ملیه اسپانیاست !!!
خواهشا افرادی که به سیستم و خدمات خودشون اطمینان 100% دارن ، قیمت ها و مشخصات رو بدن .
سیستم عاملش اصلا مهم نیست ( البته فقط بلدم با 2003 و 2008 کارکنم . تا الان میکروتیک کار نکردم و بلد نیستم ( ولی اگر یادم بدین ، زود یاد میگیرم )
هیچ کاری با وی پی اس نداریم ولی این رو بگم که هر 10 نفرمون همزمان آنلاین هستیم و داریم مثل گودزیلا دانلود میکنیم .
ترافیک ماهیانه خوبی داشته باشه ( حداقل 300 گیگ در ماه )
پهنای باند : سرعتش عالی باشه . ( تو رو خدا توجه کنید ، عالی میخوام . الان سرعت دانلودمون بدون این تشکیلات 256 کیلوبایت در ثانیه است )
هارد : 10 گیگ ( هیچ استفاده ای ازش نمیکنیم )
کشور : فرانسه ، اسپانیا ، سوئد ، هلند ، سویس ، پرتغال ، بلژیک .
با infosniper.net و دیگر Whois ها ، آی پی رو تست میکنم .
در ضمن ، سرور اصلی هر چی خالی و کم ترافیک تر باشه ، عالی تر میشه .
خواهشا پیشنهادات خودتون رو + قیمت اعلام فرمایید .
مهلت تست هم کسی میده ؟؟

سلام خدمت شما ميتونم از انگلستان با ماهيانه 19000 تومان وي پي اس ويندوز با رم 512 بدم خدمتتون...
سرور از فرانسه هم ميتونم واستون تهيه كنم كه هزينه آن در صورتي كه بخوايد با رم 512 ماهيانه 25000 تومان مي باشد...
سرور از هلند هم بخوايد ميتونم با رم 512 ايشالله 2روز ديگه شروع به سرويس دهي ميشه اونم ماهيانه 25000 تومان هست
سرور سوئيس هم متاسفانه ظرفيت سرورم فول هست...

alborzhost
April 4th, 2011, 01:29
شما وی پی اس برای تست میخواهید ؟؟؟

itjavani
April 4th, 2011, 01:29
آگر بخوايد اكانت تست از سرورهاي موجود جهت تست سرعت ميتونم خدمتتون بدم!

saeed25
April 4th, 2011, 01:30
دوست گرامی،اگر نیازمند اصلاعت بایشتر هستید با ما در تماس باشید.
شناسه یاهو در گوشه کناری هست،اگر نشانی رایانامه هم خواستید:

info[at]parsianmyzban.net

crackestan
April 4th, 2011, 01:34
سلام خدمت شما ميتونم از انگلستان با ماهيانه 19000 تومان وي پي اس ويندوز با رم 512 بدم خدمتتون...
سرور از فرانسه هم ميتونم واستون تهيه كنم كه هزينه آن در صورتي كه بخوايد با رم 512 ماهيانه 25000 تومان مي باشد...
سرور از هلند هم بخوايد ميتونم با رم 512 ايشالله 2روز ديگه شروع به سرويس دهي ميشه اونم ماهيانه 25000 تومان هست
سرور سوئيس هم متاسفانه ظرفيت سرورم فول هست...
دوست گرامی
من رم 256 میخواستم . آخه کلا 10 نفر بیشتر نیستیم . یه جورایی میشه گفت که وی پی اس و وی پی ... خصوصیه .

آگر بخوايد اكانت تست از سرورهاي موجود جهت تست سرعت ميتونم خدمتتون بدم!
اگر بتونید بهم بدید خیلی ممنون میشم . البته اینو بگم که اگر پایداری اکانت تست 24 ساعت یا کمی بیشتر باشه ، خیلی بهتره ، آخه میخوام به دوستانم هم بدم تا اونا هم تست کنن و نظر " مثبتشون :-p " رو اعلام کنن .
البته من رم 256 خواستم چون فقط 10 نفریم .

saeed25
April 4th, 2011, 01:36
دروود
از سرور آمریکا نیز امکان ارائه یک اشتراک آزمایشی هست.

crackestan
April 4th, 2011, 01:40
دروود
از سرور آمریکا نیز امکان ارائه یک اشتراک آزمایشی هست.
دوست گرامی
ممنون میشم اکانت تست رو بهم بدید . البته زمان تست رو 24 ساعت یا بیشتر تعیین کنید تا دوستانم هم تست کنن . البته من خیلی دوست دارم از سویس های سویس شما استفاده کنم . ( دوستانم روی سویس و سوئد تاکید زیادی داشن )

saeed25
April 4th, 2011, 01:43
دروود
با ما در تماس باشید.

alborzhost
April 4th, 2011, 01:45
وی پی اس برای تست پ.خ شد

itjavani
April 4th, 2011, 01:55
دوست گرامی
من رم 256 میخواستم . آخه کلا 10 نفر بیشتر نیستیم . یه جورایی میشه گفت که وی پی اس و وی پی ... خصوصیه .

اگر بتونید بهم بدید خیلی ممنون میشم . البته اینو بگم که اگر پایداری اکانت تست 24 ساعت یا کمی بیشتر باشه ، خیلی بهتره ، آخه میخوام به دوستانم هم بدم تا اونا هم تست کنن و نظر " مثبتشون :-p " رو اعلام کنن .
البته من رم 256 خواستم چون فقط 10 نفریم .

بله كانفيگ رايگان هست...
اكانت تست هم پ.خ شد...

mofthost.com
April 4th, 2011, 16:52
pack2
Ram : 256
Hard:25 >>>>>12500T
BW:400
IP:1

pack3
Ram : 384
Hard:30 >>>>>15500T
BW:550

crackestan
April 4th, 2011, 23:53
pack2
Ram : 256
Hard:25 >>>>>12500T
BW:400

pack3
Ram : 384
Hard:30 >>>>>15500T
BW:550
دوست گرامی ، موقعیت سرور های شما در کدوم کشور میباشد ؟؟
اکانت تست هم میدید ؟؟