PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارور 500 با kloxo

makh000f
April 3rd, 2011, 02:35
سلام - من رو سرور kloxo دارم
بعد گاها این ارور رومیده=>
500 - Internal Server Error
حتی وارد خود kloxo هم نمیشه :(
این ارور رو میده
:( لینوکسم فکر کنم سنتوس 5 باشه-کمکم کنید

persianuser
April 3rd, 2011, 08:29
سلام از طريق SSH وارد شو دستورات زير رو توي پوتي اجرا كن

/script/upcp
/script/kloxo-upgrade.sh

بعدش كلوكسو رو با دستور زير رياستارت كن

/script/restart

99.9 درصد مشكلت حل ميشه براي من كه حل شد.

makh000f
April 3rd, 2011, 12:16
/script/kloxo-upgrade.sh این رو میزنم میگه=>
-bash: /script/kloxo-upgrade.sh: No such file or directory
چیکار کنم ؟

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:11 AM ----------

/script/kloxo-upgrade.sh این رو میزنم میگه=>
-bash: /script/kloxo-upgrade.sh: No such file or directory
چیکار کنم ؟

mahs
August 1st, 2011, 16:55
----- این مشکل می تواند مربوط به فایل عدم سازگاری .htaccess باشد که می توانید با تغییر نام این فایل این مورد را امتحان نمایید.

----- اما گاهی بعد از upgrade یا restore این مشکل بوجود می آید و برای حل آن باید:

۱- با استفاده از switch server در منوی مدیرت kloxo نوع سرور php را از نوع mod_php به suPHP تغییر می دهیم.
۲- کد زیر را در ssh وارد کنید:

sh /script/fixweb
sh /script/cpup
service kloxo restart
۳- حالا می توانید نوع سرور php را به mop_php بازگردانید.
۴ در آخر:

service httpd restart

rockinwwf
October 4th, 2011, 18:35
دوست عزیز حرف شما صحیح
اما این فولدر Script کجاست که این دستورات رو توش اجرا کنیم ؟
لطفا یکی بگه این فولدر کجاست
منم این مشکل رو دارم

mahs
October 4th, 2011, 19:05
دوست عزیز حرف شما صحیحاما این فولدر Script کجاست که این دستورات رو توش اجرا کنیم ؟لطفا یکی بگه این فولدر کجاست منم این مشکل رو دارم این فولدر در root سیستم لینوکس است و در ssh اگر در روت سیستم باشید این دستورات قابل اجرا است.

allbert
October 4th, 2011, 19:22
سرورت اپدیت هست ؟؟

اگر اپدیت هست مشکل از خود سرور هست یعنی از نظر سخت افزاری کم میاره البته این هم احتمال هست نه 100%

mahs
October 4th, 2011, 19:39
سرورت اپدیت هست ؟؟اگر اپدیت هست مشکل از خود سرور هست یعنی از نظر سخت افزاری کم میاره البته این هم احتمال هست نه 100% روی سروری که kloxo یا هر کنترل پنل دیگه ای نصب است شما نباید سرور را با فرمانهای لینوکس خودسر آپدیت کنید چون مثلا کنترل پنل کلکسو ورژن ۶.۱.۶ از یک ورژن مشخص آپاچی استفاده می کند، ممکنه ورژن های جدیدتر از آپاچی هم برای centos آمده باشه اما این آپدیت باید برای هماهنگی با دیگر اجزای کلکسو توسط خود کلکسو در ورژن های بعدی آن انجام شود.

allbert
October 4th, 2011, 20:01
روی سروری که kloxo یا هر کنترل پنل دیگه ای نصب است شما نباید سرور را با فرمانهای لینوکس خودسر آپدیت کنید چون مثلا کنترل پنل کلکسو ورژن ۶.۱.۶ از یک ورژن مشخص آپاچی استفاده می کند، ممکنه ورژن های جدیدتر از آپاچی هم برای centos آمده باشه اما این آپدیت باید برای هماهنگی با دیگر اجزای کلکسو توسط خود کلکسو در ورژن های بعدی آن انجام شود.

تشکر از تذکر شما دوست عزیز من از همچین موضوعی مطلع نبودم