PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال ایمیل html

aliff
April 3rd, 2011, 07:11
سلام
بچه ها من می خواهم ایمیل های که از طریق انجمن ویبولتین (مثل پیام خوش امد گویی ، دعوت نامه و ....) به ایمیل کاربران ارسال میشه به صورت html باشه اما متاسفانه وقتی به صورت html ارسال می کنم داخل خود ایمیل دستورات و کد ها میایند!!!
ایا اصلا این کاری که من انجام می دهم درسته!؟
ممنون می شوم کمکم کنید
:53:

EXXXIR
April 3rd, 2011, 14:44
اگر درست کد نویسی کنید و در فارسی ساز قرار بدید به درستی ارسال میشه مگر کدهایی که وارد کردید صحیح نیست.

برای مثال این یک نمونه براتون قرار میدم:

<font face="Times New Roman"><b>
<p dir="rtl">سلام دوست عزیز ، <font color="#800000"><b>$user[username]</b></font></p>
<p dir="rtl"><font color="#0066FF">نام کاربری شما در سایت <b>$vboptions[bbtitle]</b> به دلیل اینکه شخصی (یا خودتان) پنج بار پیاپی تلاش کرده که با رمز نادرست به نام کاربری شما دست پیدا کند ، قفل شده است.</font></p>
<p dir="rtl"><font color="#07973A">جهت تدابیر امنیتی تا 15 دقیقه آینده شما قادر به استفاده از نام کاربری خود نبوده و ورود به سایت ناممکن است.</font></p>
<p dir="rtl"><font color="#FF0000">فردی که سعی کرده با نام شما وارد شود دارای این شماره IP میباشد : </font>$ip</p>
<p dir="rtl"><font color="#FF0000">با تشکر<br>مدیریت <a href="http://forum.parsiking.com"><font color="#880088">$vboptions[bbtitle]</font></a></font></p>
</b></font>

Rezash
April 3rd, 2011, 15:09
فكر كنم (فكر!) خود vb به صورت پيشفرض فقط plain رو ساپورت ميكنه و در صورت نياز بايد در كد تغييراتي ايجاد كنيد.
بهرحال بگرديد ببينيد اگر جايي براي تنظيم هدر وجود داره و حالت رو ميتونيد از text plain به html تغيير بديد ميشه به صورت html فرستاد.

aliff
April 3rd, 2011, 22:20
اگر درست کد نویسی کنید و در فارسی ساز قرار بدید به درستی ارسال میشه مگر کدهایی که وارد کردید صحیح نیست.

ممنون
من از html انلاین استفاده می کنم!!!
Free Online HTML Editor (http://www.free-online-html-editor.com/)

mr.bahram
April 3rd, 2011, 22:56
طبق این عمل کنید

aliff
April 4th, 2011, 02:45
خیلی ممنون
درست شد