PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظرتون اینو جدی بگیرم؟

Arashdn
March 29th, 2011, 15:30
سلام به نظرتون ارزش داره این ایمیل رو جدی بگیرم؟

2234
ممنون

behrooz_iri
March 29th, 2011, 16:13
به عمو آرش چه طوری خوبی ؟ خیلی وقته ندیدمت !! ( اسپم تابلو ) در تعجبم تا حالا چرا دلیتش نکردی !! بابا اینا همش فیلمه من هر وقت یه ایمیل جدید میسازم از این شر و ورا میاد محل نزار اخوی

sibs
March 29th, 2011, 16:22
آیا تو در سایتی برای مسابقه یا لوتری ثبت نام کردی ؟ معمولا 99.9 درصد اینها دروغه . بعد از چند مرحله از شما پول درخواست میکنند . اینا چرا باید بهت این مقدار پول رو بدن ؟

اگه ازت پولی خواستن برای اینکه پول رو به تو بدن به هیچ وجه نده . چون کاملا کلاه برداریه . بگو از همین پولم کم کنید و بقیه اش رو بدین .

به نظر من جدی نگیر . هر روز یکی از اینا دارم تو میل باکسم .(چه خوش شانسم من)

Arashdn
March 29th, 2011, 16:50
آیا تو در سایتی برای مسابقه یا لوتری ثبت نام کردی ؟
بله ، چند سال پیش اگه یادتون باشه دولت آمریکا بصورت رایگان بره گرین کارت ثبت نام کرد (قرعه کشی 5 سال)

اینا چرا باید بهت این مقدار پول رو بدن ؟ پولی نمیدن که

به نظر من جدی نگیر . هر روز یکی از اینا دارم تو میل باکسم .(چه خوش شانسم من) من روزی چند تا دارم که 5000000 دلار بردی و ...
ولی این فرق میکنه . این که نگفته پول میبری ، گفته گرین کارت آمریکا (که بره قرعه کشی ثبت نام هم کرده بودم )
آدرس ایمیلش هم درست به نظر میاد (کاری نداریم ممکنه آدرس جعلی باشه
واسه همین گفتم از شما هم یه نظری بگیرم

Aria
March 29th, 2011, 18:42
سلام.

طبق قوانین اداره مهاجرت کشور آمریکا، اگر کسی در Lottery برنده بشه، اول باهاش تماس تلفنی می گیرند و مشخصات و آدرس یکی از اقوامش در خارج از کشور رو درخواست می کنند و سپس مدارک رو براشون پست می کنند.

اصولاً هیچ ارتباطی از طریق ایمیل برقرار نمیشه.

با تشکر.

tar.gz
March 29th, 2011, 18:47
سورس میل رو نگاه کنید معلوم میشه اسپم هست یا نه

shervin114
March 29th, 2011, 23:33
دقیقا صحبت های آریا جان تائید میشه .
در ضمنمدارک مربوطه رو طوری براتون ارسال می کنند که اداره پست متوجه نشه و گم و گورش کنه .