PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كوپن تخفيف تبليغات از گوگل دارم، چه كنم ؟

Mohamad26
April 3rd, 2011, 02:45
سلام
خسته نباشيد
نميدونم الان گوگل به من لطف كرده يا نه ولي يه پيامي توي بخش وبمسترم گذاشته كه يه جاهاييش نوشته:

موضوعش :
Get $100 of free AdWords advertising for your site

يه متن طولانيه كه انگار گفته ثبت نام كنم يه جايي و از كوپن استفاده كنم.

ميخوام بدونم بايد چيكار كنم ؟
اين كوپن ارزش فروشم داره ؟؟؟ اي براي استفاده خودمه ؟؟؟
ممنون ميشم كسي اطلاع داره راهنماييم كنه
با تشكر
يا علي

sajiran
April 3rd, 2011, 07:50
فکر می کنم شما برای استفاده از کوپن تخفیف باید اطلاعات بانکی خودتون رو وارد کنید و تا زمانی که اینکار رو نکنید تمی تونید ازش استفاده کنید معمولا برای تازه ثبت نام کرده ها این 100 دلار تخصیص داده میشه

Mohamad26
April 3rd, 2011, 13:33
حدود 4-5 ماهي ميشه ثبت نام كردم.
حالا يعني چطوري ميتونم ازش استفاده كنم ؟
كسي هست راهنمايي و كمك كنه ؟
با تشكر
يا علي

rubi
April 3rd, 2011, 13:38
اگر حسابت تائید شده برو به biling یه قسمتی داره برای اضافه کردن $ به حساب پایین اونجا بخش هست برای قرار دادن کد کوپن کد رو بزن و تائید کن 100 دار اضافه میشه

daadaa
July 12th, 2011, 12:37
دوستان منم.همینطورم.برای استفاده باید چه کرد؟
کسی استفاده کرده که نتیجه داده بشه؟چند کلمه هست؟چه مدت طول میکشه نمایش داده بشه؟
در ضمن یه مدتی به پنلم در وبسمتر تولز نرفته بودم.این پیغام رو الان دیدم.من یه سه ماهی بود نرفته بودم توی اکانتم.الان کپن هنوز اعتبار داره؟

lvlehrad
July 12th, 2011, 13:29
یکی از دوستان من داد ****** براش فعال کرد

1Mizban
July 12th, 2011, 13:37
دوستان منم.همینطورم.برای استفاده باید چه کرد؟
کسی استفاده کرده که نتیجه داده بشه؟چند کلمه هست؟چه مدت طول میکشه نمایش داده بشه؟
در ضمن یه مدتی به پنلم در وبسمتر تولز نرفته بودم.این پیغام رو الان دیدم.من یه سه ماهی بود نرفته بودم توی اکانتم.الان کپن هنوز اعتبار داره؟

كوپن هاي تخفيفي گوگل تاريخ مصرف دارند + شرايط خاص استفاده
براي هز اكانت فقط يك بار و با شرط اينكه 14 روز از ساخت اكانت نگذشته باشه مهمترين قسمته
تاريخ مصرف كارتها هم فكر كنم 14 روزه است.

mizbani.co
July 12th, 2011, 13:38
با *********** تماس بگیرید ;)

daadaa
July 12th, 2011, 21:00
صد رد صد تاریخش گذشته چون من سه ماهه وارد اکانتم در گوگل وبمستر نشده بودم و همونن موقع ها اکانت رو ساختم :(