PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گواهینامه SSl و بحث بروزرسانی ها

om!d-D
April 3rd, 2011, 15:14
دوستان بالاخره مشخص نشد که این یارو ایرانی بوده یا نه....
حرفای زیادی در موردش زده میشه.مثلا:

بنا بر نوشته های ارائه شده از شرکت کومودو،این جوان ایران و دوستدار رهبر،تنها تنوانسته است شماری گواهینامه دروغین تولید نماید که این گواهینامه ها بوسیله مرورگر های حرفه ای مانند Chrome و یا FF شناسایی می شوند و همزمان نیز شرکت های موزیلا و مایکروسافت نیز بیان داشتند که این امکان برای نخسه های جدید میسر است و نسخه های پیشین نیز باید به نخسه جدید به روز آوری شوند و همچنین بنا بر گفته شرکت Opera،این مرورگر نیازی به به روز رسانی ندارد و با شتاب بسیار زیاد گواهینماه های دروغین را شناسایی می نماید.
و نیز این گروه امنیتی(رخنه گر ایرانی)!!!!تنها تنوانسته است برای چند دقیقه گواهینامه دروغین را تولید نمایید!و این نیز نخستین باری نبوده است که چنین چیزی رخ داده است.

یا

البته باید به نوشتار بالا بیفزاریم که اساسا این کار بوسیله یک نفر به تنهایی ناممکن می نماید و بنا بر نوشته های Comodo ،شناسه هایی که ثتب شده اند(اگر گشتی در اینترنت بزنید حتا مرکز اینترنت این کاربر نیز بیان شده است.)،و این کاربر از شناسه های روسی(و به همکاری رخنه گران روسی)این کار را انجام داده است و پس از ردیابی،شناسیه ایشان از ایران گزارش شده است.

http://www.vbiran.ir/attachments/4635d1301648340-comodoiran.png
بالاخره چیزی باید آپدیت بشه یانه؟ FF و کروم گفتند باید بشه اما اپرا گفته به راحتی گواهی های تقلبی رو میشناسه.
حالا چی کار کنیم؟ کسی آپدیت کرده؟ 3.6.13

کی از فایرفاکس 4 استفاده میکنه؟

ویندوز میندوز آپدیتی چیزی نمیخواد؟ جیمیل که فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

021teh
April 3rd, 2011, 15:39
كروم همين نسخه هاي قديميش هم شناسايي ميكنه

saeed25
April 3rd, 2011, 15:50
دروود
نخسه 4 از فایل فاکس را دارم.
تا کنون موردی با گوگل نداشته ام،اما چند روز پیش و پس از شندین این خبر از نخسه RC به Full به روز رسانی کردم.
دیگر مرورگر ها هنوز استفاده نکرده ام.
همانگونه هم که گفتم،این کارگروهی بوده است که با همکاری گروهی رخنه گر ایران به همکاری گروهی روسی انجام شده است.

om!d-D
April 4th, 2011, 15:02
سعید جان فایر4 مشکلی نداره با اددونها؟ چون خیلی چیزای واجبی رو همین نسخه دارم

saeed25
April 4th, 2011, 15:05
با دروود
چرا،بشتر انها با نسخه جدید سازگاری ندارند.

goldcom
April 5th, 2011, 14:10
و نیز این گروه امنیتی(رخنه گر ایرانی)!!!!تنها تنوانسته است برای چند دقیقه گواهینامه دروغین را تولید نمایید!و این نیز نخستین باری نبوده است که چنین چیزی رخ داده است.

اگه نخستین بار نبوده چرا اینقدر سرو صدا کردن ؟ :دی

saeed25
April 5th, 2011, 14:19
اگه نخستین بار نبوده چرا اینقدر سرو صدا کردن ؟ :دی

دروود
شما که از همکاران ایشان نیستید؟!!
به این سبب سر و صدا ایجاد شده که ایرانیان این مسئله را بزرگ کردند و خود جوجه *** هم گفته که این کار را به سبب های س***ی*ا****س ی انجام داده است!

om!d-D
April 5th, 2011, 15:08
برو عمو....
راست میگه سعید جایی زیاد نگفتند،خودمون گندش کردیم داریم کیف میکنیم باهاش...

s.w.a.t
April 5th, 2011, 15:14
برو عمو....
راست میگه سعید جایی زیاد نگفتند،خودمون گندش کردیم داریم کیف میکنیم باهاش...
این طرز صبحت کردن اینجا جایز نیست!
در مورد سر و صدا هم سایتهای cnn و cent و بقیه هم خبر رو منتشر کرده بودند.
و چند دقیقه هم چند دقیقه هست و خیلی خیلی بد هست واسه یه شرکت امنیتی!
موفق باشید

saeed25
April 5th, 2011, 15:20
در مورد سر و صدا هم سایتهای cnn و cent و بقیه هم خبر رو منتشر کرده بودند.
و چند دقیقه هم چند دقیقه هست و خیلی خیلی بد هست واسه یه شرکت امنیتی!
موفق باشید
دروود
اینها خبر را پخش کردند و در باره خبر گفت و گو انجام دادند!اما این دوستان بالا بودند که با سر و صدای بسیار و در بوق کرنا کردند که یک جوان،تجربه هزاران جوان را داشته است!!!هم برنامه نویسی می دانسته و هم رخنه گری!!و از نکته های بسیار بسیار چشم گیر نیز اینکه خود این جوان هم گفته که من از بچجه های بالا هستم!!

s.w.a.t
April 5th, 2011, 15:33
دروود
اینها خبر را پخش کردند و در باره خبر گفت و گو انجام دادند!اما این دوستان بالا بودند که با سر و صدای بسیار و در بوق کرنا کردند که یک جوان،تجربه هزاران جوان را داشته است!!!هم برنامه نویسی می دانسته و هم رخنه گری!!و از نکته های بسیار بسیار چشم گیر نیز اینکه خود این جوان هم گفته که من از بچجه های بالا هستم!!
حالا بچه های بالا و پایینش زیاد فرقی نداره. شما خودت میگی خبر و پخش کردن و دربارش گفت و گو کردن آیا اینا میان هرخبری رو این شکلی پخش کنن و در موردش گفتگو کنند؟! بعدش چون یه شرکت امنیتی ضربه خورده اونم شرکتی که گواهینامه دیجیتال صادر میکرده و به خودش اطمینان کامل داشته! جوری بود که ما پنل نمایندگیش رو داریم دیروز اومدیم لاگین کنیم دیدیم میخواد که پسورد رو عوض کنیم!! یعنی چی یعنی عمق فاجه از اینی که من و شما فکر میکنیم بیشتر هست!
چه بچه های بالا چه بچه های پایین چه یه جوون ایرانی هرکی این کار رو کرده دمش گرم! نشون داد که اینا این همه میگن امنیت امنیت چیزی بجز یه شعار نیست حتی برای چند دقیقه!

saeed25
April 5th, 2011, 15:38
با دروود
شما خودت دستت توی کار هست می دونی و اینگونه سخن راندن شایسته کسی در جایگاه شما نیست!مگر می توان امنیت را پایدار گذاشت؟من همه سخنم بر این است که این گروه هیچ کار شاق و ناممکنی را انجام نداده اند!همیشه شرکت های امنیتی در حال مبارزه و به روز رسانی های راه کار های امنیتی با رخنه گران و کلابرداران هستند.
روزانه ممکن است 200 بد افزار شناسایی شوند،روزانه ممکن است 200 تارنما که بوسیله متخصصان امنیتی پشتیبانی می شده است،درچار ایراد شود،آیا همه این کار ها نشان دهنده "عمق فاجعه" می باشد؟!

s.w.a.t
April 5th, 2011, 15:51
با دروود
شما خودت دستت توی کار هست می دونی و اینگونه سخن راندن شایسته کسی در جایگاه شما نیست!مگر می توان امنیت را پایدار گذاشت؟من همه سخنم بر این است که این گروه هیچ کار شاق و ناممکنی را انجام نداده اند!همیشه شرکت های امنیتی در حال مبارزه و به روز رسانی های راه کار های امنیتی با رخنه گران و کلابرداران هستند.
روزانه ممکن است 200 بد افزار شناسایی شوند،روزانه ممکن است 200 تارنما که بوسیله متخصصان امنیتی پشتیبانی می شده است،درچار ایراد شود،آیا همه این کار ها نشان دهنده "عمق فاجعه" می باشد؟!

باسلام
من نگفتم که امنیت پایدار هست! ولی شرکتی که شعارش امنیت هست براش بد هست. این با رخنه کردن به سایت یا تارنما فرق میکنه!
تمام حرف منم این هست که حتی برای چندثانیه برای شرکت امنیتی خیلی بده! (جیمل که یه سری ایمیلهاش هک شده بود و یه سری خبر به پا کرده بود سر همون خیلی ها از جمیل مهاجرت کردن به سرویسهای دیگر)
درضمن منم هم نگفتم کار شاقی انجام دادند و ناممکن... !
درپایان همیشه همه چیز اون چیزی که من و شما فکر میکنیم نیست! (مثل آمریکا که نصفش زیر زمینه! :d)
یه مثال دیگه دقیقا مثل این میمونه که برن از اداره پلیس مدارک رو ***ی کنن!
درپناه حق!

saeed25
April 5th, 2011, 15:59
در پایان باید بگویم که روی هم رفته با سخنان کنونی شما هم رای هستم.
بزن قدش:دی

om!d-D
April 6th, 2011, 15:18
s.w.a.t که ما رو همون اول زد دیگه مگه کسی جرات میکنه حرف بزنه.؟ :دی

حالا ببینم من فایرفاکسو بروز نکردم...3.6.13 هستم
چه طوری میشه فهمید این تقلبیه یا نه؟ میگن اپرا میشناسه و فایر نمیشناسه چه طوریاس؟ از کجا میشه فهمید این گواهینامه تقلبیه یا نه؟
بر فرض که این نسخه فایر فاکس تقلبیه رو بشناسه ، چه کار میکنه؟

saeed25
April 6th, 2011, 15:55
با دروود
خوب اگر راستین نباشد و یا اصلا گواهینامه نداشته باشد،پیامی که معمولا داده می شود برای تایید هویت این سایت به شما داده خواهد شد.
پ.ن:Swat نامش هم ترسناکه،آدم یاد روزهای ویژه ای از پارسال تو خیابون ها میندازی..:دی

amirHoseein
April 6th, 2011, 16:13
علت اینکه خیلی سر و صدا کرد ، چون اگر هکر معمولی اقدام به د ز دیدن می کرد هیچ استفاده خاصی نمی تونست بکنه ، چون این گواهینامه ها رو تنها کسانی می توانند استفاده کنند که دسترسی به اینترنت کاربران داشته باشند ، یعنی شما همه گواهینامه سایت های بزرگ رو داشته باشید ولی توانایی استفاده ندارید ، ولی وقتی شما isp باشید می توانید از این گواهینامه ها برای رصد کاربران خود استفاده کنید ( بیشترین توضیح بدم پاک می شه )

و الا شاید هک کردن کومودور رو خیلی ها از قبل انجام داده بودن ، ولی سودی برایشان نداشته که انجام ندادن ، مسئله اصلی هک خود گوگل و یاهو هست که فعلا کسی توانایی اون رو نداره ( فعلا )

jamejahan
April 6th, 2011, 18:11
با سلام
ببخشيد يك سوال داشتم اگر ممكن است آموزش و نحوه نصب يك مجوز ssl را روي دامنه و هاست cpanel از ابتدا تا انتها قرار دهيد .
با تشكر و سپاس

s.w.a.t
April 6th, 2011, 19:04
باسلام دوست عزیز سرچ کنید از اون بالا پیدا میکنید.
موفق باشید

om!d-D
April 7th, 2011, 16:15
مثلا چی سعید؟
من خیلی با پنجره های untrusted مواجه میشم .... طبیعتا اینا برای تایید گواهینامه هاست،موزیلا حتما نیاز داره به اون
منظور از پیامی مبنی بر تایید هویت این سایت چیه؟ سایتایی که از ssl استفاده میکنند یا سایتایی که استفاده نمیکنند هم هست؟ چون خیلی عجیب بود بار اول وقتی وارد سایت وردپرس شدم با اس اس ال بود و همین untrusted داد بستمش و دوباره زدم s برداشته شد رحت رفت تو...

saeed25
April 7th, 2011, 16:24
دروود
اگر سایتی از گواهینامه معتبر استفاده نکرده باشد،همین پیام untrusted نمایش داده می شود در حالیکه ممکن است مرورگر شما آن گواهینامه را شناسایی نکرده باشد!