PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاستینگ روی شبکه ملی ایران با پهنای باند نامحدود

ahmad_rhmy
April 1st, 2011, 01:28
سلام
من به دنبال یه سرویس فایل هاستینگ در داخل ایران میگردم که مشخصات زیر رو داشته باشه ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند
1- حداقل 10 گیگ فضا
2- هزینه کانفیگ و نگهداری نداشته باشه
3 - مهم نیست وی پی اس باشه فقط یه فضایی باشه که همیشه در دسترس باشه
4 - مهم نیست به اینترنت دسترسی داشته باشه یا نه فقط از داخل ایران قابل دسترس باشه و پهنای باند نامحدود و سرعت خوبی داشته باشه - مثلا اگر 50 نفر همزمان دانلود کردن ، سرعت نیاد زیر 20 کیلو بایت
5 - کپی رایت هم نداشته باشه
6 - سیستم عامل اصلا مهم نیست
7 - پی اچ پی - ایمیل و دیتابیس اصلا احتیاجی نیست
8 - ماهیانه پرداخت کنم و خیلی گرون نباشه - حداکثر 15 تومان ماهانه - البته باید دید قیمت با امکاناتی که من خواستم چقدر میشه
ولی تاکید بروی داخل ایران بودن دارم

amirHoseein
April 1st, 2011, 02:03
سلام
من به دنبال یه سرویس فایل هاستینگ در داخل ایران میگردم که مشخصات زیر رو داشته باشه ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند
1- حداقل 10 گیگ فضا
2- هزینه کانفیگ و نگهداری نداشته باشه
3 - مهم نیست وی پی اس باشه فقط یه فضایی باشه که همیشه در دسترس باشه
4 - مهم نیست به اینترنت دسترسی داشته باشه یا نه فقط از داخل ایران قابل دسترس باشه و پهنای باند نامحدود و سرعت خوبی داشته باشه - مثلا اگر 50 نفر همزمان دانلود کردن ، سرعت نیاد زیر 20 کیلو بایت
5 - کپی رایت هم نداشته باشه
6 - سیستم عامل اصلا مهم نیست
7 - پی اچ پی - ایمیل و دیتابیس اصلا احتیاجی نیست
8 - ماهیانه پرداخت کنم و خیلی گرون نباشه - حداکثر 15 تومان ماهانه - البته باید دید قیمت با امکاناتی که من خواستم چقدر میشه
امکان پذیر نیست

m_dg_farari
April 1st, 2011, 02:15
برید سپاه بهتون میدن + 2 تا خانوم سیبیلو :-|

mtchivarly
April 1st, 2011, 03:34
دوست عزيز با سلام
نكته ي يك شبكه اينترنت ملي هنوز به فاز بهره برداري نرسيده و در حال تكميل زير ساخت هاست. در حال حاضر تنها سرويسي ديتا سنتر موجود در ايران افرانت هست كه انصافا كيفيت خوبي هم دارد. اما قيمت هاي اين شركت به هيچ عنوان رقابتي نيست. دوستاني هستند كه از افرانت سرور و يا وي پي اس دارند و اقدام به فروش هاست مي كنند .مي تونين با سرچ به گزينه اي خوبي برسين.
اما اگر سرعت براتون مهم نيست ني تونين با هزينه كردن ساليانه 50000 تومان يك آي پي وليد تهيه كنيد و هار كامپيوتر خودتون رو بفروشين!!!
اين كاريه كه من 5 سال پيش انجام دادم.

ahmad_rhmy
April 1st, 2011, 10:57
نه سرعت مهمه - من واسه سایت دانود میخوام - منتها خیلی برام مهمه که تو ایران باشه - راستی چطور میشه فهمید که کسی که دخل ایرانه مستقیم به سرور داخل ایران وصل میشه و نمیره از یه کشور دیگه دور بزنه

CmanDesign
April 1st, 2011, 11:07
تمامی دیتاسنتر ها داخل ایران سرویس اینترانت ارائه میکنند که از سرعت فوق العاده بالا و پهنای باند نامحدود برخورداره ، کمترین VPS ــی که دیدم دیتاسنتر های ایرانی ارائه بدهند 100 هزارتومن ماهیانه بوده از شرکت رادکام و خودم ازشون چندین ماه Dedicated داشتم و بسیار کیفیت بالایی داشتن . سرعتش هم تست کردم فوق العاده بوده .. ، اما مشکلش همینه که اینترانتی هست و این Dedicated به هیچ نحوه دسترسی به اینترنت نداره ( مگر تیکت بزنید مثلا یه روز براتون اینترنت اَکسِس بدهند .. )

mohebali
April 1st, 2011, 12:06
1- حداقل 10 گیگ فضا امکان پذیر است
2- هزینه کانفیگ و نگهداری نداشته باشه نداره معمولا
3 - مهم نیست وی پی اس باشه فقط یه فضایی باشه که همیشه در دسترس باشه خب آپتایم تا حالا ندیدم 100 باشه !
4 - مهم نیست به اینترنت دسترسی داشته باشه یا نه فقط از داخل ایران قابل دسترس باشه و پهنای باند نامحدود و سرعت خوبی داشته باشه - مثلا اگر 50 نفر همزمان دانلود کردن ، سرعت نیاد زیر 20 کیلو بایت خب آپ لینک مقدار محدود هست
5 - کپی رایت هم نداشته باشه نداره خوشبختانه
6 - سیستم عامل اصلا مهم نیست !
7 - پی اچ پی - ایمیل و دیتابیس اصلا احتیاجی نیست !
8 - ماهیانه پرداخت کنم و خیلی گرون نباشه - حداکثر 15 تومان ماهانه - البته باید دید قیمت با امکاناتی که من خواستم چقدر میشه 15 تومن !فکر کنم کمی باید بیشتر خرج کنید !چون هزینه سرور داخل ایران بالاست

Ali-718
April 1st, 2011, 12:16
1- حداقل 10 گیگ فضا امکان پذیر است
2- هزینه کانفیگ و نگهداری نداشته باشه نداره معمولا
3 - مهم نیست وی پی اس باشه فقط یه فضایی باشه که همیشه در دسترس باشه خب آپتایم تا حالا ندیدم 100 باشه !
4 - مهم نیست به اینترنت دسترسی داشته باشه یا نه فقط از داخل ایران قابل دسترس باشه و پهنای باند نامحدود و سرعت خوبی داشته باشه - مثلا اگر 50 نفر همزمان دانلود کردن ، سرعت نیاد زیر 20 کیلو بایت خب آپ لینک مقدار محدود هست
5 - کپی رایت هم نداشته باشه نداره خوشبختانه
6 - سیستم عامل اصلا مهم نیست !
7 - پی اچ پی - ایمیل و دیتابیس اصلا احتیاجی نیست !
8 - ماهیانه پرداخت کنم و خیلی گرون نباشه - حداکثر 15 تومان ماهانه - البته باید دید قیمت با امکاناتی که من خواستم چقدر میشه 15 تومن !فکر کنم کمی باید بیشتر خرج کنید !چون هزینه سرور داخل ایران بالاست

:113:

mohebali
April 1st, 2011, 12:24
دوستان برای من ابزار ارسال پست فعال نیست نمی دونم چرا !!!!!
این مشکل فقط در اینجاست سایر انجمن ما مشکلی نیست.
برای همین نتونستم تووپستم استفاده کنم.

کامل پست قبلی رو بخونید متوجه میشید جوابهایی داده شده.

ahmad_rhmy
April 1st, 2011, 12:58
شما سراغ دارید

Reza.exe
April 1st, 2011, 20:07
سلام
هزینه ماهیانه 30 هزار تومان

اگر خواستید ، در خدمتم

mtchivarly
April 1st, 2011, 20:39
سلام
براتون يك پلن با قيمت و كيفيت مناسب پيدا كردم.
هاستینگ مشهد : ارایه مناسبترین قیمت و بهترین خدمات میزبانی دنیا در ایران (http://www.mashhadhost.com/linux_iran.html)

mohebali
April 1st, 2011, 21:52
انجمن
بخش آموزشی
هاست اشتراکی
درخواست هاستینگ روی شبکه ملی ایران با پهنای باند نامحدود

دوستان مگر در بخش آموزش آفر ممنوع نیست؟
تبلیغ ممنوع نیست؟

m_dg_farari
April 1st, 2011, 22:16
سلام

اگر خواستید ، در خدمتم
بله من میخوام.
10 گیگ هارد و پهنای باند نامحدود. ماهیانه هم 50 تومن میدم عوض 30 تومن. همینجا هم میگم سرور من باید اینترنت داشته باشه! اینترنت!
منتها قرارداد کتبی میگیرم ازتون با مهر و امضای شرکتی و کاملا تضمین شده که پهنای باند نامحدود باشه با آپتایم 99%
لطفا آدرس بدید خدمتتون برسم.

ahmad_rhmy
April 2nd, 2011, 13:05
سلام
بازم که دعوا شد
دوستان لطف کنند هر کی مطالب خودش رو با ذکر دلیل ارائه کنه که ما هم یه استفاده ای ببریم
چرا مگه همچین چیزی شدنی نیست که شما گفتید 50 تومان ماهانه میدید میشه دلیل هاش رو بیان کنید

Dadeha.com
April 2nd, 2011, 13:21
دوست عزیز یکی از دلایل گرونی سرویس های ایران هزینه پهنای باند هستش. فکر نکنم چیزی به اسم نامحدود در ایران وجود داشته باشه (حداقل من نشنیدم) ولی شما بفرمایید چقدر پهنای باند نیاز دارید تا قیمت خدمتتون بدم.
سرور در دیتاسنتر پارس آنلاین واقع هستش

ارادتمند

m_dg_farari
April 2nd, 2011, 19:31
خوب. جناب Reza.exe فرمودن ماهیانه 30 هزار تومن. پشت شماره 11 همین تاپیک (به شرح زیر هست:)

سلام

اگر خواستید ، در خدمتم
بنده گفتم به جای 30 تومن 50 تومن ماهیانه میدم. من هم گفتم که میخوام (در پست 14 همین تاپیک:)

بله من میخوام.
10 گیگ هارد و پهنای باند نامحدود. ماهیانه هم 50 تومن میدم عوض 30 تومن. همینجا هم میگم سرور من باید اینترنت داشته باشه! اینترنت!
منتها قرارداد کتبی میگیرم ازتون با مهر و امضای شرکتی و کاملا تضمین شده که پهنای باند نامحدود باشه با آپتایم 99%
لطفا آدرس بدید خدمتتون برسم.

بعد ایشون به من پیام خصوصی زدن!!! به شرح زیر:

با سلام
بنده می تونم هاست با پهنای باند نامحدود بدم
هیچ چیزی در دینا نامحدود نیست !
در حل حاظر پهنای باند سرور 300 گیگ است
که سهم شما 60 گیگ می باشد
اگر مایل هستید اطلاع دهید

با تشکر
عکسش رو هم در صورت نیاز بفرمایید تا پیوست کنم (در صورتی که آقای Reza.exe قبول ندارن)
حالا به این نکات توجه کنید:
1- چرا ایشون همینجا جواب منو نداد؟ و توی پی ام آفر داد؟
2- هیچ چیزی در دینا نامحدود نیست !
در این مورد نمیدونم چی بگم!!!!!! خوش داره میگه نییست بعد آفر میده!
3- "در حل حاظر پهنای باند سرور 300 گیگ است
که سهم شما 60 گیگ می باشد"
گیریم همه ی 300 گیگ هم مال من باشه. این که واسه 10 روز هم نیست! (حتی اگه پورت 1 مگابیت باشه!)
دوست عزیز... اینجا ایرانه و هزینه ی پورت 1 مگابیت اختصاصی ماهیانه (دست کم) 350 هزار تومان! چیزی که شما خواستین حتی در آمریکا هم گیرتون نمیاد! چه برسه ایران در پیت!!!!
در ضمن مراقب افراد اینچنینی باشید... در این فروم زیاد هستن! (حاظرم شرط ببندم که تا الآن بیش از 3 4 نفر پیام خصوصی به شما دادن در مورد سرویس نامحدود...)

ahmad_rhmy
April 2nd, 2011, 23:16
ممنون از دوستان - ولی من حتما نا محدود میخوام ولی اصلا مهم نیست که اینترنت داشته باشه - همون اینترانت کافیه - وی پی اس تو سایت parsinic با اینترانت نا محدود با قیمت خوب میده ولی یک بار ازشون سرویس داشتم خیلی قطعی داشت

tinavps
April 12th, 2011, 14:52
من که نفهمیدم چی شد
اما هزار گیگ bw می دم قیمت مناسب تازه وی پی اس هست نه هاستینگ شیر

alikamyab
May 9th, 2011, 12:32
آقا از هر کسی میخرید از هاست ایران نخرید،
دهن ما رو سرویس کرد
سرور ایرانش اخیرا ترکیده، 2 هفته هست که نمیتونن جمعش کنن
آخه سروری که هاردش به قول اینها دچار مشکل بشه به چه دردی میخوره؟؟
از همه جالبتر اینکه بعد از 2 هفته هنوز نتونشتن سرور جدید رو درست راه اندازی کنن.

گرچه همه شرکتهای ایرانی همینطور هستن و سواد کافی ندارن

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

دهن ما رو سرویس کرد
از همه جالبتر اینکه بعد از 2 هفته هنوز نتونشتن سرور جدید رو درست راه اندازی کنن.

amirHoseein
May 9th, 2011, 12:54
دهن ما رو سرویس کرد

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

دهن ما رو سرویس کرد

درست هست این موضوع که نسبت به هزینه کیفیت مناسب نداره ولی برای بخش آخر حرف شما واقعا متاسفم