PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از 4shared جهت میزبانی فضای دانلود

ashkan 261
March 30th, 2011, 13:09
سلام

سایت های بزرگی از جمله mp3rapid رو مشاهده کردم که موزیک هاشون در آپلودسنتر 4shared قرار داره ...
خودم این سیستم رو بهترین آپلود سنتر میدونم چون 10 گیگ فضای رایگان ارائه میکنه و امکاناتش فوق العادس ، اما اینکه لینک های دانلود مستقیم باشه ممکنه مستلزم اکانت ویژه باشه ، که قطعا از هاست های دانلود دیتاسنتر های ایران خیلی بصرفه تر هست .
نمونه فارسی هم سایت پارسااسپیس هست که این سایت هم بصرفه تر از هاست های دانلوده که تنها مشکل عدم برقراری لینک دانلود با دامنه سایت هست .

لطفا در صورتی که از شرایط ارائه این سرویس های امن مطلع هستید در این تاپیک عنوان کنید

با تشکر

HamedNet
March 30th, 2011, 13:26
مشکل 4شیر این هست که ممکنه همین فردا فیــــلـــتر شه! ( نمونه ی بارز اون فیـــــــــلتــــــــر شدن مدیافایر هست )

پارسا اسپیس میشه بهش دامنه وصل کرد.
پرشین گیگ هم بد نیست!

irlogo
March 30th, 2011, 13:37
4شیر بر روی آدرس های دانلود ساب دامین می ده، فکر نمی کنم لینک های دانلود این دانلود/آپلود سنتر ***** بشه
--
برای اتصال دامین این سرویس را "تست کنید
بینهایت هاست دانلود >> ماهیانه 1000 تومان (http://www.webhostingtalk.ir/f20/23082/)

pardishosting
March 30th, 2011, 13:48
filesonic گزینه خوبیه.

CmanDesign
March 30th, 2011, 13:59
filesonic *****ه ..

amirHoseein
March 30th, 2011, 14:02
uploadfa.com (http://UPLOADFA.COM)
محدودیت 14 روزه داره فایل ها با لینک مستقیم و سرعت بالا

ashkan 261
March 30th, 2011, 16:12
خوب من قصد دارم چند تا هارد موزیک آپلود کنم ، اگر بخوام سرور بگیرم ماهی 200 تومن هزینه داره که اصلا نمیصرفه برای سایتی که تازه شروع کرده و نمیتونم ماهی 200 تومن بدون اسپانسر پرداخت کنم ، این سرویس ها خیلی بصرفه تر هستند البته در صورتی که فایل ها دلیت نشه

it-net
March 30th, 2011, 16:20
قبلا من فایلهارو روی 4share میزاشتم و تا 4 ماه باهاش کار کردم بودن حذف فایلهام و اکانتم که اون موقه قوانینش سخت نبود.
اما الان رو نمی دونم

sibs
March 30th, 2011, 17:34
فکر کنم 4شیر هم مثل همه آپولد سنترها فقط برای شما لینک مستقیم اجازه بده دانلود کنید . برای منی که یک کاربر معمولی هستم باید همون دنگ و فنگ رو تحمل کنم .

کلا برای یک اکانت premium عالی هست ولی اگه میخوای لینک مستقیم بدی به بازدیدکنندگان سایتت نه . چون فقط برا تو لینک مستقیم میشه نه برای سایرین .

ashkan 261
March 30th, 2011, 18:19
ولی من خیلی از لینک های 4shared رو دیدم که مستقیم هستن برای همه

AriyaDownload
March 30th, 2011, 19:32
من از مدیافایر استفاده می کنم
تا الان عالی بوده و هست
خیلی اپلودسنتر خوبی هست
سرعت اپلودش بالاست
محدودیت حجمی اپلود نداره، هر چقدر دلت خواست می تونی اپلود کنی (برای فضایه رایگان)
محدودیت دانلود نداره
من الان دارم رویه همین مدیافایر لینک کمکی برای سایتم می دم
300 گیگ اپلود کردم روش
5 ترابایت پهنای باند مصرف کردم b-)
این چیزایی که گفتم یکی اکانت فری بود
در ضمن امکان ادامه دانلود هم وجود داره (برای اکانت فری)
برای اکانت پولیش هم لینک مستقیم می تونی بدی تا یه حدی از پهنای باندت
لیچ هم می تونی بکنی
هنوز مشکلی پیش نیوده

aghaee
March 30th, 2011, 21:35
سعی کنید سرویس دهنده خارجی انتخاب نکنید چون فـیلـــترینگ محترم به سرویس های خارجی احترامی قائل نیست! و احتمال ف شدنش زیاده

it-net
March 30th, 2011, 21:47
4share که لینک مستقیم نبود ولی ریسوم داشت و مدیا فایر هم سرویس خوبی داره

ashkan 261
March 30th, 2011, 22:19
نظرتون در باره پارسا اسپیس چی هست ؟ 200 گیگ فضا لینک مستقیم ، ماکسیموم آپلود 800 مگ سالی 31 تومن

فکر نکنم دامنه بشه بهش وصل کرد ، همچین سیستمی دیگه سراغ ندارید ؟ سیستم هندوانه پرشین گیگ هم که غیر فعاله

AriyaDownload
March 31st, 2011, 00:12
سعی کنید سرویس دهنده خارجی انتخاب نکنید چون فـیلـــترینگ محترم به سرویس های خارجی احترامی قائل نیست! و احتمال ف شدنش زیاده

تنها عیب سرویس های خارجی همین فـیلـــترینگ هست که اونم راه حل داره برای رد شدن ازش
ولی در مورد سرویس های ایرانی یه مشکل تنها نیست که مهمترینش عدم اطمینان به اون اپلودسنتر هست
آپلودسنترهای ایرانی زیادی اومدن و بعد از یکی دوماه جمع کردن و رفتن
تمام فایل های کاربرها هم پاک شده
راه حلی هم برای بازگرداندن فایل ها نیست

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

نظرتون در باره پارسا اسپیس چی هست ؟ 200 گیگ فضا لینک مستقیم ، ماکسیموم آپلود 800 مگ سالی 31 تومن

فکر نکنم دامنه بشه بهش وصل کرد ، همچین سیستمی دیگه سراغ ندارید ؟ سیستم هندوانه پرشین گیگ هم که غیر فعاله

به نظر من پارس اسپیس بدرد نمی خوره
الکی در موردش نظر نمی دم
خودم از کاربرهای vip بودم
امتحانی یه دونه یه ماهه رو پریمیوم کردم
اصلا بدرد نمی خوره
سرعت اپلود افتضاح
لینک مستقیم هم نداره
حالا می خوایین خودتون امتحان کنید
ولی من یه ساعت نکشید که پس از خرید اکانت پریمیوم بیخیال پارس اسپیس شدم

ashkan 261
April 1st, 2011, 05:09
خوب دیگه اکانت پرمیوم کجا مناسب هست که بشه دامنه متصل کرد ؟

maroofi
April 1st, 2011, 05:35
کاری با این مسئله صاحب تاپیک ندارم ولی این قضیه اپلود کلا معضلی شده . یک فکر اساسی برای این قضیه دارم و امیدوارم که همه استقبال کنند
ببینید در کشوری زندگی میکنیم که شرایط زیر خواه ناخواه برقراره.
1- تحریم که هستیم
2- پول هم که ندارند
3- خطر ق ی ل تر شدن هم داریم
4- ادعای دوستان هم که بالاست.
5- هر فیلمی هم که بیرون میاد تو سه سوت در تمامی اپلودسنرتهای ایرانی قرار میگیره.

من یک راه حل میدم امیدوارم که برای همگی مفید باشه.
این بنده خدا دوست ما که صاحب تاپیک هستش دنبال فضا هستش و ترس قیل تر شدن هم داره. خوب کسانی که شرایط ایشون رو دارند میتونند با هماهنگی بین خودشون یک سرور شراکتی بگیرند. و این سرور فقط مخصوص لیچ و دانلود اعضا باشه. و اعضای این دانلود سنتر هم همگی وب مسترهای ایرانی باشند.
من میگم چقدر خوب میشه که به جای اینکه جیب خارجیها رو پر کنیم. همه وب مسترها یک هزینه کلی بکنند و یک سرور اختصاصی فقط برای ایران تهیه کنند. اکانت بسازند و از این اکانت به همه لینک مستقیم بدهند.
دقت کنید این فایل در این سرور مشترک هست و شیر شده ولی هرکسی به اسم دامین خودش میتونه لینک بسازه.
به جای این همه هزینه های کلان اگر همگی با هم متحد میشدند.
این روش چیز جالببی میشد. نمونه بارزش هم همین سایت فور شیرد و رپید باز و ... هستند. یکی که فایل خودشو داره بقیه رو هم سهیم میکنه.
بابا دنیا دنیای اشتراک گذاریه دیگه مرد اون زمونی که همه میخواسنتد اولین باشند .. که چه؟
مثلا من اولین کسی باشم که موزیک اقای فلانی رو قرار میدم؟
بقیه هم توی سه سوت خبردار میشن و اهنگ ویا فیلم و یا هر مدیای دیگه رو لیچ میکنند و کار رو تموم میکنند. اصلا کسی هم خبردار نمیشه کی اول این اهنگ بدستش رسید ... پس بهترین راه همینه که همگی یک هاست خوب مثل هاست دی ال گیر بیارن و شراکتی با هم هزینه کنند.
مزایا :
1- کاهش هزینه
2- کاهش اتلاف وقت
3- با توجه به هزینه زیادی که برای اینکار کنار گذاشته میشه از بهترین سرورها و دیتاسنترها میشه سرور تهیه کرد
4- رفع مشکل قی لتر ( با ایجاد ضوابط )
5- تحریم نشدن
و....

نمونه اش چند وقت پیش یک فیلم میخواستم توی همه اپلودسنترها بود خوب یک نفر اینو که میگیره دیگه کافیه الکی هارد پر میکنین که چی بشه ؟ رفتم تعداد دانلودها رو شمردم 10 نفر بیشترنبودند.
خوب این روش جز هزینه کردن الکی چیزی نیست.
بطور مثال :
سایت اپلود فا الان مجانی سرویس میده. همه این وب مسترها میتونند هزینه کنند و همچین سرویسی برای خودشون راه اندازی کنند یا حداقل از همین اپلود فا استفاده کنند و هزینه ای ک هبه سرویس خارجی میخواستند اختصاص بدهند خرج این سیستم کنند.

این نظر من بود. امیدوارم که راهی جدید برای وب مسترهای ایرانی باشه.
موفق باشید

irlogo
April 1st, 2011, 06:42
خوب دیگه اکانت پرمیوم کجا مناسب هست که بشه دامنه متصل کرد ؟
من این سرویس رو به شما معرفی کردم
بینهایت هاست دانلود >> ماهیانه 1000 تومان (http://www.webhostingtalk.ir/f20/23082/)

AriyaDownload
April 1st, 2011, 12:01
کاری با این مسئله صاحب تاپیک ندارم ولی این قضیه اپلود کلا معضلی شده . یک فکر اساسی برای این قضیه دارم و امیدوارم که همه استقبال کنند
ببینید در کشوری زندگی میکنیم که شرایط زیر خواه ناخواه برقراره.
1- تحریم که هستیم
2- پول هم که ندارند
3- خطر ق ی ل تر شدن هم داریم
4- ادعای دوستان هم که بالاست.
5- هر فیلمی هم که بیرون میاد تو سه سوت در تمامی اپلودسنرتهای ایرانی قرار میگیره.

من یک راه حل میدم امیدوارم که برای همگی مفید باشه.
این بنده خدا دوست ما که صاحب تاپیک هستش دنبال فضا هستش و ترس قیل تر شدن هم داره. خوب کسانی که شرایط ایشون رو دارند میتونند با هماهنگی بین خودشون یک سرور شراکتی بگیرند. و این سرور فقط مخصوص لیچ و دانلود اعضا باشه. و اعضای این دانلود سنتر هم همگی وب مسترهای ایرانی باشند.
من میگم چقدر خوب میشه که به جای اینکه جیب خارجیها رو پر کنیم. همه وب مسترها یک هزینه کلی بکنند و یک سرور اختصاصی فقط برای ایران تهیه کنند. اکانت بسازند و از این اکانت به همه لینک مستقیم بدهند.
دقت کنید این فایل در این سرور مشترک هست و شیر شده ولی هرکسی به اسم دامین خودش میتونه لینک بسازه.
به جای این همه هزینه های کلان اگر همگی با هم متحد میشدند.
این روش چیز جالببی میشد. نمونه بارزش هم همین سایت فور شیرد و رپید باز و ... هستند. یکی که فایل خودشو داره بقیه رو هم سهیم میکنه.
بابا دنیا دنیای اشتراک گذاریه دیگه مرد اون زمونی که همه میخواسنتد اولین باشند .. که چه؟
مثلا من اولین کسی باشم که موزیک اقای فلانی رو قرار میدم؟
بقیه هم توی سه سوت خبردار میشن و اهنگ ویا فیلم و یا هر مدیای دیگه رو لیچ میکنند و کار رو تموم میکنند. اصلا کسی هم خبردار نمیشه کی اول این اهنگ بدستش رسید ... پس بهترین راه همینه که همگی یک هاست خوب مثل هاست دی ال گیر بیارن و شراکتی با هم هزینه کنند.
مزایا :
1- کاهش هزینه
2- کاهش اتلاف وقت
3- با توجه به هزینه زیادی که برای اینکار کنار گذاشته میشه از بهترین سرورها و دیتاسنترها میشه سرور تهیه کرد
4- رفع مشکل قی لتر ( با ایجاد ضوابط )
5- تحریم نشدن
و....

نمونه اش چند وقت پیش یک فیلم میخواستم توی همه اپلودسنترها بود خوب یک نفر اینو که میگیره دیگه کافیه الکی هارد پر میکنین که چی بشه ؟ رفتم تعداد دانلودها رو شمردم 10 نفر بیشترنبودند.
خوب این روش جز هزینه کردن الکی چیزی نیست.
بطور مثال :
سایت اپلود فا الان مجانی سرویس میده. همه این وب مسترها میتونند هزینه کنند و همچین سرویسی برای خودشون راه اندازی کنند یا حداقل از همین اپلود فا استفاده کنند و هزینه ای ک هبه سرویس خارجی میخواستند اختصاص بدهند خرج این سیستم کنند.

این نظر من بود. امیدوارم که راهی جدید برای وب مسترهای ایرانی باشه.
موفق باشید

فکر خوبی هست
یکی از دوستام همین کار رو کرده
دوازده نفر هستن یه سرور اختصاصی گرفتن
دوستان من پایه هستم برای خرید سرور اختصاصی شراکتی (بمن برای هاست دانلود سایتم می خوام)
اگه تعدادمون زیاد بشه خیلی خوب می شه
به قول دوستمون هزینه ها کمتر می شه
فقط می منونه مسئله اعتماد که اونم راه حل داره

ashkan 261
April 1st, 2011, 13:17
بله خوب ، اگر لینک دانلود حذف نشه دلیلی نیست که ما خودمون آپلود کنیم ، ولی من الان برای یه سایت موزیک شبیه به beemp3 نمیتونم به فرض از سایت های phpnuke که موزیک ارائه میکنند لینک بذارم ، چون آدرس هاشون هر روز عوض میشه و لینک های دانلود تغییر میکنه .
مساله دیگه ای هم که وجود داره کپی پیست هست ، الان دیگه خیلی راحت میشه بدون دخالت انسان با بهره گیری از rss مطالبو کپی کرد که علنا تو سر سایتی میخوره که آپلود کرده ؛ نمونش هم توی پیج های اول گوگل به چشم میخوره که مدام اسمای سایت های اینجوری تغییر میکنه . اینکه یه سرور باشه و همه ازش استفاده کنن برای مدیر سایت سود نداره ، از طرفی هم حرف شما درسته ، موضوعات تکراری خیلی زیاده و هر کسی که قصد ساختن سایت داره باید توجه کنه که حد اقل سایتش تفاوت هایی با سایت های دیگه داشته باشه .

من هم به سفارش کسی دارم سایت موزیک راه اندازی میکنم ، ایشون ابتدا خواستن یه سایت نیوک شبیه همه سایت های مبتدی دانلود موزیک باشه اما من دوست ندارم تو سر مال کسی بخوره و پیشنهاد دادم که یه سیستم متفاوت طراحی کنم ، سیستمی هم که طراحی میکنم واقعا فضای زیادی میطلبه که تبدیل به یک مشکل اساسی شده و بهترین روش شاید همین اشتراک گذاری هست و یا استفاده از فضاهای ایمن

من این سرویس رو به شما معرفی کردم

بله این هم مد نظر قرار میدم

irlogo
April 1st, 2011, 13:20
فضای سیستم کلا رایگان هست و کاربران فقط هزینه پهنای باند را می پردازند
مانند 4share
برتری این سیستم این هست که با کنترل پنل حرفه ای سی پنل می تونین فایل ها رو زیپ یا آن زیپ کنین، ویروس کشی کنین، روی فایل ها و فولدر ها رمز گذاری کنید
به فایل ها و فولدر ها سطح دسترسی بدید، بی نهایت دامنه پارک و ساب دامنه ایجاد کنید
دسترسی به ftp و filemanager دارید