PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترجمه يك سيستم مديريت محتواي جديد

behrooz
April 1st, 2011, 22:55
با سلام
دوستان من نياز به يه همكار دارم كه بتونه يك سيستم مديريت محتوا رو ترجمه و پشتيباني كنه.
كساني كه مايل هستن ميتونن از طريق اين ايدي با من تماس بگيرن.
در ضمن اين سيستم كاملا شبيه جوملا ميباشد.
با تشكر
pcsezar@yahoo.com

armintanha
April 2nd, 2011, 00:20
جزء opensource ها است؟

it-net
April 2nd, 2011, 00:34
cms فروشگاه هست یا سایتساز؟

قزوین هاست
April 2nd, 2011, 00:46
این جور که گفتند به نظر میاد بلاگساز یا سایت سازه

persianwebhost
April 2nd, 2011, 00:56
سلام
به نظر من فقط فارسی ساز مهم نیست
1 - پشتیبانی
2 - قالب نویسی
3 - پلاگین نویسی

اگر این 3 را بتوانید پوشش دهید به نظرم جای فعالیت داره.

salmani
April 2nd, 2011, 10:20
به نظرم سايت ساز هست(cms)
joostina-cms.org

شايد اين باشه
كه روسي هست

tarantino
April 2nd, 2011, 10:43
در اين ضمينه اطلاعات كاملتري بديد ميتونم همكاري كنم

salmani
April 2nd, 2011, 10:55
طی صحبتي كه من كردم
قرار است اين سيستم را ترجمه كنند به فارسي و مانند وردپرس در ايران نمايندگي داشته باشه(نام سيستم :جوستينا)

با اي دي ياهو بهروز تماس بگيريد

armintanha
April 2nd, 2011, 12:49
من به تنهایی میتونم فارسی و.......... انجام بدم ولی این سی ام اس ارزششو نداره
چون پشتیبانی معتبر نداره (امکان داره این اخرین نسخه باشه)
من 2 سال باهاش اشنا شدم تا الان نسخه جدید بیرون نداده

-

اگه اشتباه نکنم دوستم اینو فارس کرده (نکرده باشه 48 ساعته خودم به زبان en بعد 24 ساعته ترجمهش میکنم به فارسی)

armintanha
April 2nd, 2011, 13:30
برید حال کنید .... اینم فارسی سازش از طرف من به شما

tarantino
April 2nd, 2011, 13:47
من به تنهایی میتونم فارسی و.......... انجام بدم ولی این سی ام اس ارزششو نداره
چون پشتیبانی معتبر نداره (امکان داره این اخرین نسخه باشه)
من 2 سال باهاش اشنا شدم تا الان نسخه جدید بیرون نداده

دقيقا تائيد ميشه .. اين cms بر پايه فريم ورك جوملا 1 بنا شده و اصلا ارزش كار كردن و صرف وقت نداره.. بهتره موارد با ارزشتري بگرديد.

behrooz
April 2nd, 2011, 18:25
جهت پاسخ به سوالات دوستان:
1-اوپن سورس هست
2-هم فروشگاه ساز هست و هم سايت ساز خيلي پيشرفته تر از جوملا ورژن جديدش وبلاگ دهي هم داره يعني ديگر نياز نيست كاربران جهت امكانات جوملا كه تجاري هستن پول بدن همه داخل سيستم هست و روز بروز هم كاملتر ميشه.
3-دوست عزيزم persianwebhost تمام سعيم همين خواهد بود هر چند كه امكانات بيشتر سيستم ها بهش ميخوره اما من تصميم گرفتم بخاطر قابليت هاي منحصر بفردش تا جايي كه بشه فرمايشتونو اجرا كنم.
4-tarantino عزيز اگه توضيحات شماره دو كافي نباشه بفرمايين تا عرض كنم خدمتتون.
دوستان اگه بازم سوالي بود بفرمايند تا جواب بدم

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

دقيقا تائيد ميشه .. اين cms بر پايه فريم ورك جوملا 1 بنا شده و اصلا ارزش كار كردن و صرف وقت نداره.. بهتره موارد با ارزشتري بگرديد.
البته اين سيستم بسيار كاملتر از جوملا هست اما خوب پيشرفتش هم در اينده نزديك چشمگير خواهد بود.
كما اينكه مشاهده ميفرماييد كه امكانات تجاري جوملا هم رايگان در داخلش هست و بزودي هم شاهد تحولات بسيار مهمي در ان خواهيم بود

persianwebhost
April 2nd, 2011, 18:27
جهت پاسخ به سوالات دوستان:
1-اوپن سورس هست
2-هم فروشگاه ساز هست و هم سايت ساز خيلي پيشرفته تر از جوملا ورژن جديدش وبلاگ دهي هم داره يعني ديگر نياز نيست كاربران جهت امكانات جوملا كه تجاري هستن پول بدن همه داخل سيستم هست و روز بروز هم كاملتر ميشه.
3-دوست عزيزم persianwebhost تمام سعيم همين خواهد بود هر چند كه امكانات بيشتر سيستم ها بهش ميخوره اما من تصميم گرفتم بخاطر قابليت هاي منحصر بفردش تا جايي كه بشه فرمايشتونو اجرا كنم.
4-tarantino عزيز اگه توضيحات شماره دو كافي نباشه بفرمايين تا عرض كنم خدمتتون.
دوستان اگه بازم سوالي بود بفرمايند تا جواب بدم

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

البته اين سيستم بسيار كاملتر از جوملا هست اما خوب پيشرفتش هم در اينده نزديك چشمگير خواهد بود.
كما اينكه مشاهده ميفرماييد كه امكانات تجاري جوملا هم رايگان در داخلش هست و بزودي هم شاهد تحولات بسيار مهمي در ان خواهيم بود

اگر تهران یا کرج باشید میتونم باهاتون همکاری داشته باشم و هزینه و امکانات اولیه را محیا کنم

behrooz
April 2nd, 2011, 22:43

در پاسخ به فرمايشتون جوستينا نسخه هاي قديم بر پايه جوملا يك بوده
اما ورژن هاي اخر بر اساس اخرين ورژن جوملا و كشف و بكار گيري تمامي امكانات منحصر بفرد تمامي سيستم هاي مديريت محتوا ميباشد.بدين صورت كه هر سيستمي كه امكانات خوبي داشته باشه چه وردپرس و چه نيوك و چه تمام سيستم هاي موجود از سئو گرفته تا ماژول ها و ساير امكانات به ورژن هاي جديد اضافه ميشه اما مشكلاتي كه در جوملا وجود دارد در اين سيستم كاملا رفع شده اند

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

دوستان ميتوانند در اين ادرس امكانات نسخه اخر و نسخه هاي قبلي را چك بفرمايند
Joostina 1.3.0.4 stable - Joostina CMS (http://www.joostina.ru/content/view/71/2/)
قابل توجه دوستاني كه فرمودند بروز نميشه:x

قزوین هاست
April 2nd, 2011, 22:48
دوستان دمو نداره؟من تو سایت گشتم پیدا نکردم.البته زیاد روسی متوجه نشدم از روی لینک متوجه می شدم
اگر دمو داره لطفا لینک بدید

tarantino
April 3rd, 2011, 00:39
دوستان ميتوانند در اين ادرس امكانات نسخه اخر و نسخه هاي قبلي را چك بفرمايند
Joostina 1.3.0.4 stable - Joostina CMS (http://www.joostina.ru/content/view/71/2/)
قابل توجه دوستاني كه فرمودند بروز نميشه:x

متاسفانه نسخه انگليسي پيدا نكردم اگه نسخه انگليسي جوستينا رو پيدا كرديد برام ايميل كنيد

behrooz
April 3rd, 2011, 16:57
دوستان دمو سايت و ادمين تو اين ادرس هست
ميتونيد چك كنيد
Добро пожаловать на главную страницу - demo.opensourcecms.com (http://demo.opensourcecms.com/joostina/)
demo.opensourcecms.com - (http://demo.opensourcecms.com/joostina/administrator/)
Admin Username: admin
Admin Password: demo123

قزوین هاست
April 3rd, 2011, 17:24
عین جوملا می مونه.اسمشم شبیه جولاس
خود جوملا نیست؟

behrooz
April 3rd, 2011, 17:33
نه دوست عزيز
اين سيستم اسمش جوستينا هست
شبيه جوملا هست ولي امكاناتش محدود به جوملا نيست

armintanha
April 3rd, 2011, 21:01
نه دوست عزيز
اين سيستم اسمش جوستينا هست
شبيه جوملا هست ولي امكاناتش محدود به جوملا نيست

بهروز جان شما که گند زدی به همه چیز من من ادمین رو از اول نوشتم چون کارش از ترجمه هم گذشته بود کافی فقط یکی از فایل های جوستینا رو نگاه کنی من 45% ادمین رو از اول نوشته بودم تو ساب دامنه test.joostina.ir گذاشته بودمش دوستان اگه کسی به mysql تصلت داره بهش نیاز دارم (من وقت برای تمیز کاری mysql ندارم)

behrooz
April 4th, 2011, 19:11
اي بابا ظاهرا خراب كاري كردم
از ساب داميني كه زده بودين اطلاع نداشتم واسه همين دوباره هاست تعريف كردم تا دوستان بتونن دمو رو ببينن
شرمنده

znhost
April 4th, 2011, 19:20
بهروز جان شما که گند زدی به همه چیز من من ادمین رو از اول نوشتم چون کارش از ترجمه هم گذشته بود کافی فقط یکی از فایل های جوستینا رو نگاه کنی من 45% ادمین رو از اول نوشته بودم تو ساب دامنه test.joostina.ir گذاشته بودمش دوستان اگه کسی به mysql تصلت داره بهش نیاز دارم (من وقت برای تمیز کاری mysql ندارم)

من زیاد وقت ندارم. اما اگه بخوای میتونم تا یه جاهاییش کمکت کنم

قزوین هاست
April 4th, 2011, 19:31
من هم برای یک سیستم مدیریت محتوای دیگری نیاز به دوستان جهت ترجمه دارم.اگر کسی هست بگه
شرمنده اینجا پست دادم چون نخواستم الکی یک تاپیک باز شه.متشکرم

jfactor
April 4th, 2011, 19:37
من هم برای یک سیستم مدیریت محتوای دیگری نیاز به دوستان جهت ترجمه دارم.اگر کسی هست بگه
شرمنده اینجا پست دادم چون نخواستم الکی یک تاپیک باز شه.متشکرم

اگر ارزش داشته باشه مایل به همکاری هستم. اگر خواستید پیام خوصی بدید و جزییات کار رو بگین.

behrooz
April 4th, 2011, 20:41
چرا كه نه
ميتونيين از لينك هايي كه دادم دمو رو هم ببينين
من زیاد وقت ندارم. اما اگه بخوای میتونم تا یه جاهاییش کمکت کنم

goldcom
April 5th, 2011, 14:17
شما ساپورتش رو بزنین
اگه خوب باشه ما هم کمک میکنیم

behrooz
April 5th, 2011, 16:47
داريم همين كار رو ميكنيم
joostina.ir

شما ساپورتش رو بزنین
اگه خوب باشه ما هم کمک میکنیم

armintanha
April 6th, 2011, 12:34
من رو نسخه joostina_v1.1.3_final.tar دارم کار میکنم که بتونم به نسخه های بعدی راحتر اپدیت کنم

الان بخش نصب برای خارجی کردم (برای دانلود کلیک کنید) (http://persianwell.com/dl/Joostina/installation%20sql%20rus.zip)
و
sql رو از روسی به en هر جاییش هم لازم بود فارسی کردم (برای دانلود کلیک کنید) (http://persianwell.com/dl/Joostina/sql.zip)

( دهنم سرویس شد )

behrooz
April 6th, 2011, 19:31
من رو نسخه joostina_v1.1.3_final.tar دارم کار میکنم که بتونم به نسخه های بعدی راحتر اپدیت کنم

الان بخش نصب برای خارجی کردم (برای دانلود کلیک کنید) (http://persianwell.com/dl/Joostina/installation%20sql%20rus.zip)
و
sql رو از روسی به en هر جاییش هم لازم بود فارسی کردم (برای دانلود کلیک کنید) (http://persianwell.com/dl/Joostina/sql.zip)

( دهنم سرویس شد )
خسته نباشي ارمين جان
هماهنگ كن براي تماس تلفني
ممنون