PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین بانک ایران ؟

dade24
March 31st, 2011, 21:09
دوستان سلام ....
حقیقتش من تا الان از بانک سامان استفاده میکنم با امکاناتی که بیشتر عزیزان میدونن....

فقط یه مشکلی با بانک سامان دارم اونم اینه که خدمات موبایل نداره ...یعنی نرم افزاری که بشه باهاش کار های لازم از قبیل انتقال وجه انجام داد .... و ...

حالا میخام ببینم از نظر شما عزیزان بهترین بانکی که خدمات الکترونیکش تک باشه کدومه ....

لطفا نظر خود را با دلیل بیان کنید ..

mohebali
March 31st, 2011, 21:23
فقط و فقط و فقط بانک پاسارگاد.

SADAF HOST
March 31st, 2011, 21:26
بانک پاسارگارد و ملت از هر نظر کامل می باشند

it-net
March 31st, 2011, 21:45
منم به ملت رای میدم

قزوین هاست
March 31st, 2011, 21:54
فقط بانک ملت

shafiei7
March 31st, 2011, 22:21
1. ملت
2. سامان / پارسیان / پاساردگاد / اقتصاد نوین
3. ملی / صادرات
4. تجارت / سپه

shervin114
March 31st, 2011, 22:31
رای های من به ترتیب
1 - ملت
2 - ملی

بهتون توصیه می کنم طرف بانک پاسارگاد نرید که به دلیل مشکل امنیتی تو درگاه اینترنتی بانک ( انتقال سحابی ) مبلغ 7میلیون از سپرده کوتاه مدت من سرقت شده و بانک جوابگو نیست .
ملت تمامی امکانات و راه های انتقال وجه اینترنتی رو داره . در کنارش بانک ملی رو به خاطر این که برای انتقال وجه نیاز به Token ( رمز یاب ) داره من بیشتر ترجیح میدم . و اگر قطعی های خدمات بانک ملی رو در نظر نگیریم آینده روشنی همانند بانک ملت خواهد داشت .

021teh
March 31st, 2011, 22:35
پاسارگاد

astro.alireza
March 31st, 2011, 22:47
من هم بانک ملت رو ترجیح می دم. اگه قوانین جلوش رو نگرفته بود خدمات الکترونیکش خیلی پیشرفته تر می شد

exactserver
March 31st, 2011, 22:53
سلام

خدمات بانک پاسارگاد خیلی خوبه خیلی ها رو دیدم که این بانک رو ترجیح میدن ولی در مورد امنیتش که دوستمون گفتند نظری ندارم اگر مشکل امنیتی نداشته باشه خوبه
من خودم بیشتر کارهام رو با بانک ملت و بعد ملی انجام میدم و راضی هستم.

parsianwebhost
March 31st, 2011, 23:04
پاسارگاد - ملت

Ramin
March 31st, 2011, 23:09
پاسارگاد از لحاظ امنیتی و بستر شکبه خیلی مناسب نیست.چندیدن بار به دلیل مشکل شبکه در بهمن و اسفند سال گذشته به مدت چند ساعت با مشکل مواجه بودند.
بانک ملت از لحاظ خدمات الکترونیک و غیر حضوری در سطح مناسبی قرار دارند .همچنین بانک ملی به دلیل تراکم بالای شعب در سرار کشور و امنیت و خدمات مناسب !

NovinSite.ir
March 31st, 2011, 23:13
بانک ملت و پاسارگاد

Milad-H
March 31st, 2011, 23:42
بانک پاسارگاد
بانک ملی

sibs
April 1st, 2011, 00:07
آیا میشه برای کارتهای بانکی ملی ( عابربانک) ملی رمز صورتحساب ایترنتی دریافت نمود ؟؟؟ منظورم اینه که آیا این کارت بانکا سیبا هستند ؟؟ و اگر برم بانک برای دریافت رمز صورتحسب اینترنتی میدن ؟؟

kingoftehran
April 1st, 2011, 00:42
ملت

irlogo
April 1st, 2011, 00:53
ملت
پاسارگاد
ملی
سامان
پارسیان

Ramin
April 1st, 2011, 00:56
آیا میشه برای کارتهای بانکی ملی ( عابربانک) ملی رمز صورتحساب ایترنتی دریافت نمود ؟؟؟ منظورم اینه که آیا این کارت بانکا سیبا هستند ؟؟ و اگر برم بانک برای دریافت رمز صورتحسب اینترنتی میدن ؟؟

ّبله هم می توانید از سبا استفاده کنید به وسیله ی توکن:
https://saba.bankmelli-iran.com/Home.jsp

هم می توانید از صورت حساب اینترنتی به وسیله ی رمز دریافتی از شعبه استفاده کنید:
https://ebank.bmi.ir/mbsweb/bankmelli/login.aspx

hubakht
April 1st, 2011, 16:51
من از بانک پارسیان استفاده میکنم و راضی کننده است.

mofthost.com
April 1st, 2011, 16:55
پاسارگاد البته خوب خصوصی بودنش و کمی شعبه و ... مشکلات خاص خودش رو داره و اینکه اگه بخوای باهاش کار و کاسب اینترنتی داشته باشی زیاد حال نمیده برا کارت به کارت و اینای اینترنتی شما 1- ملت 2- صادرات رو در نظر داشته باش ملی هم توی موبایل فقط اجزاه انتقال به حساب های به نام خودت رو میده تو نت هم کارت به کارت فقط به کارت ملی میشه

Iman.r
April 1st, 2011, 16:57
بانک پاسارگاد, بانک هزاره سوم :دی
هر جا سخن از اعتماد است نام بانک ملی ایران می درخشد :دی