PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وارد شدن به مدیریت whmcs

jiros
March 30th, 2011, 02:35
سلام دوستان من به کمک شما تونستم whmcs را نصب کنم =D> .اما الا اون یوزر نام و پسورد ورود به مدیریت رو وارد می کنم بعد این ارور رو به من میده : Login Failed. Please Try Again.
Your IP has been logged and admins notified of this
failed login attempt.

من پیش خودم گفتم شاید اشتباه وارد کردم تو قسمت نصب. اومدم کامل پاکش کردم و دوباره نصبش کردم و اینبار دقیق وارد کردم یوزر و پسورد ورود رو ولی بازم میگه اشتباهه8-|
یکی کمک کنه لطفا مشکل از چی می تونه باشه ؟
من از ورژن نال شده و فارسی شده استفاده می کنم.
همه چیه سرور هم تنظیمه حتی cURL که بچه ها قبلا بم یاد دادن چهطوری نصب بشه:x

sajiran
March 30th, 2011, 12:05
همونجا بخش forgotten password هست چرا از اون استفاده نمی کین د کلمه رمز جدید به ایمیل ارسال میشه
از طریق دیتابیس هم می تونید رمز رو پیدا کنید ولی راه بالا راحتره

ehsansystem
March 30th, 2011, 17:01
خوب منم با این مشکل بر خورد کردم 2 بار
ه بار چون whmcs کامل نال نشده بود
یه بارم چون چند بار اشتباه پسورد رو میزدم کاملا آی پی منو بند کرد
ولی به هر حال مشکلت حل نشد با من یه تماس بگیر تا درستش کنیم
09163991251

jiros
March 31st, 2011, 00:14
ایمیل رو میزنم میگه هیچ اکانتی با این ایمیل به ثبت نرسیده.
همه چیز رو هم درست وارد کردم.
نسخه 4.4.2 فارسی و نال شده هست.
نمی دونم چیکار کنم.سیع کردم از دیتابیس بیارمش بیرون اما نشد یعنی بلد نبودم:D
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.
امور خیریه بیچارگان و اماتور های وب
شماره حساب : Yahoo! ID Jahangir_p72

sajiran
March 31st, 2011, 00:46
باید در صفحه ورودی مدیریت بزنید اگر در صفحه کاربری بزنید نمیشه

دیتابیس:
1-در پرتالتون به عنوان یوزر ثبت نام کنید 2- وارد phpmyadmin بشید 3)- قسمت مربوط به یوزر رو در دیتابیس whmcs رو پیدا کنید 4- الان 2 تا یوزر هست یکی ادمین و دیگری ائنیه که ثبت نام کردید 5- وارد یوزر جدید بشید در قسمت پسورد اون کلمات کد شده ای رو می بینید اون رو کپی کنید خارج بشید 6- حالا وارد یوزر ادمین بشید و در قسمت پسورد اون رمز بوزر رو paste کنید حالا رمز ادمین و یوزری که ثبت نام کردید یکی هست

jiros
March 31st, 2011, 06:04
بازم نشد.
فک کنم مشکل از خود whmcs هست.
کسی ورژن کامل نال شده که خودش تست کرده و سالمه رو داره بده ما دانلود کنیم, امتحان کنیم ؟

agent47
March 31st, 2011, 10:00
باید در صفحه ورودی مدیریت بزنید اگر در صفحه کاربری بزنید نمیشه

دیتابیس:
1-در پرتالتون به عنوان یوزر ثبت نام کنید 2- وارد phpmyadmin بشید 3)- قسمت مربوط به یوزر رو در دیتابیس whmcs رو پیدا کنید 4- الان 2 تا یوزر هست یکی ادمین و دیگری ائنیه که ثبت نام کردید 5- وارد یوزر جدید بشید در قسمت پسورد اون کلمات کد شده ای رو می بینید اون رو کپی کنید خارج بشید 6- حالا وارد یوزر ادمین بشید و در قسمت پسورد اون رمز بوزر رو paste کنید حالا رمز ادمین و یوزری که ثبت نام کردید یکی هست

اون کلمات کد شده MD5 هستند که شما نمی تونید اونها رو در هنگام ورود استفاده کنید. چون توسط یک تابع دوباره MD5 میشه و قابل استفاده نیست.
تا این مرحله که دوستمون گفتن درسته اما table زیاد داره. شما باید برین به tbladmins و بعد در اون قسمت کاربران مدیر رو می تونین مشاهده کنید.
بر روی کاربر مورد نظر خودتون کلیک کنید برای ویرایش .
بعد از این مرحله فیلد password رو هر چی دوست دارید بنویسید. بعد از تایپ کلمه ورود مورد نظر، در مقابل اون record، فیلد Function رو به MD5 تغییر بدید و save کنید.
حالا می تونین با همون نام کاربری و رمز عبوری که تعریف کرده اید وارد شوید.
اگر ip شما هنوز بلاک هست، شما میتونید از table به نام tblbannedips استفاده کنید و محتویات داخل جدول که ip شما نیز یکی از فیلد های آن می باشد را حذف نمایید.

arash_099
October 28th, 2013, 16:29
سلام بچه ها یک مشکل اساسی دارم من whms رو نصب کردم یک ماه هست دارم مصرف میکنم یهم امروز اومدم باز میکنم میبینم نوشته دوباره نصب کن چرااااااا اینطوری شده چیکارش کنم؟