PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین شرکت های ارایه خدمات هاستینگ در ایران ؟

emfaaa
April 2nd, 2011, 02:43
سلام به همه دوستان . عیدتون مبارک
راستش من و دوستم قراره یه سایته تجارت الکترونیک مثل ایران مارکت سنتر راه بندازیم.
یک هفتس که برای خرید هاست داریم تحقیق میکنیم.واقعا گیج شدیم.به هیچ جا نمیشه اعنماد کرد..همه جا تعریف از خود است!
وقتی شنیدم هاست ایران که از معروفترینه .. p30download رو ***یده بیشتر گیج شدم!
قیمت برام مهم نیست..امنیت و پشتیبانی فاکتور اصلیمونه.
پیشاپیش از راهنماییتون و لطفتون ممنونم.

s.w.a.t
April 2nd, 2011, 03:00
دوست عزیز اون جست و جوی بالای سایت رو برای شما گذاشتن یه جست و جو میکردی به نتیجه میرسیدی!
بعدشم هیچ ماست بندی نمیاد بگه ماست من ترشه!
موفق باشید

it-net
April 2nd, 2011, 04:02
بهترین راه اینه که مستقیم با مشتریان میزبانتون تماس بگیرید و ازشون سوال کنید.
ویا اگر هزینه براتون مهم نیست از سرور یا خرید سرور مجازی استفاده نمایید

salmani
April 2nd, 2011, 11:19
بهترين راه در اين موقع استفاده از يك سرور اختصاصي مي باشد.

DeltaGostar
April 2nd, 2011, 12:38
شرکت تایید شده و سابقه دار - و خرید با تضمین و مهر و قرار داد رسمی و مکتوب شده باشد

Skoot
April 2nd, 2011, 12:52
دوست عزیز اولا که اون شرکت ایران هاست نبوده و هاست ایران بود
مسئله بعدی اینه که هر کسی میزبانی خوب رو یه چیزی تعریف می کنه

یکی قیمت پایین رو بهترین مورد می دونه
یکی قیمت بالا رو بهترین می دونه
یکی می خواد ساعت 4 صبح زنگ بزنه بگه "من می خوام پسوورد کنترل پنلم رو عوض کنم نظر شما چیه!!"
و ...

اگر دنبال سرویس خوب و مناسب هستین تا بعد ها با مشکل مواجه نشید سراغ آفر های دور از ذهن نباشید
ضمنا با شرکت مورد نظر هم یه تماس داشته باشید خیلی خوبه

قزوین هاست
April 2nd, 2011, 13:22
به نظر من از هر چندجایی که فکر میکنید خوبه ماهانه بگیرید و تست کنید اگر خوشتون اومد ادامه میدید اگر خوب نبود میرید هاستینگ بعدی و مجددا یک ماه میگیرید و تست می فرمایید تا بالاخره هاستینگ مورد نظر را پیدا نمایید؛
التماس دعا

pardishosting
April 2nd, 2011, 13:25
بهترین روش ، انتخاب گزینه ماهانه هست.

shahmoradi
April 2nd, 2011, 15:48
به نظر دوستان انتخاب ماهانه خوبه؟
من اصلا از این کار خوشم نمی اید یعنی شما می گین که سر هر ماه باید دی ان اس ها رو عوض کنم تا برم رو یه هاست دیگه و این کلی خسارت و ضررر می زنه زمانی که دی ان اس ها رو عوض می کنیم حداقل سایت به مدت 8 ساعت باید تعطیل باشه و این می تونه ضرر بزرگی به سایت بزنه
دوست عزیز شما اول قشنگ تو بازار هاست تحقیق کن و بعدش یه سرویس یک ساله بگیر
این دکمه تشکر را برا چی گذاشتن یه نگایی بهش بکنید و بزنیدش

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

ببخشیدا یکی به من می گه که بر سر P30download چی اومده؟ و هاست ایران چی کار کرده؟

mrtteam
April 2nd, 2011, 16:07
سلام دوست عزیز

در اینجا دوستانی هستن که هم اعتبار دارن و هم میزبانی وب به معنای واقعی میدونند چی هست و خوب هم سرویس میدن و امیدوارم این دوستان از بنده ناراحت نشن .... ولی به خاطر یکسری از مسائل از جمله پهنای کاری ، رابطه ، ضابطه و... این دوستان شاید نتوانستن به برترین شرکت ها تجاری ، میزبانی وب ارائه بدهند و باعث شده نام خیلی پر آوازه .... نداشته باشن شما خیلی میخواید راحت باشید و براتون هزینه اصلا مهم نیست پایداری به نسبت 99 در صد در سرور ، بودن اون شرکت میخواید باید برید سراغ شرکت هایی مثل پرشین تولز ، پارس دیتا ، ایران هاست ، توسعه سامان ... که از لحاظ شرکتی که به ثبت رسیده اند از نظر مشتری خوب مشتریان بزرگی دارن میزبانی میکنند و به طبع یک پایداری مناسب دارن ...

درباره هاست ایران و پی سی دانلود هم تا جایی که من ازش اطلاع دارم به مشکلی خوردند سر موضوع دامنه بود بعدش به بحث دسترسی به سایت و... کشیده شد در ضمن خودشون از کارای خودشون خوب با خبرن حالا برداشتن یسری حرفا رو هم عمومی کردن ....

ببخشید قصد جسارت به دوستان نداشتم .....

موفق و پیروز باشید

ali2k
April 2nd, 2011, 18:52
بهترین گزینه vps یا سرور اختصاصی هست :) برای کار شما

MbjHosting
April 2nd, 2011, 19:09
بهترین گزینه vps یا سرور اختصاصی هست :) برای کار شما

بله این ایده خوبی است.
ولی باید سرور را به دست یک نفر متخصص سرور و امنیت بدید تا کانفیگ های لازم را انجام دهد.
در مورد هاست ایران هم نظری ندارم دوستانی که از زمان تاسیس با این شرکت آشنایی دارند در مورد آن باید نظر دهند.

emfaaa
April 2nd, 2011, 20:50
اقا خیلی کارتون درسته.اولین سایتیه که میبنم این همه ادم دلسوز تو فرومش هست.از همتون ممنونم.

s.w.a.t جان تحقیق کردم ، اما خواستم از تجربه شما عزیزان استفاده کنم.

it-net جان مشکل اینجاست که نمیدونم کدوم هاست رو انتخاب کنم.تا از مشتریاش سوال کنم.ماشالا یکی دوتا که نیستن.

salmani جان برای شروع کار میخواهیم هاست اشتراکی استفاده کنیم.تا ایشالا به سود دهی رسیدیم منتقل کنیم رو سرور اختصاصی

Skoot جان اره ببخشید اون شرکت هاست ایران بود درستش کردم ، دوست عزیز من خوب بودن رو توی همون 4 صبح سرویس گرفتن می دونم ، تو این میدونم که uptime 99/95 به بالا داشته باشم.تو کیفیت کار و امنیت اون هاست میدونم،

قزوین هاست و pardishosting جان اره ممنون از راهنماییتون.ماهانه هم گزینه خوبیه فکنم.

soroushhost
April 2nd, 2011, 21:55
به نظر من یک شرکت ثبت شده باید باشه و بتونین برید توی دفتر اونا قرارداد کتبی ببندید اگر می خوایید مطمئن باشید.
و توی چند جای مختلف دنیا ساپورتر داشته باشن که بتونن به معنی واقعی 24 ساعته سرویس بدن به شما.
یک چیز دیگه هم backup هست، backup اگه نگیره هاستینگ اصلا هاستینگ نیست ( ما دوبار در روز از کل سرور ها backup می گیریم، یکی روی یک سرور دیگر با نرم افزار به صورت ریموت (از ssh برای backup استفاده می شه) و دیگری روی خود سرور که روی workstation هامون توی انگلیس دانلود می شه و بایگانی می شه به مدت یک ماه).
------------------------------
سروش هاست تمام این مزایا رو داراست، ولی اگر هاستینگ دیگری هم با مشخصات مشابه یافتین بنظر من عالیه!

maroofi
April 2nd, 2011, 23:30
بهترین کار این هست که شما یک تاپیک بزنید و اعلام نیاز کنید.
اگر مورد مناسبی دیدید قبل از تماس و صبحت قرارداد یک سرچ در گوگل و در همین فروم بزنید و ببینید شخصی که اعلام امادگی کرده قبلا سابقه بدی داشته یا نه
در همین فروم شکایت از فروشنده ها هست و بعضا با دلیل و مدرک هم ثابت کرده اند.
خوشبختانه در این فروم اینقدر دموکراسی برقراره که حق هیچ کس ضایع نمیشه.
درسته خیلی پر اوازه نیستند ولی انصافا سرویسهای بدی ارائه نمیکنند.
این بهترین کار برای شروع هست.
فقط مشخصات هاست مورد نیازتون رو بنویسید و نیازمندیهای و جزییات رو هم حتما بنویسید که دوستا ن بهتر تصمیم بگیرند و شما رو در انتخاب بهتر راهنمایی کننند.
موفق باشید

emfaaa
April 3rd, 2011, 01:54
اقا یه سوال..چرا بعضی جاها subdomain محدوده ؟ مثلا persiantools تو همه اپشن هاش محدودیته sub domain داره
اما بعضی جا ها هم از ارزونترین اپشنشون نامحدوده !! دلیل خاصی داره؟

it-net
April 3rd, 2011, 02:26
این بر حسب نظر مدیر سرور هست و پلن بندیهاشون به اینصورت کردن تا راحت مدیریت کنن.
در کل محدودیتی نداره اگر خود مدیر سرور اعمال نکنه

---------- Post added at 02:26 AM ---------- Previous post was at 02:25 AM ----------

در صورت نیاز با آی دی یاهو من تماس بگیرید و راحت تر سوالاتتون رو جواب بدمo:-)

Hostpolis
April 3rd, 2011, 03:37
شما بهتر هست برای شروع از یک هاست عادی از شرکت های معتبر (ترجیحا ۲۵ شرکت اول ایران) یا شرکت های خارج از ایران سرویس تهیه کنید.

بعد که سایت شما راه افتاد با نیاز های سایت خودتون آشنا بشید. و بعد از اونجا که نیازهاتون مشخص تر و خواسته هاتون دقیق تر شد دنبال هاست یا سرور بگردید.

سرور از اول خوب میتونه باشه ولی از اونجا که سایتتون رو نمیشناسید ممکن هست از امنیت گرفته تا مسایل ساده به مشکل بر بخورید.

om!d-D
April 3rd, 2011, 13:48
متاسفانه خیلیها بد عادت شدند و پشتیبانی رو فراتر از اینا میدونند،انتظار آموزش سی ام اسشون رو هم از هاستینگشون دارند...

HematYar
April 3rd, 2011, 15:04
hostiran.net
mihannic.com
parsdata.com
iranhost.com

MbjHosting
April 3rd, 2011, 15:40
hostiran.net
mihannic.com
parsdata.com
iranhost.com

درمورد پارس دیتا اطلاعات ندارم ولی دیگر هاستینگ هایی که فرمودید مخصوصا میهن نیک تایید میشن.
بنده ازشون خرید کردم و راضی بودم.

rubi
April 3rd, 2011, 18:29
hostiran.net!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
mihannic.com
parsdata.com
iranhost.com

به جز آخری هیچ کدوم تائید نمیشه

MbjHosting
April 3rd, 2011, 18:38
به جز آخری هیچ کدوم تائید نمیشه

در مورد Mihannic ( شرکت توسعه سامان ) لطفا دلیلتون رو بفرمایید.

AbiriAmir
April 3rd, 2011, 19:52
ایران سرور هم خوبه
یعنی عالیه
دمشون گرم

AriyaDownload
April 4th, 2011, 09:52
سلام به همه دوستان . عیدتون مبارک
راستش من و دوستم قراره یه سایته تجارت الکترونیک مثل ایران مارکت سنتر راه بندازیم.
یک هفتس که برای خرید هاست داریم تحقیق میکنیم.واقعا گیج شدیم.به هیچ جا نمیشه اعنماد کرد..همه جا تعریف از خود است!
وقتی شنیدم هاست ایران که از معروفترینه .. p30download رو ***یده بیشتر گیج شدم!
قیمت برام مهم نیست..امنیت و پشتیبانی فاکتور اصلیمونه.
پیشاپیش از راهنماییتون و لطفتون ممنونم.

من الان سایتم رو نت افراز پشتیبانی می کنه
هیچ مشکلی نداشتم تا الان
هر موقع تیکت دادم ، فوری جواب رو دادن
مخصوصا اگه تیک رو به بخش اورژانس بدی :69:
یه بار ساعت دو شب رویه هاست سایتم یه فایل آپلود شد که بهش مشکوک شدم
بهشون اطلاع دادم تمام جیک و پوک طرف رو بهم گفتن که کی بوده
دسترسی ها همه رو بستن
من تو این چهار پنج ماهی که ازشون هاست گرفتن خداییش راضی هستم

پ.ن: تبلیغ از این هاستینگ هیچ سودی برای من نداره، یه ریال هم تو جیب من نمی ره
فقط دیدم این دوستمون مثل من درگیر پیدا کردن هاست مطمئن هستن اینجا رو معرفی کردم
حالا بازم خودتون می دونید
امیدوارم که بتونید یه هاست خوب پیدا کنید :53:

znhost
April 4th, 2011, 10:38
من الان سایتم رو نت افراز پشتیبانی می کنه
هیچ مشکلی نداشتم تا الان
هر موقع تیکت دادم ، فوری جواب رو دادن
مخصوصا اگه تیک رو به بخش اورژانس بدی :69:
یه بار ساعت دو شب رویه هاست سایتم یه فایل آپلود شد که بهش مشکوک شدم
بهشون اطلاع دادم تمام جیک و پوک طرف رو بهم گفتن که کی بوده
دسترسی ها همه رو بستن
من تو این چهار پنج ماهی که ازشون هاست گرفتن خداییش راضی هستم

پ.ن: تبلیغ از این هاستینگ هیچ سودی برای من نداره، یه ریال هم تو جیب من نمی ره
فقط دیدم این دوستمون مثل من درگیر پیدا کردن هاست مطمئن هستن اینجا رو معرفی کردم
حالا بازم خودتون می دونید
امیدوارم که بتونید یه هاست خوب پیدا کنید
والا من هر تاپیک که دیدم شما توش پست دادی از این هاستینگ تعریف کردی . نمیدونم چکار کردن باهات که انقدر ازشون تعریف میکنی.
یا اسپانسرتن یا یکاره ای هستی اونجا.

emfaaa
April 4th, 2011, 14:29
ممنون tiz book . کنترل پنل نت افزار direc admin هستش.شنیدم که cpanel خیلی بهتر و حرفه ای تره.

exactserver
April 4th, 2011, 16:20
دوستان یه نظرهم در مورد www.exactserver.com (http://www.exactserver.com) بدن ممنون میشم.

delta
April 4th, 2011, 17:27
ببین دوست من انتخاب یکی از 25 هاستینگ اول ایران اشتباه است.. بگو چرا؟ دلیل اینه که اینهایی که اولین هستند به خاطر میزبانی زیاد سایتها معروف شدند و دولت محبوب ما کیلویی هر چی سایت بانک و.. کم بازدید و.. هست رو میفرسته رو اینا و کلا بهتره بگیم اینا دولتی هستند و دولت حمایتشون میکنه وگرنه خیلی هاستینگای دیگر داریم که قدرت و سرعتشون و امنیتشون از همینا بالاتره!!
مثال:بزرگترین سایتهای موزیک ایران چون غیر قانونی هستند رو هاستینگای دیگر هستند که سرعتشون واقعا خداست!! یا سایتهای نرم افزاری شخصی رو کسانی دیگر پشتیبانی میکنند! یا سایتهای فیلم و...
بهترین گزینه همینه که اول تحقیق کنید از مشتری سایتهای بزرگ بعد بخرید.

AbiriAmir
April 4th, 2011, 17:44
درسته که به طور کلی نمیشه گفت 25 هاستینگ برتر ایران از همه نظر خوبن ولی این هم دلیل نمیشه که همشون بد باشن
من از ایران سرور سرویس میگیرم که فکر کنم در جایگاه هشتم یا نهم باشه ولی واقعا از کارشون راضیم

AriyaDownload
April 4th, 2011, 18:11
والا من هر تاپیک که دیدم شما توش پست دادی از این هاستینگ تعریف کردی . نمیدونم چکار کردن باهات که انقدر ازشون تعریف میکنی.
یا اسپانسرتن یا یکاره ای هستی اونجا.

وقتی از خدماتشون راضی هستم خوب اینه دیگه
همیشه به فکر مشتری هاشون هستن
هر موقع بهخشون زنگ زدم، تیکت دادم با احترام کامل جواب دادن
پشتیبانیشون خوبه
سوال غیره داشتم بهم جواب دادن
برای سایتم مشکلی پیش اومده بود، یکی از اعضای تیمشون دو روز وقتش رو برای رفع مشکل سایت ما گذاشت
بدون اینکه هیچ وجهی از ما بگیره
در کل بگم
تا الان ازشون راضی هستم
اسپانسر من هم نشدن
دارم برای سرویس هایی که ازشون گرفتن پول می دم
می خوایی صورت حساب رو نشون بدم :d
همونطور که گفتم یک ریال تو جیب من نمی ره
راستی اینو یادم رفت بگم
شما که پست های منو بررسی می کنید :65: احیانا مشاهده کردین که از حامی هاست و قائم هاست هم تعریف کردم
اونا هم واسه من هیچ سودی نداشته
چون کارشون خوب بوده و ان شالله هم که هست و ادامه داره به دوستانی که درخواست می دن پیشنهاد می کنم

پ.ن : فقط خواستم شبه ی به وجود امده رفع بشه

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

ممنون tiz book . کنترل پنل نت افزار direc admin هستش.شنیدم که cpanel خیلی بهتر و حرفه ای تره.
آره
یکی نت افراز دایرکت ادمین هست

iNicz.Com
April 4th, 2011, 18:50
از میهن وب هاست بگیر

exactserver
April 4th, 2011, 21:01
دوستان کسی نظری در مورد شرکت Exact Server به آدرس www.exactserver.com (http://www.exactserver.com) نداشت؟

CmanDesign
April 4th, 2011, 22:14
اینکه سایت توریستیه :d .. =)) گالری عکس هم هست البته :P

shamimi
April 4th, 2011, 22:19
دوست عزیز شما یک VPS بخرید راحت با پشتیبانی 24 از کارو در خدمت شما هستم میزبانی وب | نمایندگی هاست و دامنه | سرور مجازی| ثبت دامنه | طراحی وبسایت (http://www.irhost.org)

exactserver
April 4th, 2011, 23:47
کجای این سایت توریستی هست اشتباه تایپ نکردید؟

maroofi
April 5th, 2011, 01:59
کجای این سایت توریستی هست اشتباه تایپ نکردید؟
گاهی وقتها پستهایی رو میبینیم که از حالت جدی خارج شده...

emfaaa
April 7th, 2011, 17:13
دوستان ،من بعد از مدت ها تحقیق و صحبت کردن با شرکت های مختلف..ایران سرور رو پسندیدم.پشتیبانی و پاسخ دهیشون واقعا خوبه و قرار شده بدون شرط و شروط اگر تا یک ماه اول ازشون ناراضی بودم مبلغ رو بهم برگردونن.
حالا دوستانی که از ایران سرور خدمات گرفتن یا از این شرکت اطلاعاتی دارن لطف کنن ما رو راهنمایی کنن.

mohebali
April 7th, 2011, 17:43
میخواستم ایران سرور رو معرفی کنم که....
فقط اگر تیکتتون مهم نباشه ! بعد 6 باشه میره برای فردا !
ولی خیلی افراد حرفه ای و کاربلدی هستند.

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

دوست عزیز Exact Server اینجا جای خوبی برای نظرخواهی نیست.
شما در کشور ارمنستان هستید فکر کنم
اگر واقعا نطر دیگران را میخواهید یک تاپیک بزنید و نظر دیگران را بپرسید

emfaaa
April 7th, 2011, 17:44
میخواستم ایران سرور رو معرفی کنم که....
فقط اگر تیکتتون مهم نباشه ! بعد 6 باشه میره برای فردا !
ولی خیلی افراد حرفه ای و کاربلدی هستند.

بعد 6 میره برای فردا؟این که خیلی بده.شما خودتون گزینه بهتری می شناسید؟

mohebali
April 7th, 2011, 17:47
عرض کردم مشکل اگر حاد نباشه !(البته من به نطر خودم یکی از مشکلات حاد م رو فرستادن برای فردا)
خودشون گفتند که 6 به بعد به مشکلات سرور ها میرسند !
به نظرم شما پک ایران که قیمتهاشم نجومی بخر بهتره

emfaaa
April 7th, 2011, 18:06
به نظرم شما پک ایران که قیمتهاشم نجومی بخر بهتره

آقا این جملت رو نفهمیدم.لطف می کنی توضیح بدی؟

mohebali
April 7th, 2011, 18:10
سرویس نیمه اختصاصی ایران | ایران سرور، ارائه دهنده خدمات هاست و ثبت دامنه (http://iranserver.com/webhosting/semi-dedicated-server-iran/)
این لینک رو ببینید

emfaaa
April 8th, 2011, 01:12
نظر دوستان دیگه در مورد ایران سرور چیه؟ به نظر شما ایران سرور یا پارس دیتا یا ایران هاست یا ..؟ چرا؟

AbiriAmir
April 8th, 2011, 10:04
ایران سرور در یک کلام: عالیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی

emfaaa
April 8th, 2011, 10:39
ایران سرور در یک کلام: عالیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی

شما خودتون از ایران سرور سرویس گرفتین ؟ تا حالا شده مشکلی براتون 6 به بعد پیش بیاد ، مشکل رو براتون حل کنن؟

AbiriAmir
April 8th, 2011, 10:58
شما خودتون از ایران سرور سرویس گرفتین ؟ تا حالا شده مشکلی براتون 6 به بعد پیش بیاد ، مشکل رو براتون حل کنن؟

بله
بعد 6 هم مشکل رو برام حل کردن
واقعا دمشون گرم

mohebali
April 8th, 2011, 11:03
اشتباه نکنید.
طبق حرف خودشون بعضی از تیکت ها به روز بعد موکول میشه !
و الا مشکل حاد باشه حل میشه

AbiriAmir
April 8th, 2011, 11:57
حرف خودشون بدترین حالته یعنی با فرض بدترین شرایط
ولی خوب مشکل من رو حل کردن

alisc
April 8th, 2011, 12:47
ببین دوست من انتخاب یکی از 25 هاستینگ اول ایران اشتباه است.. بگو چرا؟ دلیل اینه که اینهایی که اولین هستند به خاطر میزبانی زیاد سایتها معروف شدند و دولت محبوب ما کیلویی هر چی سایت بانک و.. کم بازدید و.. هست رو میفرسته رو اینا و کلا بهتره بگیم اینا دولتی هستند و دولت حمایتشون میکنه وگرنه خیلی هاستینگای دیگر داریم که قدرت و سرعتشون و امنیتشون از همینا بالاتره!!
مثال:بزرگترین سایتهای موزیک ایران چون غیر قانونی هستند رو هاستینگای دیگر هستند که سرعتشون واقعا خداست!! یا سایتهای نرم افزاری شخصی رو کسانی دیگر پشتیبانی میکنند! یا سایتهای فیلم و...
بهترین گزینه همینه که اول تحقیق کنید از مشتری سایتهای بزرگ بعد بخرید.

101% با نظر delta گرامی موافقم !

خیلی از سایت ها هستن که هم پشتیبانیشون و هم سرویس هاشون از اون 25 سایت معتبر ایرانی بهتره !!!

در ضمن این رو هم فراموش نکنید که اونها اکثرا شرکت هستن ! و شرکتی کار می کنن ! ( این یه بدی داره یه خوبی )

خوبیش ایه که : شرکت هست و شما مطوئن هستید که به هیچ وجه سایت شما نمیپره ! ( طرف فرار نمیکنه بره ! مشکلی پیش بیاد جوابگو هست ! و . . . )

بدیش : بدیش اینه که اکثر اونها شرکتی کار می کنن ! یعنی چی ؟ یعنی اگر شما ساعت 7 شب زنگ بزنی به موبایل طرف ! یا جواب نمیده ! یا میگه : آقا الان شرکت تعطیل هست و . . . ( تازه اگر شماره موبایل بده ! اکثرا شماره ثابت میدن و فقط تا ساعت 4-5 جواب میدن ! )

یعنی اگر شما ساعت 8 شب یه کار فورس داشته باشید باید برید تیکت بزنید ! 2 ساعت منتظر بمونید ، اگر جواب بدن ، یا جواب ندن !!!

تازه الان هم مد شده ، شرکت ها پشتیبانیشون رو می فروشند !!! یعنی میگن اگه میخوای از این ساعت تا این ساعت ساپورت کنیم ، ماهی فلان قدر پول بده !!!!!

به نظر من اگر از یه شخص مطمئن خرید کنی خیلی بهتر از اینه که از یه شرکت خرید کنید !

تازه خیلی از اون شرکت های به علت اسم در کردن خوب ، قیمت های ناجوانمردانه ای روی سرویس هاشون میزارن !
یکی از اون شرکت ها 50 مگابایت هاست هلند رو داره میده 20 تومان !
اگر براتون DNS عوض کنن ! هزینه میگیرن !
اکثرا پنل دامنه به مشتری نمیدن !
اکثرا برای کارهای رایگان ! هزینه دریافت می کنن !
و . . .

rubi
April 8th, 2011, 17:37
تازه الان هم مد شده ، شرکت ها پشتیبانیشون رو می فروشند !!! یعنی میگن اگه میخوای از این ساعت تا این ساعت ساپورت کنیم ، ماهی فلان قدر پول بده !!!!!

کجا اینجوریه میشه ادرسشون رو بفرستی
عجب چیزایی ادم می خونه!!!

alisc
April 8th, 2011, 18:04
کجا اینجوریه میشه ادرسشون رو بفرستی
عجب چیزایی ادم می خونه!!!

شرمنده نمیتونم این کار رو انجام بدم ؟ ( داستان میشه ! بعد تاپیک از بحث اصلی منحرف میشه ! )

یه چرخی بزنید بالای 50 تا سایت پیدا می کنید که پشتیبانی می فروشن !
نمونش : من از یکی سرویس دارم که پشتیبانی رو اسلب بندی کردن !

بدون اسلب : همه روزه از ساعت 9 صبح تا 8 شب ( بدون روزهای تعطیل )
اسلب نقره ای : تعطیلات رسمی از ساعت 12 صبح الی 4
اسلب طلائی : تعطیلات رسمی از ساعت 8 صبح تا 12 شب

قانونا هم باید اینطوری باشه ها ! به نظر ما چیزه غیر طبیعی هست !

emfaaa
April 8th, 2011, 21:53
ممنون alisc .
به نظر من اگر طرفمون شرکت باشه خیلی بهتره چون که میدونیم حداقل دفتر دستکی دارن..
یعنی شرکتی نیست تو ایران که پشتیبانی 24 ساعته واقعی داشته باشه؟
من برای خرید به خیلی جاها ایمیل و تیکت زدم.خداییش هیچ جا به خوبی ایران سرور پاسخگو نبودن.

netbaran
October 17th, 2011, 13:18
بهترین گزینه اینه که به صورت ماهیانه 3 یا 4 شرکت رو تست کنید، و بر حسب نیازتون یکی رو انتخاب کنید.

mortezafox
November 6th, 2011, 01:36
مخ من یکی بعضی جاها رفتم سوت کشید
نمیدونم تو دنیا چندتا دیتا سنتر قدرتمند وجود داره که بعضی از دوستان فروشنه داخل سایتشون چیزای عجیب غریب میزارن متاسفانه
امشب خواستم یه خرید بکم دورو بر 550 تومن خوب که توافق کردیم رفتبم سر مسئله پرداخت دیدم داخل خریدی که کردم ولی 50 بالا میزنه کد تخفیف هم کار نمیکنه بعدش گفت مشکل کش داری (روزی 50 بار سایتشون باز میکردم ) یه دفعه که بهش گفتم مشکل کش حل شد به کنار
از سایتش رو به یکی از سایت ها دادم دیدم از ......... سرویس میگیره بهش گفتم گفت یه ماه پیش شما امدید اینو گفتید خلاصه بعدش منم گفتم نه عمو جان یه هفته شبانه روز دارم سرچ میکنم
دیگه ما این کارو میکنیم نمیدونم این طوری اون طوری خلاصه الان هم در خدمت برو بچ هستیم تا در تایپک که نوشتم همکاری فرمایند و بلاخره به یه جای خوب هدایت شویم

itsecure
October 5th, 2013, 16:51
ایران سرور بهترین گزینه است
شاید قیمت ها بالا باشه ولی از قدیم گفتن هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری
حرفه ای ها ازونجا سرویس میگیرند