PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور داخل کشور

CmanDesign
April 1st, 2011, 14:41
سلام ، برای داخل سرور با مشخصات زیر آفر بدید ، فقط توجه داشته باشید که برای گیم سرور میخوام ، نه فایروال سرور داشته باشه و نه اینترانتی باشه . آی پی Valid باید داشته و پورت 6 مگ به بالا .. سی پیو ترجیحا Xeon باشه و رم هم 8 گیگ به بالا . هزینه ی ماهانه حدود 300 باشه و هزینه ی نصب هم نداشته باشه ، 500 گیگ هم ماهانه ترافیک ( بندویت ) نیاز دارم .. هر کسی آفر میده مشخصات کامل + یه آی پی تست برای پینگ تایم بده و نام دیتاسنتر رو هم ذکر کنه .. اگر هم در تهران Co-Locate دارید قیمت بدید ..

ممنون :)

mofthost.com
April 1st, 2011, 16:40
AFR@NET (http://www.afranet.com/DataCenter/DedicatedServer.aspx)

CmanDesign
April 1st, 2011, 22:15
آپتایم سرور هاشون پایینه و قیمت هاشونم بی دلیل بالاست .. ، ممنون دوست عزیز :)

irlogo
April 1st, 2011, 23:48
اگه آپتایم افرانت پایینه دیگه توی ایران دنبال سرور نگرد

Skoot
April 2nd, 2011, 00:41
سرور های پارس آنلاین هم خوبه
دیتاسنترشون تو پارک فناوری هست

CmanDesign
April 2nd, 2011, 01:17
من دیتاسنتر های زیادی بودم ، ایده نگار ( که خب بد نبود ) ، ترای‌تِک ( فایروال گذاشتن و قیمت بردن بالا .. مگرنه آپتایمشون خوب بود .. سرعت هم فوق العاده بود .. ) ، فناوا هم آپتایمش عالیه ، سرعتشون هم خوبه بد نیست .. ، پارس آنلاین هم زیادی گرونه .. ، لحظه هم باید بگم " آشــــغال "ـــه ! پورت 1 مگ میدن به سرور اختصاصی .. پشتیبانیشونم که اصلا نگو :d

MbjHosting
April 2nd, 2011, 01:32
من دیتاسنتر های زیادی بودم ، ایده نگار ( که خب بد نبود ) ، ترای‌تِک ( فایروال گذاشتن و قیمت بردن بالا .. مگرنه آپتایمشون خوب بود .. سرعت هم فوق العاده بود .. ) ، فناوا هم آپتایمش عالیه ، سرعتشون هم خوبه بد نیست .. ، پارس آنلاین هم زیادی گرونه .. ، لحظه هم باید بگم " آشــــغال "ـــه ! پورت 1 مگ میدن به سرور اختصاصی .. پشتیبانیشونم که اصلا نگو :d

سلام.
با این وضع که شما می فرمایید دیگر کدام دیتاسنتر می شناسید؟
اگر اصلی ها کیفیت پایین هستند نظر شما راجع به متفرقه ها و شخصی ها چیست؟

alborzhost
April 2nd, 2011, 02:32
با سلام

با این وضع اینترنت تو ایران پول دادن به اینترنت بی خود هست چه برسه به سرور .
الان لاین شمال غرب کشور ایراد داره ار اولین روز سال زود زود قطع وصل میشه اینترنت کسی جواب گو نیست شرکت های اینترنت میگن از طرف ما نیست به ما ربطی نداره منتظر باشید تا درست کنن.
بعدشم 13 میلیارد تومان واسه احداث مرکز داده تو تبریز بودجه تعیین کردن . ولی به فکر اینترنتش نیستن

it-net
April 2nd, 2011, 04:08
در کل افراننت سرویسش خوب هست نسیت به بقیه.

CmanDesign
April 2nd, 2011, 09:27
اگرکسی از دوستان بتونه از فناوا یا شرکت هایی که حالا دیتاسنتر نیستن ، اما پهنای باند زیاد دارند برای اینجور کارا آفر بده خیلی ممنون میشم ..

irlogo
April 2nd, 2011, 21:39
اگرکسی از دوستان بتونه از فناوا یا شرکت هایی که حالا دیتاسنتر نیستن ، اما پهنای باند زیاد دارند برای اینجور کارا آفر بده خیلی ممنون میشم ..
مسئله اینجاس که دیتاسنتر های دیگه یا شبه دیتاسنتر های دیگه ( سرور روم ) این قدر پهنای باند ندارن بخوان به شما در ثانیه بیش از 100 کیلوبایت پورت بدن
یعنی مثل adsl خونتون

فقط افرانت و پارس آنلاین هستن که به صورت پابلیک دارن پهنای باند حدود 700 الی 1 مگابایت بر ثانیه سرویس می دن

alborzhost
April 2nd, 2011, 22:21

شرکت رادکام نماینده فناوا هست

طراحی سایت، طراحی وب پورتال، هاست، طراحی سایت خبری | رادکام (http://radcom.ir/)